Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 листопада



Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович

 АРХІВ 


16.11.2017

Особисто-командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок з панкратіону

10-11 листопада в м. Суми відбувся особисто-командний чемпіонат України серед чоловіків та жінок з панкратіону в якому взяли участь спортсмені майже з усіх регіонів України .

Близько 500 спортсменів змагалися за першість з метою відбору до основного складу збірної команди України. Протягом двох днів спортсмени розіграли 48 комплектів нагород. Змагалися у чотирьох видах програми - «греплінг ноу гі», «греплінг ги», «традішн» та «фул».

Чемпіонат України проходив в  легкоатлетичному манежі СумДУ, який на порядок підняв престиж змагань. Гості були в захваті від умов, трибуни були переповнені, як юними глядачами, так і дорослими, було багато видовищних поєдинків, що підтверджували часті оплески глядачів.

В складі збірної команди Сумської області виступали роменські спортсмени секції «панкратіон»: Владислав Лакиза, Іван Гаршин, Олександр Прядка, Даніїл Дзигал, Владислав Хауляк та  Артем Балашов.

За результатами змагань  у розділі «грепплінг ноу гі» треті місця у своїх вагових категоріях посіли Іван Гаршин (92 кг) та Артем Балашов (62 кг); Владислав Хауляк виборов два 3-х місця у розділах «традішн» та «фул» (57 кг).

Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями організаторів  чемпіонату.

В загальнокомандному заліку  команда Сумської області впевнено виборола золото.
 


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

Роменська команда «Агробізнес ТSK  -  Чемпіон  Сумщини з футболу-2017

15 листопада  2017 року на стадіоні ім. В.Окіпного було людно – відбувалась товариська зустріч  між командами  «Агробізнес ТSK» (м.Ромни) та ПФК «Суми»  (м.Суми).

По закінченню гри відбулось урочисте нагородження переможця Чемпіонату  Сумщини з футболу  2017 року.

Вже 4-й рік поспіль  Роменська команда  «Агробізнес ТSK»  отримує  почесне звання Чемпіона та Кубок Чемпіонату  Сумщини!

Зі словами вітання до футболістів, присутніх та вболівальників звернулись віце-президент Федерації футболу Сумщини Альберт Молгамов, президент ФК «Агробізнес- ТSK» , депутат обласної ради  Геннадій Свірській  та начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник.

Переможець Чемпіонату Сумщини-2017 - команда «Агробізнес ТSK» отримала Кубок, диплом та вимпел ФФС, гравці та тренери команди - золоті  медалі  та гучні оплески вболівальників.

Гравця команди «Агробізнес ТSK» Андрія Анцибора  визнано кращим бомбардиром чемпіонату.

Спортивна спільнота Роменщини щиро дякує футболістам  за  чергову перемогу, Президенту ФК «Агробізнес ТSK» Геннадію Свірському, головному тренеру команди Валерію Кліщенку, тренеру Олегу Шестакову та  директору команди Олександру Кваші за  зусилля, які вони приклали, щоб наша команда вчетверте стала Переможцем!
 

 

             Відділ  молоді та спорту виконавчого
            комітету Роменської міської ради

13.11.2017

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

7-9 листопада 2017 року в м. Житомир відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 17 років. В змаганнях взяли участь команди з усіх областей України (близько 800  учасників).

Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного в складі збірної команди  Сумської області. Чемпіоном України у ваговій категорії 73 кг став Тютюнник Владислав ( СЗОШ № 2) , срібною та бронзовою призерками Чемпіонату стали Ващенко Валерія (ЗОШ №10- 48 кг) та Охріменко Анна ( ЗОШ №7 - 52 кг) відповідно.  Павлюк Денис ( СЗОШ №1 – 55 кг) виборов 5 місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами  та медалями  Міністерства молоді та спорту України.

Тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші  також були нагороджені дипломом за підготовку чемпіона України.



Директор ДЮСШ ім. В. Гречаного                                            Ганна Василець

 

Обласні змагання з настільного тенісу серед вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації

7-9 листопада 2017 року в спортивному залі Сумського машинобудівного коледжу відбулася першість області з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ р.а. В змаганнях прийняли участь збірні команди 15 навчальних закладів області.

Після запеклих поєдинків за тенісними столами третє загальнокомандне місце посіла команда Конотопського політехнічного технікуму СумДУ, друге місце виборола збірна команда тенісистів Роменського коледжу КНЕУ, перемогу святкувала команда Сумського машинобудівного коледжу.

Честь Роменського коледжу КНЕУ відстоювали: Назаренко Олександр (К-3-1), Лазоренко Владислав (Н-3-1), Татарніков Максим (Н-1-1). Слід відмітити досить майстерну та технічну гру Татарнікова Максима, який в чотирнадцяти турах не поступився жодного разу суперникам.   

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Сумського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.

Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О.
 


Керівник фізичного виховання РК КНЕУ       Валерій Романенко  

 

09.11.2017

Чемпіонат області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням ОРА, присвячений Міжнародному Дню інвалідів

4 листопада 2017 року в м.Суми відбувся Чемпіонат області з настільного тенісу серед спортсменів з ураженням ОРА, присвячений  Міжнародному Дню інвалідів.  Місто Ромни представляв Олександр Яровой, якій посів почесне друге місце у своїй категорії.

Олександр був нагороджений грамотою та медаллю  регіонального Центру ФК і спорту інвалідів «Інваспорт».


Відділ  молоді та спорту виконавчого


комітету Роменської міської ради



 

 

 

Відкритий Чемпіонат Полтавської області з фрі-файту

Нещодавно в м. Горішні Плавні відбувся Відкритий Чемпіонат Полтавської області з фрі-файту. В змаганнях взяли участь спортсмени Сумської, Полтавської, Одеської та Київської областей (близько 200 учасників).

Місто Ромни представляв Артем Балашов (секція панкратіону), якій у розділі «submission fight» (вагова категорія до 70 кг) посів почесне друге місце.

Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Відкритий турнір міста з баскетболу серед юнаків на Кубок Роменського міського голови

4 листопада 2017 року в спортивній залі загальноосвітньої школи № 7 відбувся відкритий турнір з баскетболу серед юнаків на Кубок Роменського міського голови.

В змаганнях  взяли участь команди: БК (баскетбольний клуб) «Суми» (м.Суми), БК «Шостка» (м.Шостка), БК «Партизани-1» , «Партизани-2» (м.Путивль) та БК «Козаки» (м.Ромни, тренер Максим Головко). Турнір такого рівня відбувся в нашому місті вперше. Учасниками стали діти 2003-2004 року народження.

Під час урочистого відкриття турніру  головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Гончарова привітала учасників змагань з початком турніру, побажала командам гідних суперників та змістовної гри, Іван Сергійович Хоменко (помічник депутата Сумської обласної ради Дмитра Кірюхіна)  подякував учасникам змагань за активну участь у заході та популяризацію  здорового способу життя, побажав спортсменам міцного здоров’я та наголосив, що про своє здоров’я треба дбати змолоду.

А далі розпочались змагання. Боротьба за перемогу була наполегливою та завзятою. За результатами ігор перше місце виборола  команда м.Суми, друге місце у команди м.Шостка, третє місце здобула  команда «Козаки » (м.Ромни).

Команди-переможці та призери отримали грамоти та Кубки. У номінаціях грамотами відділу молоді та спорту та цінними призами були нагороджені: «кращий гравець» Роман Печняк (м.Суми), «кращий нападаючий» Денис Слатвицький (м.Суми) та « кращий захисник» Олександр Кадиш (м.Ромни).

Усіх гравців нагородили подарунками від торгових марок «Золото інків» та «Basketball shop Baller’s House».

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому щиро дякує за надану  фінансову підтримку ТОВ «GCS wood LLC», торгові марки «Золото інків» та «Basketball shop Baller’s House», генеральному директору «GCS Wood» Владиславу Чуприні  за якісну організацію  турніру,  директору ЗОШ № 7  Світлані Федько  за надання  спортивної бази та директору ТОВ «Ромниптахоспілка» Дмитру Кірюхіну за електронне табло, яке було спеціально придбано для проведення цього турніру. 



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

 

03.11.2017

Першість міста з настільного тенісу серед ВНЗ І-ІІ р.а.

01.11.2017 р. в тенісному залі Роменського коледжу КНЕУ відбулися змагання з настільного тенісу за програми міської спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Після запеклих  тенісних «баталій» в загально командному заліку ІІІ місце посіла команда РК СНАУ, ІІ – команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ», перемогу святкувала збірна команда тенісистів Роменського коледжу КНЕУ.

Також спортсмени змагалися в особистому заліку  де місця розподілилися наступним чином:

Серед юнаків
:  І місце  –Татарніков Максим (гр.Н-1-1)   

                          ІІ місце  -  Лозоренко Владислав (гр.Н-3-1)
                          ІІІ місце – Назаренко Олександр (гр.К-3-1)

Серед дівчат
: І місце – Мартіян Катерина(гр.Е-3-1)
                         ІІ місце –Насон Інна(гр.Н-3-1)
                         ІІІ місце  – Пивовар Анна (гр.Е-2-1)

Всі призери змагань – студенти Роменського коледжу КНЕУ. Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу  Романенко В.О. 

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює подяку директору РК КНЕУ Рудь Н.А за надання спортивної бази для проведення змагань.


Керівник фізичного виховання РК КНЕУ                                       Романенко В.О.

 

30.10.2017

 

Розширене засідання обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

27 жовтня 2017 року у  приміщенні Конгрес-центру СумДУ м. Суми відбулося розширене засідання обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державні адміністрації.

Одним з питань порядку денного було питання щодо розробки проекту обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки.

Освітяни, громадські активісти, представники відділів молоді та спорту з усієї області ділилися досвідом та обговорювали пропозиції, які мають увійти до вищезазначеної програми.

Представники Роменської делегації (Дмитро Косенко, Вікторія Мурич, Олена Симоненко, Володимир Тітенко та Ірина Гончарова ) теж не пасли задніх -  надали свої пропозиції до проекту обласної Програми та поділилися цікавими практиками щодо патріотичного виховання. Зокрема Вікторія Мурич розповіла про співпрацю з Українським інститутом  національної пам'яті, про організацію зустрічей з українськими письменниками, котрі пишуть книги історичної тематики, поділилась досвідом проведення читанкових флешмобів та патріотичних квестів.

Володимир Тітенко поділився думками щодо розвитку патріотизму через навчання дітей гри на народному інструменті - бандурі, а також наголосив на необхідності розвитку спорту, й навів успішний приклад - в Ромнах це козацький рукопаш під керівництвом Володимира Шинкаренка.

У результаті обговорення й наданих пропозицій членами координаційної ради найближчим часом має бути сформована остаточна програма.

Обговорення можливих заходів патріотичного характеру продовжилося за кавою-паузою.
 




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 

Обласні змагання з боротьби дзюдо серед ВНЗ І-ІІ р.а.

24.10.2017 р. на базі Сумського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася першість області серед ВНЗ І-ІІ рівнвв акредитації. В змаганнях прийняли участь збірні команди десяти навчальних закладів області. 

Після запеклих поєдинків на татамі перемогу в своїх вагових категоріях здобули: Романенко Владислав (гр. К 4-1), Орел Сергій (гр. К 4-1), Півень Вадим (гр. К 2-1), Ляхов В’ячеслав (гр. Н 2-1), Ніколенко Дмитро (гр. К 1-1). Другі місця вибороли: Кандюк Станіслав (гр. К 2-1), Карпенко Іван (гр. С 1-1), Тендіт Валерія (гр. Ф 1-1).

В загально-командному заліку збірна команди дзюдоїстів Роменського коледжу КНЕУ посіла почесне ІІ місце.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ.

Адміністрація коледжу виносить подяку за посильну допомогу у підготовці борців до змагань тренерам відділення дзюдо Роменської ДЮСШ  Богошу О. Г. та Богошу Д. О.

Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В. О.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради 

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З САМБО

27-29 жовтня 2017 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з самбо. В змаганнях взяли участь команди з усіх областей України, близько 500 учасників. Учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного в складі збірної команди  Сумської області виступили наступним чином: ІІ місце  виборов Павлюк Денис (СЗОШ №1) у ваговій категорії 55 кг, ІІІ місця  вибороли Ващенко Валерія (ЗОШ№ 10) - 48 кг та Охріменко Анна (ЗОШ № 7) -52 кг.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями федерації самбо України.

Команда Сумської області виборола почесне ІІІ місце  і отримала Кубок  чемпіонату.

Учнів до змагань підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр та Дмитро Богуші.

 

Директор ДЮСШ ім. В. Гречаного                                            

Ганна Василец

 

 

ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З ГІМНАСТИКИ СПОРТИВНОЇ

18-20 жовтня 2017 року в м. Ромни відбувся Відкритий чемпіонат Сумської області серед учнів ДЮСШ ( дівчата). В змаганнях взяли участь команди з м. Ромни, м. Суми, та м.Чернігів (73 учня).

У командній першості перемогу здобули вихованці Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного ( команда № 1)  (221,75 балів), друге  місце посіла також команда Роменської спортивної школи (команда № 2) (214,5 б.),  третє місце – КДЮСШ  №2  м. Суми (211,8 б.).

В особистій першості за програмою КМС чемпіонкою та призерами області стали вихованці Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного:  І місце  –  Сало Вікторія  ( ЗОШ № 7); ІІ місце – Лаврик  Вікторія (ЗОШ №7);  ІІІ місце –  Степаненко Олександра (ЗОШ №8).

За програмою  І спортивного розряду
(обов’язкова + довільна) серед дівчат 2004-2005р.н. друге та третє місце також вибороли вихованки Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного  –  Баляба  Єлизавета ( СЗОШ №1)  та  Могильна Ангеліна ( ЗОШ №7);

- серед дівчат  2006 р.н
. чемпіонкою стала Хижняк Анна (ЗОШ № 7), ІІ місце посіла Димкович Дар’я , ІІІ місце -  Рогаль Вікторія ( ЗОШ №7).

- серед дівчат  2006 р.н  за програмою  І спортивного розряду ( довільна
)  Запольська Діана ( ЗОШ №10) виборола  І місце, Дзиґал Валерія ( ЗОШ №8) – ІІ місце, Тіщенко  Юлія (СЗОШ №2) – ІІІ місце.

За програмою ІІ спортивного розряду (обов’язкова + довільна) серед дівчат 2006-2007р.н. 
І місце посіла Киба Вікторія ( СЗОШ № 1), ІІ місце  -   Молодець Аліна ( ЗОШ №7).

За програмою ІІ спортивного розряду ( довільна) серед дівчат 2008 р.н
  чемпіонкою   та призерами області знову стали вихованці Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного : І місце - Карпенко Вікторія ( ЗОШ №7), ІІ місце - Корнєєва Вікторія ( СЗОШ № 2), ІІІ місце - Фисун Анна ( ЗОШ №7 ).

За програмою І юнацького розряду серед дівчат 2009 року народження
  – ІІІ місце  виборола  Усик  Софія ( ЗОШ №4), а  серед дівчат 2010 року народження  ІІ місце  здобула  Федина Вікторія ( СЗОШ №1).     

З програмою ІІ юнацького розряду
  чемпіонкою стала Бабенко Аріна (ЗОШ № 4). 

Переможці та призери командної та особистої першості були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Сумської ОДА.

Команди до змагань підготували  тренери - викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Тетяна Момоток, Світлана  Стрелець, Оксана Гірман та тренер - хореограф  Ірина  Павленко.

 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
Відкритий кубок Одеської області з кіокушинкай карате


21 жовтня 2017 року в м. Одеса відбувся відкритий кубок Одеської області з кіокушинкай карате, в якому прийняло участь близько 200 спортсменів з різних областей України. Серед учасників були і вихованці Роменської міської громадської організації "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник та тренер Олександр Прядка).

У своїх вікових та вагових категоріях переможцями та призерами стали : Панченко Анастасія виборола почесне 1 місце (ЗОШ №5); Бачу Богдан (ЗОШ с.Перехрестівка), Марченко Костянтин (ЗОШ с.Перехрестівка), Гаврющенко Юлія (ЗОШ №5), Ткаченко Денис(ЗОШ № 10), Апанасенко Дмитро(ЗОШ №5), Шевченко Владислав (ЗОШ №10)- посіли 2 місце ; Кива Анастасія (ЗОШ с.Перехрестівка) зайняв 3 місце.

Спортсмени були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів змагань.


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

25.10.2017
 

Чемпіонат Європи з кіокушин карате

14-15 жовтня 2017 року в м. Жешув (Польща) відбувся перший відкритий Чемпіонат з кіокушин-карате WKB, в  якому прийняли участь представники ще 5-ти  світових організацій практикуючих кіокушин карате, більш ніж 450 спортсменів з 17 країн Європи.

На цьому чемпіонаті дуже вдало виступили українські спортсмени, зайнявши впевнено  перше загальнокомандне місце. В складі збірної команди України виступали двоє роменчан, вихованців спортивного клубу «АРАДЕШ» - Шкромида Нікіта (ЗОШ № 7, вікова категорія 16-17 років; + 75 кг ) та Ілляшенко Вадим ( ЗОШ № 7,  вікова категорія 14-15 років; до 55 кг) (тренер Магомедов Сайфулла).

Наші хлопці виступили вдало. Ілляшенко Вадим вперше приймав участь у змаганнях такого рівня, але показав себе гідно, продемонструвавши волю до перемоги.

Шкромида Нікіта в конкурентній боротьбі виборов почесне третє місце, програвши за вихід у фінал топовому польському бійцю та був нагороджений Кубком, медаллю та грамотою чемпіонату.

Тренерський склад СК «Арадеш», спортсмени висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку батькам, генеральному директору «АГРОБІЗНЕС ТSК» Геннадію Свірському, депутату міської ради Костянтину Малишеву, приватному  підприємцю Анатолію Козію, керівнику «Української  громадської ради» Олександру Пашку та директору магазину «Техномаркет» Олександру  Нікітенко.

Вітаємо Нікіту Шкромиду  з вдалим успіхом у чемпіонаті та бажаємо подальших перемог у майбутніх змаганнях!
 




Тренер
  СК «Арадеш»                      Сайфулла Магомедов

 
Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради




23.10.2017

Міські змагання «Шкіряний м’яч»

З метою популяризації та розвитку футболу, зміцнення здоров’я дітей та підлітків,  в жовтні 2017 року в місті проведено змагання «Шкіряний м’яч» серед дітей 2005р.н., 2006 р.н. та 2007 р.н.

В змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста. За результатами ігор переможцями та призерами стали:

- серед дітей 2007 р.н
.  1 місце - ЗОШ № 4

                                         2 місце - ЗОШ № 10

- серед дітей 2006 р.н
.  1 місце  - ЗОШ №4
                                         2 місце  -  ЗОШ №10
                                         3 місце  -  СЗОШ № 1

- серед дітей 2005 р.н
  1 місце - СЗОШ № 1
                                        2 місце -  ЗОШ №10
                                        3 місце -  ЗОШ №7

Команди - переможці отримали грамоти та цінні призи, команди-призери – грамоти відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

20.10.2017

Х Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Полтавського Окружного козацького товариства Українське козацтво серед юнаків та дівчат 2003 – 2004, 2005 – 2006 р.н.

12-13 жовтня 2017 року в м. Кременчук відбувся  Х-й Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Полтавського Окружного козацького товариства «Українське козацтво» серед юнаків та дівчат 2003 – 2004, 2005 – 2006 р.н. В змаганнях приймали участь команди з усіх областей України, близько 500 учасників.

Команда Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного гідно представила м. Ромни.За результатами змагань  І місце вибороли Замура Роман (ЗОШ№ 4) у ваговій категорії  55 кг  та Ляхов Іван (СЗОШ № 1) - 50 кг.

ІІ місце завоювали  Конаковська Каріна  (ЗОШ с. Герасимівка) – 32 кг, Кириченко Дмитро (ЗОШ № 11) – 48 кг, Бабій Андрій (СЗОШ№ 2) – 34 кг та  Бережецька Дар’я (ЗОШ№ 4) – 40 кг.

ІІІ місце  -  Книш Максим (СЗОШ№ 1 ) – 46 кг, Горобченко Давид (ЗОШ№ 8) – 38 кг, Охріменко Анна (ЗОШ№7 ) – 52 кг.

Переможці та призери турніру були нагороджені Кубками грамотами та медалями організаторів змагань.

Команду до змагань підготували тренери - викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Дмитро Богуш та Наталія Боровик.

Дирекція спортивної школи , тренери, батьки учнів відділення дзюдо  висловлюють   щиру подяку приватному підприємцю, депутату міської ради Костянтину Малишеву за надану  фінансову допомогу для участі у турнірі.


Директор ДЮСШ ім. В. Гречаного                                             Ганна Василець

 

19.10.2017

Чемпіонат України з "козацького двобою"

13-16 жовтня 2017 року в  спортивному комплексі Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (м. Київ)  відбувся Чемпіонат України з "козацького двобою". В змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів майже з усіх регіонів України.

Роменщину представляла спортсменка спортивного клубу "Рятувальник" секції змішаних  єдиноборств "КЕМПО" (тренер Володимир Шинкаренко)  Кайрис Вікторія (ЗОШ №11), яка у своїй віковій та ваговій категорії посіла почесне 1 місце.

Вітаємо Вікторію та її тренера Володимира Шинкаренка з вдалим виступом у Чемпіонаті.

Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
 
 
 
 

 

Відкритий турнір з баскетболу серед чоловічих команд на Кубок Роменського міського голови, присвячений  Дню захисника України

14 жовтня 2017 року в спортивній залі загальноосвітньої школи № 7 відбувся традиційний відкритий турнір з баскетболу серед чоловічих  команд на Кубок Роменського міського голови, присвячений Дню захисника України. До нашого міста завітали команди: БК (баскетбольний клуб) м.Глухів, «Імпульс» м. Шостка,  БК м. Конотоп, «Партизани» Путивль. Місто Ромни представляли дві команди: «Козаки» та БК «Ромни».

На урочистому відкритті турніру були присутні заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник та 8-разовий чемпіон України серед команд Супер-Лігі, член Національної збірної України з баскетболу Дмитро Корабльов (м. Кривий Ріг).

Боротьба за перемогу була наполегливою та завзятою. За результатами ігор перше місце виборола команда м.Ромни «Козаки», друге місце у команди  БК.м. Конотоп, третє місце здобула  команда БК «Ромни».

Команди  були нагороджені грамотами, призами, а команда-переможець отримала  Кубок. 

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому дякує за фінансову підтримку  директора ТМ «Золото інків» Роману Якіменку (м.Путивль),  генеральному директору «GCS Wood» Владиславу Чуприні за якісну організацію  турніру, директору ЗОШ № 7  Світлані Федько за надання  спортивної бази  та учасникам змагань за активну участь у заході та популяризацію  здорового способу життя. 
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

18.10.2017

В ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту й наказу ДПТНЗ «Роменське ВПУ», 4-5 жовтня2017 року  в навчальному закладі було проведено щорічне оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді. 

Метою даного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції.

Участь у щорічному оцінюванні фізичної підготовленості взяли юнаки та дівчата 22 навчальних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ», виконуючи різноманітні фізичні вправи: біг 2-3 тис. метрів, стрибки у довжину з місця, біг 100 метрів, човниковий біг, вправи на гнучкість.

Результатом оцінювання стало визначення рівня фізичної підготовленості учнів Роменського ВПУ, залучення їх до проведення фізкультурно-спортивних заходів та сприяло формуванню здорового способу життя, патріотизму та національної свідомості, підвищенню рівня заінтересованості до служби у Збройних Силах, готовності до захисту Вітчизни.

Крім того, результати щорічного оцінювання, які будуть направлені у відповідні структури, де зроблять їх аналіз, в подальшому стануть підставою для порівняння показників фізичної підготовленості різних груп населення України з показниками фізичної підготовленості населення інших держав, зокрема країн євроатлантичного простору. 




За інформацією ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Відкритий  молодіжний військово-патріотичний захід 

«Від допризовника до захисника Вітчизни» 
серед команд міст та районів , присвячений Дню захисника України

З метою покращення військово-спортивного та патріотичного виховання  молоді, формування серед юнаків засад здорового способу життя засобами спорту та популяризації  військово-прикладних видів спорту, 14 жовтня 2017 року на міському стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся Відкритий  молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд міст та районів, присвячений Дню захисника України.

В змазаннях взяли участь команди смт. Недригайлів, смт. Липова Долина, Роменський район та міста Ромни. Від нашого міста виступала команда Роменського коледжу СНАУ - переможець міського військово-патріотичного заходу «Від допризовника до захисника Вітчизни» (який відбувся в вересні цього року) .

На урочистому відкритті заходу заступник міського голови Ігор Тетірко привітав усіх зі святами та наголосив, що сьогодні, як ніколи, національно-патріотичне, духовне виховання учнівської та  допризовної  молоді є головною задачею нашого суспільства.

Змагання проходили в дружній, але завзятій боротьбі. Юнаки змагались з перетягування канату, в естафетах з «мінами» («міна»- вага 20 кг), з носилками,  з «біатлону» та бігу на 100 м.

За результатами змагань впевнену перемогу одержала команда Роменського коледжу СНАУ (керівник команди - викладач предмету «Захист Вітчизни» Сергій Шебедя), 2 місце у команди смт. Л.Долина, 3 місце виборола команда смт. Недригайлів.

Команда-переможець отримала Кубок та грамоту, команди-призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому, усі юнаки отримали цінні призи на пам'ять.

По закінченню змагань учасники заходу скуштували гарячу армійську кашу та смачну піцу.  

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому щиро дякує за надану допомогу в організації та проведенні військово-патріотичного заходу Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації, адміністрацію ресторану швидкого харчування «Фемелі-Бургер», Роменський спортивний клуб «Товариство сприяння обороні України» (директор Тетяна Білєнко) та працівників кафе «Аннушка» (директор Олександр Білоножко).

Вітаємо команду Роменського коледжу СНАУ та керівника команди Сергія Шебедю з перемогою!
 

 


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

 

17.10.2017

Молодіжний спортивно-патріотичний захід «На березі ріки Сули позмагаймось, козаки!

13 жовтня на території історико-етнографічного комплексу «Козацька пристань» відбулася молодіжний спортивно-патріотичний захід  «На березі ріки Сули позмагаймось, козаки!», в якому взяли участь команди «Сіроманці» (ЗОШ №5), «Нова Січ» (СЗОШ №2, ЦПО та РТМ), «Нащадки Калниша»(Миколаївська ЗОШ), «Патріоти» (Пустовійтівська ЗОШ). Привітав козацькі рої міський голова Сергій Салатун, який побажав усім учасникам змагань продовжувати традиції українського козацтва та зростати гідними захисниками Батьківщини.Під час конкурсів «Козацька пісня», «Стрибки на конях», «Втеча козака з полону», «Мужня рука», «Як козаки через річку переправлялись», «Перетяг линви» учасники продемонстрували спритність, винахідливість, талант та силу духу. Протягом заходу панувала дружня та патріотична атмосфера, насичена тільки позитивними емоціями.Найсмачнішим етапом гри стала запашна козацька каша, якою з задоволенням пригощались учасники програми. Наприкінці гри переможці та призери отримали грамоти та сувеніри, які вручив начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, а команда «Сіроманці» (ЗОШ №5) за зайняте І місце отримала Кубок змагань та солодкий приз. Переможці заходу посадили самшитову алею на честь перших проведених змагань.Організатори конкурсу, Роменський Центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти та відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  висловлюють подяку заступнику голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані, головному судді змагань Сергію Шебеді, директору Роменського спортивно-технічного клубу «Товариства сприяння оборони України» Тетяні Біленко, директору Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Юлії Андреєвій за допомогу в організації та проведенні гри.Сподіваємось, що конкурс «На березі ріки Сули позмагаймось, козаки!» стане традиційним і в найближчому майбутньому в ньому візьмуть участь команди з різних регіонів Слобожанщини.

 



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

12.10.2017

Спартакіада міста серед ВНЗ 1-2 рівнів акредитації (легкоатлетичний крос та міні-футбол) 

Нещодавно в м.Ромни відбулись  змагання з легкоатлетичного кросу та міні-футболу в залік міської Спартакіади серед вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації. 

В легкоатлетичному кросі досить вдало виступила збірна команда Роменського коледжу КНЕУ.  На дистанції 500 метрів серед дівчат першою прийшла на фініш Джолус Анна (С-2-1) з результатом 1,30 с., другою – Лубенець Ірина (Б-3-1) – 1,33 с., третьою - Левада Анастасія (Ф-1-1) - 1 ,37 с.

У юнаків на дистанції 1000 метрів перемогу святкував Даценко Евген (М-3-1) – з результатом 3,01 с., другим фінішував  Капустін Володимир (Н-2-1) – 3,03 с., третім прибув Мірошніченко Максим (М-3-1) – 3,06 с.  (команду до змагань готували викладачі фізичного виховання коледжу Валерій Романенко та  Микола Карпушкін) . 

В загальнокомандному заліку команда Роменського коледжу КНЕУ посіла 1 місце,  2 місце - ДПТНЗ «Роменське ВПУ», 3 місце – Роменський коледж СНАУ.

      
11 жовтня 2017 року на спортивному  майданчику ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли змагання з міні-футболу. Переможцем стала команда юнаків Роменського коледжу  СНАУ , 2 місце у команди Роменського коледжу  КНЕУ, 3 місце посіла команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНЕ ЧОТИРИБОРСТВО
 
В жовтні 2017 р. в м  Ромни пройшли змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХVI міських спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 83 учня загальноосвітніх закладів міста.  Учні змагалися з 4 видів спорту: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу,біг на 500м (дівчата), 800м (хлопці).

В особистому заліку І місце серед дівчат зайняла Свічкар Ілона ( ЗОШ № 4), друге місце виборола Полежай Іванна  (ЗОШ № 4) третє місця посіли Таценко Катерина (ЗОШ №4) та Давиденко Діана (ЗОШ № 5).

Серед хлопців  кращим в багатоборстві став Костицький Нікіта(СЗОШ № 1), друге місце посів Гросу Богдан  (ЗОШ№ 4), третє – Горобченко Олександр  (ЗОШ № 8).         

В командному  заліку І місце серед шкіл  І групи  виборола команда ЗОШ №4, друге- ЗОШ №5, третє - ЗОШ №11.

Четверте  місце посіла команда  СЗОШ № 1, п’яте- ЗОШ №10, шосте- СЗОШ №2, сьоме- ЗОШ №7

Серед команд ІІ групи  місця розподілились таким чином: 1  місце - ЗОШ № 6, друге -  ЗОШ № 8,

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту Роменського міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури  Сергію Черевку та Георгію Москаленку( ЗОШ №4) , Дмитру Скрипці ( ЗОШ № 5),Олексію Бугриму та Оксані Соніній ( ЗОШ №11), Яні Васильченко ( ЗОШ №8) за якісну підготовку учнів до змагань .


Директор Роменської ДЮСШ
ім. В. Гречаного                                                                           Ганна Василець
 

У  Роменському ВПУ пройшов ІІ-й  етап змагань з легкоатлетичного кросу

У рамках підготовки до обласних змагань з легкоатлетичного кросу 4 жовтня 2017 року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» був проведений ІІ етап змагань, в яких взяли участь учні І-V курсів.

У ході змагань з легкої атлетики юнаки та дівчата не лише показували свої спортивні вміння, вони фізично розвивалися та зміцнювали своє здоров’я.

Серед хлопців кращими стали: І місце зайняв Крикуненко Євген (гр. АСЕ-3), ІІ місце - Даценко Дмитро (гр. ТК-5), ІІІ місце - Литвиненко Владислав (гр. ПП-3).

Серед дівчат призові місця розподілилися наступним чином: І місце - Романченко Надія (гр. КК-1), ІІ місце - Шумійко Юлія (гр. КК-1), ІІІ місце - Мазур Маргарита (гр. КК-2).

Учні Роменського ВПУ, які показали найкращі результати,  будуть представляти навчальний заклад в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу.



Керівник фізичного виховання

ДПТНЗ РВПУ                                                    О.Полежай


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради



09.10.2017 

Відкритий турнір м. Прилуки з настільного тенісу, присвячений Дню Захисника України

7 жовтня 2017 року в м. Прилуки відбувся відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню Захисника України. В змаганнях взяло участь близько 60 спортсменів з Полтавської,  Чернігівської та Сумської областей.

Команду м. Ромни представляли спортсмени спортивного клубу з настільного тенісу «Динамо» (тренер Столяр В.Г.) та вихованці гуртка з настільного тенісу РЦПО та РТМ (тренер Усик С.А.).

Роменські спортсмени продемонстрували якісну гру та вибороли почесне перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку у свої вікових категоріях переможцями та призерами стали:

- до 20 років: Максим Татарніков (РК КНЕУ) – 2 місце, Адам Красуцький (СЗОШ № 1) – 3 місце;

- 20-40 років : Олександр Яровой – 3 місце

- 40-60 років : Олександр Язєв – 1 місце, Володимир Татарніков -2 місце;

- 60+ років : Володимир Столяр - 2 місце

- серед жінок Дар’я Дмитренко посіла  1  місце.

Команда м.Ромни отримала Кубок, спортсмени були нагороджені грамотами та медалями від організаторів турніру.



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
Чемпіонат Сумської області з панкратіону (розділ NO-GI), присвячений воїнам АТО та волонтерам
Нещодавно  в місті Суми в спортивному комплексі «Олімп» відбувся Чемпіонат Сумської області з панкратіону (розділ NO-GI), присвячений воїнам АТО та волонтерам.

Чемпіонат пройшов серед юнаків 2002-2003; 200-2001;1998-1999 років народження. У цих  змаганнях, традиційно, активну участь прийняли спортсмени з Тростянецького, Лебединського, Путивльського, Роменського, Сумського районів і м.Суми.

Більше 100 юних спортсменів під час поєдинків показали високий рівень підготовки. Також в змаганнях приймали участь і більш досвідчені спортсмени, котрі пройшли перевірку перед важливими змаганнями - Чемпіонатом світу з греплінгу та панкратіону, котрі відбудуться в жовтні цього року в м. Баку (Азербайджан).

Місто Ромни на Чемпіонаті представляли спортсмени секції «Панкратіон»: Богдан Борка, Василь Шаповал, Антон Стричка, Іван Гаршин (тренери Владислав Лакиза та  Артем Балашов).

У віковій категорії 1998-1999 р.н. (вагова категорія 84 кг) Іван Гаршин пройшовши до фіналу, в напруженій боротьбі за перше місце, поступився спортсмену з м.Суми – «Майстру спорту» В’ячеславу Михайличенко (члену збірної України з панкратіону), та зайняв почесне 2-е місце.

Змагання відбулись на високому організаційному рівні. Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями, а головне, отримали досвід, котрим обов’язково скористуються на Чемпіонаті України  з панкратіону, який відбудеться в жовтні цього року.

Тренер секції «Панкратіон»                                                          В’ячеслав Лакиза
 

Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради


02.10.2017

Полтавська битва – 2017

23-24 вересня 2017 року в м. Полтава відбувся відкритий кубок Полтавської області «Полтавська битва» з кіокушин-карате. Цього року в  змаганнях прийняла   рекордна кількість спортсменів (більш ніж 450 учасників) з усіх областей України. Поєдинки проходили на трьох татамі по олімпійській системі аж до 20:00 години в двох версіях «куміте» та «ката». Ці змагання відносяться  до самої складної  категорії «А».

І ось уже який рік поспіль команда Роменського спортивного клубу «АРАДЕШ» приймає участь у цьому чемпіонаті. Для вихованців клубу це стало приємною традицією.

Кубок «Полтавська битва» для наших спортсменів ніби важкий екзамен сили волі, духу до перемоги та майстерності. На превеликий жаль його проходять не всі. Старт змагань для роменської команди був дуже нелегким. Деякі спортсмени вибули в тяжкій конкурентній боротьбі в першому крузі, але решта показали дуже гарний результат в своїх вагових та вікових категоріях.

Вже в 5-й раз чемпіоном цих змагань став Шкромида Нікіта (ЗОШ№7). Анцибор Олександра(СЗОШ№1) та Карпенко Олександра (ЗОШ№10) зайняли 2-ге місце, Бойко Анастасія (ЗОШ№5) посіла  3-тє місце.

Карпенко Олександра була відзначена також і дипломом за волю до перемоги.

Хотілося б відзначити наших хлопців, які показали себе з найкращої сторони. Це Яресько Ілля (СЗОШ№1), Бангура Даніїл, Шепітко Дмитро(ЗОШ№7) та Бельмас Ян (СЗОШ№1).

Тренерський склад СК «Арадеш», спортсмени висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку батькам, генеральному директору «АГРОБІЗНЕС ТSК» Геннадію Свірському, депутату міської ради Костянтину Малишеву та приватному підприємцю Анатолію Козію.


Керівник СК «Арадеш»                      Сайфулла Магомедов



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 

 

 ХХVI МІСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ

У вересні  2017 р. в м  Ромни розпочалися  змагання  в залік ХХVI міських спортивних ігор школярів 2017 – 2018 навчального року. Збірні шкіл протягом  навчального року будуть змагатися з 11 видів спорту: л/атлетлетичний крос, легкоатлетичне 4- ри борство, легка атлетика, футбол, футзал  дівчата, футзал хлопці, баскетбол дівчата, баскетбол хлопці, волейбол дівчата, волейбол хлопці,  Старти надій».

Навчальні заклади поділені на дві групи:  До І групи увійшли  школи № 1,2,4,5,7,10,11;  До ІІ групи - ЗОШ № 6,8.
Футбол
З 18 – 25 вересня  2017 р. в м. Ромни  на стадіоні  ім. В. Окіпного пройшли  змагання з футболу  серед команд юнаків на першість міста в залік  26-их міських спортивних ігор школярів В змаганнях взяли участь збірні команди школярів загальноосвітніх закладів міста ( 120 учасників ).

Серед команд І групи  у фіналі за І місце боротьбу вели команди ЗОШ №4 та СЗОШ № 1. З рахунком 2:0 перемогу здобула  команда ЗОШ №4.

За  третє  місце зустрічалися збірні команди ЗОШ № 7  та ЗОШ № 11.Впевнену перемогу здобула команда ЗОШ № 7, яка обіграла своїх суперників з рахунком 4:1.

Далі місця розподілились таким чином: 5 місце - ЗОШ № 5, 6 місце - СЗОШ №2, серед  команд ІІ групи І місце  виборола команда  ЗОШ № 6.

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.  

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Сергію Черевку,  Георгію Москаленку, Андрію Луценку  (ЗОШ № 4) Олександру Балябі, Миколі Короткіх  (СЗОШ №1), Володимиру Бойко, Наталія Івко  ( ЗОШ № 7),  Яні Васильченко  ( ЗОШ №6) за якісну підготовку учнів до змагань.



Легкоатлетичний крос

29 вересня 2017 року  на старт вийшли  збірні шкіл  з  легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь понад 55 учнів міста. Змагання пройшли у міському парку ім. Т.Г. Шевченка.

На дистанції 1000 м серед молодших  дівчат( 2003 – 2004 р.н.)
  перше місце зайняла  Мельник Анна  (СЗОШ № 2), друге місце – Рибалко Інна  (ЗОШ № 5), третє місце посіла Іржавська Ангеліна (ЗОШ № 11); Серед старших дівчат( 2001 – 2002 р.н.) І місце виборола Гумен Дар’я ( СЗОШ № 1), ІІ місце - Рубцова Валерія   (ЗОШ№ 4), ІІІ – Сергієнко Світлана (ЗОШ № 7).

На дистанції 1000 м серед молодших юнаків
І місце вибороли учені ЗОШ № 11 Стоян Ігор та  ЗОШ №5 Богославець Дмитро, друге – Мельник Іван – (СЗОШ № 2), третє - Кизим Назар  ( ЗОШ № 5).

Серед старших юнаків на дистанції 3000 м
першим фінішував Нудьга Антон( ЗОШ № 4), другим та третім були  учні ЗОШ № 4 та ЗОШ № 5  Воблий Гліб  та Киба Іван відповідно.

В загальному заліку перше місце серед ЗОШ І групи   виборола команда школи  № 4; друге -  ЗОШ № 5; третє -  ЗОШ  №11


Серед ЗОШ ІІ групи  1 місце зайняла збірна команда ЗОШ №6 .


Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Георгію Москаленку, Сергію Черевку (ЗОШ №4), Дмитру Скрипці (ЗОШ № 5),Олексію Бугриму, Оксані Соніній  ( ЗОШ № 11), Яні Васильченко ( ЗОШ №6) за якісну підготовку учнів до змагань.
 

Директор ДЮСШ                                                                     Ганна Василець 

 

29.09.2017

ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ДЗЮДО

22-23 вересня 2017  р. в  м. Суми  відбувся відкритий обласний турнір з дзюдо серед юніорів 2000 – 2002; 2003 -2004 та юніорок 1998 – 2002; 2003 – 2004 р.н ., юнаків та дівчат 2006 – 2006 р.н. пам’яті загиблим воїнам в зоні АТО при виконанні військових обов’язків полковника Олександра Аніщенка та капітана Максима Савченка.

У турнірі  взяли участь близько 200 борців з Сумської області: м. Охтирка, м. Суми, м. Ромни, м. Кролевець, м. Тростянець, С. Буда, смт. Недригайлів.  Вихованці Роменської ДЮСШ імені Віктора Гречаного гідно представили наше місто в різних вагових та вікових категоріях.

Чемпіони турніру
– Ляхов Іван (СЗОШ №1), Окіпний Артем (ЗОШ №5), Ляхов В’ячеслав (СЗОШ №1 ), Павлюк Денис (СЗОШ №1), Кухарь Мілена (ЗОШ №7), Кириченко Дмитро (ЗОШ №11), Агеєнко Семен (СЗОШ № 1) ,Ващенко Валерія (ЗОШ №10), Тютюник Влад (СЗОШ №2), Єгоров Семен (СЗОШ №1), Федосик Вікторія (ЗОШ № 4), Богуш Наталія (ЗОШ №10 ); срібні призери – Півень Вадим (ЗОШ №7), Горобченко Давид (ЗОШ №8 ), Тарасов Станіслав (ЗОШ №10 ), Мірошніченко Маргарита (ЗОШ № 8 ), Бабій Андрій (СЗОШ №2 ), Непомящий Артем (ЗОШ №8), Горбатко Артем (ЗОШ №10), Книш Максим (СЗОШ №1), Васюта Марія (ЗОШ №7), Охріменко Анна (ЗОШ №7), бронзовим призером турніру став Харченко Андрій (ЗОШ  №11 ).

Переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та грамотами організаторів турніру.

Учнів до змагань підготували тренери – викладачі Роменської ДЮСШ ім.В.Гречаного  Олександр та Дмитро Богуші.


Директор Роменської ДЮСШ

ім. В. Гречаного                                                      Г.Л. Василець

 

26.09.2017

Всесвітня Олімпіада з гирьового тріатлону та Чемпіонат світу з гирьового спорту
 

Нещодавно  в м. Вітебськ (Білорусь) відбулись Всесвітня Олімпіада з гирьового тріатлону та Чемпіонат світу з гирьового спорту, в яких взяло участь більше 500 спортсменів з 11 країн світу.

Сумщину представляли наші земляки - роменці - «Заслужений майстер  гирьового спорту» Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту серед ветеранів, багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу, п’ятиразовий рекордсмен  книги  «Світових рекордів Гіннеса» Михайло Іванович Левченко зі своїми синами – Іваном та Михайлом, які теж є Майстрами та  багаторазовими чемпіонами та рекордсменами світу з гирьового спорту.

Роменські спортсмени виступали  у своїх вікових категоріях і кожен виборов золоту медаль третьої Олімпіади.

В номінаціях Чемпіонату світу Левченки стали Чемпіонами світу, кожен  у своїй віковій категорії.

До речі, Левченко М.І. та Левченко М.М. ще були і суддями на помості учасників.

Після відкриття олімпіади відбулось урочисте нагородження спортсменів: Івану Михайловичу Левченку було вручено посвідчення «Майстер гирьового спорту», яке присвоїла Міжнародна конфедерація  майстрів гирьового спорту, Михайлу Михайловичу Левченко було вручено  посвідчення «Міжнародна категорія судді», а Михайло Іванович Левченко отримав за вагомий внесок в гирьовий спорт «Орден «Рицар в гирьовому тріатлоні».

Команда гирьовиків Роменщини від щирого серця дякує за небайдужість та пропаганду здорового способу життя нашої нації, за велику фінансову та моральну  підтримку в загальному та гирьовому спорті: Свірському Геннадію Анатолійовичу, Шевченку Михайлу Івановичу, Бор-Литвиненку Івану Миколайовичу, Козію Анатолію Вікторовичу та усім однодумцям здорового  відродження нашої неньки України.


З великою повагою до Вас усіх: багаторазові чемпіони, рекордсмени  та майстри спорту Левченко М.І., Левченко І.М та Левченко М.М.




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

25.09.2017

Традиційний міський молодіжний військово-патріотичний захід

«Від допризовника до захисника Вітчизни»
серед команд ЗОШ  міста ( №№ 1,2,4,5,7,10,11), ДПТНЗ «ВПУ», РК КНЕУ,
РК СНАУ, присвячений  Дню міста  та Дню визволення Роменщини
від фашистських загарбників  

16 вересня  2017 року о 11.00 год. на стадіоні спортивного  комплексу ім. В.Окіпного відбувся традиційний міський молодіжний військово-патріотичний захід «Від допризовника до захисника Вітчизни» серед команд ЗОШ міста ( №№ 1,2,4,5,7, 11), ДПТНЗ «Роменське ВПУ», РК КНЕУ, РК СНАУ, присвячений  Дню  міста та Дню визволення Роменщини від фашистських загарбників.  

На урочистому відкритті заходу були присутні секретар міської ради Валерій Мицик, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник, керівник Роменської організації ТСОУ Тетяна Біленко, методист методичного кабінету відділу освіти Роменського міськвиконкому Ірина Мацапура, заступник голови Роменського товариства  учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя.

Перед початком заходу секретар міської ради Валерій Мицик привітав усіх присутніх зі святом та  побажав мирного неба,  міцного  здоров’я,  успіхів у навчанні та житті.

Юнаки змагались з п’яти видів : Легкоатлетична естафета – 4х100м; естафета  з «мінами» («міна»- вага 20 кг); естафета с носилками ;естафета «Біатлон»  та перетягування канату.

За результатами змагань перемогу та перехідний Кубок отримала команда  Роменського коледжу СНАУ,  2 місце посіла команда ЗОШ № 7, 3 місце у команди ЗОШ № 11.

Головний суддя змагань Олександр Полежай.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому дякує суддям змагань за якісне суддівство , представникам навчальних закладів за підготовку команд до заходу, директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надану спортивну базу.

Показові виступи спортсменів міста, присвячені Дню міста

16 вересня  2017 року на центральній сцені відбулись показові виступи спортсменів міста. Глядачів порадували своїми виступами вихованці  різних видів спорту, а саме: гімнастика спортивна, боротьба дзюдо, вільна боротьба, змішані єдиноборства та  кіокушин – карате. 

По закінченню виступів спортсменів, головний спеціаліст  відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова нагородила керівників спортивних громадських організацій та відділень  ДЮСШ відділу освіти  цінними призами.

Відділ молоді та спорту щиро дякує старшому тренеру відділення гімнастики спортивної ДЮСШ відділу освіти Тетяні  Момоток, старшому тренеру відділення дзюдо ДЮСШ відділу освіти Дмитру Богушу,  керівнику громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» Сергію Федині, керівнику спортивно-патріотичного клубу змішаних єдиноборств «КЕМПО» Володимиру Шинкаренку,  Президенту громадської організації « Сумська обласна федерація кіокушин  карате» - спортивний клуб «Арадеш» Сайфуллі Магомедову та працівникам Центру позашкільної роботи з талановитою молоддю за надану допомогу в проведенні заходу.


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

18.09.2017

Відкритий  чемпіонат Полтавської області з кіокушинкай-карате

Нещодавно  в м. Лохвиця відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області з кіокушинкай-карате, в якому взяло участь більше 200 спортсменів з п’яти областей України.

В змаганнях  прийняли участь вихованці Роменської громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай-карате» (керівник Олександр Прядка).

Роменські спортсмени гідно виступили у своїх вікових та вагових категоріях – з 29 чол. - 23 спортсмена посіли призові місця:

- 1 місце -  Яна Площик, Юля Гаврющенко,  Владислав Шевченко (ЗОШ № 5), Костянтин Марченко, Настя Кива (с.Перехрестівка);

- 2 місце -  Денис Ткаченко (ЗОШ №10), Валерій Божко, Станіслав Калусенко, Богдан Бачу (с.Перехрестівка), Настя Панченко, Артур Пелипенко (ЗОШ №5);

- 3 місце - Нікіта Деркач, Поліна Бережна, Влада Михайлик (с.Бобрик), Олександр Полонський, Арсен Сергієнко, Денис Бондаренко ( с.Перехрестівка), Дмитро Апанасенко, Максим Колеснік, Анна Колеснік, Артем Усенко, Валентин Острішко (ЗОШ№5), Денис Бурлай (ЗОШ №4).

Вітаємо вихованців клубу та тренера Олександра Прядку з вдалим виступом у змаганнях.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

13.09.2017

Роменський колектив залучає підоблікову молодь до спорту

Фізичне виховання в житті кожної людини, незалежно від його походження чи рівня достатку має не менше значення, ніж його культурне зростання. Адже здоров'я громадян є найважливішим надбанням будь-якої нації. Крім того, спортивні змагання є мирним виглядом боротьби, з усіх існуючих у світі. Вони об'єднують людей різних національностей, з неоднаковим соціальним статусом та різними релігійними переконаннями. Тому спорт є важливим чинником у питанні розвитку і зміцнення миру.

Нещодавно, 9 вересня, відзначалось свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.  На передодні свята, 8 вересня 2017 року,  колектив Роменського міськрайонного відділу з питань пробації Сумської області, на базі відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому, організував зустріч підоблікової молоді із майстром гирьового спорту СРСР, багаторазовим чемпіоном і рекордсменом гирьового спорту в екстремальних умовах високогір’я Ельбрусу, рекордсменом Світу,  неодноразово занесеним до Книги Світових рекордів Гіннеса, земляком Михайлом Левченко.

Михайло Іванович, представив присутнім фотозбірку із арсеналом нагород та визначних подій із життя спортсмена, розповів про нелегкий шлях визнання та здобутків, поділився «рецептом» загартування тіла та характеру. Кожен мав змогу поставити запитання чемпіону та потримати за руку, яка за 1 годину може підняти 32 кілограмову гирю 701 раз! Молоді люди були раді та водночас здивовані тим, що така людина живе і працює поруч, що є на кого рівнятись та перебирати позитивний досвід. 

«За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю» - підвів підсумок Михайло Левченко.

 


 
За інформацією Роменського МРВ

з питань пробації


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 
Змагання з настільного тенісу, присвячені Дню фізичної культури і спорту
Нещодавно в м.Лохвиця відбулись змагання з настільного тенісу, присвячені Дню фізичної культури та спорту за участю спортсменів Сумської, Полтавської областей, які  змагались у двох категоріях : дорослі та діти  (всього 50 учасників).

Місто Ромни представляли вихованці спортивного клубу з настільного тенісу  «Динамо».  За результатами змагань Татарніков Максим (РК КНЕУ) посів 1 місце , Владислав Драч (ЗОШ №11) – 3 місце.

Готував спортсменів до змагань тренер Усик С.А.
 

Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

11.09.2017

Відзначення Дня  фізичної  культури і спорту

08  вересня  2017 року на  стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного  з 9.00 год. відбулись змагання з легкої атлетики серед навчальних закладів міста, присвячені Дню Фізичної культури і спорту (в змаганнях взяло участь більше 180 учнів).

Першими змагались студенти вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації та учні  загальноосвітніх шкіл міста, які взяли  участь в  легкоатлетичній естафеті.

За результатами змагань переможцями та призерами стали:

- серед команд ЗОШ 1-3  ступенів  1 місце посіла команда ЗОШ № 4,  2 місце у  команди ЗОШ № 7,  3 місце зайняла  команда ЗОШ № 5

- серед команд  ЗОШ 1-2 ступенів перше місто посіла команда ЗОШ № 6

- серед команд ВНЗ 1-2 р.а. перше місто посіла команда Роменського коледжу КЕНУ.

Далі, о 10. 00 год. , розпочались змагання з легкої атлетики серед учнів 2005 р.н. та молодші. В бігу на 60 м серед дівчат І місце посіла Свічкар Ілона (ЗОШ № 4), ІІ місце – Щербань Вєроніка (ЗОШ № 4), ІІІ місце – Полежай Іванна (ЗОШ № 4); серед хлопців І місце – Гросу Богдан  (СЗОШ № 4), ІІ місце – Іващенка Владислав (ЗОШ № 5), ІІІ місце – Григор’єв Дмитро  (ЗОШ № 6).

В зустрічній естафеті перемогу здобула команда ЗОШ № 4, ІІ місце виборола команда ЗОШ №  11, ІІІ місце – команда ЗОШ № 5.

Цього ж дня на футбольному майданчику ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулись змагання з міні-футболу серед команд Роменських коледжів КНЕУ, СНАУ та ВПУ. Після напруженої боротьби перемогу здобула команда  РК СНАУ.

Переможці та призери змагань  з легкої атлетики та міні-футболу були нагороджені грамотами, медалями  та призами  відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому

Цього ж дня о 16.00 годині  в міському Будинку культури відбулись урочистості  з нагоди Дня фізичної культури  і спорту за участю секретаря міської ради Валерія Мицика, заступника міського голови Ігоря Тетірка, начальника відділу молоді та спорту Володимира Мельника та спеціаліста 1 категорії відділу освіти Оксани Журенко, які звернулись з вітальними словами до учасників заходу, побажавши  усім міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту, примноження спортивної слави  нашого міста.

Зі словами вітання до присутніх також звернувся «Заслужений Майстер спорту міжнародного класу» Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту серед ветеранів, рекордсмен, неодноразово  занесений у всесвітню книгу  «Світових рекордів Гіннеса»  - Михайло Іванович Левченко.

За активну участь у спортивному житті міста, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту,  пропаганду різноманітних видів спорту, якісну підготовку спортсменів до 25-х  міських  спортивних ігор школярів, підготовку спортсменів високих спортивних розрядів та з нагоди професійного свята -  Дня фізичної культури і спорту, тренери ДЮСШ відділу освіти, вчителі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл міста, вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації  та ветерани спорту були нагороджені грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради, грамотами відділу молоді та спорту, відділу освіти та цінними призами.

Ученики загальноосвітньої школи № 11, артисти міського Будинку культури Тетяна Литвиненко, Євген Самозвон, Володимир Столяренко та Яна Павлюченко привітали присутніх в залі зі свята, подарувавши  музині номера  та гарний настрій.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлу Помарану, директору міського будинку культури Валентині Любивій, директору загальноосвітньої школи № 11 Вікторії Зеленській, тренерам  відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. В.Гречаного Миколі Савицькому, Валентині Савицькій, Олександру Лісненку, методисту ДЮСШ Наталії Єфіменко  та  всім , хто надав допомогу в організації та проведенні заходів. 

 


Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

08.09.2017

28 –й міжнародний літній табір з кіокушин карате

Нещодавно  в м. Скадовськ Херсонської області пройшов 28 –й міжнародний літній табір з кіокушин карате під керівництвом володаря чорного поясу 6-й дан, шихана Всеволодова С.С. (м. Херсон).

В цьому році в таборі прийняла участь рекордна кількість спортсменів, більш ніж 700 чоловік з 10 країн світу таких  як:  Німеччина, Греція, Іспанія, Бельгія , Румунія, Росія, Іран та України.

У міжнародному літньому таборі прийняли участь і вихованці Роменського спортивного клубу «АРАДЕШ» (тренер Сайфулла Магомедов) в складі 17-ти спортсменів.  

Цей спортивний табір вважається самим найважчим для спортсменів так, як цього разу їх супроводжувала спека до 40 градусів, тяжкі фізичні навантаження та багато різноманітної нової техніки.

Кожний день розпочинався о 5:30 ранку та мав по 4-ри тренування. У вівторок спортсменів очікувало 6 тренувань так, як був екзамен по ЗФП та нічне тренування з 24:00 по 02:30 ночі,  яка проходила частково в морі.

Роменські спортсмени прийняли активну участь у житті табору: Анцибор Олександра зайняла 4-е почесне місце у Всеукраїнських змаганнях по ката,  Бангура Даніїл зайняв третє місце по сумо.

П’ять  наших спортсменів успішно здали екзамен на кю: Панасенко Альбіна,10 кю, Молошний Валєра ,9 кю (с.Пустовійтівка) , Бангура Даніїл  8 кю, Шкромида Нікіта 2 кю (ЗОШ № 7) , Анцибор Олександра 7 кю (СЗОШ№1).

Наші «спортивні» мами (мами спортсменів, які також приймали участь у літньому таборі) Євченко Руслана та Шкромида Олена прийняли участь у групі «ЗДОРОВ*Я »  яка була створена для активних батьків.

Відділ молоді та спорту вітає тренера Сайфуллу Магомедова з успішною здачею екзамену на другий дан.

Тренер та спортсмени  висловлюють щиру подяку за фінансову підтримку батькам, директору ТОВ «АГРОБІЗНЕС ТСК» Геннадію Свірському, депутату міської ради Костянтину Малишеву та приватному  підприємцю Анатолію Козію.
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради


07.09.2017

День  фізичної культури і спорту

Фізична культура і спорт є важливим засобом підвищення громадської активності людей, задоволення їх моральних, естетичних та творчих запитів, потреби взаємного спілкування, покликані активно впливати на зміцнення і збереження здоров'я людей, підготовку підростаючого покоління до трудової діяльності та військової служби, організацію активного відпочинку населення й утвердження норм здорового способу життя.

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято урочисто святкувати в другу суботу вересня. Цей святковий день був заснований Президентом України Леонідом Кравчуком, його Наказом  № 340/94 від 29.06.1994 року.

Наше місто також традиційно, в другу суботу вересня, відзначає свято усіх працівників фізкультурно-спортивної галузі:учителів фізичного виховання шкіл, працівників дитячих навчальних закладів з фізичної культури, викладачів фізичного виховання вищих навчальних закладів міста 1-2 рівня акредитації, тренерів дитячо-юнацької спортивно школи, спортивних громадських організацій, ветеранів спорту та спортсменів міста - День фізичної культури і спорту.

Всупереч економічній нестабільності, відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради вдалося зберегти існуючу систему галузі.   На сьогодні у місті Ромни функціонують 2 стадіони, 35 спортивних майданчиків, 3 футбольних полів,  1 тенісний корт, 14 спортивних залів та 10  майданчиків з тренажерним обладнанням, діють 17клубів фізкультурно-спортивної спрямованості (армспорт, настільний теніс, грепплінг, кіокушин та кіокушинкай-карате, вільна боротьба, бокс та інш.) різних організаційно-правових форм власності, які надають доступні та високоякісні фізкультурно-оздоровчі послуги за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

При навчальних закладах працюють спортивний клуб коледжу СНАУ „Юність”,  спортивний клуб коледжу КНЕУ „Вікторія” та спортклуб ВПУ «Ромен-1100». При всіх 7 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів створені та функціонують спортивні клуби.

В місті працює дитячо-юнацька спортивна школа відділу освіти та ДЮСШ . У ДЮСШ  займаються спортом більше 400-х учнів, працює чотири  відділення (легка атлетика, футбол, гімнастика спортивна,  боротьба дзюдо). Постійна робота тренерів дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти дає змогу гідно виступати спортсменам нашого міста в змаганнях різних рівнів. Про результати плідної праці педагогів закладу свідчать  також здобутки їх вихованців:

Чемпіонами України з легкої атлетики в 2017 році стали Гринь  Олександр, Магомедов Роман (тренер Олександр  Лісненко), Худолій Євген – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики 2017 року (тренер Микола  Савицький).      

Чемпіони і призери України  з боротьби дзюдо 2016 – 2017 н.р. в різних вагових та вікових категоріях стали: кандидати в майстри спорту України Токарь Данило, Непомящий Артем, Ващенко Валерія, Іскрицький Олександр, Клейнос Антон . Переможці обласних та Всеукраїнських змагань - першорозрядники Павлюк Денис, Охріменко Анна, Каплун Богдан,  Окіпний Артем, Горобець Денис, Горбатко Артем, Півторак Віталій, ( тренери : Заслужений тренер України Олександр Богуш, тренери  Дмитро та Олександр Богуші).

Команди юнаків 2001; 2003 років  народження – приймали участь у Чемпіонаті Сумського обласного осередку дитячо- юнацької футбольної ліги України сезону 2016-2017 року. За підсумками виступу, команда зайняла 3 місце у підгрупі.  Команда 2003-2004р.н. в обласних змаганнях з футзалу  виборола 2 місце , збірна команда дівчат стала бронзовим призером  обласних змаганнь  з футзалу ( тренер  Олег Кармазін).    

Команда 1999- 2000 р.н. зайняла 3 місце в обласних змаганнях з футболу, команда 2008-2009 р.н. у Всеукраїнському турнірі з міні- футболу , пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР, видатного воротаря ФК « Динамо» Київ Євгена  Рудакова  зайняла 2 місце  ( тренер Олег Шепель ).

Неодноразові переможці та призери обласних та Всеукраїнських змагань, учасниці Чемпіонатів України з гімнастики спортивної: кандидати в майстри спорту України - Пономаренко Анастасія, Крамаренко Катерина, Горбатенко Олена, Хомяк Анастасія, Науменко Богдана, Степаненко Олександра, Самойленко Марія, першорозрядники – Поліщук Олена, Сало Вікторія, Хижняк Анна , Димкович Дарина, Лаврик Вікторія, Штурко Анна, Запольська Діана, Рогаль Вікторія Захарченко Ельвіра, Киба Вікторія, Стайко Анастасія, Молодець Анна, Малишко Ірина, Дзигал Валерія (тренери: Тетяна Володимирівна Момоток, Світлана Вікторівна Стрелець, Оксана Євгеніївна Гірман, хореограф  Ірина Вікторівна  Павленко).

З метою підтримки здорового способу життя серед населення міста,  згідно Єдиного календарного плану міських фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів відділом молоді і  спорту за 8 місяців 2017 року проведено більше 40 міських фізкультурно-спортивних заходів з різних видів спорту,  це -  міські, обласні  і Всеукраїнські змагання,  традиційні турніри з різних видів спорту (легка атлетика, футбол, гімнастика спортивна, дзюдо, кіокушин- карате, Кемпо і Кобудо, бокс, вільна  боротьба, шахи, настільний теніс, армспорт і інші).

Систематично забезпечується проведення міських спортивних ігор, спартакіади  серед школярів і студентів вищих  учбових закладів І - ІІ рівнів акредитації по видах спорту,  участь збірних команд міста в щорічній обласній і галузевих спартакіадах,  інших масових спортивних змаганнях.

У загальному підсумку комплексного заліку 25-х міських спортивних ігор школярів (8 кращих результатів з 11 видів спорту для ЗОШ І групи (ЗОШ №1,2,4,5,7,10,11) та 5 результатів з 5 видів спорту для ЗОШ ІІ групи (ЗОШ № 6,8) переможцями та призерами стали:

Серед ЗОШ І групи
:  І місце ЗОШ № 7 –  90 оч.;

   ІІ місце ЗОШ № 4 –  88 оч.;
   ІІІ місце ЗОШ № 5 – 77 оч.;

Серед ЗОШ ІІ групи
:    І місце виборола ЗОШ № 6 - 69 оч.;

У комплексному заліку 25–х обласних спортивних  ігор школярів з 8 видів спорту серед 7 міст Суми, Конотоп, Охтирка, Шостка, Глухів, Лебедин - команда м. Ромни посіла 4 місце.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

За 8 місяців 2017 року  у місті підготовлено 7 чол. першорозрядників, 3 чол. - КМС. Згідно «Єдиного календарного плану міських фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2017 рік проведено 28 навчально – тренувальних зборів, 43 міських фізкультурно-спортивних заходів, з різних видів спорту, спортсмени міста взяли участь у 21 обласних та 7 Всеукраїнських змаганнях. 

Кращі спортсмени та збірні команди  міста постійно приймають участь у всіх  обласних та всеукраїнських змаганнях.

Місто Ромни має міцні спортивні традиції. Чимало наших земляків домоглися високих результатів на обласних, Всеукраїнських та світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Роменщині, а головне – це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Найкращі здобутки  наших спортсменів у  2017 році :


- Анна Шостак
–  срібна призерка ХХІ  Дефлімпійських ігор (Тайвань, 2009), чемпіонка світу з боротьби дзюдо (о.Мальта, США, 2012), чемпіонка ХХІІ  Дефлімпійських ігор (Болгарія, 2013) , вихованка «Заслуженого тренера України» Олександра Богуша - Чемпіонка Дефлімпіади  -2017 ( Туреччина, вагова категорія 52 кг)

- Сергій Гаврась - Майстер спорту міжнародного класу з метання спису, неодноразовий чемпіон і призер чемпіонатів Світу, Європи, Олімпійських ігор серед ветеранів , чемпіон «American masters games-2016» (Канада) – чемпіон Всесвітніх Олімпійських ігор майстрів  2017 ( метання спису) ( Нова Зеландія)

Хомула  Артем -  бронзовий призер (73кг) у відкритому Континентальному Кубку з дзюдо, який відбувся  у Португальському  місті Одівелаш (вихованець «Заслуженого тренера України» Олександра Богуша)

- Юрій Бабинець
– Майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтінгу, чемпіон Європи 2016 (Угорщина) , рекордсмен  Європи та світу серед юніорів - чемпіон України -2017 з  класичного пауерліфтингу у ваговій категорії  до 83 кг (серед юніорів) (вихованець «Заслуженого тренера України» Олександра Богуша)

- Міська команда з футболу «Агробізнес TSK» - «Чемпіон Сумщини- 2016» ,  «Володар  Суперкубку Сумщини-2016», «Чемпіон Кубку Федерації футболу Сумщини-2016» -  «Чемпіон Сумщини- 2017», «Володар  Суперкубку Сумщини-2017 » та «Чемпіон Кубку Федерації футболу Сумщини-2017»  (Президент ФК «Агробізнес TSK» Геннадій Свірський, тренер Валерій Кліщенко).

-Анастасія Строколіст - (СЗОШ №1) - чемпіонка у ваговій категорії 55-60 кг у   Чемпіонаті України з кіокушин-кай карате серед юніорів та дорослих, дворазова учасниця чемпіонату Європи 2015 та 2017 років (тренер Олександр Прядка)

- Валерій Божко – чемпіон України, призер Кубку України, срібний призер Кубку світу 2016-2017 року (Угорщина)  з кіокушинкай карате(тренер Олександр Прядка)

- Леоніла Тернова
- 5 місце на Чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти та виконання нормативу «Кандидат у майстри спорту України» (тренер  Богдан Дмитренко)

Кайрис Вікторія - 1 місце у розділі Б-1(лайт контакт)  та Сорока Карина 1 місце у розділі Б-1 (лайт контакт)  у  Кубку України серед дорослих та Всеукраїнського турніру з козацького двобою «Кубок молоді України» ( відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України до участі в міжнародних змаганнях (тренер Володимир Шинкаренко)

- Геннадій Самойленко – абсолютний чемпіон  у віковій категорії  45-49 років у  Чемпіонаті України з лижних перегонів серед майстрів , посів перші місця на дистанціях: 5+5 км- дуатлон, 20 км класичний стиль та 20 км вільний стиль

Василь Колодяжний
– призер , Геннадій Самойленко – чемпіон, Анатолій Бартош  чемпіон,  Юрій Рубан – чемпіон та призер Чемпіонату України з лижоролерів серед ветеранів (особиста першість) ( на своїх дистанціях та у своїх вікових категоріях)

- Іван Гаршин -  срібний призер (у ваговій категорії до 92 кг.),  в розділі грепплінг  та в розділі фул-контакт Чемпіонату України з панкратіону серед кадетів та юніорів (тренери Владислав Лакиза, Артем Балашов)

- Артем Балашов
– срібний призер (в розділі "грепплінг гі" до 62 кг ) особисто-командного фіналу Кубку України з панкратіону серед чоловіків і жінок ( тренерВладислав  Лакиза )

- переможці та призери Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате та Кобудо (вихованці спортивного клубу «Рятувальник» (секції рукопашного бою та КЕМПО, тренери Володимир Шинкаренко, Олександр Прокопець) та вихованці спортивного клубу з кіокушин карате «Арадеш» (тренер Сайфулла Магомедов):

- 1 місце, ката - Ілляшенко Вадим (ЗОШ№7), Анцибор Олександра (СЗОШ№ 1),  Бойко Анастасія; 1 місце , лайт- контакт, 2 місце – ката - Шкроміда Нікіта (ЗОШ №7) (СК «Арадеш»)

- 1 місце, кемпо-куміте - Трунов Микола та Дзигал Даніїл (серед дорослих) ,  3 місце, лайт-контакт-Шинкаренко Володимир (серед дорослих) (СК «Рятувальник»)

- Владислав Лакиза – срібний призер (у ваговій категорії 85 кг серед білих поясів (ветерани +35 років)) відкритого  чемпіонату України з бразильського джиу-джитсу (розділ No Gi)

- Володимир Шинкаренко -  у своїй віковій категорії у розділах «семи-контакт» (ветерани) та «лайт-контакт лоукік»(19-40 років )  виборов почесні перші місця в Кубку світу з козацького двобою.

- Нікіта Шкромида (учасник15-го абсолютного чемпіонату Європи з кіокушин-карате ) та Вадим Ілляшенко , неодноразові чемпіони та призер Чемпіонатів України з кіокушин-карате є членами збірної команди України з кіокушин-карате , на даний час юнаки готуються до Чемпіонату Європи з кіокушин-карате в Польщі

- ветерани спорту Мартинюк Анатолій, Заканавський Сергій, Карпушкін Микола, Пілюгін Олександр, Слуцький Григорій, Цегельник Сергій, Заболотний Олег, Дейнека Віктор  зайняли  почесне 2 місце у Чемпіонат Сумської області з волейболу -2017 (тренер  Володимир Шитюга ).

І це далеко не повний перелік….

У День професійного свята слова особливої вдячності і найщиріші побажання – всім фізкультурникам і спортсменам,  вчителям та викладачам фізичної культури навчальних закладів міста, тренерам  дитячо-юнацької спортивної школи і підліткових клубів, президентам спортивних федерацій і об’єднань, командам майстрів, меценатам і ветеранам, олімпійським чемпіонам різних років, тим, хто примножує спортивну славу нашого міста та нашої держави.

Бажаю Вам,  тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!  Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди! 

У святковий день годиться висловлювати сподівання на кращі часи. В місті ще залишились патріоти своєї справи, які своєю самовідданою працею і ентузіазмом приносять користь і радість людям. Хочеться подякувати  керівникам підприємств і організацій міста, меценатам, які не за якимось приписом, а за покликом душі відчувають внутрішню благородну потребу зробити щось корисне для усього населення міста та вкладають чималі кошти у  розвиток фізичної культури і спорту роменщини.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради сердечно вітає всіх з Днем фізичної культури і спорту! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!
 
   
   
   
   
   
   


За повідомленням
відділу  молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради                                   

 

31.08.2017

Чемпіонат України з лижоролерів серед ветеранів (особиста першість), присвячений
Дню Незалежності України
 
З  метою подальшого розвитку та популяризації лижного спорту в Україні, 19-20 серпня 2017 року в м.Суми на базі олімпійської підготовки лижників та біатлоністів відбувся Чемпіонат України з лижоролерів серед ветеранів (особиста першість), присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях взяли участь ветерани спорту майже з усіх регіонів України. Чоловіки та жінки, відповідно своїм віковим категоріям, змагались на дистанціях 20 км, 15 км, 10 км, 5 км , 3 км, класичний стиль, вільний стиль та масовий старт.

Команду  м. Ромни представляли ветерани спорту Василь Колодяжний, Микола Прядко(вікова категорія 60-64 років), Юрій Рубан, Анатолій Бартош (вікова категорія 50-54 років) та Геннадій Самойленко (вікова категорія 45-49 років).

За результатами змагань на дистанціях 15 км та 10 км роменські спортсмени  посіли почесні призові місця: Василь Колодяжний – два других , Микола Прядко – два третіх , Геннадій Самойленко – два перших місця ; Анатолій Бартош  -15 км - 3 місце,  10 км- 1 місце;  Юрій Рубан – 15 км- 2 місце, 10 км- 1 місце.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями Міністерства молоді та спорту України та цінними призами.

Готував спортсменів до змагань тренер Гобов С.І.

Вітаємо наших ветеранів спорту з гідним виступом у Чемпіонаті  та бажаємо подальших перемог у  спортивному житті!



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

14.08.2017

Спортивно-тренувальний  збір  з кіокушин -карате

Нещодавно у сосновому бору с. Коровинці  Недригайлівського району відбулись спортивно-тренувальні збори з кіокушин-карате серед вихованців  спортивного клубу «Арадеш» (15 спортсменів, тренер Сайфулла Магомедов).

Метою зборів було підвищення спортивної майстерності юнаків та дівчат, зміцнення здоров’я та підготовка двох спортсменів до Чемпіонату Європи з кіокушин-карате в Польщі (Нікіта Шкромида та Вадим Ілляшенко є членами збірної команди України з кіокушин-карате). Цей збір є першим етапом по підготовці  спортсменів до змагань, які відбудуться в жовтні цього року.

Під час зборів вихованці клубу проводили по чотири тренування в день (крос, кроссфіт з ударною технікою, праця на маківарах, розбір «ката» (формальні вправи) та базова техніка карате.

Юнаки та дівчата мали змогу не тільки тренуватись, а й гарно проводити час - купатись у річці, збирати гриби у лісі, проводити товариські зустрічі з волейболу та міні-футболу зі спортсменами спортивного табору «Патріот-2017», які  неподалеку також проводили свої спортивні збори.

Тренер Сайфулла Магомедов та спортсмени  щиро дякують за надану допомогу в організації та проведенні зборів депутату обласної ради, генеральному директору «Агробізнес- ТСК» Геннадію Свірському, депутату Роменської міської ради Костянтину Малишеву та приватному підприємцю Анатолію Козію.

 




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради


 

09.08.2017

Турнір з міні-футболу присвячений пам’яті учасника АТО Олега Костюка

5 серпня цього року у спортивному комплексі ім. В. Окіпного відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті учасника АТО Олега Костюка.

В турнірі взяли участь команди з м. Білопілля, смт. Недригайлова, «Сокіл» та «Феміда» з міста Ромен.

Міський голова Сергій Салатун привітав учасників і вболівальників та запевнив, що турнір буде традиційним.

Після відкриття турніру міський голова поклав квіти до меморіальної дошки Олега Костюка.

В упертій, жаркій боротьбі перемогу отримала команда з міста Білопілля. «Сокіл» завоювала 2-ге місце, «Феміда» – 3-тє місце. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, а команда з міста Білопілля отримала перехідний кубок. Футбольні м’ячі від ГО «Всеукраїнська громадська рада» отримали всі команди-учасники змагань.

 

05.07.2017

Бліц-турнір з шахів, присвячений Дню Конституції України

28 червня 2017 року  в шаховому клубі спорткомплексу ім. В.Окіпного  відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений Дню Конституції України в якому взяло участь 11 спортсменів . За результатами змагань переможцем та призерами стали:

1 місце Олександр Дилик (9,5 б.)

2 місце – Віктор Гадяцький (9,0 б.)

3 місце – Михайло Грицай (7,0 б.)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Головний суддя змагань Анатолій Вертій.

Кубок міського голови з настільного тенісу

Нещодавно в спортивній залі Роменського відділу поліції ГУНПС відбувся відкритий турнір м.Ромнина Кубок міського голови.  

В турнірі взяли участь спортсмени з м. Суми, м. Конотоп, с. Панасівка Л. Долинського району, м. Охтирка, м. Шостка, м. Буринь та м. Ромни (31 учасник, головний суддя змагань Сергій Усик).

Змагання проходили в дружній, але наполегливій боротьбі – за результатами турніру, в загальнокомандному заліку команда м.Ромни виборола почесне 1-е місце та отримала Кубок.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

категорія до 60 років:


1 місце  - Володимир Татарніков (м. Ромни), 2 місце – Анатолій Лєбедь (м.Охтирка), 3 місце -  Андрій Шапошніченко (м.Конотоп);

категорія 60 +  років:


1 місце  - Петро Чумак (м. Ромни), 2 місце – Леонід Мальцев (м.Охтирка), 3 місце -  Володимир Ярошенко  (с. Панасівка Л. Долинського району).

Спортсмени були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому та цінними призами  від ГО «Динамо».

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, громадська організація  «Динамо» щиро дякують керівнику Роменського відділу поліції ГУНПС Юлії Загамулі за надання спортивної бази для проведення змагань.
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

 

29.06.2017

Змагання з пляжного волейболу

24 червня  2017  року на базі відпочинку та спорту «Козацька пристань» відбулись міські змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню молоді. Не заважаючи на погодні умови, а в цей день сонце не балувало своїм теплом, в змаганнях взяло участь вісім команд. В наполегливій боротьбі  перемогу здобули:

1 місце – команда -  Андрій Фоменко, Владислав  Пилипенко

2 місце – команда -  Юрій Заболотний, Олексій Жилка

3 місце – команда - Дмитро Губський, Владислав Колісник

Переможці та призери  були нагороджені грамотами  відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Дякуємо учасникам за активну участь у змаганнях!
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

 

Кубок світу з козацького двобою

22 – 24 червня 2017 року  в  м. Одеса відбувся  Кубок світу з козацького двобою. У змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів з 14 країн світу. Окрім України це Азербайджан, Конго, Туркменістан, Польща, Узбекистан, Туреччина  та інші держави.

Федерація "Козацький двобій" була заснована в 2001 році Анатолієм Поповичем. Нині має свої представництва в 14 країнах світу: Азербайджані, Латвії, Туреччині, Мороко, США і інших країнах. Це український національний вид змішаних бойових мистецтв, в деяких розділах якого, окрім ударів, дозволено застосовувати кидки і утримання.

За словами  віце-президента Всесвітньої федерації козацького двобою Олександра Корніяка, наявність прибічників такого виду єдиноборства за кордоном пояснюється тим, що вихідці з України діляться з місцевим населенням своїми традиціями. Представник організації додав, що українці залишаються найсильнішими в цьому виді спорту, але - конкуренція росте з кожним роком.

Роменщину на цих змаганнях представляв тренер секції змішаних єдиноборств «КЕМПО» спортивного клубу «Рятувальник» Володимир Шинкаренко, який  у своїй віковій категорії у розділах «семи-контакт» (ветерани) та «лайт-контакт лоукік»(19-40 років )  виборов почесні перші місця.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради висловлює щиру подяку за надану допомогу для участі в Кубку світу з козацького двобою  начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування державної служби надзвичайних ситуацій Сергію Біляєву та  керівнику спортивного клубу «Юність»  Богдану Дмитренку.

На даний час  Володимир готується до участі у Кубку світу з КЕМПО- карате в м. Будапешт (Угорщина).

Тож, вітаємо Володимира Шинкаренка з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог у спорті та житті!


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

Міське молодіжне свято -  День молоді

 

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

25 червня 2017 року молодь Роменщини відзначала своє свято -  День молоді - свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.

З самого рання, радісно, весело та бадьоро розпочався цей день. Вулицями міста пройшов Нептун зі своєю світою, які  запрошували усіх роменців  до річки Сула на традиційне Свято  Нептуна,  де на базі відпочинку  «Козацька пристань»  відбулись веселі ігри, розваги, конкурси та  рухливі ігри для дітей, в яких взяли участь вихованці ДЮСШ відділу освіти та Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (всього близько 200 чол.).

Об 11.00 від пам’ятника Т.Г.Шевченка стартував велопробіг вулицями міста, ініційований депутатом Сумської обласної ради Вікторією Мурич. У велопробігу взяло участь близько 40 чол. любителів велоспорту. На центральній площі міста учасників пробігу зустрів та привітав зі світом  секретар  міської ради Валерій Мицик.

Цього дня в парку ім.Т.Г.Шевенка  біля Альтанки з 14.00 год. до 18.00 год. відбувся «Парковий Університет» (лекції та майстер класи для молоді).

Перед початком  заходів  зразково-аматорський ансамбль танцю „Перлина”  МБК привітав усіх присутніх з Днем молоді  флешмобом.

Міський осередок «Фундація Регіональних Ініціатив» провів презентацію «Паркового університету», депутати, представники  служб та відділів виконкому  розповіли молоді про те, як знайти роботу, соціальні виплати й компенсації, про молодіжні ініціативи та інше.

Біля Альтанки відбувся «Забіг у повзунках». Молоді мами та маленькі діти активно прийняли участь у змаганнях та отримали масу позитивних емоцій. Кожен маленький учасник отримав подарунок.

Також було проведено майстер- класи з самооборони  а гри на гітарі, в яких молодь міста мала змогу набути нового досвіду.

Ввечері, жителі нашого міста зібрались  на центральній площі міста  на урочистості з нагоди святкування Дня молоді та на конкурсно-розважальну програму «Роменська красуня-2017». З вітальним словом до молоді  звернувся міський голова Сергій Салатун, який наголосив, що молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Перед початком урочистостей вчителі загальноосвітньої школи № 6 провели флешмоб, присвячений молоді нашого міста.

Під оплески присутніх, за активну громадську позицію, патріотизм, сумлінну працю, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнів, формування культурного та морального розвитку особистості, доброчинну діяльність, спортивні досягнення та з нагоди Дня молоді , міський голова Сергій Андрійович вручив грамоти кращим представникам нашої молоді.

Далі розпочалась концертна програма «Майбутнє України будувати молодим» та конкурсно-розважальна програма  «Роменська красуня -2017» . Шість  дівчат,  у 6-ті  етапах конкурсу («Я роменчанка - роменчаночка», «ділова мода», «інтелектуальний», «спортивна мода», «моє захоплення», «світська вечірка»)  показали свої таланти та здібності.

За результатами засідання журі  дівчата отримали почесні титули, квіти  та були нагороджені  цінними подарунками.

Титули отримали:

«Роменська красуня -2017»-  Олександра Рибалко (СЗОШ №1)

«Віце - міс»  - Вікторія Котляр (СЗОШ №2)

«Міс Чарівність»- Дарина Чуба (ЗОШ № 11)

«Міс Глядацьких симпатій» -  Богдана Гапон (ЗОШ №7)

«Міс Фантазія» - Марина Бакуновець (ЗОШ № 4)

«Міс  Грація »- Юлія Ворожбій  (ЗОШ №10)

Після закінчення концертної програми було проведено молодіжну дискотеку.

Конкурс «Роменська красуня-2017»,  концертні номери  та дискотека додали гарного настрою усім, хто зібрався на центральній площі міста   відзначити  День молоді.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  щиро дякує всім, хто вклав свою душу, енергію  та фінансову підтримку в організацію та проведення свята, а саме: заступнику міського голови Євгенію Лузану, громадським організаціям «Українська громадська рада» (керівник Олександр Пашко)  та «Промінь Слобожанщини» (керівник Олександр Батій), директору Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти  Олександрі Васюті, начальнику відділу культури міськвиконкому Тетяні Балябі, директору Роменського міського будинку культури Валентині Любиві, директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець, директору Роменського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Валентині Жогло, колективу міського осередку «Фундація Регіональних Ініціатив» (особисто Катерині Капустіной), колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» (директор Помаран П.І.), колективу загальноосвітньої школи № 6  та  зразково-аматорському ансамблю танцю „Перлина” (керівник Наталія Мечова) (за підготовку молодіжного флешмобу), Володимиру Тітенку (музична школа), Дмитру Богушу (ДЮСШ), Олександру Бенко (обласна молодіжна організація «Сокіл») за проведення майстер-класів, працівникам Управління житлово-комунального господарства, Будинку культури та Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю і всім,  хто приймав участь в організації, проведенні  спортивних та молодіжних заходів!
 

   
   
   
   
   
 

 

27.06.2017

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

17-20 червня  2017 року в м. Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2000 року народження та молодші. В змаганнях взяли участь  легкоатлети з усіх областей України. Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного.

Чемпіоном України в естафетному бігу 100м+200м+300м+400м  в складі збірної команди Сумської області став вихованець Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Магомедов Роман (тренер Олександр Лісненко)

Переможці і призери чемпіонату були нагороджені медалями чемпіонату.
 

Директор ДЮСШ                                              Ганна   Василець

Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

 

 

 


«Олімпійський день бігу» в м.Ромни

23 червня 2017 року на міському стадіоні ім. Володимира Окіпного відбувся «Олімпійський день бігу» за участю вихованців ДЮСШ відділу освіти (учасників спортивного профільно-оздоровчого табору) та працівників Роменського відділу  поліції ГУНП в Сумській області ( всього більше 120 чол.).

Перед початком змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради  Ірина Гончарова  привітала учасників заходу, побажала усім міцного здоров’я  та наголосила ,  що мета цього свята – популяризація олімпійського руху та пропаганда здорового способу життя.

Перед початком змагань директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець вручила відділенню футболу футбольні м’ячі та фішки від приватного підприємця Андрія Чердакова та оголосила програму « Олімпійського дня бігу.

Дзюдоїсти, легкоатлети, футболісти  та  гімнастки  від 1 до 10 класу змагалися за програмою: 1-2 клас - біг на 30м, 3-4 клас -60м, 5-6 клас -100м, 7-8 клас - 300м, 9-10 клас-500м,  доросли змагались в бігу на 1000 м.

За результатами змагань у своїх вікових категоріях переможцями та призерами серед юнаків та дівчат стали:

30м – 1 - 2 кл. хлопці:


І місце – Штефан Микола(школа №4, 1 кл.)

ІІ місце – Заєць Артур (школа №7, 2 кл.)

ІІІ місце – Ващенко Олександр (школа №10, 1 кл.)

30м – 1 - 2 кл.  дівчата:

І місце – Корнєєва Вікторія (школа №2, 2кл.)
ІІ місце - Гулак Олександра ( школа №7, 2кл.)
ІІІ місце – Лазоренко Поліна( школа №1, 2кл.)

60 м
- 3 - 4кл. хлопці :
І місце –  Бабій Андрій (школа №2, 4кл.)
ІІ місце -  Кондратенко Назар ( школа № 4, 4кл.)
ІІІ місце – Остапенко Тарас (школа №10, 4кл.);Чорноштан Сергій(школа №4,4кл.

60 м
- 3 - 4кл. дівчата:
І місце –  Молодець Аліна (школа №7, 4кл.)
ІІ місце –   Кухарь Мілена (школа №4, 4 кл.)
ІІІ місце – Киба Вікторія (школа №1, 3кл.)

100 м
– 5 - 6 кл. хлопці: 
І місце –    Кириченко Дмитро (школа №11, 5кл.)
ІІ місце –  Коваленко Сергій (школа №7, 6кл.)
ІІІ місце – Гетьман Іван  (школа №5, 5 кл.)

100 м
– 5 - 6 кл. дівчата :
І місце –  Баляба  Єлізавета      (школа №1, 5кл.)
ІІ місце – Рогаль Вікторія   (школа №8, 5кл.)
ІІІ місце – Федосик Вікторія  (школа №4, 6 кл.)

300 м
-  7 - 8 кл.  юнаки:
І місце –  Гринь Олександр (школа №10, 8кл.)
ІІ місце – Павлюк Денис   (школа №1, 8кл.)
ІІІ місце –  Симоненко Едуард  (Плавинище, 7 кл.)

300 м
  -  7 - 8 кл. дівчата :
І місце –  Мельник Анна (школа №2, 7кл.)
ІІ місце –  Ревера Анастасія  (школа №8, 5кл.)
ІІІ місце – Сало Вікторія (школа №7, 8кл.)

500 м
– 9 - 10 кл.  юнаки :
І місце – Воблий Гліб  (школа №4, 9кл.)
ІІ місце –  Константинов Сергій   (школа №5, 10кл.)
ІІІ місце –     ( школа №4, 9 кл.)

500 м
–  9 - 10  кл. дівчата :
І місце –   Ващенко Валерія (школа №10, 9кл.)
ІІ місце –   Левада Анастасія  (школа №1, 9кл.)
ІІІ місце –  Марюха Марія (школа №10, 10кл.)

- серед дорослих:
вікова група (до 25 років)
1 місце - Дмитро Чупрун
2 місце - Олег Омельченко -
 
вікова група ((26-30 років)
1 місце  Володимир Сангул
2 місце - Євгеній Громико

вікова група ((36-40 років)
1 місце Артем  Котомцев 
-  2 місце  ВолодимирКаплун 

Переможці та призери змагань були нагороджені сертифікатами учасників Олімпійського дня, а юнаки та дівчата  отримали призи та солодощі від відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.


Головний спеціаліст відділу                                                    І.М.Гончарова



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

 

День відпочинку для спортсменів -  учасників спортивних зборів з вільної боротьби

З 12 по 26 червня 2017 року в  місті  відбулись літньо- тренувальні спортивні збори з вільної боротьби,  в яких взяли участь команди з міст Київ, Бровари, Чернігів, Ніжин, Суми, Боярка та Ромни (більше 120 дітей).

В рамках спортивних зборів , організатором яких був керівник міської громадської організації «Федерація вільної боротьби» Сергій  Федина , 18 червня відбувся «День відпочинку»  для спортсменів на березі річки Сула.

Серед розважальних заходів, які проходили на базі відпочинку «Козацька пристань», були  спортивні ігри, змагання з волейболу, забави у воді, катання на човнах, катамаранах та куштування польової каші.

День відпочинку удався на славу – діти отримали гарний настрій та море позитивних емоцій!

Спортсмени, батьки та тренери щиро дякують за сприяння та допомогу в організації гарного дня відпочинку заступнику міського голови Євгенію Лузану , який також виступив в ролі мецената заходу.

 

Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради 

 

19.06.2017

Кубок  України з волейболу серед ветеранів

З 12 по 17 червня 2017 року в м. Коблево Миколаївської області  відбувся Кубок України з волейболу серед ветеранів спорту. В змаганнях  взяло участь 48 команд (близько 500 учасників)  майже з усіх регіонів України.

Кубок України з волейболу серед ветеранів проводиться  1 раз в два роки. В цьому році спортсмени змагались у вікових групах 45+,55+,65+, 75+.

Вперше збірна команда Сумської області (65+)  приймала участь в цих змаганнях.  Перемігше команди Полтавської , Черкаської областей, м. Первомайськ Донецької області  з рахунком 2: 0, і поступившись в запеклій боротьби команді Житомирської області (чемпіонам України 2015 року)  2 : 0, і команді  Київської області (призерам України 2015 року)  1:2,  наша команда  виборола 7 місце.

В складі збірної команди Сумської області виступав  роменський спортсмен, ветеран спорту Володимир Шитюга.

 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 
Чемпіонат України з настільного тенісу серед ветеранів
10-11 червня 2017 року в м. Чернігів відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед ветеранів. В змаганнях  взяли участь спортсмени майже з усіх регіонів України (більше 150 учасників).

В складі збірної команди Сумської області виступали роменські спортсмени Олександр Язєв та Володимир Татарніков.

Збірна команда Сумської області посіла почесне 2-е загальнокомандне місце. В особистому заліку , у своїх вікових категоріях Олександр Язєв посів 5 місце, Володимир Татарніков 7 місце.

Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

09.06.2017

1-й міжобласний турнір  м.Ромни   з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті тренера-викладача Роменської ДЮСШ Михайла Богданова
07  червня  2017 року на території спортивного комплексу ім. В.Окіпного   відбувся 1-й відкритий турнір  м.Ромни  з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті тренера-викладача  Роменської ДЮСШ Михайла Богданова.

За 25 років роботи в спортивні школі Михайло Юхимович Богданов підготував чимало спортсменів високих спортивних розрядів з метань диску, списа,штовхання ядра, які входили до складу  збірної команди області та захищали честь Сумської області на Чемпіонатах УРСР, СРСР. Серед них є переможці і призери Міжнародних змагань: Лариса Михальченко – майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор  в Сеулі (1988р.), бронзова призерка Чемпіонату світу в Токіо(1991р.).

До нашого міста на змагання приїхали команди з м. Конотоп, м. Прилуки, м. Лубни, м. Кролевець, м. Липова Долина, м. Білопілля, м. Полтава,  м. Ромни та команда Роменського району - ДЮСШ ім.П. Калнишевського (всього більше 120 учасників).

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Ігор Тетірко, начальник відділу молоді та  спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, керівник фізичного виховання Роменського коледжу СНАУ Сергій Дмитренко - колишній вихованець М.Ю.Богданова , директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець , друг Богданова  Віктор Стрельченко    та син Михайла Юхімовича- Михайло Богданов.

Перед початком змагань до учасників заходу звернулись міський голова Сергій Салатун та Михайло Богданов, які привітали спортсменів,  побажали їм міцного здоров’я, вдалого виступу, перемог у житті та спорті, і саме головне –бути  гідними людьми . 

Право підняти прапор було надано чемпіону України з легкої атлетики 2017 року Олександру Гриню (м.Ромни ) та чемпіону України з легкої атлетики 2017 року  Артему Фельфнеру (м.Конотоп).

Юнаки та дівчата змагались у двох вікових підгрупах : 2002 - 2003  р.н. , 2004 р.н.  та молодші  за програмою:  біг 100м, 400м, 800м, стрибки у довжину, естафета (4х100)  (змішана 2+2), штовхання ядра, спис та стрибки у довжину.

За результатами турніру переможцями у своїх вікових категоріях стали вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти: Гринь Олександр (100м.), Голік Дар’я (метання спису), Худолій Євген (400м.), Кравченко Валерія (800м.).

В естафетному бігу (4х100)  команда ДЮСШ відділу освіти м. Ромни посіла перше місце з результатом 50.7с.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями, грамотами  відділу молоді та  спорту Роменського міськвиконкому та цінними призами.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, адміністрація  ДЮСШ відділу освіти  щиро дякують Михайлу Богданову за допомогу у проведенні турніру.
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

08.06.2017

Відкритий «Кубок Майського» з кіокушинкай карате

21 червня 2017 року відбувся відкритий «Кубок Майського» з кіокушинкай карате, який традиційно проводиться  в м. Очаків. В цьому році він був присвячений тренеру з кіокушин карате, капітану 3 рагну Олегу Мединському, який героїчно загинув в зоні АТО.

Більше 150 спортсменів з різних регіонів України взяли участь у даному заході: м. Київ, м.Одеса, м. Миколаїв, м. Ірпінь та вихованці Роменської ГО «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» ( керівник Прядка Олександр). На татамі в цей день боролися маленькі дітки, які тільки розпочали свій шлях в карате, а також спортсмени у яких вже є змагальний досвід.

В напруженій боротьбі роменські спортсмени досягли гарних результатів: 1 місце зайняла Демченко Владислава (ЗОШ № 5), 2 місця посіли Апанасенко Дмитро (ЗОШ №5) та Демченко Арсен (ЗОШ №5) , 3 місця вибороли  Ткаченко Денис (ЗОШ№10) , Божко Валерій (ЗОШ с.Перехрестівка ) , Бачу Богдан (ЗОШ с.Перехерестівка ) та Панченко Анастасія (ЗОШ№ 5).

За результатами змагань, команда міста Ромни виборола ІІІ загальнокомандне місце  , ІІ отримала команда міста Одеси, а І місце посіла команда міста Ірпінь, отримавши 14 перших місць.      

Не всім вдалося перемогти, проте усі учасники змагань отримали загальну підтримку глядачів, і жоден не залишився без уваги. Кожен переможець отримав свою заслужену нагороду – медаль і кубок.

Після напружених змагань команду чекав відпочинок на морі. Підготував спортсменів до змагань Прядка Олександр.
 




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

06.06.2017

Відкритий чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу (розділ No Gi)

27 травня 2017 року спортсмени Роменської секції «Панкратіон» Владислав Лакиза, Артем Балашов  та  Олександр Прядка взяли участь у Відкритому чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу (розділ No Gi), який відбувався у м. Києві під егідою Федерації бразильського Джиу-Джитсу України.

Цей турнір відомий усім прихильникам Грепплінга і Бразильського Джиу-Джитсу, і став вже свого роду традицією у світі боротьби - прийняти участь в нім зазвичай прагнуть борці практично з усіх областей України, а так само представники ближнього зарубіжжя. В цьому році у змаганнях взяло участь більше 500 спортсменів з України та Білорусі.

Чемпіонат пройшов на відмінно - було багато сильних спортсменів, багато якісної боротьби і технік; бої проходили на 4-х татамі, в  кожній категорії було більше ніж 30 учасників. Роменські спортсмени продемонстрували гарну підготовку та волю до перемоги: Олександр Прядка посів 4 місце у своїй категорії, Владислав Лакиза посів почесне 2 місце у ваговій категорії 85 кг серед білих поясів (ветерани +35 років).

Вітаємо Владислава з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

 

Відкритий чемпіонат міста Суми з кіокушинкай карате

20 травня 2017 року у м. Суми відбувся відкритий чемпіонат міста зкіокушинкай карате, в якому  прийняли участь вихованці Роменської громадської організації "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник Прядка Олександр). Тридцять спортсменів  з міста Ромни  стали чемпіонами  та призерами турніру.

Чемпіонами стали: Попадинець Максим, Полуян Станіслав, Колесник Анна, Каливод Владислав (ЗОШ №5), Теличко Олександр, Сердюк Владислав, Деркач Нікіта (ЗОШ с. Бобрик), Марченко Костянтин , Редько Дмитро, Полонський Олександр (ЗОШ с. Перехрестівка).

Срібні призери:  Колеснік Максим (ЗОШ №5), Ближченко Дмитро (СЗОШ 1), Бурлай Денис (ЗОШ №4), Самійлик Богдан (ЗОШ с.Перