Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 АРХІВ 

 

22.12.2018


ФУТЗАЛ (дівчата)

18-21 грудня 2018 року в м. Ромни  у залі спортивного комплексу ім. В. Окіпного  відбулися змагання на першість міста з футзалу серед команд дівчат в залік 27-их міських  спортивних ігор школярів.

В змаганнях взяли участь 7  збірних команд закладів загальної середньої освіти   І групи (80 учнів).

У фінальній грі  за перше місце боротьбу вели команди ЗОШ №4  та ЗОШ №10. Дівчата школи  №4   здобули перемогу  з рахунком  9:0. За третє місце  сперечалися команди ЗОШ № 11 та СЗОШ № 1. З рахунком 2:1 перемогла команда школи № 1.

Далі місця розподілилися таким чином:

ЗОШ № 5  -  5 місце


СЗОШ № 2 - 6 місце

ЗОШ № 7-  7 місце


Команда переможець та призери були нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Роменського міської ради.


Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Сергію Черевку, Георгію Москаленку  (ЗОШ № 4), Геннадію Юракову (ЗОШ №10), Людмилі Козені  (СЗОШ № 1) за якісну підготовку учнів до змагань.


 Директор Роменської ДЮСШ                                                            Ганна Василець  ім. В. Гречаного                                    


Відкритий обласний турнір з волейболу

15 грудня 2018 року в смт. Недригайлові відбувся 32-й традиційний обласний турнір із волейболу серед ветеранів, дівчат та юнаків, присвячений пам’яті почесного жителя смт. Недригайлів І.М. Русіянова.

Успішно виступили команди нашого міста, які стали призерами в кожній категорії:

2-е місце серед дівчат посіла команда РК СНАУ у складі: Анна Наринович, Альона Семоненко, Яна Шебедя, Єлізавета Костенко, Влада Миколенко, Настя Сенько, Тетяна Деркач (тренер Максим Литовка);


2-е місце серед  ветеранів – збірна команда міста в складі: Олександр Язєв, Валентин Лук’яненко, Олександр Дикий, Олег Заболотний, Віталій Швидко, Анатолій Мартинюк, Валерій Романенко, Сергій Рогіз (тренер Володимир Шитюга);


3-е місце серед юнаків – команда РК КНЕУ в складі: Володимир Обух, Володимир Привідьон, Владислав Ситник, Богдан Лайко, Валентин Куліш, Владислав Чайковський, Андрій Кочубей, Ігор Прядка (тренер Валерій Романенко).


Команди були нагороджені грамотами та кубками організаторів турніру.Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом

06.12.2018

Обласний турнір з волейболу пам’яті М.М. Маслака

1 грудня 2018 року в смт. Недригайлів відбувся обласний турнір з волейболу пам’яті М.М. Маслака. В турнірі взяли участь 23 команди з міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Місто Ромни  представляли жіноча, чоловіча та команда ветеранів. Успішно виступила та завоювала 2-е місце команда ветеранів нашого міста в складі: Заболотний Олег, Дикий Олександр, Язєв Олександр, Деретюк Костянтин, Лук’яненко Валентин, Рогіз Сергій, Мартинюк Анатолій, Швидко Віталій (тренер команди – Володимир Шитюга). Команда була нагороджена грамотами, медалями та кубком організаторів турніру.


Вітаємо команду ветеранів з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у житті та спорті.


Відділ молоді та спорту
виконавчого комітету роменської міської ради  
                                       


Традційний турнір м. Ромни з волейболу, присвячений пам’яті патріотів, які загинули під час АТО на Сході України

20-22 листопада 2018 року відбувся традиційний турнір м. Ромни з волейболу, присвячений пам’яті патріотів, які загинули під час АТО на Сході України . В змаганнях взяли участь команди дівчат: ДПТНЗ «Роменське ВПУ», РК «СНАУ» та РК «КНЕУ», та чоловічі команди: «Збірна міста», «Вільні люди», РК «КНЕУ» та РК «СНАУ».

Урочисте відкриття турніру та змагання серед дівчат відбулися в спортивній залі Роменського коледжу СНАУ . На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид та начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, які привітали учасників змагань та побажали усім мирного неба, міцного здоров’я й наголосили, що  весь народ України, роменці низько вклоняються патріотам за щоденний подвиг, за мужність і героїзм, з якими вони захищають нашу землю від бойовиків та інтервентів. 


Учасники турніру та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час АТО, зокрема, колишніх студентів Роменського коледжу СНАУ Олексія Приходька та Євгена Хроленка. 


Змагання проходили в напруженій, але дружній боротьбі. За результатами змагань 3-е місце посіла команда Роменський коледж «КНЕУ». 2-е місце посіла команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ»,  переможцем стала команда коледжу «СНАУ» в складі: Наринович Анна, Семоненко Альона, Колосова Яна, Шебедя Яна, Калевич Анастасія, Костенко Єлизавета, Миколенко Влада, Деркач Тетяна (керівник Максим Литовка).


Змагання чоловічих команд відбулися в спортивній залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ». За результатами змагань третє місце посіла команда коледжу «КНЕУ», 2-е місце – коледж «СНАУ», перемогу отримала команда «Збірна міста» в сладі: Заболотний Юрій, Заболотний Олег, Язєв Олександр, Дикий Олександр, Колісник Владислав, Швидко Віталій, Лук’яненко Валентин (керівник Олександр Язєв).


На закритті змагань директор ДПТНЗ роменське «ВПУ» Павло Помаран та голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид наголосили, що війна на сході АТО не оминула й роменське училище, бувший вихованець училища Площик Роман також віддав своє життя за цілісність і незалежність нашої країни. Також приділили увагу патріотичному вихованню молоді в даний час та зазначили, що відкриття Центру «Національно патріотичного виховання» в ВПУ надасть змогу вдосконалити навики й уміння молоді до підготовки до служби в Збройних Силах України.


Команди переможці та призери були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому  та грамотами громадської організації «Серця кіборгів». Анатолій Свирид вручив волейбольні м’ячі та грошові призи  командам-переможцям змагань.


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує  директорам: Роменського коледжу СНАУ Олегу Шевченку та ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлу Помарану за надання спортивної бази для проведення турніру та за якісне суддівство суддям змагань Володимиру Шитюзі, Дмитру Акіменку, Сергію Дмитренку та Валерію Романенку.  

 

ВОЛЕЙБОЛ (юнаки)
26 – 28  листопада  2018 року  в спортивному залі Роменського коледжу СНАУ пройшли змагання на першість міста з волейболу в залік 27-их міських  спортивних ігор серед  школярів. В змаганнях взяли участь 7 збірних команд юнаків закладів середньої загальної освіти  міста І групи (70 учнів).

Вдало виступили команди ЗОШ № 1, 2, 11, 5, які і розіграли між собою призові місця змагань. У фінальній грі за перше місце боротьбу вели команди СЗОШ № 1 та СЗОШ № 2, перемогу святкували волейболісти СЗОШ № 1.


В грі за третє місце команда  ЗОШ № 11 перемогла волейболістів  школи № 5.Далі місця розподілились таким чином:
      5 місце – ЗОШ № 10
      6 місце – ЗОШ № 7
      7 місце – ЗОШ № 4

Команда переможець та призери змагань  були нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету  Роменського міської ради.


Дирекція Роменської  ДЮСШ ім. В. Гречаного висловлює подяку  директору Роменського  коледжу СНАУ Олегу Шевченку за надання спортивної бази для проведення змагань, викладачу коледжу СНАУ Максиму Литовці та керівнику фізвиховання коледжу Сергію Дмитренку за організацію професійного суддівства  та вчителям фізкультури Олександру Балябі, Миколі Коротких (СЗОШ №1), Анатолію Похитуну, Віктору Дашку (СЗОШ № 2),Оксані Соніній (ЗОШ № 11)  за якісну підготовку учнів до змагань.


Директор  Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                                                                  Ганна Василець

05.12.2018

Чемпіонат світу з кікбоксингу

З 31го жовтня по 4 листопада у м.Марiна дi Каррара Iталiя проходив чемпiонат свiту з кiкбоксингу WTKA, в якому брали участь 4500 учасникiв з 73 країн.

Роменськi спортсмени спортивного клубу "Рятувальник" секцiя кемпо та кiкбоксингу тренер Володимир Шинкаренко, брали участь у складi національної збірної та посiли такi мiсця:


- Шинкаренко Володимир виборов золоту медаль та став чемпiоном змагань своєї категорії 
20 листопада Губернатор Сумщини Микола Клочко привітав Володимира з успішними виступом та вручив нагороду.

- Кайрис Вiкторiя стала дворазовою бронзовою призеркою змаганнь у своїй категорії, Цей результат довгоочікуваний для Вікторії і  вона пишається, що принесла славу для  рідного міста та Сумщини.

Спортсмени висловлюють свою подяку ГО "Сердця Кiборгiв" за допомогу, 
та батьки Вікторії дякують всім не байдужим хто допоміг їм зібрати кошти на участь у змаганнях доньки:

Федію Юрію Миколайовичу, Кайрис Юлії, Кірюхіну Дмитру Євгеновичу, Салатуну Сергію Андрійовичу, Головко Тетяні Іванівні,
Свириду Анатолію, Малишеву Константину, Ярошенко Олександру, Агеенко Борису, Рудько Д., Ткаченко Ю.Н.

29.11.2018

Київська осінь 2018 

Нещодавно в м. Києві відбувся  відкритий  всеукраїнський турнір з кіокушин карате в якому взяли участь більш ніж 30 клубів з усієї України  (близько 600 учасників ). Змагання проходили на чотирьох татамі в розділі куміте.

Наші спортсмени виступили в 10 вагових та вікових категоріях та здобули гарні результати: 4 перших, 3- других та 4- третіх місця.


1-    ше місце: Шкромида Нікіта (студент м.Київ), Бельмас Ян (СЗОШ№1), Данилюк Даніїл (СЗОШ№2), Білошенко Богдан (ЗОШ№6).


2-    ге місце: Терещенко Павло (СЗОШ№2), Шевченко Олександр (ЗОШ№11), Дубовий Андрій (СЗОШ№2).


3-    тє місце: Бойко Ілля (студент коледжу СНАУ), Ілляшенко Вадим (ЗОШ№7), Ніколаєнко Арсеній (ЗОШ№1), Синько Денис (ЗОШ№4).  


Також наша команда завоювала всі  три кубки «за найкращу техніку» (Шкромида Нікіта, Данилюк Даніїл, Бельмас Ян) та два кубки з трьох «за волю та дух до перемоги» (Ілляшенко Вадим, Благовіщенський Даніїл (СЗОШ№1) ). 


Хотілося б виразити щиру подяку   всім батькам які приїхали підтримати команду, за їхні переживання та витримку.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету роменської міської ради та громадська організація Обласна федерація кіокушин карате  щиро вдячні за фінансову підтримку директору ТОВ «Урожайна країна» Суходольському Олександру, директору ТОВ «Агрофірма Біловоди» Ткаченко Вадиму.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету роменської міської ради

БАСКЕТБОЛ ЮНАКИ

12-15 листопада 2018 року на спортивній базі Роменського ВПУ відбулися змагання з баскетболу серед команд юнаків в залік 27–их міських спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти міста І групи (84 учня). У фіналі за 1 місце боротьбу вели команди СЗОШ № 2 та ЗОШ № 11. З рахунком 87:20  перемогу здобули учні СЗОШ № 2. За третє місце боролися команди ЗОШ № 4 та ЗОШ №7.Гра була напруженою та безкомпромісною і тільки одне очко на останніх секундах гри виявило переможця. З рахунком 25: 24 перемогу святкували учні ЗОШ №4. Команди продемонстрували яскраву та видовищну гру.

Далі місця розподілилися таким чином:


5 місце - СЗОШ № 1, 6 місце - ЗОШ № 5, 7 місце ЗОШ № 10


Команда - переможець була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами  відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.


Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  директору Роменського ВПУ Павлу Помарану за надання спортивної бази для проведення змагань, вчителям фізкультури Віктору Дашку (СЗОШ №2), Олексію Бугриму (ЗОШ № 11), Сергію Черевку (ЗОШ №4) за якісну підготовку учнів до змагань.Директор Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                                                                                 Ганна Василець

 

ЗУСТРІЧ ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ ДМИТРА КІРЮХІНА З КОЛЕКТИВОМ ВІДДІЛЕННЯ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ РОМЕНСЬКОЇ ДЮСШ ІМ. В. ГРЕЧАНОГО

19 листопада 2018 року на базі гімнастичного залу відбулася зустріч депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна з адміністрацією спортивної школи, тренерами, батьками учнів відділення спортивної гімнастики Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного.

Історія розвитку дитячо-юнацької спортивної школи та відділення спортивної  гімнастики в нашому місті починається з 1961 року. Гімнастика - це один із найкрасивішихта технічно  найскладніших видів спорту, який  асоціюється з граційністю, красою, пластикою. Але легкість та краса досягається щоденними виснажливими тренуваннями та вимагає від спортсменів повної самовіддачі. Тому завдання адміністрації спортивної школи, тренерів забезпечити комфортні умови та високий рівень техніки безпеки на тренувальних заняттях.

Кожного року міська рада, депутати усіх рівнів, громадські організації, меценати, батьки наших вихованців виділяють кошти на покращення матеріально-технічної бази гімнастичного залу, оновлення спортивного обладнання. Так і цього року завдяки за сприянням депутата обласної ради Дмитра Кірюхіна за рахунок коштів субвенції на соціально-економічний розвиток області  було виділено 40 тисяч  грн. на придбання гімнастичних страховочних матів для відділення спортивної гімнастики. Ці мати виконані з високоякісних та ізносостойких матеріалів, що дасть змогу нашим юним гімнасткам впевнено виконувати приземлення та відточувати техніку під час виконання складних елементів  на колоді, брусах, вільних вправах , опорному стрибку.

Колектив Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренери, батьки учнів відділення спортивної гімнастики висловлюють щиру подяку депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну за підтримку спортивної гімнастики в м. Ромни та  розуміння , що саме спорт  формуєу дітей та юнацтва національно-патріотичну самосвідомість та прагнення до  здорового способу життя. Здорові діти – здорова нація.

Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                             Ганна Василець

21.11.2018

V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З БОРОТЬБИ САМБО

З метою популяризації самбо, як виду спорту серед дітей та молоді, залучення широких верств населення України до регулярних занять фізичною культурою і спортом 17.11.2018 року  в м. Комсомольськ  Харківської області   відбувся V Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків 2006 – 2007, 2008 – 2009 та дівчат 2007 – 2008 років народження. В  змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів з регіонів України.

В змаганнях приймали участь вихованці  тренерів-викладачів  Роменської  ДЮСШ  ім.  В. Гречаного  Дмитра та Олександра Богушів.   Чемпіонами турніру в різних вагових та вікових категоріях в особистій першості стали: Кириченко Дмитро  (ЗОШ № 11,  46 кг), Горобченко Давид (ЗОШ № 8, 42 кг),Савченко Максим (ЗОШ № 10, 34 кг), Штефан Микола (СЗОШ № 2, 22 кг), Самонь Захар (ЗОШ № 4, 31 кг), Охріменко Ірина (ЗОШ № 7, 28 кг), Конаковська Каріна (Герасимівська ЗОШ, 34 кг), Савченко Анастасія (ЗОШ 10, 28 кг). Друге місце завоювали:  Семененко Зорян (ЗОШ № 11, 22 кг), Ващенко Олександр (ЗОШ № 10, 31 кг). Треті місця посіли  Остапенко Тарас (ЗОШ № 10, 38 кг), Артюх Богдан (ЗОШ № 11, 28 кг), Столбун В’ячеслав (ЗОШ № 10, 31 кг), Журенко Тимофій (ЗОШ № 8, 38 кг).


В командній першості юні борці спортивної школи м. Ромни завоювали перше місце і були нагороджені Кубком турніру.


Переможці та призери змагань в особистій першості були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів турніру.

За повідомленням відділу освіти

15.11.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

З метою популяризації та розвитку дзюдо в Україні, підвищення рівня спортивної майстерності юних дзюдоїстів, зміцнення дружніх стосунків між спортсменами 10 листопада  2018 року  в м. Київ  відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2006 років народження, присвячений 75-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. 

В  змаганнях взяли участь близько 500  спортсменів з усіх  регіонів України.


Вдало виступили дзюдоїсти  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  в різних вагових та вікових категорія. Чемпіони турніру:  Горобченко Давид  (42 кг, ЗОШ №8),  Савченко Максим (34 кг- ЗОШ №10).


Срібні  призери: Федосик Вікторія (+57 кг, ЗОШ № 4), Бабій Андрій (38 кг, СЗОШ №2), Кириченко Дмитро (42кг, ЗОШ №11).


Бронзові призери  змагань:  Кухарь Мілена (44кг,ЗОШ №7), Богуш Наталія (40 кг, ЗОШ №10), Ляхов Іван (55 кг, СЗОШ №1).


Переможці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями, грамотами та плакатами  організаторів турніру.


Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.


Роменської ДЮСШ  ім. В. Гречаного                                   

08.11.2018

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З САМБО

З метою популяризації та розвитку самбо, залученню молоді до активних занять спортом 29-31.10.2018 року в м. Львів відбувся Чемпіонат України з самбо. В змаганнях взяли участь всі регіони України близько 500 спортсмені.

В змаганнях приймали участь вихованці  тренерів-викладачів  Роменської ДЮСШ  ім. В. Гречаного  Дмитра та Олександра Богушів: Охріменко Анна (ЗОШ № 7) стала чемпіонкою змагань у ваговій категорії 56 кг,  Засульська  Юлія  (ЗОШ № 6) завоювала друге місце у ваговій категорії  38 кг, Ващенко  Валерія (ЗОШ №10) та Павлюк Денис (СЗОШ № 1) стали бронзовими призерами цих змагань у ваговій категорії 52 кг та 60 кг відповідно, Непомящий  Артем (ЗОШ № 7)  посів  сьоме місце у ваговій категорії  42 кг.  


Охріменко Анна виборола право виступати на Чемпіонаті світу, який відбудеться в Сербії, в листопаді цього року.


Вітаємо наших вихованців з успішним виступом   та бажаємо успіхів у житті та спорті.


Дирекція Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренери, батьки учнів відділення дзюдо висловлюють  щиру подяку   приватному підприємцю  Сергію Чубенко за надану фінансову допомогу  для участі в Чемпіонаті України  з самбо в м. Львів.  


Директор  Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                                                 Ганна Василець

06.11.2018

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З САМБО

З метою популяризації та розвитку самбо, залученню молоді до активних занять спортом 29-31.10.2018 року  в м. Львів  відбувся Чемпіонат України з самбо. В  змаганнях взяли участь всі регіони України близько 500 спортсмені.

В змаганнях приймали участь вихованці  тренерів-викладачів  Роменської  ДЮСШ  ім.  В. Гречаного  Дмитра та Олександра Богушів: Охріменко Анна (ЗОШ № 7) стала чемпіонкою змагань у ваговій категорії 56 кг,  Засульська  Юлія  (ЗОШ № 6) завоювала друге місце у ваговій категорії  38 кг, Ващенко  Валерія (ЗОШ №10) та Павлюк Денис (СЗОШ № 1) стали бронзовими призерами цих змагань у ваговій категорії 52 кг та 60 кг відповідно, Непомящий  Артем (ЗОШ № 7)  посів  сьоме місце у ваговій категорії  42 кг. 


Охріменко Анна виборола право виступати на Чемпіонаті Світу, який відбудеться в Сербії, в листопаді цього року.


Вітаємо наших вихованців з успішним виступом та бажаємо успіхів у житті та спорті.

 

За повідомленням відділу освіти

05.11.2018

Відкритий кубок м.Київ з кіокушинкай карате

21 жовтня відбувся відкритий кубок м.Київ " Open Kyiv kup" в категоріях 2010-2005 р.н. В ньому прийняли участь більше 300 спортсменів з 23-х  команд, які представляли 17 різних міст України. Вихованці ГО "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (кер. Прядка Олександр), також брали участь у змаганнях. За результатами змагань 1 місце зайняв Демченко Арсен (5шк), 2 місця: Попадинець Максим (5шк), Площик Яна (1шк), Теличко Олександр ( Бобрицька ЗОШ),  4 місце -Михайлик Влада (Бобрицька ЗОШ).

Відділ молоді та спорту


Змагання з легкоатлетичного кросу
Нещодавно  на базі міського спортивного комплексу ім.В. .Окіпного в рамках спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації відбулась першість міста з легкоатлетичного кросу.     

На дистанції 500 метрів серед дівчат першою була Кравченко Валерія коледж СНАУ, другою перетнула  фінішну лінію Левада Анастасія, третьою – Джолус Анна, коледж КНЕУ.


У юнаків на дистанції 1000 метрів перемогу святкував Капустін Володимир коледж КНЕУ, другим - Бартош Євген, третім - Чихарь Владислав коледж СНАУ.  


Команда Роменського коледжу КНЕУ у складі: Левада Анастасія, Джолус Анна, Зінченко Вікторія, Явтушенко Світлана,  Лютко Крістіна, Литвиненко Олена, Даценко Евген, Капустін Володимир, Мірошніченко Максим,  Бондаренко Євген, Назаренко Владислав, у загальнокомандному заліку посіла І місце - команду до змагань готували викладачі фізвиховання коледжу Романенко В.О. та Омельченко Р.А. 


Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменської міської ради.


Відділ молоді та спорту


Першість міста з міні-футболу
12.10.2018р. на спортивному майданчику Роменського ВПУ відбулися змагання з міні-футболу   за программою міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІр.а.

Після запеклої та безкомпромісної боротьби на футбольному майданчику ІІІ місце посіла команда Роменського ВПУ, ІІ – Роменського коледжу СНАУ. Перемогу здобула збірна команда Роменського коледжу КНЕУ у складі: Капустін Володимир, Куліш Валентин, Троценко Ігор, Карнаушенко Владислав, Бондар Валентин, Мироненко Михайло, Ситник Владислав, Грищук Денис, (викладач фізичного виховання коледжу Головко М.В.).

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює подяку директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарану П.І.  за надання спортивної бази для проведення змагань

Переможці змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменської міської ради.

Відділ молоді та спорту
 
Першість міста з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ р.а.
31.10.2018р. в тенісному залі Роменського коледжу КНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу за програмою міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Після запеклих  тенісних «баталій» в загально командному заліку ІІІ м. посіла команда РК СНАУ, ІІ – команда Роменського ВПУ, перемогу святкувала збірна команда тенісистів Роменського коледжу КНЕУ –керівник фізичного виховання Романенко В.О. Також спортсмени змагалися в особистому заліку,  де місця розподілилися наступним чином:

Серед юнаків:  І м. –Козловський Едуард (КНЕУ)   
                     ІІ м. -  Лазоренко Владислав (КНЕУ)
                     ІІІ м. – Мироненко Михайло (КНЕУ)

Серед дівчат: І м. – Пивовар Анна(КНЕУ)
                   ІІ м. –Ярмак Ірина  (ВПУ)
                   ІІІ м. – Насон Інна (КНЕУ)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює подяку директору РК КНЕУ Рудь Н.А за надання спортивної бази для проведення змагань.


Відділ молоді та спорту

29.10.2018

І коло Чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги  Сумської області серед команд юнаків

З метою популяризації та піднесення престижу футболу на території Сумської області, покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності учасників змагань , підготовки футболістів у збірні команди області та команди майстрів регіону  Федерацією футболу Сумської області, Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, управлінням молоді і спорту Сумської обласної державної адміністрації  кожного року проводяться змагання Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги  Сумської області  серед юнаків.  В сезоні 2018-2019 років беруть участь команди юнаків 2003-2004 р.н. (U-15)  та 2005-2006 р.н. (U-13.).

Змагання проводяться в два кола (осінь, весна). Команди Сумської області поділені на дві групи «А» ( північ) , «Б»( південь). Команди, які займуть перше  та друге  місця у своїх групах виходять до фінальної частини змагань. Фінальні ігри відбудуться у червні 2019 року.


Після І кола команда « РОМЕН» Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  2003-2004 року народження  займає 3 місце (тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олег Кармазін).Таблиця результатів І кола групи «А» (північ) 2003 – 2004 р.н. (U-15)


 

Команда
І
В
Н
П
М
О
1
Кролевецька ДЮСШ-2004
5
4
1
0
12-1
13
2
ДЮСШ ім.Маміашвілі-2003( Конотоп)
5
4
0
1
21-1
12
3
«ДЮСШ-Ромен» -2003- 2004 ( Ромни)
5
3
1
1
6-3
10
4
ДЮСШ-2003 (Глухів)
5
2
0
3
3-15
6
5
ДЮСШ ім.Маміашвілі-2004( Конотоп)
5
1
0
4
3-8
3
6
КДЮСШ-2003 (Шостка)
5
0
0
5
0-17
0

Дирекція Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренери-викладачі, батьки учнів висловлюють щиру подяку Громадській організації «Серця кіборгів» в особі голови організації Анатолія Свирида за фінансування виїзних ігор команди м. Ромни  І кола чемпіонату ДЮФЛ Сумщини серед юнаків.
 
  Директор  Роменської ДЮСШ

  ім. В. Гречаного                                                                                             Ганна Василець

22.10.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

З метою популяризації та розвитку дзюдо  в Україні, підвищення спортивної майстерності, виявлення перспективних спортсменів 15 жовтня  2018 року  в м. Кременчук відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи  Полтавського Окружного козацтва  серед юнаків 2004-2005 ; 2006-2007р.н.  та дівчат 2004-2006 ; 2008-2009  років народження. В  змаганнях взяли участь близько 600  спортсменів з усіх  регіонів України.

Вдало виступили дзюдоїсти  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  в різних вагових та вікових категорія. В особистому заліку чемпіонами турніру  стали:  Горобченко Давид  (42 кг, ЗОШ №8), Ляхов Іван ( 55 кг , СЗОШ №1 ), Нюкало Іван ( 60 кг, Мколаївська ЗОШ) , Богуш Наталія (40 кг , ЗОШ №10) , Кухарь Мілена ( 44кг,ЗОШ №7).


Срібні  призери -  Мельник Олексій ( 38 кг,  ЗОШ №1), Кириченко Дмитро ( 42 кг, ЗОШ №11), Заковоротна Руслана ( 40 кг, СЗОШ №2)


Бронзові призери  змагань:  Книш Максим (50 кг,  СЗОШ №1) ,Агеєнко Єгор( -42 кг, ЗОШ №10), Бабій Андрій –(38 кг , СЗОШ №2) , Савченко Максим – (35 кг,  ЗОШ №10), Савченко Анастасія – (25 кг , ЗОШ №11). 


В командному заліку  команда м. Ромни  зайняла І місце, друге місце посіли дзюдоїсти  м. Харків, третє – м. Кропивницький.


Переможці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів турніру.


Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ
 ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.

Вітаємо наших вихованців та тренерів  з успішним виступом   та бажаємо подальших успіхів у житті та спорті.Директор  Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                              Ганна Василець
 

17.10.2018

Обласний молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд міст, районів та  об’єднаних територіальних громад, присвячений Дню захисника УкраїниЗ метою покращення військово-спортивного та патріотичного виховання  молоді, формування серед юнаків засад здорового способу життя засобами спорту та популяризації  військово-прикладних видів спорту, 13 жовтня 2018 року на міському стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся Обласний  молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд міст, районів та ОТГ, присвячений Дню захисника України.

В змазаннях взяли участь команди смт. Недригайлів, смт. Липова Долина, Роменський район та міста Ромни. Від нашого міста виступала команда ЗОШ №7 - переможець міського військово-патріотичного заходу «Від допризовника до захисника Вітчизни» (який відбувся в вересні цього року).

На урочистому відкритті заходу начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник привітав усіх зі святами та наголосив, що сьогодні, як ніколи, національно-патріотичне, духовне виховання учнівської та  допризовної молоді є головною задачею нашого суспільства та побажав усім мирного неба над головою.

Змагання проходили в дружній, але запеклій боротьбі. Юнаки змагались з перетягування канату, в естафетах з «мінами» («міна»- вага 20 кг), з носилками,  з «біатлону» та бігу 4*100 м.

За результатами змагань впевнену перемогу одержала команда м. Ромни (керівник команди - вчитель предмету «Захист Вітчизни» Володимир Бойко), 2 місце у команди Роменського району, 3 місце виборола команда смт. Недригайлів.

Команди-призери та переможці нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому, усі юнаки отримали цінні призи на пам'ять.

По закінченню змагань учасники заходу скуштували гарячу армійську кашу та смачну піцу. 

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому щиро дякує за надану допомогу в організації та проведенні військово-патріотичного заходу Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, адміністрацію ресторану швидкого харчування «Фемелі-Бургер», та працівників кафе «Аннушка» (директор Олександр Білоножко).

Вітаємо команду м. Ромни та керівника команди - вчителя предмету «Захист Вітчизни» з перемогою!

 

 

21.09.2018

Нещодавно в м. Лохвиця  відбувся відкритий чемпіонат області з кіокушинкай карате, в якому прийняло участь понад 180 спортсменів з 7 команд. В ньому також приймали участь Вихованці ГО "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" кер. Прядка Олександр.

Нащі спортсмени показали гарний результат, завоювавши 22 медалі.  Чемпіонами стали: Кива Олександр, Бачу Богдан (с.Перехрестівка), Михайлик Влада (с.Бобрик), Попадинець Максим (5 шк.) Площик Яна (1 шк.)

2 місця зайняли: Марченко Костянтин, Кива Анастасія (с.Перехрестівка) Ткаченко Денис (10 шк.) Демченко Арсен, Апанасенко Дмитро, Дунда Максим, Плігін Костянтин, Браташевський Ігор (5шк.) Марченко Максим (4шк.).


3 місця: Демченко Влада (5шк.), Бодня ЛІза, Бережна Поліна, Мана Артем, Деркач НІкіта, Теличко Олександр (с. Бобрик), Назаренко Ніка, Косолапова Соня (с. Біловоди) Полонський Олександр (с. Перехрестівка)


Приз за кращу техніку серед хлопців отримав Бачу Богдан.


Підготував до змагань тренер Прядка Олександр.


Відділ молоді і спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

З метою популяризації та розвитку дзюдо , залученню молоді до активних занять спортом 9 вересня 2018 року  в м. Кременчук відбувся

ІІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо серед учнів 2002-2004 ; 2005-2006 років народження.  В  змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів з різних регіонів України. 4 вихованки   Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного стали чемпіонами змагань в різних вагових та вікових категоріях.


Ващенко Валерія  (ЗОШ №10)- І місце (52 кг), Охріменко Анна (ЗОШ №7) - І місце (57 кг), Васюта Марія (ЗОШ №11) - І місце (44 кг), Богуш Наталія( ЗОШ №10) - І місце (40 кг).


Переможці і призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів турніру.


Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ 
ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.

Вітаємо наших вихованців та тренерів  з успішним виступом   та бажаємо подальших успіхів у житті та спорті.


Директор  Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                             Ганна Василець

19.09.2018

Від допризовника до захисника Вітчизни

15-го вересня на стадіоні ім. Володимира Окіпного був проведений молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни», на якому взяли участь 11-ть команд (загальноосвітніх шкіл, ВПУ, КНЕУ, СНАУ та роменського району).

З вітальним словом до спортсменів  звернувся міський голова Сергій Салатун, який привітав учасників заходу,  побажав усім мирного неба над головою, міцного здоров’я, успіхів в житті та зазначив, що сьогодні, як ніколи, рівень фізичної підготовленості допризовної молоді є важливим ступенем їх готовності до служби у Збройних Силах України.


У п’яти видах змагань: легкоатлетична естафета 4×100 м, біатлон, естафета з мінами, естафета з носилками та змагання з перетягування канату, в упертій боротьбі 3-є місце посіла команда загальноосвітньої школи № 5, 2-е місце – ЗОШ № 7, 1-е місце – збірна роменського району. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту.


Хочеться подякувати голові міської громадської організації Товариства сприяння оборони України – Біленко Т.М. за надану спонсорську допомогу та директору ДЮСШ ім. В. Гречаного – Василець Г.Л. за надану спортивну базу. Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

18.09.2018

7-9-го вересня 2018 в рес. Білорусь Вітебської обл. с. Малі Льотці пройшов чемпіонат світу з гирьового тріатлону На цьому чемпіонаті взяли участь близько 200-х учасників із 15-ти країн. Сумську область, Роменський район та місто Ромни представляла сімейна діаспора: заслужений майстер гирьового спорту та багаторазовий чемпіон світу Левченко Михайло Іванович та його сини – міжнародні майстри гирьового спорту, багаторазові чемпіони та рекордсмени світу. Цей чемпіонат Михайло Іванович Левченко та його сини, Іван та Михайло, приурочують легендарному меценату, людині без меж доброти, Генадію Анатолійовичу Свірському. Вічна пам'ять про нього в серцях земляків залишиться назавжди.

Для виїзду на змагання Левченки отримали допомогу від: Шевченко М.І., Саган П.П., Ярошенко Г. О., Бондаренко Є.М., Литвиненко Б. та великого шанувальника гирьового спорту – Ткаченко Вадима Юрійовича.


На цьому чемпіонаті завойовано три золотих та одну срібну медалі. Левченку М.І. присвоїли звання Заслуженого тренера майстрів гирьового спорту, Левченку Івану Михайловичу – звання Міжнародного майстра гирьового спорту.


Діаспора Левченків бажають роменчанам доброго здоров’я, довголіття та спокійного життя на землі.


Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

31.08.2018

Кубок  України з самбо

27-29 серпня 2018 року в м. Житомир відбувся Кубок України з  самбо. В змаганнях взяло участь більше 400 спортсменів  майже з усіх регіонів України.

В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці  Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного, які  продемонстрували гарну боротьбу, волю до перемоги та посіли призові місця: Валерія Ващенко та Анна Охрименко  - срібні  призери, Денис Павлюк – бронзовий призер  Кубку України у своїх категоріях  (тренери Олександр та Дмитро Богуші).


Вітаємо спортсменів, їх тренерів з гідними результатами та бажаємо подальших перемог у спорті!


Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

27.08.2018

Відкритий турнір м. Ромни з пляжного волейболу», присвячений  захисникам незалежності України

23-24 серпня 2018 року на центральному пляжі р. Сули (база відпочинку «Козацька пристань) відбувся відкритий турнір м. Ромни з пляжного волейболу», присвячений  захисникам незалежності  України.

В турнірі взяло участь 16 команд з м. Лохвиця, м. Буринь, смт. Недригайлів, смт. Талалаївка,  с. Хмелів Роменського району та м. Ромни. Змагання проходили у трьох категоріях : «чоловіки», «жінки» та «ветерани».

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид, які звернулись зі словами вітання до учасників заходу.

Змагання проходили в напруженій, захоплюючій та дружній боротьбі. За результатами турніру переможцями та призерами стали:

-         «жінки»:
-         1 місце – Фуртат Марина, Новик Катерина (м.Ромни);
-         2 місце – Грузьдова Ірина , Коренева Аліна (смт.Недригайлів);
-         3 місце  - Тернова Леона, Сенько Анастасія (м.Ромни);

-         «чоловіки»:
-         1 місце – Заболотний Юрій, Норець Олександр (м.Ромни);
-         2 місце – Жмака Олексій , Пищик Павло (смт.Недригайлів);
-         3 місце – Кононенко Костянтин, Кіяшко Олег (м.Лохвиця);

-         «ветерани»:
-         1 місце – Середняк Володимир, Колостирь Сергій ( м.Лохвиця);
-         2 місце – Заболотний Олег, Язєв Олександр( м.Ромни);
-         3 місце- Дикий Олександр, Мартинюк Анатолій (с.Хмелів Роменського району).

В загальнокомандному заліку команда м.Ромни виборола почесне перше місце та отримала перехідний Кубок турніру.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.

Відділ молоді та спорту, спортсмени щиро дякують за якісне суддівство змагань головному судді Володимиру Шитюзі, суддям Валерію Романенку, Сергію Дмитренку, Сергію Заканавському.Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

23.08.2018

ТУРНІР З  ФУТБОЛУ до дня Незалежності України

20-21 серпня  2018 року в. м Прилуки відбувся турнір з футболу до Дня Незалежності. В змаганнях взяли участь сім команд юнаків 2004 - 2005 року народження: ДЮСШ м. Ніжин, ФК «Любомир» м. Біла Церква, ДЮСШ м. Яготин, ДЮСШ «Європа» м. Прилуки, ДЮСШ м. Прилуки, ДЮСШ ім. В.Гречаного м. Ромни,  ДЮСШ м. Борзна. В змаганнях  взяло участь близько 150 учасників.

Вдало виступили юнаки Роменської ДЮСШ, які вибороли третє місце турніру. Перше місце завоювали господарі змагань - ДЮСШ м. Прилуки, друге ФК «Європа» м. Прилуки, третє  місце посіли юні футболісти ДЮСШ  м. Ромни.

Кращим гравцем турніру став вихованець Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного  Коробко Денис (ЗОШ №5). Денис був нагороджений  пам’ятним призом та грамотою.

Командам, які посіли перше, друге, третє місця  були вручені  Кубки та медалі  від організаторів турніру.

Команду до змагань підготував старший тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного Анатолій Джур.


Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

 

 

29-й традиційний літній табір з кіокущин-карате

З 29 липня по 05 серпня 2018 року в м. Скадовськ Херсонської області відбувся 29-й традиційний літній табір з кіокушин- карате під керівництвом головного тренера збірної України , володаря чорного поясу (6-й дан),  шихана Сергія Всеволодова (м.Херсон).

Цього року табір зібрав більше 700 спортсменів зі всієї України та з 10 країн світу, до речі, вперше в цих зборах взяли участь спортсмени із США.

Вихованці роменського спортивного клубу «Арадеш» (тренер Сайфулла Магомедов) вже 18 років поспіль приймають участь в літніх зборах в м.Скадовську. В цьому році роменська делегація була найчисленніша – 25 чоловік.

Роменські спортсмени були найактивнішими учасниками усіх заходів та тренувань, які проводились в межах зборів та показали у своїх вікових категоріях гарні результати:


-         змагання з сумо: 

1 місце – Нікіта Шкромида, Олександр Шевченко

2 місце – Сергій Хмелевській                    

3 місце – Марія Солоненко


-         Міжнародний турнір з ката:

-         2 місце – Нікіта Шкромида

-         3 місце – Олександра Анцибор


Четверо наших спортсменів здавали екзамен на «кю» (учнівська ступень): Валерій Молошний (7 «кю»), Нікіта Таран (6 «кю»), Олександра Анцибор (6 «кю»), Нікіта Шкромида (1 «кю») показали якісну техніку та гарну підготовку.

Незважаючи на те, що кожний день було по 4 тренування, наші діти (спортсмени до 10 років) встигли відвідати аквапарк, дельфінарій, провели морську прогулянку на катері. Кожного  дня – тепле море, спекотне сонце та гарний настрій, тому є бажання приїзджать знов і знов…

Тренер Сайфулла Магомедов, спортсмени, батьки щиро дякують за надану фінансову підтримку та змогу гарно потренуватись і відпочити депутату міської ради Костянтину Малишеву, директору ТОВ «Агрофірма Біловоди» Вадиму Ткаченку, виконавчому директору ТОВ «Урожайна країна» Олександру Суходольському.


 


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

22.08.2018

Кубок України  з поліатлону (лижеролери) серед ветеранів

8-12 серпня 2018 року в м Шацьк Волинської області відбувся Кубок України з поліатлону (лижоролери) серед ветеранів. Участь у заїздах на лижеролерах брали понад 60 спортсменів з України (Волинської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Київської, Харківської, Сумської областей, м.Харків), Білорусі, Німеччини та Польщі.

Сумську область представляли ветерани спорту м.Ромни та Роменського району Геннадій Самойленко, Микола Прядка, Юрій Рубан, Анатолій Бартош та Василь Колодяжний.


Програма складалась з перегонів на 12 км, 21 км, марафону (42 км 195м) та командного спринту. Роменські спортсмени в своїх вікових групах посіли наступні місця:


-         2 місце – Анатолій Бартош;


-         З місце - Геннадій Самойленко та Василь Колодяжний;


-         4 місце – Микола Прядка.


Перемогу у командному спринті (де 2 учасника пробігають 3 етапи по 2 км) одержав Юрій Рубан.


У командному заліку 1 місце здобула команда м. Харків, 2 місце посіла команда Сумської області, 3 місце зайняла  Рівненска область.Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради
 

18.07.2018

Відкритий турнір м.Ромни з настільного тенісу, присвячений Дню Конституції України

28 червня 2018 року в м. Ромни відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь команди з  м. Прилуки,  м. Конотоп, м. Шостка, м. Суми, м. Лохвиця, м. Л.Долина та м. Ромни  (більше 30 учасників).

Спортсмени змагались у двох вікових категоріях: до 60 років та +60 років. За результатами змагань переможцями та призерами стали:


-         до 60 років :  1 місце – Олександр Журба (м.Суми)

               2 місце – Антон Бойко (м.Ромни)
               3 місце – Валерій Власенко (м.Прилуки)

-         + 60 років:    1 місце – Назар Кукава (м. Лохвиця)
                2 місце – Володимир Ярошенко ( м. Л.Долина)
                3 місце – Володимир Столяр (м.Ромни)

Переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами та медалями.


Головний суддя змагань Усик С.А.
Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

16.07.2018

КУБОК УКРАЇНИ З ДЗЮДО

З метою популяризації та розвитку дзюдо, залучення молоді до активних занять спортом 10-11 липня 2018 року  в м. Суми відбувся відкритий Кубок України з дзюдо.

В  змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 23 областей України, Ізраїлю, Грузії та Азербайджану. Вихованка тренерів-викладачів Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Дмитра та Олександра Богушів ВАЩЕНКО ВАЛЕРІЯ (ЗОШ №10) стала бронзовою призеркою цих  змагань у ваговій категорії 48 кг та виконала норматив «Майстра спорту Украіни» з дзюдо.

Колишні вихованці Роменської ДЮСШ Дмитро Бережний та Ігор Шостак вибороли 1та 2 місце відповідно у ваговій категорії до 100 кг. 

Вітаємо наших вихованців з успішними виступами  та бажаємо подальших успіхів у житті та спорті.

 

Директор  Роменської  ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                             Ганна Василець

09.07.2018

Відкритий чемпіонат Світу з кіокушин карате серед дітей, юніорів та молоді

Нещодавно  в м.Сентеш (Угорщина) відбувся відкритий чемпіонат Світу з кіокушин карате серед дітей, юніорів та молоді, в якому взяли участь представники різних  організацій кіокушину. Чемпіонат зібрав 630 учасників з 21 країни світу. 

В змаганнях прийняли участь вихованці Роменської громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» (керівник Прядка Олександр) -  Бачу Богдан та Марченко Костянтин. 

Це були єдині представники від Сумської області, але вони гідно представили Україну, здобувши золото Чемпіонату - Марченко Костянтин виграв 4 поєдинки та став чемпіоном у категорії  2008-2009 р.н. (вагова категорія 30-35кг). Бачу Богдан пройшов перше коло, але на жаль, поступився у другому поєдинку.

Підготував спортсменів  до змагань тренер Прядка Олександр.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому вітає Марченка Костянтина та його тренера Прядка Олександра з перемогою, бажає подальших успіхів у спорті та житті!

 Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

02.07.2018

Чемпіонат Європи з панкратіону

Нещодавно  в м. Зренянин (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з панкратіону в якому взяла участь збірна команда України. У командному заліку збірна України стала переможцем континентальної першості. Наші спортсмени 16 разів піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Відзначимо, що загалом у двох розділах було розіграно 24 комплекти нагород.

В складі збірної команди України в змаганнях приймав участь вихованець Роменської секції панкратіону, студент Роменського коледжу КНЕУ - Іван Гаршин.

В розділі фул-контакт (юніори)  Іван зайняв 1 місце, а в розділі фул-контакт (серед дорослих) спортсмен посів почесне 3 місце чемпіонату Європи (вагова категорія 92 кг).

Підготували спортсмена до змагань тренери секції панкратіону Владислав Лакиза та Артем Балашов.

Роменська секція панкратіону щиро дякує за надану фінансову підтримку приватним підприємцям Юрію Федію, Євгену Василенку, Андрію Перезві, Віталію Жменько та Володимиру Мусійко.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому вітає Івана Гаршина та його тренерів Владислава Лакизу та Артема Балашова з вдалим виступом у змаганнях. Бажаємо подальших успіхів у спорті та житті!


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

 

26.06.2018

«Олімпійський день бігу» в м. Ромни

Нещодавно  на міському стадіоні ім. Володимира Окіпного відбувся «Олімпійський день бігу» в якому взяли участь працівники Роменського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області (Роменський ВП ГУНП в Сумській області) (32 поліцейських).

Змагання проходили у трьох вікових групах. За результатами змагань переможцями та призерами стали:


1-ша вікова група (до 25 років)


-          Литвинова Олександра Олегівна

-          Макаренко Наталія Ігорівна
-          Харевич Вероніка Володимирівна

2-га група (26-30 років)


-          Дорошенко Максим Петрович
-          Тернов Сергій Володимирович
-          Деркач Юрій Григорович

3-та група (36-40 років)


-          Губка Володимир Миколайович
-          Короткий Максим Вячеславович

Переможці та призери змагань були нагороджені сертифікатами учасників Олімпійського дня.

 

Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

День молоді

24 червня 2018 року молодь нашого міста відмічала своє свято – День молоді – свято юні та краси. З  ранку ( о 11.00 год.) на базі відпочинку  «Козацька пристань»  відбулись: «Свято Нептуна»,  акція «Нове покоління обирає здорове майбутнє», конкурси та  рухливі ігри для дітей, в яких взяли участь вихованці  ДЮСШ ім. В.К.Гречаного, громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» та Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (близько 200 чол.). Під час свята юнаки та дівчата брали участь у різних спортивно-розважальних конкурсах та отримали граний настрій та велику кількість позитивних вражень. Переможці та призери змагань отримали призи, а кожний учасник заходу отримав солодощі від заступника міського голови Євгенія Лузана.

З 14.00 до 18.00 год. в парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка, біля Альтанки відбулись: брейк-данс «БАТЛ 1 на 1» в якому взяли участь вихованці танцювального гуртку  «Delayеrs Team» міського Будинку культури (керівник Ростислав Яременко), виступ агітбригади «Ромен-цвіт» учнівського лісництва «Совенятко» Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 – володаря гран-прі XVII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (2018 рік)  «Ми – глобальні громадяни!». Голова громадської організації «Серця кіборгів» Анатолій Свирид вручив членам агітбригади «екологічний подарунок» .


Вихованці відділення боротьби дзюдо ДЮСШ ім. Віктора  Гречаного порадували глядачів показовими виступами.


За участю міської громадської організації «Українська громадська рада» пройшов традиційний  «Забіг у повзунках», де молоді мами, маленькі діти активно прийняли участь у змаганнях та отримали масу позитивних емоцій.


Ввечері, жителі нашого міста зібрались  на центральній площі міста  на урочистості з нагоди святкування Дня молоді, конкурсно-розважальну програму «Роменська красуня-2018»,  концертну програму «Квітуй у пісні й добрих справах, чарівна молодість моя» та молодіжну дискотеку.


З вітальним словом до молоді  звернувся міський голова Сергій Салатун, який наголосив, що молодість - це  віра у завтрашній день,і це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.


Під оплески присутніх, за активну громадську позицію, сумлінну працю, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, формування культурного та морального розвитку особистості, доброчинну діяльність, спортивні досягнення та з нагоди Дня молоді, міський голова Сергій Андрійович вручив грамоти кращим представникам нашої молоді.


Далі розпочалась концертна програма та конкурсно-розважальна програма «Роменська красуня -2018» , в якій взяли участь 7 юних роменчанок. Багатолюдна площа оплесками підтримувала учасниць на всіх етапах конкурсу, переможницею якого стала Дар’я Жданова. Титул «Віце Міс» здобула Анастасія Ревера, титул «Міс Глядацьких симпатій» – Єлізовета Подрєз, «Міс Елегантність» – Анастасія Слєпцова, «Міс Чарівність» – Аліна Северин, «Міс Фантазія» – Дарина Харченко та «Міс Грація» – Марина Бакунець. Всі учасниці конкурсу отримали квіти та  цінні подарунки, а три учасниці, окрім головних призів отримали сертифікати на відвідування  ресторану «Оазис», кафе-бару «Кухня» та салону-краси «Chic & Charm».


Після конкурсної програми  відбувся святковий концерт та дискотека. Під час проведення святкових заходів, молодь міста мала змогу зробити фото на згадку біля фотозони, яку люб’язно надав «Завод Кобзаренка».


Організатори свята, щиро дякують за фінансову допомогу в проведенні заходів до Дня молоді:
депутату міської ради, приватному підприємцю Костянтину Малишеву,  депутату міської ради, директору ресторану «Оазис» Миколі Страхову, представникам громадської організації «Українська громадська рада» (керівник Олександр Пашко), директору «Заводу  «Кобзаренко» Анатолію Кобзаренко, адміністрації кафе-бару «Кухня» Тетяні Козаченко та Тарасу Коваль, заступнику міського голови Євгенію Лузану, косметичній компанії «Юнайтс-мульті-бренд» (лідер компанії Алла Сененко) та салону-краси «Chic & Charm».

Також щиро дякуємо всім, хто надав допомогу в організації, проведенні молодіжних заходів та створив гарний настрій для нашої молоді та мешканців міста!

 
   
 
 
 
   
 
 
   
 
   
   
   Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

Змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню молоді

22-23 червня 2018 року на центральному пляжу р.Сула  (база відпочинку «Козацька пристань») відбувся міський турнір з волейболу, присвячений Дню молоді. В змагання в цьому році взяло участь 13 команд. На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, голова  громадської організації «Серця кіборгів», захисник Донецького аеропорту Анатолій Свирид.

Змагання проходили в напруженій, але дружній боротьбі. За результатами  змагань  переможцями та призерами стали: 1 місце – Юрій Заболотний та  Олексій Жилка, 2 місце - Олександр Норець та Дмитро Сиротенко, 3 місце – Олександр Язєв та Олег Заболотний.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому щиро дякує за надану організаційну та фінансову підтримку заступнику міського голови Євгенію Лузану, за надану фінансову допомогу голові громадської організації «Серця кіборгів» Анатолію Свириду, приватним підприємцям Олександру Язєву, Костянтину Деретюку, Володимиру Ярошу, Анатолію Мартинюку та  суддям змагань  Володимиру Шитюзі, Дмитру Акіменку та Олександру Полежаю за якісне суддівство змагань.


 

Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

22.06.2018

ІІ –ий відкритий міжобласний турнір з легкої атлетики пам’яті
тренера-викладача Роменської ДЮСШ Михайла Богданова

20 червня 2018 року в м. Ромни на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся ІІ-ий міжобласний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження та 2005 р.н. і молодші , присвячений пам’яті тренера – викладача Роменської ДЮСШ Михайла Юхимовича Богданова. 

За 25 років роботи в спортивні школі Михайло Юхимович підготував багато спортсменів високих спортивних розрядів з метань диску, списа,штовхання ядра, які входили до складу збірних команд області та захищали честь Сумської області на Чемпіонатах УРСР, СРСР у різні роки. 

В турнірі прийняли участь 10 команд із міст : Ромни, Лубни, Конотоп, Прилуки, Лохвиця, Білопілля , Кролевець, Суми, Прилукський район та команда Роменського району ( близько 120 учасників). На урочистому відкритті турніру були присутні: начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, директор Роменської ДЮСШ Ганна Василець, зіркова вихованка М.Ю.Богданова Михальченко Лариса - майстер спорту міжнародного класу СРСР з метання диску, учасниця Олімпійських ігор в Сеулі (1988р.), бронзова призерка Чемпіонату світу в Токіо (1991р), рекордсменка України з метання диску-70 м 80 см, який був встановлений у 1988 році і досі залишається непереможним. Лариса спеціально прибула на турнір, пам'яті свого першого тренера з м. Харків, представники родини Михайла Богданова - дочка Альона , син Павло, онука Софія. 

Перед початком змагань до учасників заходу звернувся начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник, який привітав спортсменів, побажав їм міцного здоров’я, вдалого виступу, перемог у житті та спорті і саме головне – бути гідними людьми. Право підняти прапор було надано чемпіонам України з легкої атлетики 2018 року, учням Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Євгенію Худолію та Анні Мельник.

За результатами змагань вдало виступили легкоатлети м. Ромни у різних видах програми: 

Юнаки та дівчата 2003-2004
100м - Мельник Анна -1 місце:Симоненко Едуард –3 місце, 
400 м Худолій Євген -1 місце, Гусениця Анна – 1 місце
800 м – Савченко Валерія– 2 місце, 

Юнаки та дівчата 2005р.н. і молодші
60 м – Костецький Нікіта- 1 місце, Іващенко Влад – 2 місце
300 м - Костецький Нікіта- 1 місце ,Земляникіна Єлізавета – 3 місце

Довжина - Костецький Нікіта- 1 місце ,Земляникіна Єлізавета – 3 місце
Змішану естафету 4х100м виграли учні Роменської ДЮСШ (Симоненко Едуард, Стрельченко Дмитро, Гусениця Анна, Мельник Анна).


Переможці і призери змагань були нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту виконкому Роменської міської ради. Кращі 11 спортсменів отримали грошові винагороди від спонсорів турніру, колишніх вихованців спортивної школи Антона Васильця, Володимира Савицького, Михальченко Лариси та родини Богданова М.Ю. 

Команду м. Ромни підготували тренери – викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Микола та Валентина Савицькі, Олександр Лісненко.Директор Роменської

ДЮСШ ім. В. Гречаного                      Г.Л. Василець

Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради


«Олімпійський день бігу» в м.Ромни

21 червня 2018 року на міському стадіоні ім. Володимира Окіпного відбувся «Олімпійський день бігу» за участю вихованців Роменської ДЮСШ  ім. В.Гречаного, учасників спортивного профільно-оздоровчого табору ( всього більше 80 чол.).

Перед початком змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  Ірина Гончарова  привітала учасників заходу, побажала усім міцного здоров’я  та наголосила ,  що мета цього свята – популяризація олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя.

Дзюдоїсти, легкоатлети, футболісти  та  гімнастки  від 1 до 10 класу змагалися за програмою: 1-2 клас - біг на 30м, 3-4 клас -60м, 5-6 клас -100м, 7-8 клас - 300м, 9-10 клас-500м, 

За результатами змагань у своїх вікових категоріях переможцями та призерами серед юнаків та дівчат стали:

30м – 1 - 2 кл. хлопці:
І місце –Дорожко Матвєй (школа №7, 1 кл.)
ІІ місце – Балюра Денис (школа № 10, 2 кл.)
ІІІ місце – Ващенко Олександр (школа №10, 2 кл.)

30м – 1 - 2 кл.  дівчата:


І місце – Усик Софія (школа №4, 2кл.)

ІІ місце – Яндола Влада, ( школа № 2, 2кл.),  Нефедова Тетяна ( школа №7, 2кл.)
ІІІ місце – Федина Вікторія( школа №1, 1 кл.)


60 м - 3 – 4 кл. хлопці :
І місце –  Кревцун Іван (школа 6, 4кл.)
ІІ місце -  Городецьеий Вадим ( школа № 4, 4кл.)
ІІІ місце – Городецький Нікіта (школа № 4, 4кл.);


60 м - 3 - 4кл. дівчата:
І місце – Захарченко Ельвіра(школа № 7, 4кл.);
ІІ місце –   Киба Вікторія (школа №1, 4кл.)
ІІІ місце – Савченко Анастасія (школа № 8, 5 кл.)


100 м – 5 - 6 кл. хлопці: 
І місце –    Кириченко Дмитро (школа №11, 6кл.)
ІІ місце –  Міхно Артур (школа №8, 6кл.)
ІІІ місце – Тітенко Євген  (школа № 4, 6 кл.)


100 м – 5 - 6 кл. дівчата :
І місце –  Баляба  Єлізавета      (школа №1, 6кл.), Нікроєнко Єлізавета(школа №1, 3кл.)
ІІ місце – Рогаль Вікторія   (школа №8, 6кл.)
ІІІ місце – Молодець Аліна (школа №7, 5кл.)


300 м -  7 - 8 кл.  юнаки:
І місце –  Кизим Назар (школа № 5, 9 кл.)
ІІ місце – Костецький Нікіта   (школа № 1, 7 кл.)
ІІІ місце –  Симоненко Едуард  (Плавинище, 8 кл.)300 м  -  7 - 8 кл. дівчата :
І місце –  Мельник Анна (школа №2, 8кл.)
ІІ місце –  Токарь Дар'я  (школа № 10, 8 кл.)
ІІІ місце – Засульська Юлія (школа № 6, 7 кл.)


500 м – 9 - 10 кл.  юнаки :
І місце – Окіпний Артем  (школа №5, 11 кл.)
ІІ місце –  Тютюнник Влад   (школа № 2, 10 кл.)
ІІІ місце –    Босенко Денис ( школа № 5, 9 кл.)


500 м –  9 - 10  кл. дівчата :
І місце –Нікроєнко Тетяна (школа №1, 9 кл.)
ІІ місце –   Ващенко Валерія (школа №10, 10кл.)
ІІІ місце –  Науменко Богдана (школа № 2, 10 кл.)


Переможці та призери змагань були нагороджені сертифікатами учасників Олімпійського дня та призами, а всі учасники отримали  солодощі від відділу молоді та спорту Роменського  міськвиконкому.

      
  Директор Роменської
        ДЮСШ ім. В. Гречаного                                   Ганна Василець


 
Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

12.06.2018

Чемпіонат України з легкої атлетики

05-08 червня 2018 року в м. Харків відбувся Чемпіонат України з легкої  атлетики серед учнів 2003 р.н. та молодші. В змаганнях взяли участь 700 юних легкоатлетів з усіх областей України.

Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного. Чемпіоном України на дистанції  400 м  з/б став Худолій Євген ( Глинська ЗОШ) , який отримав також  срібну нагороду на дистанції 400 м гладкого бігу.  Богославець Дмитро виборов друге місце на дистанції 2000 м з перешкодами.    


Переможці і призери змагань були нагороджені медалями та дипломами Федерації легкої атлетики України.


Учнів до змагань підготував тренер-викладач Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Микола Савицький.Директор Роменської

ДЮСШ ім. В. Гречаного Г.Л. Василець


Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради

11.06.2018

Відкритий Кубок Полтавщини з кіокушин-карате « tansei cup»

2-го червня 2018 року в м. Полтава відбувся відкритий Кубок Полтавщини з кіокушин-карате  « tansei cup»  (WKB).

Турнір зібрав зі всієї України близько 600 спортсменів з різних федерацій кіокушин карате. 


В ньому також  прийняли участь вихованці Роменської ГО "Дитячо - молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник та тренер  Прядка Олександр) у складі збірної «Клубу ім. Кріптова (WKO)» м.Полтава.


Для наших спортсменів змагання такого рівня стають традицією, отже і цього разу роменські спортсмени показали гарний рівень, зібравши  7 медалей різного ґатунку:


1 місця:


Апанасенко Дмитро (ЗОШ №5)

Браташевський Ігор (ЗОШ №5)
Кива Анастасія (ЗОШ с.Перехрестівка) 


2 місця: 


Площик Яна (СЗОШ №1)
Пелипенко Артур (ЗОШ №5)
Бурлай Денис (ЗОШ № 4)


3 місце:
Попадинець Максим (ЗОШ №5)


4 місця: 
Калусенко Сатніслав (ЗОШ с. Перехрестівка)
Бондаренко Денис (ЗОШ с. Перехрестівка)
Полуян Станіслав (СЗОШ № 1)

На даний час вихованці клубу Богдан Бачу та Костянтин Марченко готуються до Чемпіонату світу  який відбудеться в м. Сабаш, Угорщина.  


ТрЕНЕР                               олександр прЯДКА


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради
        

07.06.2018

Відкритий Кубок Полтавщини з кіокушин-карате « tansei cup»

 

2-го червня 2018 року в м. Полтава відбувся відкритий Кубок Полтавщини з кіокушин-карате « tansei cup».

Турнір зібрав зі всієї України близько 600 спортсменів з різних федерацій, які практикують «кіокушин-карате» та став самим масовим за останні роки.


Поєдинки проходили на чотирьох татамі з 10.00 год. ранку до 21.00 вечора. Конкуренція в кожній ваговій категорії була велика -  30-40 чол.


Команда м.Ромни (СК «Арадеш, тренер Сайфулла Магомедов) в складі 14 спортсменів віком від 5 до 17 років гідно виступила у змаганнях, продемонструвала гарну техніку, справжній бійцівській дух та бажання перемогти. Юнаки та дівчата привезли до дому 2 золотих , 2 срібних, 1 бронзову медаль та приз «за дух та волю до перемоги»:


-         1 місце – Нікіта Шкромида (ЗОШ №7)

-         1 місце – Олександр Шевченко (ДНЗ№ 3 «Оленка)
-         2 місце – Олександр Білашенко (ДНЗ№ 3 «Оленка)
-         2 місце – Олександра Анцибор (СЗОШ №1)
-         3 місце – Нікіта Площик (ДНЗ № 3«Оленка)

Приз «за дух та волю до перемоги»  отримав Олександр Білашенко.


Дуже вдало виступили також Сергій Хмілевській (СЗОШ №2), Богдан Білашенко (ЗОШ № 6), Артем Колодяжний (СЗОШ №1), Роман Гомула (ЗОШ№ 7) та Нікіта Таран (ЗОШ №7), які в полуфіналах поступились в рівній боротьбі досвідченим суперникам - учасникам Чемпіонату Європи.


Олександр Шевченко вперше став чемпіоном цього турніру та дав перше в своєму житті інтерв’ю кореспондентам телекомпанії.


Спортсмени та тренер С. Магомедов щиро дякують за надану фінансову допомогу депутату міської ради Костянтину Малишеву.
 

    Відділ  молоді та спорту виконавчого 
    комітету Роменської міської ради
 

У РОМНАХ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА “FREEDOM”

2-го червня 2018 року в Роменському міському будинку культури громадською організацією “Українська громадська рада” було організовано і проведено Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “FREEDOM”.

Колективи з трьох областей (Сумська, Чернігівська, Полтавська) завітали до Ромен, щоб позмагатися за звання найкращого (більше 400 учасників). Цікаві номери, захоплюючі враження, феєрверк емоцій і танцювального драйву – саме це чекало роменців і гостей міста. До того ж, конкурсна програма була оцінена МЕГАпрофесійним зірковим журі з міста Київ.

До суддівського складу увійшли:

Оксана Караман- режисер-хореограф. Танцюрист міжнародного класу бального танцю. З 2003 року творець і керівник шоу-балету КАРАМАН-АРТ.

Рижова Олександра- хореограф танцювального центру My way. Учасниця фестивалів «Майданс 2», The challenge, Dance monsters, Feel the beat. Працює в напрямках: хіп-хоп, джаз-фанк, джаз-поп.

Ілона Гвоздьова - фіналістка телевізійного шоу «Танцюють всі 2». Учасниця телевізійних шоу «Танцюють всі. Повернення героїв», «Танці з зірками».

Місто Ромни на цьому фестивалі представляли три колективи: Зразковий аматорський ансамбль танцю «ВІВАТ» (керівник – К.О. Лук’яненко), танцювальний колектив «Модерн» (керівник – О.М. Рильська) та хореографічний колектив «Янголята» (керівник – О.М. Янголь).  Роменці гідно представили рідне місто на фестивалі. Колектив «Віват» виборов два перших і три других місця. Колектив «Модерн» отримав перше і третє місця. Колектив «Янголята» виборов два перших і одне друге місця. Роменці мають талант!

Тож, вітаємо переможців з почесними нагородами! Дякуємо за підтримку і допомогу в організації заходу виконавчому комітету Роменської міської ради, відділу культури та будинку культури!

Сльози радості від перемоги, сум від поразки, фото з зірками, тріумфальні нагороди, неймовірні враження – саме це наповнило Роменський будинок культури в той день!

Це МЕГАмасштаб, який познайомить наше місто з усією Україною!  FREEDOM – свобода руху не знає меж!

 
     Відділ  молоді та спорту виконавчого 
    комітету Роменської міської ради

04.06.2018

Заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей

 

1 червня  2018 року о 10.00 год. ранку на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулись традиційні спортивні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

Вихованці відділень гімнастики спортивної, легкої атлетики, боротьби дзюдо та футболу Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного приймали участь у змаганнях  «Веселі козачата», а після «веселих стартів» вихованці  відділення футболу провели товариську зустріч з міні-футболу.

Перед початком змагань головний спеціаліст  відділу молоді та  спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова та директор ДЮСШ ім. В.Гречаного Ганна Василець привітали учасників змагань зі святом та початком літніх канікул.

Далі розпочались змагання. У змаганнях «Веселі козачата » 1 місце здобула команда «Блискавка» (дзюдо),  2 місце посіла команда  «Торнадо» (футбол ), 3 місце - у команди «Полум’я» (легка атлетика) та 4 місце у команди «Зірки» (гімнастика спортивна). В змаганнях з міні-турніру  результат гри – нічия.

Після закінчення змагань всі учасники заходу отримали не тільки гарний настрій та задоволення , а ще і солодощі.

Ввечері вихованці міських спортивних громадських організацій, а саме : Громадська організація «Сумська обласна федерація кіокушин-карате», СК «Арадеш» (Президент федерації, тренер  Сайфулла Магомедов), Спортивно-патріотичний клуб «Кемпо- карате та кікбоксингу» та секція «рукопашного бою»  спортивного клубу міжрегіонального центру швидкого реагування м.Ромни "Рятувальник", секція вільної боротьби Громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» (керівник та тренер Федина Сергій), Роменський міський дитячий клуб самозахисту Сумської обласної федерації джиу-джитсу (заступник керівника клубу, тренер клубу Новак Олександр та тренер клубу Сеняєв Володимир), Роменська організація «Дитячо-молодіжнй спортивний клуб  кіокушин-кай карате» (керівник клубу Олександр Прядка) та вихованці відділень гімнастики спортивної, легкої атлетики, дзюдо та футболу Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного (директор Ганна Василець) взяли участь в урочистій ході, присвяченій Міжнародному Дню захисту дітей.

Під час урочистостей, за активну участь у спортивному житті міста, успішні виступи в обласних, Всеукраїнських , Міжнародних змаганнях та з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей грамотою виконавчого комітету Роменської  міської радибули нагороджені:

Нікіта Шкромида - Чемпіон світу з КЕМПО-карате, срібний призер Чемпіонату світу з ката, бронзовий призер чемпіонату Європи з кіокушин-карате (тренер  Сайфулла Магомедов)

Костянтин Марченко - Чемпіон України 2018 року з  кіокушинкай -карате   (тренер Олександр Прядка)

Гліб Воблий – чемпіон України з легкої атлетики (легкоатлетична естафета), неодноразовий чемпіон області з легкої атлетики (біг 400м) (тренер Олександр Лісненко).

Вікторія Кайрис  - неодноразова переможниця  Всеукраїнських та Міжнародних змагань з кікбоксингу та КЕМПО- карате, член національної збірної України з кікбоксингу (тренер Володимир Шинкаренко)

Анна Охріменко - неодноразова переможниця та призерка обласних та Всеукраїнських змагань з дзюдо та самбо (тренер Олександр та Дмитро Богуші).

Відділ молоді та спорту щиро дякує всім спортсменам та тренерам за активну участь у заходах!!!


 
     Відділ  молоді та спорту виконавчого 
    комітету Роменської міської ради

01.06.2018

Відкрита першість міста Ромни з дзюдо

26 травня 2018 року в м. Ромни  на базі борцівського залу відбулася відкрита першість міста з дзюдо серед учнів першого року навчання (2009 р.н. та молодші).  В змаганнях взяли участь юні дзюдоїсти  з Сумської, Київської області та смт. Недригайлів, близько 90 учасників.

Змагання пройшли в напруженій безкомпромісній боротьбі. Було багато радості від перших перемог та сліз розчарування від гіркоти поразок. Вдало виступила команда  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного. Перші місця в своїх вагових та вікових категоріях вибороли: Яндола Влада, Васюта Дар’я, Тімуш Юлія, Заканавський Денис, Балюра Денис, Агеєнко Гліб, Боженко Артем, Невідомський Єгор, Семенеко Зорян, Школяренко Ельдар, Дорошенко Матвій, Хоменко Денис. Срібними призерами стали – Прокопенко Максим, Жара Анна, Вернигора Артур, Білосорочко Богдан, Александренко Артур, Хворостюк Максим, Мартинішин Артем, Дорошко Матвій. Бронзові призери:  Тонконог Данііл, Івко Андрій, Скачко Богдан, Гиря Артур, Горобченко Святослав, Карпенко Богдан, Савченко Денис, Симоненк В’ячеслав,   Кійко Іван.


Переможці і презерви змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.


Адміністрація Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного, тренери-викладачі, батьки учнів, спортсмени висловлюють вдячність депутату Роменської міської ради Малишеву Костянтину  за фінансову допомогу у придбанні Кубків для нагородження чемпіонів змагань та приватному підприємцю Вінніченко Олені за солодкі подарунки, які отримали всі учасники першості міста.


Команду міста Ромни до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр і Дмитро Богуші та Наталія Боровик.


Директор Роменської

ДЮСШ ім. В. Гречаного                                            Г.Л. Василець


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради
 


Відкритий Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу  UKRAINIAN OPRN JIU-JITSU NO GI CHAMPIONSHIP 2018

 

19-20 травня 2018 року в м. Київ відбувся відкритий Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу (розділ NOGI). Змагання проходили в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Цей Чемпіонат відомий усім прихильникам грепплінгу і бразильського джиу-джитсу. Ви цьому році в змаганнях взяли  участь представники майже з усіх областей України та близького зарубіжжя. Змагання відбулись на високому рівні, з якісною  організацією - було багато сильних бійців (близько 700 учасників з усієї України та сусідніх країн), багато якісної боротьби і технік.
Місто Ромни на цих змаганнях представляв спортсмен секції «панкратіон» Владислав Лакиза, який у ваговій категорії 85,5 кг серед «білих  поясів» (ветерани + 35 років) виборов почесне 2-е місце.

Вітаємо Владислава із вдалим виступом, бажаємо подальших перемог у спорті та житті!

 


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

24.05.2018

Екзаменаційно-атестаційний  семінар з кіокушин-карате

11-13 травня 2018 року в спортивній залі СЗОШ № 1 відбувся традиційний екзаменаційно-атестаційний  семінар з кіокушин-карате під керівництвом старшого тренера молодіжної збірної України, діючого чемпіона Європи з кіокушин-карате в розділі «ката», одного з кращих спеціалістів з кіокушин-карате -  сенсея (3-й дан) Ігоря Даценка (м. Херсон).

В зборах взяло участь близько 30 вихованців міськрайонного спортивного клубу «Арадеш» (тренер Сайфулла Магомедов).

Метою семінару було стандартизація техніки карате, згідно з вимогами Міжнародної організації «WKB», підвищення майстерності спортсменів, ознайомлення з новою технікою  та здачею екзаменів на учнівські степені («кю»).

За три дні роменські спортсмени пройшли важкий шлях тренувань та здобуття нових знань. Було дійсно важко, так як  близько 20 спортсменів приймали участь в семінарі вперше.

Кульмінацією зборів, як і завжди, стала здача екзамену на «кю» та проведення боїв. Кожний спортсмен повинен був провести від 6 до 10 поєдинків без перерви з різними суперниками.

Цей семінар є гарною сходинкою до подальших перемог у змаганнях різного рівня. Юнаки та дівчата пройшли ці іспити з успіхом, з чим  всіх і привітав сенсей  Ігор Даценко -  спортсмени отримали сертифікати на «кю».

Сенсей Ігор Даценко також відзначив найбільш технічних каратистів -  Ніколаєнка Арсенія (СЗОШ №1) та Молошного Валерія (с. Пустовійтівка). За «бойовий дух» було відзначено Хмелівського Сергія (СЗОШ №2) та Гюлера Давида (с.Рогинці).

Тренер, спортсмени та батьки щиро дякують за надану фінансову допомогу депутату міської ради Костянтину Малишеву, приватному підприємцю Анантолію Козію та за надану спортивну базу директору школи Валентині Судьїній.    
  


За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради


РОЗУМ І ДІЯ ДАЮТЬ ГІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Наполегливості та завзяттю юних науковців Роменщини можна лише позаздрити. Три поїздки до обласного центру і кожна з перемогою, позитивними емоціями та гарним настроєм!

27 квітня 2018 року на базі Сумського національного аграрного університету відбувся Обласний екологічний форум «Природа – національне багатство України». У складі делегації від Ромен участь у форумі взяла слухач наукової секції фізики Роменської міської МАН, учениця 8 класу СЗОШ №2 Вікторія Матюшенко. Учасниця презентувала результати своєї пошуково-дослідницької роботи в секції «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку» та продемонструвала діючу модель гідрогенератора. Також Вікторія взяла участь у засіданні «круглого столу» з теми «Громадська екологічна ініціатива як чинник успішності реалізації ідей сталого розвитку». За підсумками участі у форумі Вікторія посіла почесне І місце.

12 травня 2018 року у м. Суми відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів.  На конкурсі Роменщину представляла слухач секції біології Роменської МАН, учениця СЗОШ №1, Вікторія Божко. Одна з наймолодших учасниць, вона виборола І місце у номінації «Популяризація екологічно безпечного життя» зі своїм науковим проектом «Збереження лісів шляхом використання альтернативних джерел виробництва паперу».

18 травня Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю вшановував справжніх митців слова, кращих з кращих учасників обласного літературного конкурсу «Проба пера». На свято було запрошено слухача секції української мови Роменської міської МАН, ученицю ЗОШ №7 Катерину Пімурзіну. Учасниця змагалася у номінації «Поезія» старшої вікової категорії. Юна поетеса отримала визнання висококваліфікованого журі та здобула ІІІ призове місце. У рамках свята для переможців та призерів конкурсу були проведені майстер-класи з літератури та відбулося творче спілкування з членами журі – видатними письменниками Сумщини.

Вітаємо переможців та призерів обласних конкурсів. Бажаємо успіхів, наснаги і нових звершень на творчій ниві. Плекайте та зрощуйте золоті зерна свого таланту!

 
 
За повідомленням відділу освіти

22.05.2018

22.05.2018 року тестуванням з математики розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50.

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

- оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

- паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;

- запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО допущено не буде.

Радимо учасникам ЗНО заздалегідь дізнатися адресу проведення зовнішнього незалежного оцінювання з математики, зазначену у запрошенні-перепустці на інформаційній сторінці. Маршрути до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Учасникам ЗНО під час проходження тесту з математики заборонено користуватися лінійкою, олівцем, циркулем, калькулятором тощо.

На виконання сертифікаційної роботи з математики відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті — 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши усі завдання, — 62.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм:

-         з вибором однієї правильної відповіді(№ 1–20); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;


-        на встановлення відповідності(«логічні пари») (№ 21–24); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;

-        відкритої форми з короткою відповіддю, щомістять два типи завдань: структуроване (№ 25, 26) і неструктуроване (№ 27–30); відповіді на них потрібно позначати у бланку А;

-        відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 31–33); відповіді на них потрібно позначати у бланку В.


«СТАРТИ НАДІЙ»


14-15 травня  2018 р.  в м. Ромни на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся  останній  вид програми ХХУІ міських спортивних ігор школярів «Старти надій». В змаганнях взяли участь 5 команд учнів загальноосвітніх шкіл І групи (90 школярів 7 класів).  Програма змагань складалась  з 6-ти  вправ: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу, біг на 800м ( дівчата), 1000м ( хлопці),піднімання в сід за 1 хвилину,естафета 8х50 м.

Команда СЗОШ №1 виборола 1 місце,набравши 1768 очка, друге місце зайняли школярі ЗОШ №7 (1728 оч.); третє  місце посіла команда ЗОШ №5 (1641 оч.); 4 місце - ЗОШ №11 (1631 оч.); 5 місце -ЗОШ №10 ( 1306 оч.) ;  


Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Олександру Балябі та Миколі Коротких  (СЗОШ №1), Олені Боярко та  Наталії Івко ( ЗОШ №7), Дмитру Скрипці ( ЗОШ №5)  за якісну підготовку учнів до змагань.
ПІДСУМОК 26-их МІСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

У загальному підсумку   комплексного заліку 26 –их міських спортивних ігор школярів ( 8 кращих результатів з 11 видів спорту для ЗОШ І групи ( ЗОШ №1,2,4,5,7,10,11) та 5 результатів з 5 видів спорту для ЗОШ ІІ групи (ЗОШ № 6,8 ) місця розподілилися  слідуючим чином:

І місце    ЗОШ №4 –    105 оч.

ІІ місце   СЗОШ №1  –  91 оч.

ІІІ місце  ЗОШ №11  – 80 оч.
ІУ місце  ЗОШ №7  – 78 оч.
У місце    ЗОШ № 5 – 75 оч.
УІ місце   ЗОШ № 10 – 58 оч.
УІІ місце  СЗОШ № 2 – 38 оч.

Серед ЗОШ ІІ групи
:     І місце виборола ЗОШ № 6 -   75 оч.
                                       ІІ місце посіла     ЗОШ № 8  - 60 оч.

Відділи освіти, відділ  молоді та  спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, дирекція  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  висловлює подяку директорам шкіл: ЗОШ № 4 - Спичці Л.О., СЗОШ №1 Судьїній В.В., ЗОШ № 11- Зеленській В.В., ЗОШ  № 6 - Загайко О.А.,  вчителям фізкультури цих шкіл за високі організаційні якості та підготовку команд до змагань.
 


Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                            Василець Г.Л.

За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради


Обласні змагання з легкої атлетики серед ВНЗ I-IIрівнів акредитації

15-16 травня 2018року на легкоатлетичному стадіоні Сумського державного педагогічного університету відбулися змагання з легкої атлетики, які стали останнім видом змагань обласної спартакіади серед ВНЗ I-II р.а.

В змаганнях прийняли участь 15 збірних команд навчальних  закладів області (близько 130 учасників).


Досить вдало відстояла честь нашого міста збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ.  Призерами змагань стали:


Свірська Анастасія (С-3-1) – метання спису (23.56 м.) – ІІІ місце;


Ковальова Альона (С-3-1) – біг 400 м. (1.10 хв) – ІІІ місце;


Даценко Євгеній (М-3-1) – біг 3000 м. (10.18хв.) – II місце;


В естафеті 4*100 м.  третіми прийшли на фініш (програвши лише 0,3с. срібним призерам) з результатом 58,0 : Джолус Анна(гр. С-2-1), Гонтар Яна(гр. Ф-2-1), Лубенець Ірина (гр. Б-3-1), Ковальова Альона (гр. С-3-1).


Команду до змагань готував керівник фізичного виховання Романенко В.О.


Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.


Адміністрація коледжу виносить подяку за допомогу у підготовці спортсменів до змагань тренерам Роменської ДЮСШ Лісненко О.М. та Савіцькому Н.В.


Керівник фізичного виховання РК КНЕУ                                Романенко В.О.


ЛЕГКА АТЛЕТИКА

17-18 травня 2018 року  в м. Суми відбулися обласні змагання з легкої атлетики в залік 26- их обласних спортивних ігор школярів.

В змаганнях взяли участь 6 команд І групи: м. Суми, м. Ромни, м. Охтирка, м. Шостка, м. Конотоп, м. Лебедин (близько 100 учнів).

В комплексному заліку збірна команда м. Ромни завоювала друге місце, поступившись школярам м. Суми. Третє місце виборола команда м. Охтирки.

Срібні призери командних змагань: Капустін Богдан (ЗОШ №7), Воблий Гліб, Стрельченко Дмитро, Сидоренко Катерина, Магомедов Роман (ЗОШ №4), Богославець Дмитро, Босенко Денис (ЗОШ №5), Марюха Марія( ЗОШ №10), Мельник Анна , Мельник Іван (СЗОШ №2), Некроєнко Тетяна (СЗОШ №1).

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами департаменту освіти і науки  Сумської обласної держадміністрації.

Команду до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного

Микола та Валентина  Савицькі, Олександр Лісненко.


 


Директор Роменської ДЮСШ


ім. В. Гречаного                                                                            Ганна Василець


21.05.2018

Чемпіонат  Сумської області  серед юнаків, дорослих та ветеранів з легкої атлетики серед збірних команд міст і районів

Нещодавно  в м.Суми на стадіоні спортивного комплексу СДПУ ім. А.С.Макаренка відбувся Чемпіонат  Сумської області  серед юнаків, дорослих та ветеранів з легкої атлетики серед збірних команд міст і районів. В змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів  Сумської області.

Команду м.Ромни представляли вихованці ДЮСШ ім. В.К.Гречаного (тренери Савицький М.В., Лісненко О.М., Савицька В.В.) та ветеран спорту Гобов С.І.

В особистих заліках наші спортсмені посіли наступні місця:

-          1 місце – Воблий Гліб (800м), Некроєнко Тетяна (1500м), Стрельченко Дмитро (потрійний стрибок)


-          2 місце – Кравченко Валерія (400м), Воблий Гліб (400м)


-          3 місце - Магомедов Роман (400м з/б), Некроєнко Тетяна (800м), Превера Анастасія  (400м з/б)

В жіночій шведській естафеті (100м+200м+300м+400м) команда м.Ромни посіла 3 місце, а в загальнокомандному заліку 5 місце.

Ветеран спорту Сергій Іванович Гобов виборов три перших місця :

-          штовхання ядра - 6м 20см

-          метання спису- 14м 60см
-          метання диску – 15 м 60 см

Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.


 

За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради

5-й Відкритий обласний турнір з боксу пам’яті С.І.Карпенка

 

11-12 травня  2018 року на базі Роменського коледжу СНАУ відбувся 5-й Відкритий обласний турнір з боксу пам’яті Майстра спорту України з кікбоксингу С.І.Карпенка.

До м. Ромни з’їхалося більше 100 боксерів з міст Суми, Тростянець, Путивль, Охтирка, Шостка, Чернігів, Нові-Санжари, Полтава, Гадяч, Заводське, Лебедин, Ромни.

На урочистому відкритті були присутні міський голова Сергій Салатун, депутат обласної ради Дмитро Кірюхін, головний спеціаліст відділу молоді  та спорту  Ірина Гончарова, директор Роменського коледжу СНАУ Олег Шевченко, які побажали всім присутнім міцного здоров’я та мирного неба, а спортсменам - боїв без травм, гідних суперників та перемог.

Почесними гостями змагань стали дворазовий чемпіон Європи Максим Галінічев та його перший тренер Нікандр Русскіх, які приїхали повболівати за земляків. Їм вручили подарунки за безцінний вклад у спортивне життя країни.

Два дні на боксерському рингу було насправді гаряче. Двобої захопили роменських глядачів, вболівали від щирого серця, вітали переможців і підтримували переможених.

Роменська команда ОДЮСШа «Колос», спортклубу «Юність» виборола у своїх вагових категоріях такі результати:

-          Роєнко Тимофій ( СЗОШ № 2,30кг) -1 місце

-          Кірюхіна Настя - (СЗОШ №1,60кг) -1 місце
-          Гаврилко Ілля - (СЗОШ №1,50кг) -1 місце
-          Киба Сергій- (ЗОШ№ 5,60кг) -2 місце
-          Зубко Вероніка- (ЗОШ №7 ,60кг) -2 місце
-          Алєксєєнко Антон- (ЗОШ №11,48кг) -2 місце
-          Тернов Ілля- (СЗОШ №1,58кг) -2 місце
-          Булах Руслан- (СЗОШ № 1,30кг-2 місце

Підготував спортсменів тренер ОДЮСШа «Колос»  Богдан Дмитренко.

Спортсмени  та  тренери висловлюють щиру вдячність за організацію та фінансову підтримку турніру «Федерації боксу Роменщини» на чолі с президентом федерації Олександром Ярошенко, голові ПрАТ «Біловодський КХП» Олександру Загурському, депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну та всім небайдужим до розвитку боксу в м.Ромни.


 

Тренер СК «Юність»                       Богдан Дмитренко


За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради

16.05.2018

Чемпіонат України серед дорослих з кікбоксингу WTKA, турнір найсильніших кікбоксерів України серед юнаків та чемпіонат ФСТ "Україна" серед юніорів

11-12 травня в місті Павлоград в спортивному комплексі  СОК «Центр» проходив чемпіонат України серед дорослих з кікбоксингу WTKA, турнір найсильніших кікбоксерів України серед юнаків та чемпіонат ФСТ "Україна" серед юніорів.

У змаганнях взяло участь понад 400 спортсменів з 16 областей України. Ці змагання  проводились на високому професійному рівні -  вони є ще однією сходинкою для відбору в національну збірну команду для участі в Чемпіонаті світу з кікбоксингу, який проходитиме 30.10 -04.11.2018 року в Італії.


Роменщину представляла команда спортивного клубу "Рятувальник" МЦШР ДСНС м.Ромни секція «Кемпо- карате та кікбоксингу» (керівник Шинкаренко Володимир).


У турнірі найсильніших кікбоксерів України наші спортсмени посіли такі місця:


-          Кайрис Вікторія (ЗОШ № 11)- 1 місце - семи контакт, 1 місце-  лайт контакт;


-          Хорошун Влад (СЗОШ № 1) -  1 місце - семи контакт, 3 місце -  лайт контакт;


У Чемпіонаті України серед дорослих з кікбоксингу WTKA Шинкаренко Володимир посів 1 місце - лайт контакт.


Вітаємо Володимира Шинкаренка та його вихованців з вдалими результатами та бажаємо подальших перемог!


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради

 

10.05.2018

Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате і Кобудо

4-5 травня 2018 року в м. Харків відбувся Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате та Кобудо. У змаганнях взяло участь близько 600 спортсменів з різних країн світу: Україна, Азербайджан, Конго, Казахстан, Угорщина, Австрія, Іран.

Роменщину представляла команда спортивного клубу "Рятувальник" МЦШР ДСНС м. Ромни, секція Кемпо карате та кікбоксингу. Наші спортсмени продемонстрували гарну фізичну підготовку, волю до перемоги та посіли призові місця у своїх вагових категоріях:

-         Ганусов Богдан - 1місце в розділі «кемпо куміте , фул- контакт» (СЗОШ№2)

-         Шушура Катерина - 1 місце в розділі «сабмішин» (СЗОШ№1).


Підготував спортсменів до змагань тренер Шинкаренко Володимир.


Вітаємо тренера та його вихованців з гідними результатами, бажаємо подальших перемог у спорті!

За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 


Відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед дітей 2009-2004 р.н.

4-5 травня 2018 року в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед дітей 2009-2004 р.н. в якому приймали участь представники всіх регіонів України, включаючи Донецьку область та вихованці різних федерацій карате. Всього було понад 620 спортсменів, позашалена конкуренція, адже в категоріях було понад  40 чоловік, і шлях до чемпіонства починався з 1/32 стадії.

Представниками Сумської області були вихованці Роменської ГО "Дятячо-Молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник Олександр Прядка).


Роменчани зібрали повний комплект нагород:


-         3 місце:  Попадинець Максим ( ЗОШ №5), Бачу Богдан (ЗОШ с.Перехрестівка )


-          2 місце: Площик Яна (ЗОШ № 5).

Чемпіоном став учень Перехрестівської ЗОШ Марченко Констянтин, який виграв 6 поєдинків.

Хотілося б відмітити Киву Анастасія та Пелипенка Артура які зупинилися на 1/4 стадії, і їм  не вистачило 1 кроку до призових місць. 


Марченко Костянтин  потрапив до складу національної збірної України, і на даний час починає підготовку до Чемпіонату Світу,  який відбудеться наприкінці червня цього року  в Угорщині.


Підготував спортсменів до змагань тренер Прядка Олександр.


Вітаємо тренера та його вихованців з вдалими результатами та бажаємо подальших перемог!

 

За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 

07.05.2018

Спортивні заходи, присвячені Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

Першість міста з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ р.а.

04.05.2018 року на базі міського спортивного комплексу ім.. В.М. Окіпного відбулися змагання з легкої атлетики за програмою міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

За результатами змагань  1 місце посіла команда Роменського коледжу КНЕУ, 2 місце  у команди Роменського коледжу СНАУ, 3 місце посіла команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ».


В особистому заліку  кращими були:


-         юнаки: біг 100м, біг 200м - Павло Шило (РК СНАУ),  біг 400м – Владислав Назаренко (РК КНЕУ), біг 800м- Володимир Капустін (РК КНЕУ), біг 1500 м-  Євгеній Даценко (РК КНЕУ), стрибки в довжину -  Володимир Калуга (РК СНАУ).


-         дівчата:  біг 100м, біг 200мАнна Джолус (РК КНЕУ), біг 400м- Альона Ковальова (РК КНЕУ), метання списа – Анастасія Свірська (РК КНЕУ).


Переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


Легкоатлетична естафета та змагання з легкої атлетики

5 травня 2018 року о на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулась легкоатлетична естафета серед навчальних закладів міста та змагання з легкої атлетики серед учнів 2006 року народження та молодші.

Начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник привітав учасників змагань з травневими святами, побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, перемог у спорті та житті.


За результатами змагань легкоатлетичної естафети переможцями стали:


-  серед ВНЗ 1-2 р.а. – команда РК КНЕУ.


- серед ЗОШ 1-2 ступенів - команда ЗОШ № 6


-  серед ЗОШ 1-3 ступенів - команда ЗОШ № 4 (2 місце - команда ЗОШ №7, 3 місце – команда ЗОШ № 11).


У змаганнях з легкої атлетики переможцями та призерами стали:

-         біг 60 м (хлопці)-  1 місце Владислав Колєснік (ЗОШ №8), 2 місце – Дмитро Кириченко (ЗОШ №11), 3 місце – Мирослав Баленко (СЗОШ №1);


-         біг 60 м (дівчата)-   1 місце – Ілона Свічкар, 2 місце Вєроніка Щербань, 3 місце – Єлизавета Землянікіна  (усі ЗОШ №4).

 
В зустрічній естафеті перемогу здобула команда ЗОШ №4 , 2 місце посіла команда ЗОШ №7, 3 місце у команди ЗОШ №10.

Переможці та призери змагань  були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.
 

За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 

03.05.2018

Відкритий чемпіонат України з кьокусінкай карате (IFK) 

28 квітня 2018 року в м. Київ відбувся відкритий чемпіонат України з кьокусінкай карате (IFK)  в якому прийняло участь близько 170 спортсменів.

Від Сумської області виступав  вихованець Роменської громадської організації "Дитячий молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карте" Ткаченко Денис (ЗОШ №10), який посів почесне 2 місце у своїй віковій та ваговій категорії. Денис був нагороджений кубком, грамотою та медаллю.

Підготував спортсмена до змагань тренер Прядка Олександр.


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 


 

 

 

 

 

Чемпіонат міста з легкої атлетики серед школярів

 

24 квітня  2018 року на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбулися змагання з легкої атлетики в залік 26-их міських спортивних ігор школярів.

В змаганнях взяли участь понад 80 учнів загальноосвітніх закладів міста  І та ІІ групи. Школярі змагалися в різних видах легкої атлетики біг 100м,200м, 400м, 800м, 1500 м.,стрибки у довжину, штовхання ядра, метання спису.


Серед  команд І групи (5 учнів 2001-2002 р.н. та 5 учнів 2003-2004 р.н.)  Перше  місце виборола команда ЗОШ №11 , набравши 186 очок, друге місце посіла ЗОШ № 4- 183 очка,  третє місце вибороли учні ЗОШ №5 (183 оч.), четверте -  ЗОШ № 7 (180 оч.), 5 місце - СЗОШ №2 (166 оч.), 6 місце - ЗОШ № 10 (159 оч.).

Серед команд ІІ групи (5 учнів 2003-2004 р.н) перше  місце виборола команда ЗОШ № 6 (66 оч.), друге місце ЗОШ № 8 (24 оч.).

Чемпіонами  в особистому заліку на дистанції 100м серед  старших дівчат стала Марюха Марія ( ЗОШ №10), серед молодших дівчат - Мельник Анна  (СЗОШ №2), Анна виконала ІІ спортивний розряд.


200м- Проценко Анастасія (ЗОШ №11); серед молодших – Токарь Дар'я (ЗОШ №10)

400 м- Ревера Анастасія  (ЗОШ №10)серед молодших - Савченко Валерія (ЗОШ №7)
800м – серед молодших -  Рибалка Інна ( ЗОШ №5)
1500 м -  серед молодших – Сидоренко Катерина (ЗОШ №4)

Стрибки у довжину –Ляшенко Аліна ( СЗОШ №2); серед молодших – Тищенко Юлія (СЗОШ №2)


Штовхання ядра – Стукало Анастасія (ЗОШ № 10) ;  серед молодших -Губаренко Дар’я  (ЗОШ №11).


Метання спису – Стародецька Анастасія (ЗОШ № 7) ;  серед молодших – Ємець Валерія (ЗОШ №11)


Серед юнаків чемпіонами змагань стали:


100 м – Константінов  Сергій ( ЗОШ № 5); серед молодших – Капустін Богдан ( ЗОШ №7).


200 м -Магомедов Роман (ЗОШ № 4); серед молодших- Босенко Денис  ( ЗОШ № 5)


400м  - серед старших юнаків - Воблий Гліб (ЗОШ № 4); серед молодших – Стоян Ігор (ЗОШ №11)


800 м  Киба Іван ( ЗОШ №5) ;  серед молодших – Мельник  Іван  (СЗОШ №2)


1500 м Нудьга Антон ( ЗОШ № 4); серед молодших – Богуславець Дмитро (ЗОШ №5)


Стрибки у довжину – Назаренко В'ячеслав   (ЗОШ №7); серед молодших Стрельченко Дмитро (ЗОШ № 4).


Штовхання ядра – Фененко Роман (ЗОШ № 11); серед молодших – Божко Роман (ЗОШ №7)


Метання спису – серед молодших - Скрипаль Максим (ЗОШ № 11)


Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту міськвиконкому.


Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Олексію Бугриму та Оксані Соніній( ЗОШ №11)  Сергію Черевку та  Георгію Москаленку (ЗОШ №4), Дмитру Скрипці (ЗОШ №5), Ігору  Галигіну (ЗОШ №6) за якісну підготовку учнів до змагань.

Директор Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                                                            Ганна Василець

27.04.2018

Міський турнір з волейболу серед команд колективів фізкультури

18-19 квітня 2018  року в спортивній залі Роменського коледжу СНАУ відбулись змагання з волейболу серед команд КФК.  В змаганнях взяли участь  команди « СНАУ», «ДПРЧ», «КНЕУ»,  «Лідер», «Рух».

За результатами змагань перемогу здобула команда «Лідер», 2 місце посіла команда «ДПРЧ», 3 місце виборола команда «КНЕУ».


Команди - призер та переможці отримали грамоти відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.


Судді змагань Володимир Шитюга, Дмитро Акіменко та Сергій Дмитенко.


Ці змагання були підготовчими до фіналу Чемпіонату області з волейболу. Збірна команда міста з волейболу взяла участь у фінальних іграх Чемпіонату області, які відбулись 22 квітня цього року , і посіла почесне 4-е місце.


Відділ молоді та спорту, спортсмени щиро дякують директору Роменського коледжу СНАУ О.І.Шевченку за надану спортивну базу.
За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 

26.04.2017

Міський турнір з волейболу серед команд колективів фізкультури

 

18-19 квітня 2018  року в спортивній залі Роменського коледжу СНАУ відбулись змагання з волейболу серед команд КФК. В змаганнях взяли участь команди «СНАУ», «ДПРЧ», «КНЕУ»,  «Лідер», «Рух».

За результатами змагань перемогу здобула команда «Лідер», 2 місце посіла команда «ДПРЧ», 3 місце виборола команда «КНЕУ».


Команди - призер та переможці отримали грамоти відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.


Судді змагань Володимир Шитюга, Дмитро Акіменко та Сергій Дмитенко.


Ці змагання були підготовчими до фіналу Чемпіонату області з волейболу. Збірна команда міста з волейболу взяла участь у фінальних іграх Чемпіонату області, які відбулись 22 квітня цього року , і посіла почесне 4-е місце.


Відділ молоді та спорту, спортсмени щиро дякують директору Роменського коледжу СНАУ О.І.Шевченку за надану спортивну базу.
За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 

25.04.2018

Спартакіада міста  серед допризовної молоді 2001-2003  року народження

20 квітня 2018 року на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулась  міська Спартакіада серед допризовної молоді серед юнаків 2001-2003 р.н.

В Спартакіаді взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації  (10 команд).


Перед початком змагань начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської  міської  ради  Володимир Мельник привітав учасників заходу,  побажав усім міцного здоров’я, успіхів в житті та зазначив, що сьогодні, як ніколи, рівень фізичної підготовленості допризовної молоді є важливим ступенем їх готовності до служби у Збройних Силах України.


Юнаки здавали нормативи з підтягування на перекладині, метання гранати  на дальність,  бігові  на 100  та 1500 метрів .


За результатами змагань команда загальноосвітньої школи №4 посіла почесне 1 місце (3999 бал.), команда  Роменського коледжу КНЕУ посіла 2 місце (3796 бал.), команда ЗОШ № 5 посіла 3 місце (3543 бал.


В особистому заліку  по видам кращими стали:


-  підтягування на перекладені  -    Владислав Дідковський -  2 раз , ЗОШ №4

- біг 100м                                      -   Роман Магомедов – 12.1сек , ЗОШ № 4
- метання гранати                        -    Євген Бохань    - 48 м,  РК СНАУ               
- біг 1500м                                     -   Дмитро Богославець   - 5.11.5, ЗОШ № 5

Команди - переможець та призери, кращі спортсмени в особистому заліку (по видам) були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


У 25-27 квітня цього року збірна команда міста приймає участь у обласній Спартакіаді серед допризовної молоді серед команд міста та районів.
 


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету  Роменської  міської   ради 


Чемпіонат України 2018 року серед юнаків та юніорів з панкратіону та грепплінгу

17 квітня 2018 року  в м.Тернопіль відбувся Чемпіонат України 2018 року серед юнаків та юніорів з панкратіону й грепплінгу. До «файного» міста завітали хлопці та дівчата двох вікових категорій – 14-15 років, 18-19 років. Вони вели боротьбу не лише за призи турніру, але й за шанс поїхати на Чемпіонати світу, які восени прийматимуть Білорусь (першість світу з панкратіону) і Казахстан (світовий форум з грепплінгу).

Загалом же на змагання прибули понад 300 учасників з 16 регіонів України. Найбільше заявок для участі було у двох розділах: у панкратіоні – це традішн, а в грепплінгу – No-Gi. У Gi й фулі кількість учасників була відчутно менша.


На ЧУ-2018 вели два командних заліки – окремо в кожному виді. Кращою командою в турнірі з панкратіону стала Чернівецька область. За нею фінішувала Сумщина. Трійку кращих замкнула Київщина. У змаганнях з грепплінгу перші два місця також розіграли Буковина з Сумською областю, однак цього разу першою була Сумщина. Третьою збірною в грепплінгу стала Одеська область.


В складі збірної команди  Сумської області виступав  Роменський спортсмен Іван Гаршин, який посів чотири перших місця у розділах грепплінг Gi , грепплінг No-Gi,традішн та фул.

Вітаємо Івана, його тренерів Артема Балашова та Владислава Лакизу з вдалим виступом у змаганнях, бажаємо подальших перемог у спорті та житті!Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради


Відкрита першість м.Ромни з панкратіону серед юнаків та дівчат 2008-2007, 2002-2001 та 2000 року народження, присвячена учасникам АТО

 

21 квітня 2018 року в м. Ромни відбулась відкрита Першість м.Ромни з панкратіону, присвячена учасникм АТО. В змаганнях  взяло участь більше 150 спортсменів  Сумської області. Змагання з цього виду спорту відбулись в нашому місті вперше, і викликали велику зацікавленість мешканців міста.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, голова громадської організації «Учасники АТО Роменщини» Дмитро Косенко та почесні гості: депутат Сумської обласної ради, Президент Сумської міської організації «Федерація панкратіону України» Микола Березин, керівник напрямку «молодіжна політика» громадської організації «Українська громадська рада» Віталій Воробей,  голова Роменської ГО «Українська громадська рада» Олександр Пашко, учасники бойових дій в АТО Сергій Балашов, Євгеній Гаркуша, Володимир Гончарук та «Заслужений Майстер спорту України» з пакратіону, 7-ми разовий чемпіон світу серед дорослих Дмитро Баранов (м.Суми).


Міський голова та почесні гості звернулись зі словами вітання до учасників змагань, побажали всім міцного здоров’я, перемог у спорті та подальшого розвитку панкратіону  в нашому місті. 


Голова Роменської міської Федерації панкратіону, тренер з грепплінгу Артем Балашов зазначив, що організатори заходу докладуть усіх зусиль, аби згадка про участь у цих змаганнях стала однією з найприємніших для усіх учасників, незалежно від того виграють вони, чи  лише вітатимуть переможців.


Після урочистого відкриття змагань розпочались запеклі, безкомпромісні бої. За результатами змагань  спортсмени  м.Ромни (команда  складалась зі спортсменів секції панкратіону та спортсменів  боротьби дзюдо) у своїх вікових та вагових категоріях посіли наступні місця:


1-місце - Савченко Максим (ЗОШ № 10), Мельніков Олексій (СЗОШ №1), Савченко Анастасія (ЗОШ №11), Охрименко Анна (ЗОШ №7), Охрименко Ірина (ЗОШ №7), Засульська Юлія (ЗОШ № 8), Заковоротний Богдан (СЗОШ №2), Кіріченко Дмитро (ЗОШ №11), Васюта Марія (ЗОШ № 11), Непомящий Артем (ЗОШ №8), Павлюк Денис (СЗОШ №1), Агеєнко Семен (СЗОШ №1), Штефан Микола (СЗОШ №2), Ляхов В’ячеслав (РК КНЕУ);


2-місце- – Гаршин Іван (РК КНЕУ),  Хауляк Владислав (РК СНАУ),Закаворотний Руслан (СЗОШ №2), Налегач Іван (ЗОШ №5), Горобченко Давид (ЗОШ №8), Кухарь  Мілена (ЗОШ №7), Каніковська Карина (с.Герасимівка), Тютюнник Владислав (СЗОШ №2), Богуш Дмитро (ДЮСШ);


3-місце –Окіпний Артем (ЗОШ №5),  Бабій Андрій ,Маленко Євгеній (СЗОШ №2) та Рябченко Андрій. 


Готували спортсменів до змагань тренери Артем Балашов, Владислав Лакиза, Дмитро Богуш та Олександр Богуш.


Переможці  та призери змагань (у своїх вагових та вікових категоріях) отримали  медалі та грамоти;  Кубками у  номінаціях  були нагороджені:


-          «приз за волю до перемоги» Котелевець Володимир (м.Суми)


-          «за кращу техніку»  Баранов Дмитро (м.  Суми) та Дремлюга Захар (м.Лебедин) 


Відділ молоді та спорту, тренери та спортсмени дякують за фінансову підтримку голові міської ГО «Українська громадська рада» Олександру Пашку, приватному підприємцю Заблоцькому Євгенію, тренерам: Магомедову Сайфулле, Олександру Богушу та Сергію Федині  за допомогу в організації та проведенні змагань, директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надання спортивної бази.

   
   
   
   
   
   
   

 

Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

20.04.2018

Відкритий Чемпіонат Україні з Кемпо - карате серед дітей та дорослих

15 квітня 2018р. в м. Полтава проходів відкритий Чемпіонат Україні з Кемпо - карате серед дітей та дорослих. У змаганнях брали участь спортсмени з різних областей України (близько 700 учасників).

Наш регіон представляла команда Роменського спортивного клубу"Рятувальник" - секція змішаних єдиноборств і кикбоксинга"КЕМПО"( тренер Шинкаренко Володимир).


У своїх вікових і вагових категоріях спортсмени посіли такі мicця:


-          Ганусов Богдан - 1 місце-  лайт контакт, 2 місце -  семи контакт

-          Хорошун Влад - 3 місце - лайт контакт, 3 місце - семи контакт
-           Савченко Радіон - 1 місце - кемпо фул -контакт
-          Нюкало Нікита - 2 місце кемпо фул- контакт
-          - Мікитенко Олексій 1 місце - кемпо сабмішин
-          Зубко Влад - 1 місце кемпо сабмішин
-          Кайріс Вікторія - 1 місце лайт контакт, 2 місце семи контакт


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради

16.04.2018

Змагання з настільного тенісу серед школярів в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє»

Нещодавно в м.Ромни відбулись змагання з настільного тенісу серед школярів в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє».  За результатами змагань переможцями та призерами стали учні ЗОШ №10:

1 місце –Артем Горбатко
2 місце – Владислав Драч
3 місце – Владислав Федько      

Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому та медалями  ГО з настільного тенісу «Динамо».


Відділ молоді та спорту дякує головному судді Сергію Усику та директору загальноосвітньої школи № 10  Наталії Мороз за надання допомоги в проведенні змагань.


Відділ  молоді та спорту виконавчого 
комітету Роменської міської ради


ФУТЗАЛ (дівчата)

З метою впровадження фізичної культури і спорту в повсякденне життя дівчат, зміцнення їх здоров'я  05-07  квітня  2018 року в м. Ромни,  у залі спортивного комплексу  ім. В Окіпного  відбулися  обласні змагання з футзалу серед команд дівчат в залік 26-их обласних  спортивних ігор школярів.

В змаганнях взяли участь 5 збірних команд І групи  з міст: Ромни, Охтирка, Конотоп, Суми, Лебедин (80 учнів). І місце впевнено виборола команда м. Конотоп, яка не програла жодної гри (тренер Олена  Куліш) , друге місце посіла команда м. Ромни, продемонструвавши красиву і впевнену гру (тренер Олег Кармазін), третє місце зайняли дівчата  м. Суми ( тренер Стас  Корсун).

Вітаємо срібних призерів: Пелех Марію, Кузьменко  Тетяну, Сідунову Наталію, Голик Дарину, Рубцову Валерію, Омельяненко Стефанію, Денисенко Маргариту, Нужну Наталію, Меньшикову Вікторію, Шкіль Валерію.

Команда переможець та призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.


 
 
              Директор Роменської ДЮСШ
               ім. В. Гречаного                                                                          Ганна Василець


Першість ДЮСШ "Спартаківець" м. Суми з грепплінгу  серед чоловіків та жінок


31 березня у спортивному комплексі СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася відкрита першість ДЮСШ «Спартаківець» м. Суми серед чоловіків та жінок з грепплінгу в розділі (NO-GI).

У змаганнях взяли участь спортсмени з Тростянецького, Путивльського, Лебединського районів, смт. Степанівки, м.Ромни та м. Суми.

В змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени області, які входять до збірної команди України з панкратіону. Більше 50 спортсменів вирішили перевірити свої сили перед, першим змагальним стартом цього року - Кубком України з панкратіону та греплінгу, який пройде 17-20 травня 2018 року в м. Чернівцях.

Представники Роменської громадської організації «Панкратіон» Владислав Лакиза, Артем Балашов, Іван Гаршин та Андрій Рябченко за результатами боїв, у своїх вагових категоріях посіли почесні призові місця:

-         Гаршин Иван - 2 місце  (до 92 кг);
-          Лакиза Влад -3 місце  ( до 84 кг);
-          Балашов Артём - 2 місце  (до 62 кг).


Відділ  молоді та спорту виконавчого 

комітету Роменської міської ради10- й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області  з кіокушин карате

31 березня 2018 року  в м. Ромни відбувся 10-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області з кіокушин карате. В змаганнях  взяло участь 14 команд: м. Нова Каховка Херсонської області, м. Пирятин, м. Полтава, м. Кременчук, м. Миргород, м.Лебедин, м.Ромни та Роменський район ( всього близько 200 учасників). 

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, президент Сумської обласної федерації кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан Сайфулла Магомедов та почесні гості: срібний призер Чемпіонату Європи, майстер спорту України з кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан, суддя Міжнародної категорії  Олександр Костенко (м.Полтава ) та суддя Міжнародної категорії , 1 дан  Олег Жиров (м.Херсон).

Міський голова  звернувся зі словами вітання до учасників чемпіонату та нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за вагомий внесок у розвиток та популяризацію кіокушин-карате на Роменщини Сайфуллу Магомедова. 

Президент Сумської обласної федерації кіокушин карате Магомедов Сайфулла нагородив пам’ятними призами  за особистий внесок у розвиток кіокушин карате Сергія Салатуна та Володимира Мельника та представників команд.

А далі розпочались запеклі, безкомпромісні бої.  За результатами змагань загальнокомандні місця розподілились таким чином:

1-місце – м. Нова Каховка (13 золотих мед.)

2-місце- м. Полтава (9 золотих мед.)

3-місце – м. Ромни (9 золотих мед.)

Переможці  та призери змагань (у своїх вагових та вікових категоріях)  отримали Кубки, медалі, дипломи , команди-призери нагороджені  Кубками.

За номінаціями були нагороджені:

-         «приз за волю до перемоги» -  Гюлер Давид (с. Рогинці)

-         «за кращу техніку»  Шевченко Олександр (ДНЗ « Оленка»)

-         «приз глядацьких  симпатій» -  Кабишч Богдан (4 роки,  м. Київ

Перші місця здобули: Шевченко Олександр (ДНЗ «Оленка»), Колодяжний Артем  (ЗОШ № 4), Липский Віталій (СЗОШ № 2),  Данилюк Даниїл (СЗОШ № 2), Ілляшенко Вадим (ЗОШ № 7), Бойко Ілля (РК СНАУ),Шкромида Никита (ЗОШ № 7), Гусева  Арина (ЗОШ № 11), Бойко Настя (ЗОШ № 5).

Другі місця: Шевченко Влад  (ДНЗ «Оленка»), Вареха Назар (СЗОШ № 1), Арчивадзе Назар, (СЗОШ №1 ) , Яреско Ілля (СЗОШ №2), Бірин Дмитро (ЗОШ № 4), Король Дмитро (РК СНАУ), Евченко Анна (СЗОШ  № 2), Анцибор Олександра (СЗОШ №1), Пинчук Катерина (СЗОШ № 2).

Третє місце посів Білашенко Олександр  (ДНЗ «Оленка»), Дубовій Андрий (ДНЗ «Оленка»), Білашенко Богдан (ЗОШ  № 6), Хмелівский Сергій (СЗОШ № 1), Сенько Назар (ЗОШ № 4), Ніколаенко Арсеній (СЗОШ  №1), Бельмос Ян (СЗОШ №1), Калашник Арина (ЗОШ № 11) та Волошин Олександр (ЗОШ  №11).

Тренер та батьки дякують за фінансову підтримку генеральному директору ТОВ «Агробізнес» ТСК Геннадію Свірському, директору «Завод Кобзаренка» Дмитру Кобзаренку, депутату міської ради Костянтину Малишеву, приватним підприємцям Анатолію Козію, Андрію Перезві, батькам – Олені Шкромиді, Андрію Бабію та Євченку Руслану за допомогу в проведенні змагань,  директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надання спортивної бази.

   
   
   
   
   
   
   
   
 Відділ  молоді та спорту виконавчого  андрій бабій
комітету Роменської міської ради

10.04.2018

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД ЮНАКІВ в межах міської молодіжної  акції   «Молоде покоління обирає здорове майбутнє»

 

Традиційно, під час весняних канікул у спортивному комплексі ім. В. Окіпного  проходять змагання на першість міста з футзалу серед учнів 5-6 класів.

Так і цього року з 02 по 05 квітня 2018 року пройшли змагання з футзалу серед команд юнаків 2006-2007 років народження в залік 26-их міських спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 9 команд (понад 90 юних футболістів).

Серед загальноосвітніх шкіл І  групи  перше  місце зайняла  команда СЗОШ №1, яка  з рахунком 5:1 перемогла команду  ЗОШ № 7, третє місця виборола команда ЗОШ №4, перегравши збірну юнаків  ЗОШ №10 з рахунком 2:1, 5 місце посіла команда  ЗОШ №11; 6 - СЗОШ №; 7 – ЗОШ №5.

Серед команд загальноосвітніх шкіл   ІІ групи  місця розподілилися таким чином:

1 місце - ЗОШ № 6, 2 – ЗОШ № 8.

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту Роменського міськвиконкому.

Ці змагання увійшли до міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє», тому команди-переможці І групи були нагороджені футбольними м’ячами  від організаторів турніру. Нагородження проводив головний спеціаліст  відділу молоді та спорту міськвиконкому Ірина Гончарова.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Олександру Балябі  (СЗОШ № 1), Володимиру Бойку (ЗОШ №7), Андрію Луценку (ЗОШ №4), Ігору Галигіну (ЗОШ №6) за якісну підготовку учнів до змагань.


Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                                                             Ганна Василець


Першість  міста з шахів серед школярів в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє»

4 квітня 2018 року  в шаховому клубі спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбулась традиційна Першість  міста з шахів серед школярів  в межах міської молодіжної  акції  «Молоде покоління обирає здорове майбутнє». В змаганнях взяло участь 28 учнів загальноосвітніх шкіл міста (ЗОШ №№ 1,2,4,5,7,10 та 11).

Змагання проходили у трьох категоріях: «молодші», «старші» та «дівчата». За результатами змагань переможцями стали: Халлієва Діана (СЗОШ№1), Сауров Максим (СЗОШ №2), Любивий Дмитро (ЗОШ №5).

Призові місця посіли: Палажченко Настя (ЗОШ№11), Мороз Карина (ЗОШ №7), Шевченко Богдан (ЗОШ № 11),  Солоха Богдан (ЗОШ№11), Беркут Олександр (ЗОШ №;), Кононенко Максим (СЗОШ№2), Хуторний Рінат (СЗОШ №1), Пасьовин  Антон (СЗОШ №1), Кизим Назар, Стецюра Станіслав, Кизим Андрій, Плігін Костянтин (всі  ЗОШ №5).

Переможці та призери  були нагороджені грамотами та цінними  призами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.Головний суддя  змагань Анатолій Вертій.

Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

03.04.2018

Традиційне  фізкультурно-оздоровче свято «Тато, мама і я – спортивна сім‘я» серед команд  закладів дошкільної освіти та команд загальноосвітніх шкіл міста в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє»

01 квітня 2018 року в спортивному комплексі ім. В.Окіпного відбулось фізкультурно-оздоровче свято «Тато, мама і я – спортивна сім‘я» серед команд закладів дошкільної освіти та команд загальноосвітніх шкіл міста, яке проходило в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє».

На урочистому відкритті  були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник, начальник відділу освіти Ірина Івницька та представник громадської організації «Українська громадська рада» Юлія Герасименко.


Міський голова  Сергій Салатун  та начальник відділу освіти Ірина Івницька привітали учасників змагань, побажали всім міцного здоров’я, гарного настрою, перемоги та наголосили, що спортивне свято, заряджає не тільки активністю і хорошим настроєм, але дає можливість закласти в дитини з дитинства навички здорового життя та любов до спорту.


Учасників заходу танцювальним номером привітав зразковий аматорський ансамбль танцю «Віват» міського будинку культури (керівник Катерина Лук’яненко).


А далі розпочались змагання. У програмі свята, як завжди  були веселі естафети, вправи на спритність, влучність, координацію рухів як командні, так і окремо для тат, мам та дітей.


Першими змагались команди закладів дошкільної освіти, другими - команди  загальноосвітніх шкіл міста .Протягом усього дійства не спадали спортивна напруга, азарт та бажання перемогти. 


Про те, що свято стало для родин улюбленим говорить той факт, що в цьому році у змаганнях взяло участь аж 30 команд! Це найбільша кількість  учасників за останні роки!


За результатами змагань  переможцями та призерами стали :


- серед команд ЗДО 1 місце посіла сім¢я  Заприкут (ДНЗ № 4), 2 місце – сім¢я  Сороки (ДНЗ №8), 3 місце  зайняла сім¢я  Тітаренків (ДНЗ № 8);


- серед команд ЗОШ міста 1 місце посіла сім¢я Золотарьових (ЗОШ № 7), 2 місце -  сім¢я Бартош (ЗОШ №4), 3 місце посіла сім¢я Летик (ЗОШ № 5).


Команди -переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту, а всі наймолодші учасники  свята отримали солодощі.


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради висловлює щиру подяку приватному підприємцю Едуарду Бондаренку, керівнику громадської організації «Українська громадська рада» Олександру Пашку за надану матеріальну підтримку в проведенні заходу та директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надану спортивну базу.


Особлива подяка керівникам та сім’ям закладів дошкільної освіти і загальноосвітніх шкіл міста за активну участь у змаганнях.


Сподіваємось, що всі отримали емоційний заряд бадьорості, піднесеного настрою, спортивного азарту та переконалися в тому, що заняття фізкультурою та спортом мають бути систематичними.

   
   
   
   
   
Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради


Чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед юнаків та дівчат

З 29 по 31 березня 2018 року у місті Полтава відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед юнаків та дівчат, Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів з кікбоксингу WTKA серед юніорів та юніорок т, а також Чемпіонат ФСТ «Україна» серед дорослих. Поєдинки об’єднали в собі розділи К-1, лайт-контакт , семі -контакт та фул- контакт.

Чемпіонат з кікбоксингу зібрав понад 800 учасників - спортсменів громадських спортивних організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів з різних областей України (Житомирська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Сумська, Київська, Чернігівська та Тернопільська).


Роменщину представляла вихованка СК "Рятувальник" секції змішаних єдиноборств та кікбоксингу "КЕМПО" Кайрис Вікторія (ЗОШ№11). У розділах семі та лайт контакт вона здобула впевнену перемогу та посіла почесне 1 місце у своїй віковій та ваговій категорії.


Підготував спортсменку до змагань тренер Володимир Шинкаренко.

 


Тренер Володимир Шинкаренко


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

27.03.2018

Відкритий Чемпіонат Сумської області з боксу

23-25.03.2018р в м.Глухів відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з боксу. В змаганнях взяли участь спортсмени Полтавської, Чернігівської та Сумської областей (близько 200 учасників).

Роменська команда була представлена 5 боксерами - вихованцями обласної ДЮСШ «Колос», СК «Юність». За підсумками змагань у своїх вагових категоріях  роменські спортсмені посіли:


Тернова Леоніла-1 місто


Алєксєєнко Антон (ЗОШ 11) -2місто


Роєнко Тимофій (ЗОШ 4) -3місто


Тернов Ілля(ЗОШ 1)-3місто


Гаврилко Ілля(СЗОШ 1)-3місто


Підготував боксерів до змагань тренер обласної ДЮСШ «Колос» Дмитренко Богдан.Відділ  молоді та спорту виконавчого


комітету Роменської міської ради

26.03.2018
«ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»


З метою пропаганди здорового способу життя , поширення ідей олімпізму  22 березня 2018 року  у спортивному залі ЗОШ №7  відбувся міський спортивно-масовий захід серед школярів « Олімпійське лелеченя». В змаганнях взяли участь 9 шкіл м. Ромни (108 учнів).

Зі словами привітання до учасників змагань звернувся головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради Олександр Матяш, який  побажав  усім міцного здоров’я , гарного настрою  та перемог у житті та спорті. 

Програма заходу включала три складових:

-          спортивну - комбіновані  естафети та волейбол

-          освітню - вікторина на знання історії олімпійського руху

-       культурну -  презентація команди.

Яскраву, змістовну  презентацію продемонстрували команди СЗОШ №1,10,7. В комбінованих естафетах  1 місце завоювала команда ЗОШ № 10, друге - СЗОШ №1, третє - ЗОШ № 7.

У волейболі впевнену перемогу здобули юні олімпійці  ЗОШ №10, друге та третє місця  посіли команди ЗОШ №4 та ЗОШ № 11 відповідно.

У загальному підсумку  І місце зайняла  команда ЗОШ №10, яка виборола право захищати честь нашого міста на обласних змаганнях, друге місце посіла команда СЗОШ №2, третє –ЗОШ №4.

Далі місця розподілилися слідуючим чином:
       4- ЗОШ №11;
       5- СЗОШ №1;
       6- ЗОШ № 7;
       7 – ЗОШ №5;
       8- ЗОШ №6;
       9 - ЗОШ №8.                           

Команди - переможці і призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

Адміністрація Роменської  ДЮСШ ім. В. Гречаного  висловлює подяку директору ЗОШ №7 Федько С.В.  за надання спортивної бази та організацію озвучення заходу, вчителям фізкультури  Юрію Ільченко, Геннадію Юракову (ЗОШ №10), Анатолію Похитуну (СЗОШ №2),  Владиславу Науменку (ЗОШ № 4) за якісну підготовку учнів до змагань  та суддівській бригаді:  Наталії Єфіменко (методист ДЮСШ), Наталії Лисенко( заступник директора ДЮСШ), Олександру Лісненку, Валентині Савицькій (тренери-викладачі ДЮСШ) за кваліфіковане та  професійне суддівство заходу.


 
 
       Директор Роменської ДЮСШ
       ім. В. Гречаного                                                                             Ганна Василець  

23.03.2018

2-й Відкритий Чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате

17 березня 2018 року в спортивному комплексі ім. В.Окіпного відбувся другий відкритий Чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате. В змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів з  м. Полтава, м. Лохвиця, м. Суми, м. Чорнухи, м. Київ (2 команди)  та м. Ромни.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні начальник  відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, директор Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Юлія Андрєєва та почесний гість - депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін.

Під час урочистого відкриття змагань начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник та депутат обласної ради Дмитро Кірюхин привітали учасників заходу та побажали усім міцного здоров’я, мірного неба,  під час змагань - гідних суперників  і перемоги.

Дмтиро Кірюхин наголосів, що дуже приємно відзначати, що такий вид спорту, як кіокушинкай карате розвівається та популяризується у нашому місті завдяки людям, небайдужим до майбутнього наших дітей і молоді, а саме Олександру Прядці.

Президент Роменської громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» Олександр Прядка вручив подяки за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате в місті Ромни депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, начальнику відділу молоді та спорту Володимиру Мельнику та  директору районного центру ДЮТ Юлії Андрєєвій.     

А далі розпочались запекли бої. За результатами поєдинків переможцями та призерами у   своїх вікових та вагових категоріях стали роменські спортсмени:

1 місце - Апанасенко Дмитро, Пелипенко Артур (ЗОШ №5), Площик Яна, Полуян Станіслав (СЗОШ №1) Полонський Олекандр (ЗОШ с.Перехрестівка);

2 місце -  Каливод Богдан, Каливод Владилав, Попадинець Максим, Браташевський Ігор (ЗОШ №5) Кива Анастасія (с.Перехрестівка), Деркач Нікіта (ЗОШ с.Бобрик) та 15 спортсменів посіли 3 місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, тренер та спортсмени громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» висловлюють щиру подяку за фінансову допомогу в проведенні чемпіонату депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, виконавчому директору ТОВ «Урожайна країна» Андрію Гнелицькому та за надання спортивної бази директору ДЮСШ ім. В.Гречаного Ганні Василець.


Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради

23.03.2018

ХХУ Чемпіонат України з армспорту

16-18 березня 2018 року в м. Немирів Вінницької області відбувся ХХУ чемпіонат України серед дорослих з армспорту.

Чемпіонат України є відбірковим на чемпіонат Європи, який відбудеться з 26 травня по 02 червня в м.Софія (Болгарія) та на чемпіонат світу, який пройде в жовтні цього року в м. Анталія (Туреччина).

Близько 200 спортсменів з 24 регіонів України  боролись  за нагороди чемпіонату. Було розіграно 17 комплектів медалей. Змагання проходили  в 11 вагових категоріях у чоловіків  і в 6 вагових категоріях у жінок.

В складі збірної команди Сумської області виступало п’ять спортсменів з м. Ромни. За результатами змагань Роменські спортсмени посіли  наступні місця:

- Вакула Євген 3 місце, ліва рука;

- Шутка Світлана 3 місце, ліва рука;   2 місце, права рука;

- Макаренко Роман 2 місце, права рука;

- Меркулов Максим 3 місце,  права рука.

В загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла 7 місце.


Відділ молоді та спорту виконавчого
Комітету Роменської міської ради

21.03.2018

3-й Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2008 р.н., присвячений співробітникам СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків в АТО

17-18 березня 2018 року в м. Кременчук Полтавської області відбувся 3-й Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2008 р.н., присвячений співробітникам СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків в АТО.

В змаганнях взяло участь більше 1000 спортсменів  майже з усіх регіонів України.


Команду м.Ромни представляли вихованці відділення дзюдо Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного (тренери О.Г.Богуш та Д.О.Богуш).

За результатами змагань у своїх вагових та вікових категоріях переможцями та призерами стали:

1 місце – Наталія Богуш (ЗОШ №10), Дмитро Кириченко (ЗОШ №11), Ірина Охрименко (ЗОШ №7), Максим Книш (СЗОШ №1);

2 місце – Мілена Кухарь (ЗОШ №7), Вікторія Федосік  (ЗОШ № 4);

3 місце - Роман Замура (ЗОШ №4),Семен Єгоров (ЗОШ №4), Іван Ляхов (СЗОШ № 1) , Артем Непомящий (ЗОШ №8), Анна Охріменко (ЗОШ №7)

5 місце – Марія Васюта (ЗОШ №11),Каріна Конаковська (ЗОШ с.Герасимівка), Артем ГОрбатко (ЗОШ №10). 

Спортсмени, тренери та батьки щиро дякують за фінансову підтримку депутату Роменської міської ради Костянтину Малишеву.

Відділ молоді та спорту виконавчого
Комітету Роменської міської ради


ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

20 березня 2018 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступне №7 відбулися зональні обласні змагання ІІ етапу з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат старшого віку  (2000 р.н .)  та середнього (2003 р.н.) закладів загальної середньої освіти.

В змаганнях взяли участь команди школярів  м. Ромни, Роменського та Липоводолинського районів, які посіли 1та 2 місця в міському етапі.    

Серед команд юнаків середнього віку перемогу здобула  ЗОШ № 4 м. Ромни, друге місце посіла команда ЗОШ № 11 м. Ромни, третє – Липоводолинської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Серед команд юнаків старшого віку  -  перемогу святкували баскетболісти   СЗОШ № 1  м. Ромни, друге місце виборола команда  ЗОШ № 4 м. Ромни, третє  - Липоводолинської спеціалізованої школи.

Серед команд дівчат середнього віку перше місце завоювала ЗОШ № 10 м. Ромни, друге – Біловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменського району, третє – ЗОШ № 11  м. Ромни.

Серед команд дівчат старшого  віку перше та друге  місця завоювали команди м. Ромни  ЗОШ № 4, та ЗОШ № 10  відповідно

Команди - переможці і призери змагань  були нагороджені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради.

Переможці змагань у кожній віковій категорії серед юнаків та дівчат вибороли право продовжити участь у фінальному обласному  етапі  чемпіонату з баскетболу 3х3, який відбудеться в м.  Суми 12 квітня 2018 року.

Команди-переможниці до змагань підготували учителі фізичної культури:  Сергій Черевко,  Георгій Москаленко (ЗОШ № 4), Микола Коротких (СЗОШ №1), Геннадій Юраков  та керівник гуртка Карпенко Олександра (ЗОШ №10).

 


За повідомленням відділу освіти

20.03.2018

Обласні спортивні ігри з баскетболу

13-15 березня 2018 року в м. Конотоп відбулися 26-ті обласні спортивні ігри школярів з баскетболу серед команд дівчат І групи. В змаганнях взяли участь команди: м. Суми, м. Конотоп, м. Лебедин, м. Охтирка, м. Ромни.

Вдало виступила команда м. Ромни посівши ІІІ місце обігнали команду з м. Суми та м. Лебедина. Вітаємо бронзових переможців: Середа Тетяна, Рубцова Валерія, Голуб Тетяна (ЗОШ №4), Коваль Анастасія (Зош № 7), Божко Крістіна, Бадива Каріна (СЗОШ 2), Федько Анастасія, Андрущенко Анна, Джур Катерина, Лотошко Анна (ЗОШ №10).

Команда була нагороджена грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Дирекція Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного висловлює подяку за підготовку команди до обласних  змагань, вчителям фізкультури  Георгію Москаленку (ЗОШ № 4), Віктору Дашку (СЗОШ № 2) та громадському тренеру Олександрі Карпенко за якісну підготовку учнів до змагань.

Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                                                                        Ганна Василець

19.03.2018

Традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного

15-17 березня 2018 року в спортивному комплексі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

В  турнірі  взяли  участь  команди ДЮСШ ім. В.Гречаного м.Ромни, ДЮСШ м. Лохвиця, ДЮСШ м. Бахмач (2 команди), ДЮСШ «Європа» м. Прилуки та ДЮСШ «Нафтовик» м. Охтирка.

На відкритті турніру були присутні: міський голова Сергій Салатун, представник Федерації футболу Сумщини Сергій Пожаров, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник та вдова В.М.Окіпного – Світлана . Зі словами привітання до учасників турніру, гостей звернулись міський голова Сергій Салатун та Сергій Пожаров, які побажали учасникам заходу міцного здоров’я, перемоги у турнірі та високих досягнень у спорті.


За результатами трьох днів змагань, в напруженій та безкомпромісний боротьбі звання чемпіона турніру виборола команда ДЮСШ  м. Лохвиця, 2 місце посіла  ДЮСШ м. Бахмач, а 3 місце  – команда ДЮСШ м. Прилуки.


Команда – переможець була нагороджена  Кубком, переможці та призери змагань нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


Кращі  гравці  турніру нагороджені цінними призами  у номінаціях:


«кращий воротар» - Антон Мельник (м.Лохвиця)


«кращий гравець турніру» - Шиш  Олександр (м.Бахмач)


«кращий нападник» - Денис Голуб (м.Ромни)


«кращий захисник» - Віталій Мозговий (м.Бахмач)

«кращий напівзахисник» -  Ігор Зеленський (м.Охтирка)

Відділ молоді та  спорту міськвиконкому висловлює щиру подяку А.А.Агаханяну, приватному підприємцю Н.М. Набоці за спонсорську допомогу  та директору ДЮСШ ім. В.Гречаного  Ганні Василець  за надання спортивної бази.Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

14.03.2018

Чемпіонат світу з гирьового спорту -2018

З 2 по 4 березня 2018 року в м. Архангельськ відбувся Чемпіонат світу з гирьового тріатлону. У змаганнях взяли участь представники 13 країн (близько 200 учасників).

Місто Ромни та Роменський район, а в цілому Україну представляла команда сім'ї Левченків: «Заслужений майстер гирьового спорту» Міжнародної конфедерації Майстрів гирьового спорту (МКМГС) Михайло Іванович, менший син - міжнародний майстер гирьового спорту МКМГС – Михайло Михайлович та старший син - майстер гирьового спорту  МКМГС – Іван Михайлович.


Сім'я Левченків в чергове здобула високі результати у своїх вікових категоріях: батько, Михайло Іванович виборов дві золоті і одну срібну медалі, сини -  Михайло – виборов одну золоту медаль,  Іван – виборов одну золоту та одну срібну медалі.  За підсумком -  чотири золотих і дві срібни медалі.


За великі досягнення в пропаганді здорового способу життя Міжнародна конфедерація майстрів гирьового спорту  нагородила Левченка М.І. орденом «Зірка Героя», Левченка  І.М.- орденом «Золотий гирьовик», меншому Михайлу Івановичу - присвоєно звання «Міжнародний майстер гирьового спорту МКМГС».


Шановні земляки, співвітчизники! Багаторазові чемпіони та рекордсмени світу та Гіннеса, сім'я легендарних гирьовиків Левченків шанує та любить Вас, зичимо Вам міцного здоров’я, а також довгих років життя!


Ми щиро вдячні  і назавжди  будемо дякувати  меценатам, безвітказним у фінансовій допомозі - Свірському Геннадію, Шевченку Михайлу, Рішняку Анатолію, Лаврику В’ячеславу та Іващенку Олександру. Хай береже  Вас Бог!


 З повагою,  «Заслужений майстер гирьового спорту  МКМГС  Левченко М.І.


Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради
 

Кубок світу з КЕМПО карате

2-4 березня 2018 року у місті Сазхаломбата (Угорщина) проходив Кубок світу з КЕМПО карате. Україну представляли: команда Федерації КЕМПО м. Харків, збірна команд клубів Харківської області, команда Полтавської області та команда Сумської області (всього 15 спортсменів). У змаганнях взяло участь більше 700 учасників з 13 країн світу.

Сумщину представляв спортсмен спортивного клубу «Рятувальник» МЦШР ДСНС м.Ромни секції змішаних єдиноборств "КЕМПО" Шинкаренко Володимир. В розділі лайт-контакт (аналог кік -боксингу) вікова категорія 35- 44 років,  вагова категорія 93-103 кг, у  напруженому поєдинку за вихід у фінал на додатковій хвилині по балах, Володимир програв спортсменові з Австрії, а в поєдинку з азербайджанським спортсменом отримав перемогу і зайняв почесне третє місце та став бронзовим призером Кубку світу.   


За результатами змагань збірна України  виборола 31 медаль різного  ґатунку.


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради та Володимир Шинкаренко щиро дякують начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій Бiляеву Сергію Васильовичу, тренерові СК"Арадеш" Магомедову Сайфуллі за допомогу в підготовці до поєдинків, лікарям Роменської ЦРЛ Корнієнко Ігорю,  Бараннік Людмилі за лікування і відновлення травмованої ноги та всім, хто допоміг взяти  участь у змаганнях - за фінансову підтримку.

Як сказав Володимир Шинкаренко: «Враховуючи високий рівень змагань і спортсменів, битися на рівні з кращими і зайняти третє місце - це не соромно».

Тож, вітаємо Володимира з перемогою та бажаємо подальших перемог у спорті та житті!
Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради

12.03.2018

Відкритий  Чемпіонат м. Київ з бразильського джиу-джитсу -2018

(версія грепплінг)

4 березня 2018 року відбувся  Відкритий  Чемпіонат м. Київ з бразильського джиу-джитсу -2018 (версія грепплінг),  в якому взяли участь спортсмени з усіх регіонів України.

Місто Ромни  представляли спортсмени ГО «Роменська міська Федерація Панкратіон України»  Владислав Лакиза, Артем Балашов та Андрій Рябченко.


У своїх вагових  та вікових категоріях  Артем Балашов та Владислав Лакиза (категорія ветерани) посіли почесні 2 місця та були нагороджені грамотами та медалями організаторів турніру.


Вітаємо наших спортсменів з гідними результатами та бажаємо подальших перемог!


Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради

Чемпіонат України з легкої атлетики

01-03 березня 2018 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед ДЮСШ та СДЮШОР  (2003 р.н. та молодші). В змаганнях взяли участь 75 ДЮСШ та 12 СДЮШОР з усіх областей України, близько 900 учасників.

Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного. 


Чемпіоном України з двоборства  -  60 з/б +400 м став вихованець тренера Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного Миколи Савицького -  Худолій Євген ( Глинська ЗОШ).


Учні тренера Олександр Лісненко показали слідуючи результати: Мельник Анна (СЗОШ № 2) -60+200 м – 6 місце, Стрельченко Дмитро (ЗОШ №4) – потрійний +60 м- 8 місце, Симоненко Едуард(ЗОШ с. Плавинище) 60 з/б +60 м – 11 місце , Мельник Іван (СЗОШ №2)- 1500 з/п+ 800 м – 13 місце. Босенко Денис (ЗОШ №5, тренер Микола Савицький) у двоборстві 60 з/б +60 м посів  14 місце, Капустін Богдан (ЗОШ №7, тренер Валентина Савицька) - 60 з/б +60 м – 16 місце.


У командному заліку Роменська ДЮСШ ім. В. Гречаного виборола 8 місце серед 75 ДЮСШ  України.


Переможці і призери змагань були нагороджені дипломами Міністерства молоді та спорту України.


Дирекція Роменської ДЮСШ висловлює щиру подяку колишньому вихованцю спортивної школи Антону Васильцю за фінансову допомогу у розміщенні учасників змагань та грошовий приз переможцю змагань Євгену Худолію.

Директор Роменської ДЮСШ                                                                     Ганна Василець

ім. В. Гречаного


Чергова перемога.

Чемпіонат України з легкої атлетики  серед ветеранів у  закритих приміщеннях

3-4 березня 2018 року в м.Бровари Київської області відбувся Чемпіонат України  з легкої атлетики  серед ветеранів у закритих приміщеннях.

Чергову перемогу отримав роменський ветеран спорту Сергій Іванович Гобов. У віковій категорії 80-84 років  Сергій Іванович посів почесне 1 місце у штовханні ядра (результат 6,65), що є рекордом міста, Роменського району та Сумської області серед ветеранів.


Вітаємо  Сергія Івановича з вдалим виступом, черговою перемогою та бажаємо подальших успіхів  у спорті та житті!Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради
 
 
 Відкритий  турнір   з настільного тенісу -2018

4 березня 2018 року в смт. Недригайлів відбувся відкритий районний турнір з настільного тенісу-2018. В змаганнях взяли участь спортсмени з смт.Недригайлів, м. Липова Долина та м. Ромни. (20 учасників).

Змагання проходили у двох вікових категоріях до 45 років, 45 і старше.


Роменські спортсмени посіли наступні місця:


- вікова категорія до 45 років : 1 місце – Антон Бойко, 2 місце – Олександр Яровой


- вікова категорія  45 років і старші : 1 місце – Володимир Вертій, 2 місце – Сергій Усик.


Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями організаторів турніру.
 Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради

02.03.2018

Чемпіонат м.Ромни з класичних шахів - 2018

З 3 по 28 лютого 2018 року в шаховому клубі спортивного комплексу ім. В.Окіпного проходив Чемпіонат міста Ромни з класичних шахів -2018. В змаганнях взяло участь 19 шахістів, з яких найстаршому учаснику 82 роки, а наймолодшому 11 років.

Турнір проводився за швейцарською системою в 7 турів. В результаті безкомпромісної, наполегливої та захоплюючої боротьби протягом всього турніру, переможцем став Олександр Дилик. Чемпіон пройшов всю дистанцію змагань без єдиної поразки, набравши 6 очок із 7-ми можливих.


2-3 місце поділили Сергій Подрєз і Максим Приходько, набравши по 5 очок із 6. За додатковими показниками друге місце посів Сергій Подрез, третє місце  дісталось Максиму Приходьку.


Переможець і призери були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


Спонсором чемпіонату цього року виступили - Тетяна Юрченко( громадський діяч, керівник апарату Роменської організації АПУ ) та Сумська обласна організація Аграрної Партії України - переможці були нагороджені грошовими , а всі шахісти цінними призами. Відділ молоді та спорту виконавчого

Комітету Роменської міської ради

27.02.2018

35-й традиційний Всеукраїнський турнір з гімнастики спортивної, пам’яті  Катерини Зеленко

З метою патріотичного виховання молоді та вшанування пам’яті  загиблих у другій світовій війні 1939-1945 років 23-24 лютого 2018 року в гімнастичному залі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  відбувся 35-й традиційний Всеукраїнський турнір з гімнастики спортивної, пам’яті Героя Радянського Союзу Катерини Зеленко. В цьому році  в змаганнях взяло  участь  більше  100  спортсменів з міст Ромни, Суми, Чернігів, Черкаси, Новгород- Сіверський, Ніжин.

На урочистому відкритті змагань були присутні: міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, головний спеціаліст відділу освіти Олександр Матяш, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ірина Гончарова, голова Громадської організації  «Українська громадська рада» Олександр Пашко та представники  організації  Юлія Герасименко та Віталій Халецький.

Зі словами привітання до учасників змагань звернулись Сергій Салатун та Олександр Пашко, які побажали усім міцного здоров’я, мирного неба над головою та перемог у житті та спорті.  Грамоти виконавчого комітету Роменської міської ради за вагомий внесок у розвиток та популяризацію гімнастики спортивної  в м. Ромни, відданість тренерській справі  міський голова вручив  відділенню  гімнастики спортивної Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  та  ветеранам  спорту  Аллі  Кошарній, майстру  спорту СРСР (м. Ромни) та Аллі  Говрілович тренеру – викладачу (м. Новгород - Сіверський), вихованці  якої приймали участь в турнірі 35 років поспіль.

Директор  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Ганна Василець вручила усім почесним гостям пам’ятні відзнаки, присвячені турніру та подякувала міській владі за підтримку та розвиток  дитячо-юнацького спорту в м. Ромни.

Під час проведення змагань юні гімнастки  продемонстрували  високу майстерність та волю до перемоги  у вправах  на брусах, колоді, опорному стрибку та  вільних вправах.

Вихованці Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного показали високі результати у  різних  програмах турніру: 

За програмою  Майстра спорту України:  І місце  –  Крамаренко Катерина, ІІ місце – Степаненко Олександра , ІІІ місце –  Хом’як  Анастасія (тренер Стрелець С.В).

За програмою  Кандидата у майстри спорту України (КМС) 2004 р.н.: І місце   - Сало Вікторія,  ІІ місце – Малишко Ірина (тренер Момоток Т.В.)

За програмою  КМС 2005 р.н:  ІІ місце - Димкович Дар’я ( тренер Гірман О.Є.)

За програмою І  спортивного розряду 2006 р.н. –І місце Хижняк Анна (тренер Гірман О.Є.)

За програмою І спортивного розряду 2007 р.н. – ІІ місце Захарченко Ельвіра ( тренер Момоток Т.В.),  ІІІ місце – Киба Вікторія ( тренер Гірман О.Є.)

За програмою ІІ  спортивного розряду 2007 р.н. – І місце Молодець Аліна, ІІІ місце Охріменко Олена (тренер Момоток Т.В.)

За програмою ІІ  спортивного розряду 2008 р.н. - ІІІ місце Корнєєва Вікторія (тренер Стрелець С.В).

За програмою ІІІ  спортивного розряду 2008 р.н.- ІІІ місце – Фисун Анна (тренер Гірман О.Є.)

За програмою ІІІ  спортивного розряду 2009р.н. – ІІ місце – Івасенко Ангеліна(тренер Гірман О.Є.)

За програмою І   юнацького  розряду 2009р.н. – ІІІ місце -Усик Софія (тренер Стрелець С.В).

За програмою І   юнацького  розряду 2010р.н. – І місце Нефедова Тетяна (тренер Гірман О.Є.), ІІ місце Федина Вікторія ( тренер Момоток Т.В.)

За програмою ІІ   юнацького  розряду 2011 р.н. - ІІ місце Бабенко Аріна ( тренер Момоток Т.В.)

За програмою ІІ  юнацького  розряду 2012 р.н. - І місце Прокопенко Софія (тренер Стрелець С.В), ІІ місце Богута Аріна (тренер Момоток Т.В.).

Переможці та призери  змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради та пам’ятними призами від Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного.

Усі учасники змагань отримали  грамоти та пам’ятний приз за участь у турнірі та волю до перемоги.

Відділ молоді та спорту, дитячо-юнацька  спортивна школа ім. В.Гречаного відзначили Подякою за  активну громадську позицію, підтримку дитячо-юнацького спорту та розвиток благодійності в м. Ромни  громадську організацію  «Українська громадська рада».

За активну життєву позицію та особистий внесок в розвиток гімнастики спортивної в м. Ромни у 2017- 2018 навчальному році Подякою відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  та грошовими призами від ГО «Українська громадська рада» були відзначені батьки вихованок відділення гімнастики спортивної Юрій Охріменко та Олена Непомяща.

Також  Громадська  організація  «Українська громадська рада» нагородила всіх тренерів та представників команд, вихованці яких прийняли участь у турнірі  пам’ятними подарунками, а  відділенню  гімнастики спортивної Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного вручили грошовий приз для покращення матеріально-технічної спортивної бази.

Адміністрація  Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного дякує відділу освіти (начальник відділу  Ірина Івницька), відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  (начальник відділу Володимир Мельник), тренерському складу відділення гімнастики спортивної (ст.тренер відділення Тетяна Момоток)  за проведення турніру на високому організаційному рівні та за якісну підготовку спортсменів до змагань.Є
 
Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                                                                             Ганна Василець

26.02.2018

Обласний турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений пам’яті героя-земляка І.В.Прасолова

25 лютого в м. Буринь відбувся обласний турнір з волейболу серед ветеранських команд, присвячений пам’яті героя-земляка І.В.Прасолова. В змаганнях взяли участь  команди м.Конотоп, м.Ромни, м.Буринь, м.Білопілля та смт.Недригайлів.

Команда м.Ромни в складі  Анатолій Мартинюк, Олег Заболотний, Олександр Язєв, Олександр Дикий, Сайфулла Магомедов, Сергій Рогіз, Костянтин Деретюк та Володимир Ярош в напруженій боротьбі виборола почесне 1 місце. На  другому місці команда м.Білопілля, третє  місце посіла команда  м.Конотоп.


Команда –переможець та команди - призери нагороджені грамотами та Кубками. Готував спортсменів до змагань тренер Володимир Шитюга.


Вітаємо наших спортсменів з перемогою!


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради
 
Кубок пам’яті В.Канівця з хокею з шайбою

25 лютого в м. Охтирка відбувся Кубок пам’яті В.Канівця з хокею з шайбою. В змаганнях взяли участь команди  м.Охтирка «НГДУ Нафтогаз», м.Ромни «ХК Ромни» та команда «ХК Котельва» м. Котельва Полтавської області.

У грі з командою м.Охтирка  роменці  зіграли з рахунком 3:3, і лише з булітів (штрафний удар) перемогу отримали спортсмени м.Ромни. В другій грі з командою м. Котельва  команда «ХК Ромни»  отримала впевнену перемогу (рахунок гри 4:0).

За результатами змагань почесне перше місце виборола команда м.Ромни «ХК Ромни» (тренер Вадим Асєєв, капітан Юрій Клепач), друге місце посіла команда м. Котельва, 3 місце у команди м.Охтирка.

Команда-переможець отримала грамоту, цінний приз та Кубок, який буде зберігатись на згадку у спортивному музеї  ХК «Ромни».

Вітаємо наших хокеїстів  з перемогою!


 


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради

22.02.2018

 

17 лютого 2018 року в м. Ромни  відбувся 2-й традиційний відкритий турнір м.Ромни  з хокею з шайбою серед юнаків, присвячений пам’яті В.К.Гречаного. В цьому році в турнірі взяли участь чотири команди: ХК «Суми», «Ворони» м. Суми, «ДЮСШ» м.Шостка та ХК «Ромни».

            На урочистому відкритті турніру були присутні донька В.К.Гречаного –Наталія Гречана, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, президент ХК «Ромни» Юрій Клепач та тренер ХК «Ромни» Вадим Асєєв, які привітали учасників змагань з початком турніру, побажали міцного здоров’я, гідних суперників та перемоги.

Після урочистого відкриття турніру на хокейному майданчику розпочалась боротьба за перемогу.

У першій зустрічі грали ХК «Ромни» та ХК «Суми». Перемогу отримали хокеїсти м.Суми (рахунок 2:5). У другому таймі зустрілись команди «ДЮСШ» м.Шостка та ХК «Ворони» м.Суми (рахунок гри 3:5). Після цього розгорнулась боротьба за призові місця.

У результаті жорстокої боротьби перше місце виборола команда «Суми», друге місце посіла команда «Ворони», третє місце у команди «Ромни».

Кращим воротарем турніру визнаний Дмитро Середніх (ХК «Ромни»).

Як зазначив тренер ХК «Ромни» Вадим Асєєв, в цьому році юнаки продемонстрували зрілу гру та вже можуть змагатись та гідно захищати честь клубу з більш досвідченими командами Сумської області.

Команди - переможці та призери були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, а завдяки головному спонсорові змагань Дмитрові Кірюхину, жодна команда не залишилась без нагород. Від імені депутата обласної ради спортсменів привітав його помічник Дмитро Коцур, який вручив командам медалі, а лідерам заходу –Кубок переможця.

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради, тренер ХК «Ромни» Вадим Асєєв щиро дякують  за надану фінансову підтримку та небайдужість до розвитку юнацького хокею з шайбою в місті Ромни депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, приватному підприємцю Едуарду Бондаренку та дякують за гостинний прийом та смачний обід для всіх хокеїстів завідуючий кафе «Парус» Валентині Штанько . Також дякуємо дорослих гравців хокейного клубу «Ромни» та його президента Юрія Клепача за якісно підготовлену до змагань льодову площадку.
 


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради


22.02.2018

Відкритий чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате «MAZEPA CHEMPIONSHIP 2018»

   17 лютого 2018 року в м.Полтава пройшов відкритий традиційний чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате. В змаганнях прийняло участь більш ніж 450 спортсменів з усієї України. Цей турнір відноситься до вищої категорії складності ( категорії А).

    Привезти нагороду з такого турніру вважається дуже престижним. В цьому переконалися і наші юні спортсмени СК «Арадеш», які вперше прийняли участь у змаганнях такого рівня.

    Змагання проходили на трьох татамі з самого ранку і до 19.00 вечора. На кожному татамі проходили напружені поєдинки. Команда м.Ромни приїхала на ці змагання в складі спортсменів, більшість з яких, вперше в житті приймала участь в змаганнях. Не дивлячись ні на що,  наші спортсмени виступили дуже вдало. 

   Шкромида Нікіта зайняв перше місце у своїй віковій та ваговій категорії , не залишивши нікому ніяких шансів - переміг у фіналі накаутом спортсмена з м.Запоріжжя.

     Бойко Настя програла в фіналі досвідченій спортсменці з м.Херсона та зайняла почесне друге місце.

    Анцибор Олександра - зайняла третє місце.

   Також дипломом «за волю до перемоги» був нагороджений наймолодший та найлегший спортсмен (5 років,15 кг) Білошенко Олександр, завоювавши симпатію усіх глядачів та суддівської колегії.

   Також хотілося б відзначити Білашенко Богдана, Колодяжного Артема, Шевченка Олександра, Хмілевського Сергія, Дубового Андрія, Уманець Назара, Николаєнка Арсенія за вдало проведені бої та волю до перемоги.

    Тренер  Сайфулла Магомедов та батьки висловлюють щиру подяку за надану фінансову підтримку генеральному директору «АгроБізнес ТСК» Геннадію Свірському та  депутату Роменської міської ради Костянтину Малишеву.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради

22.02.2018

Турнір з рукопашного бою, присвячений 29-й річниці виводу військ з Афганістану


Мирне небо над головою для всіх людей - це саме велике бажання тих, хто знає що таке війна. Сьогодні, як ніколи, молодь повинна бути міцна і духом і тілом. Захист нашої держави – це справа не тільки військовослужбовців, а кожного громадянина, який шанує і любить свою Батьківщину.  

 18 лютого 2018 року в спортивній залі спорткомплексу ім. В.Окіпного відбувся турнір з рукопашного бою, присвячений 29- й річниці виводу військ з Афганістану.

 В цьому році змаганнях проводились не тільки серед вихованців бойових видів спорту м.Ромни (рукопашний бій, дзюдо, кіокушин-карате, джиу-джитсу, панкратіон, кемпо), у турнірі взяли участь команд м.Лебедин (панкратіон), м.Гадяч (кікбоксинг) та м.Суми (панкратіон) ( всього більше 120 учасників).

 На урочистому відкритті змагань були присутні заступник міського голови Євгеній Лузан, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, заступник голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя, учасники бойових дій в Афганістані Іван Гуртовенко та Олег Мельник, які привітали спортсменів з початком змагань, побажали усім міцного здоров’я, перемог у спорті та житті.

Заступник голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя зазначив, що цей день назавжди залишиться пам’ятною, хвилюючою датою для тих, хто побував у горнилі афганської війни та інших збройних конфліктах.

Турнір пройшов у запеклій та безкомпромісній боротьбі. Спортсмени порадували вболівальників цікавими поєдинками, продемонструвавши гарну підготовку та волю до перемоги.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали спортсмени м.Ромни:

Боротьба дзюдо: Штефан Микола, Ващенко Олександр, Резник Влада, Артюх Богдан, Савченко Максим, Остапенко Тарас, Мельников Олексій, Маленко Евгеній, Заковортний Богдан, Бабій Андрій, Гробченко Давид, Єгоров Семен, Ляхов Іван, Нюкало Іван, Окіпний Артем, Тютюнник Владислав, Півень Вадим, ГорбаткоАртем, Савченко Настя, Заковортная Руслана, Охріменко Ірина -  1 місце;Столбун Вячеслав, Артюх Катерина, Кириченко Дмитро, Мирошніченко Маргарита, Гмирь Владислав- 2 місце; Богуш Наталія, Петренко Вадик, Миколенко Максим, Агеєнко Егор, Самонь Захар -3 місце (тренери О.Богуш та Д.Богуш) ;

Кіокушин-карате:
Глазков Рамір, Цис Андрій, Шкромида Нікіта- 1місце; Бойко Ілля, Бангура Даніїл , Назаренко Іван, Хмілевський Сергій – 2місце (тренер С.Магомедов);

КЕМПО: Бугай Максим 1місце, Ганусов Богдан, Литвиненко Андрій, Орлов Максим, Савченко Радион -  2 місце (тренер В.Шинкаренко);

Рукопашний бій:  Дзигал Даніїл, Коротушко Данила - 1 місце, Буренко Анна- 2 місце, Зінченко Ярослав - 3 місце (тренер О.Прокопець);

Джиу-джитсу: Христенко Валентин -2 місце, Поденко Дмитро- 3 місце (тренер Я.Демич, О.Новак)

Панкратіон
Стрічка Антон- 2 місце, Шаповал Василь – 3 місце (тренери А.Балашов та В.Лакиза);

По закінченню поєдинків відбулось урочисте нагородження спортсменів. Учасники бойових дій в Афганістані вручили медалі, грамоти переможцям та призерам змагань.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради дякує за надану матеріальну допомогу Роменське товариство учасників війни в Афганістані та за надану спортивну базу директора ДЮСШ ім. В.К.Гречаного - Ганну Василець.


 

 

 
Відділ молоді та спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради

21.02.2018

Чемпіонат України з дзюдо

        
14 – 17 лютого 2018 року в м. Луцьку відбувся Чемпіонат України  та  Гімназіада України з дзюдо. 

В
змаганнях взяли участь команди з усіх областей України, близько 700 учасників. 

Вихованка  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Ващенко Валерія  (ЗОШ №10)  в складі збірної команди області показали високий рівень майстерності, завоювавши срібну медаль у ваговій категорії 48 кг (тренери Олександр та Дмитро Богуші ).
     


Колишні учні Олександра Богуша , які на даний час навчаються у Київському  спортивному ліцеї завоювали золото та срібло чемпіонату: Клейнос Антон став Чемпіоном України у ваговій  категорії 55кг, Токарь Данило посів друге місце у ваговій категорії 60кг, Іскрицький Олександр – 7 місто -50кг.      

        
Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.

За повідомленням відділу освіти

21.02.2018

Турнір з баскетболу, присвячений пам’яті «Героів небесної сотні»

17 лютого 2018 року в м.Конотоп відбувся відкритий турнір міста з баскетболу, присвячений памятї «Героїв небесної сотні». В змаганнях взяли участь команди м. Ніжин, м.Путивль, м.Конотоп (2 команди), м.Шостка, м.Чернігів та м.Ромни.

Команда «Козаки» м.Ромни (в складі: Антон Дядечко (капітан команди), Сергій Костенко,
 Роман Мироненко, Костянтин Бутенко, Вячеслав Чемерис, Олександр Говоруха, Олександр Назарина, Тарас Вінніченко, Максим Головко) посіла почесне 2 місце, поступившись команді м. Ніжин, 3 місце у команди м.Конотоп-1.

            У номінаціях кращими були :

- «кращий центровий» - Роман Мироненко

- «кращий нападник» - Антон Дядечко

-«самий старший гравець турніру» - Олександр Назарина

            Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та призами організаторів турніру.Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради

19.02.2018

 

 

 

10 лютого 2018 року в спортивному залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  відбувся 1 етап обласних змагань з волейболу серед чоловічих команд (південна група). В змаганнях взяли участь команди м. Лебедин, м.Ромни, Лебединського та Недригайлвського районів.

            За результатами змагань впевнену перемогу одержала команда м.Ромни, 2 місце виборола команда Лебединського району, 3 місце у команди м.Лебедин.

            Команди переможець та призери приймуть участь у фінальних іграх, які відбудуться в м.Суми в березні цього року.

            Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради дякує Шитюзі Володимиру, Акіменку Дмитру, Денеці Віталію, Романенку Валерію за якісне суддівство змагань та директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлу Помарану за надану спортивну базу.
 


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради


19.02.2018
Відкритий обласний турнір з волейболу, присвячений пам’яті «Героїв Небесної Сотні»

17 лютого 2018 року в м.Гадяч Полтавської області відбувся відкритий обласний турнір з волейболу, присвячений пам’яті «Героїв Небесної сотні». Сумську область представляла команда м.Ромни в складі: Олексій Жилка, Ігор Верещак, Олег Заболотний, Владислав Колісник, Роман Рулькевич, Олександр Язєв, Артем Лещенко, Юрій Заболотний . В запеклій і напруженій боротьбі наша команда посіла почесне 2 місце, поступившись команді м.Гадяч, 3 місце виборола команда м. Лохвиця.

Команди були нагороджені грамотами, Кубками та цінними призами організаторів турніру.

Команду м.Ромни підготував до змагань Володимир Шитюга.


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради


19.02.2018

 

 

 

17 лютого 2018 року в спортивній залі Роменського відділу поліції ГУНПС відбувся відкритий турнір м.Ромни з настільного тенісу, присвячений 29-й річниці виводу військ з Афганістану. В змаганнях взяли участь спортсмени з м. Лохвиця, м. Охтирка, смт. Недригайлів, м.Липова Долина та м. Ромни ( 24 учасника, головний суддя змагань Сергій Усик).

            З вітальними словами до учасників змагань звернулись начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник та заступник голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя.

            Змагання проходили у трьох вікових категоріях. Переможцями та призерами стали:

            - до 45 років:   1місце – Максим Гаврась, 2 місце Володимир Татарніков (обидва м.Ромни), 3 місце - Анатолій Лебідь ( м.Охтирка);

              - 45-60 років: 1 місце - Анатолій Лебідь ( м.Охтирка), 2 місце - Володимир Вертій, 3 місце – Сергій Усик (обидва м.Ромни)

            - 60+  років : 1 місце – Петро Чумак (м.Ромни), 2місце - Леонід Мальцев, 3 місце – Олександр Скиба (обидва м.Охтирка).

            Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

            Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому щиро дякує керівнику Роменського відділу поліції ГУНПС Юлії Загамулі за надання спортивної бази для проведення змагань.
Відділ молоді та спорту виконавчого комітету
Роменської міської ради


19.02.2018

 

 

 

БАСКЕТБОЛ ( дівчата)

12-15 лютого 2018 року на спортивній базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  відбулися змагання з баскетболу серед команд дівчат І групи в залік 26-их міських спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 6 команд закладів загальної середньої освіти міста.

У фіналі за перше місце боротьбу вели команди ЗОШ№ 4 та ЗОШ № 7. Напруження боротьби зберігалося до останньої хвилини гри. Команда ЗОШ № 4 «вирвала»  перемогу з перевагою в одне очко-13:12 . За третє місце боролися команди СЗОШ № 1 та СЗОШ № 2. З рахунком 10:18 виграли дівчата школи № 2.

Далі місця розподілились таким чином:

5 місце – ЗОШ № 10

6 місце - ЗОШ № 11

Команда - переможець була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту міськвиконкому.

 За повідомленням відділу освіти


 07.02.2018

Чемпіонат Сумської області з армспорту

З лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся ΙΙ Чемпіонат області з армспорту в якому взяли участь представники міст: Суми, Шостка, Глухів, Ромни, смт. Недригайлів та Липова Долина.

В запеклій боротьбі Ι місце вибороли спортсмени м. Ромни - права, ліва рука

1.     Кибенко Роман – категорія 65 кг  

2.     Пухальський Роман – категорія 90 кг

3.     Меркулов Максим – 90 +

ΙΙ місце: права ліва рука

1.     Бережняк Валентина

2.     Ткаченко Сергій 65 кг  

3.     Вакула Євген – 70 кг – ліва рука.

ΙΙΙ місце:

1.     Ткаченко Андрій – 65 кг ліва рука

2.      Тихий Дмитро – 65 кг  права рука.

3.     Вакула Євген – 70 кг права рука.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, цінними призами та медалями федерації армспорту Сумщини.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради вітає учасників змагань, бажає їм подальших успіхів у спорті та висловлює подяку  директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помарану П.І. за надану базу для проведення спортивного заходу.
 

 31.01.2018

Зустріч з активною молоддю міста  та району з питань молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту, а також національно-патріотичного виховання!Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  реалізовується проект «Молодіжний портрет Сумщини», суть якого полягає у здійсненні  інформаційно - методичних виїздів в усі міста, райони та ОТГ Сумської області.

Тому, 26 січня 2018 року в м. Ромни в приміщенні Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулась зустріч представників Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», обласного центру «Спорт для всіх» та інститутів громадянського суспільства  з молодіжною та спортивною спільнотами м.Ромни та Роменського району.

Ініціативні групи молоді міста та району, представники молодіжних та спортивних громадських організацій, студентського та учнівського самоврядування, педагоги-організатори та інші, зацікавлені у реалізації молодіжної політики мали змогу  підвищити рівень обізнаності стосовно шляхів реалізації власних ідей, можливостей для молоді, що існують та діють на сьогодні на рівні держави та області у напрямку молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту, а також національно-патріотичного виховання

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Роменської райдержадміністрації  щиро дякують представникам загальноосвітніх шкіл міста та району, вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, громадським організаціям та усім, хто прийняв участь у заході за активну громадську позицію. Окремо дякуємо  директору Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Олександрі Васюті за надану допомогу  в проведенні заходу.

Більш детально з роботою управління та можливостями, які відкриваються для молоді можна ознайомитися за посиланням –
http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/.Відділ молоді та спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради

 29.01.2018

 
 

Відкритий турнір з козацького двобою серед юніорів, юнаків та дітей, присвячений

 пам’яті Героя Анатолія Безроди та лубенців загиблих в АТО

27.01.18р. у місті Лубни що на Полтавщині проходив відкритий турнір з козацького двобою серед юніорів, юнаків та дітей, присвячений пам’яті Героя Анатолія Безроди та лубенців загиблих в АТО. Місто Ромни  представляли спортсмени спортивного клубу "Рятувальник": секції змішаних єдиноборств КЕМПО та секції рукопашного бою. Незважаючи на те, що майже половина спортсменів тренується всього два-три місяці, вони здобули гарні результати у своїх вікових та вагових категоріях:

Кайріс Вікторія - 1 місце К-1(ЗОШ 11)

Нюкало Нікіта - 1місце ММА(СЗОШ 2)

Летик Олександр -1 місце ММА(ЗОШ 5)

Савченко Радіон =1 місце ММА(ЗОШ 7)

Каплун Ілля - 1 місце ММА (ЗОШ 8)

Литвиненко Андрій - 2  місце ММА(ЗОШ 8)

Савченко Арсен - 2місце ММА(ЗОШ 7)

Дементов Олександр - 2 місце ММА(ЗОШ 8)

Орлов Максим - 3 місце ММА(ЗОШ 1)

Ганусов Богдан 3 місце К-1(СЗОШ2)

Підготував спортсменів  тренер змішаних єдиноборств  КЕМПО Шинкаренко Володимир.

Буренко Анна - 1місце К-1 (ЗОШ 11)

Зінченко Ярослав -1місце ММА(ЗОШ11)

Коротушко Данило- 2місце ММА(СЗОШ 2)

підготував спортсменів тренер з рукопашного бою Прокопець Олександр.За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

 

 

ВОЛЕЙБОЛ (дівчата)

23 – 25 січня 2018 року  в спортивному залі Роменського коледжу СНАУ пройшли змагання на першість міста з волейболу в залік 26-их міських  спортивних ігор серед  школярів. В змаганнях взяли участь 7 збірних команд дівчат  загальноосвітніх шкіл міста І групи (близько  63 учнів).

Вдало виступили команди ЗОШ № 10,7, 5,2, які і розіграли між собою призові місця змагань.

В грі за перше місце боролися команди ЗОШ № 10 та ЗОШ № 7. Гра була дуже яскравою, видовищною, драматичною,  але фортуна була на боці дівчат ЗОШ №10. Третє місце посіла команда ЗОШ № 5.

Далі місця розподілились таким чином:

      4 місце – СЗОШ № 2

      5 місце – ЗОШ № 4

      6 місце – СЗОШ № 1

      7 місце – ЗОШ № 11

Команда переможець та призери змагань  були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту  виконавчого комітету Роменської міської ради.

Дирекція Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  висловлює подяку  директору коледжу СНАУ Олегу  Шевченку за надання спортивної бази для проведення змагань, керівнику  з фізичного виховання коледжу Сергію Дмитренку за організацію професійного суддівства та вчителям фізичної культури: Геннадію Юракову ( ЗОШ №10), Олені Боярко, Наталії Івко ( ЗОШ № 7), Дмитру Скрипці ( ЗОШ №5) за якісну підготовку учнів до змагань.


 

 

 

23.01.2018 

Всеукраїнський  турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті  В.К.Гречаного  серед команд ДЮСШ

18-20 січня 2018 року в спортивному комплексі ім. Володимира Окіпного відбувся Всеукраїнський  турнір з міні-футболу серед команд ДЮСШ, присвячений пам’яті В.К.Гречаного.   

В змаганнях взяли участь команди: «ДЮСШ» м.Лохвиця, «ДЮСШ» смт.Недригайлів,  «ДЮСШ» м.Путивль та дві команди ДЮСШ відділу освіти м.Ромни: «ДЮСШ - Агробізнес TSK» та «ДЮСШ м.Ромни». В  зв’язку з поганими погодними умовами, нажаль, це не всі команди, які бажали взяти участь у турнірі.

На урочистому відкритті змагань були присутні секретар міської ради Валерій Мицик , начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець,донька Віктора Карповича - Наталія Гречана, вихованці В.К.Гречаного - ветеран Роменського футболу, тренер хокейного клубу «Ромни» Вадим Асєєв та керівник фізичного виховання Роменського коледжу СНАУ Сергій Дмитренко.

З вітальним словом до учасників заходу звернулись Валерий Мицик та Ганна Василець, які побажали юним футболістам  міцного здоров’я, успіхів і перемог у житті та спорті.

Представники команд м.Ромни та м.Лохвиця, ветерани спорту, донька В.К.Гречаного та директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець відвідали та поклали корзину квітів на могилу Віктора Карповича.

Ігри проходили в дружній, але наполегливій боротьбі. За результатами гри 1 місце посіла команда ДЮСШ відділу освіти «ДЮСШ Агробізнес TSK», 2 місце у команди «ДЮСШ Путивль», 3 місце виборола команда «ДЮСШ Лохвиця».

У номінаціях кращими стали:

- «кращий  гравець» - Арсен Горєєв (м.Путивль)

- «кращий воротар» - Вячеслав Назаренко (ЗОШ №7, м.Ромни)

- «кращий  захисник» - Владислав Ястреба (м.Лохвиця)

- «кращий півзахисник» - Денис Коробко (ЗОШ №5, м.Ромни)

Команди -переможець та призери турніру отримали медалі та грамоти відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому, кращі гравці - цінні призи.

Відділ молоді та спорту, тренери та вихованці відділення футболу ДЮСШ ім. В.К.Гречаного щиро дякують за фінансову допомогу генеральному директору «АгроБізнес ТСК» Геннадію Свірському.

 


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради 

 

 
Відритий турнір м. Ічня з настільного тенісу

20 січня 2018 року в м. Ічня Чернігівської області відбувся відкритий турнір міста з настільного тенісу «Ichnya OPEN», в якому взяли участь команди з м. Чернігів, м. Прилуки, м. Ніжин, м. Варва, м. Ічня та м. Ромни.

Представник команди м.Ромни Олександр Язєв посів почесне 3 місце у віковій категорії «до 50 років» та був нагороджений грамотою та медаллю організаторів турніру.

Готував спортсменів до змагань тренер С.А.Усик.

 
За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради
 

 

22.01.2018

Чергова календарна гра Чемпіонату Сумської області з хокею з шайбою

21 січня 2018 року  в м. Кролевець відбулася чергова календарна гра Чемпіонату Сумської області з хокею з шайбою.

Команда ХК «Ромни» зустрілась з командою ХК «Кролевець».  Перший період проходив за явною перемогою Роменської команди (рахунок зустрічі відкрив нападник ХК «Ромни» Володимир Синельников), і закінчився з рахунком 6:0.  2-й період - рахунок 1:2 , і 3-й період – рахунок 5:2.  Загальний рахунок гри 12: 4 на користь ХК «Ромни».

У першому колі Чемпіонату нашій команді залишилось зіграти дві гри: з командою «Суми-04» та командою «ХК -Коровинці».

У загальному заліку Чемпіонату області, на даний час, у команди ХК «Ромни» 7 очок.

(ХК- хокейний клуб)   За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради
 

Навчально-тренувальний збір з підготовки боксерів Сумської області 2001-2000 р. н. для участі в Чемпіонаті України з боксу

15-21 січня 2018 року на базі Роменського коледжу СНАУ при підтримці Федерації боксу Роменщини, під керівництвом тренера обласної ДЮСШ «Колос» Дмитренка Богдана було проведено  навчально- тренувальний збір з підготовки боксерів Сумської області 2001-2000 р. н. для участі в Чемпіонаті України з боксу.

Виявили бажання та взяли участь у сумісних тренуваннях зі спортсменами Сумщини боксери Полтавської та Київської областей. Ступінь підготовки спортсменів мав дуже високий рівень. Під час триразового тренування на день, в спортивному залі роменського коледжу СНАУ підвищували свою майстерність та ділилися досвідом три Майстра спорту України, один Майстер спорту України міжнародного класу, чотири кандидати у Майстри спорту, вісім першорозрядників.

Так, як тренування були відкритими, роменським шанувальникам боксу кожен день були до нагоди емоції від побачених наживо тренувань боксерів такого високого рівня.

Тренер з боксу ДЮСШа «Колос» Богдан Дмитренко , боксери – учасники НТЗ та їх особисті тренери  дякують всім хто надав допомогу в проведенні зборів, а саме: голові Федерації боксу Роменщини Олександру Ярошенку; приватному підприємцю Андрію Алєксєєнку, котрий входить до складу Федерації Роменщини та надав фінансову допомогу в розміщенні та харчуванні спортсменів; керівництву та колективу кафе «Варенична» за якісне, смачне меню та домашню обстановку; директору Роменського фітнес - залу «Імпульс» Сергію Лавренку за надану змогу підвищувати силові якості боксерів на сучасному обладнанні та сучасних тренажерах; директору районної  ДЮСШ «Колос» Олександру Кас’яну за спортивну взаємовиручку, за «легкий пар» і затишок сауни. Дякуємо всім!!!

 

 

 

Тренер з боксу ДЮСШ  «Колос» Богдан Дмитренко 

Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів

15-16 січня 2018 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів.

У змаганнях взяли участь близько 500 учасників із Сумської,  Харківської, Чернігівської, Херсонської, Черкаської, Запорізької, Дніпропетровської та Волинської областей.

Команду м.Ромни представляли вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. В.К.Гречаного.

В стрибках в довжину серед юнаків чемпіоном став Валентин Євдокимов (ЗОШ с.Андріяшівка) , срібними призерами стали: Олександр Гринь (ЗОШ №10)  – 60м, Гліб Воблий  (ЗОШ№4) – 400м, 800м. Бронзовим призером на дистанції 1500м став Дмитро Богославець (ЗОШ №5).

В естафеті 4х200м серед юнаків  команда м.Ромни  в складі Олександр Гринь, Гліб Воблий, Роман Магомедов, Едуард Симоненко посіла 2 місце.

Спортсменів готували тренери Микола Савицький, Олександр Лісненко та Валентина Савицька.           

У командній першості серед збірних команд міст і районів серед юнаків команда м.Ромни посіла  3 місце (276 очок).

Вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!

За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради 
 

 18.01.2018

Бліц-турнір з шахів, присвячений Новорічним та Різдвяним святам

6 січня 2018 року в шаховому клубі спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений Новорічним та Різдвяним святам.

За  результатами змагань 1 місце посів Олександр Дилик, 2 місце виборов Віктор Гадяцький, 3 місце  посів Олександр Ярошенко. Спортсмени були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту  Роменського міськвиконкому.

***********

Шаховий турнір, присвячений пам’яті  В.О.Федченка

14 січня 2018 року в нашому місті відбувся шаховий турнір, присвячений пам’яті  В.О.Федченка . Цього дня йому виповнилося б 90 років.

Василь Олександрович -  ціла епоха роменських шахів. Про нього можна говорити багато і довго – він виховав не одне покоління талановитих шахістів, був педагогом, тренером, організатором і також сильним шахістом-практиком, який неодноразово перемагав  в різноманітних турнірах і чемпіонатах міста, області та України.

В змаганнях взяли участь  спортсмени не тільки м.Ромни та Роменського району, а також шахісти з  м. Лебедин та м.Суми. Турнір проходив за швейцарською системою в сім турів по 15 хв. на партію.

Переможцем турніру став сумчанин Василь Пономаренко (6,5 оч. із 7). Друге місце посів Олександр Ярошенко (5,5 оч.), третє-четверте  місце поділили, набравши по 4,5 оч. Олександр Дилик та Володимир Гадяцький (всі м.Ромни). За додатковими показниками третє місце зайняв Олександр Дилик.

Турнір пройшов в дружній, теплій атмосфері.  Було сказано багато добрих слів про Василя Олександровича всіма учасниками турніру. Син В.О.Федченка - Володимир Васильович, з ініціативи якого і було проведено цей турнір, подякував усім за активну участь у змаганнях та добру пам'ять про  його батька.
 

 Головний суддя                                                                         А.П.Вертій

За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

 

17.01.2018

Перемога над собою!

15-16 січня 2018 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів.

Роменський спортсмен, ветеран спорту Гобов Сергій Іванович у категорії 80-84 років, номінація «штовхання ядра», у віці 80 років посів почесне 1 місце (результат 6,15м), ще раз доказавши, що займатись фізичною культурою та спортом можна   у любому віці!

Сергія Івановича зарахували до складу збірної команди Сумської області з легкої атлетики і на зараз він готується до участі у Чемпіонаті України з легкої атлетики, якій відбудеться в березні цього року.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, відділ освіти, молоді та спорту Роменської райдержадміністрації та  колишні вихованці Сергія Івановича вітають нашого спортсмена з перемогою та бажають наступних вдалих стартів і нових особистих рекордів, здоров’я, успіхів на спортивній та життєвій ниві!

 

 

 

 

 16.01.2018

Відкритий турнір м. Лохвиця з настільного тенісу

13 січня 2018 року в м. Лохвиця Полтавської області відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Новорічним та Різдвяним святам. В змаганнях взяли участь спортсмени з м. Лубни, м. Липова Долина, м. Лохвиця, м. Ромни та смт. Чорнухи (більше 50 учасників).

За результатами змагань  Роменські спортсмени посіли:

2005 рік народження та молодші:
Владислав Драч (ЗОШ №10) – 1 місце

                                                          Ярослав Драч (ЗОШ№ 10) – 2 місце

2002- 2004  рік народження
: Максим Татарніков (РК КНЕУ) – 1 місце

дорослі
:  Максим Гаврась – 2 місце

Володимир Татарніков – 3 місце

Готував спортсменів до змагань тренер Сергій Усик.

 


 
За інформацією відділу молоді та спорту


Виконавчого комітету Роменської міської ради

 

 15.01.2018

Чемпіонат Сумської області з хокею з шайбою

В січні 2018 року  в м. Суми стартував Чемпіонат Сумської області з хокею з шайбою. На льодовому майданчику стадіону «Авангард» пройшли матчі вищої та першої лігчемпіонату Сумщини.

Традиційно відкрили змагання команди м.Суми та м. Ромни.  У першому матчі, який відбувся 6 січня,  у першій лізі сумські «Ворони» та «ХК Ромни» зіграли внічию 5:5 в основний час, за додатковим часом  команди також зіграли внічию, і лише по булітам (штрафні кидки) перемогу вибороли сумські  «Ворони».

14 січня  наша команда «ХК Ромни» зустрічалась з командою «Охтирка Нафтогаз». З результатом 4:1 перемогу здобула команда м.Ромни. За результатами двох ігор наша команда отримала в залік 4 очки.

В цих іграх дуже добре проявили себе  спортсмени хокейного клубу «Ромни»- ветерани Володимир Татарніков, Юрій Клепач, Володимир Москаленко, Володимир Тищенко, Юрій Приймак, Анатолій Гринько  та молоді вихованці клубу - Микола Цюпка, Олександр Зінченко, Артем Сердюк та Владислав Карпенко.

До речі, дитяча команда ХК»Ромни» також приступила до тренувань та змагань -  11 січня  команда юнаків  провела товариську зустріч з командою ХК «Суми».

 

09.01.2018

Відкритий чемпіонат м. Києва з кіокушин-карате «Новорічний кубок»Наприкінці грудня 2017 року в м. Київ відбувся 5-й традиційний відкритий Новорічний кубок з кіокушин-карате. В змаганнях взяли участь спортсмени з м.Полтави, м.Дніпро, м.Києва, Київської області та м.Ромни.

Команда м.Ромни була представлена 17 спортсменами, в основному новачками. Деякі з них приймали участь в змаганнях вперше (5-м спортсменам лише нещодавно виповнилося по 5 років).

Метою участі у змаганнях було підняття рівня майстерності наших спортсменів та перевірка бійцівських якостей новачків.

Вихованці спортивного клубу  «АРАДЕШ» виступили дуже вдало, здобувши 10 золотих, 6 срібних та 1 бронзову медалі.

Переможцями «Новорічного кубку» стали: Білошенко Олександр (ДНЗ «Колосок»), Уманець Назар (ДНЗ №5), Власков Рамір, Данилюк Даніїл (СЗОШ№2), Петрівний Іван (ЗОШ№ 4), Волошин Олександр, Анякін Артем (ЗОШ№ 11), Субота Денис, Шкромида Нікіта (ЗОШ№7), Батура Єгор ( РК СНАУ).

Другі місця зайняли Дубовій Андрій (ДНЗ «Колосок»), Шевченко Олександр (ДНЗ «Дзвіночок»), Білошенко Богдан (ЗОШ№6), Бангура Даніїл (ЗОШ№7), Харченко Едуард (ЗОШ№ 4 ), Бірін Дмитро (ЗОШ№4).

Таран Нікіта (ЗОШ№7) посів третє місце.  

В загальнокомандному заліку команда СК «АРАДЕШ» зайняла друге місце.

Спортсмени були нагороджені Кубками, грамотами, медалями та цінними призами від організаторів змагань.

Після змагань спортсмени провели екскурсію по м.Києву та відвідали Головну ялинку України. 

Спортсмени СК «АРАДЕШ», тренер та батьки дякують всім, хто підтримував нас протягом 2017 року. Бажаємо усім успіхів, здоров’я та щасливих Новорічних  та Різдвяних свят!   


Тренер СК «Арадеш»                            Сайфулла Магомедов


 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa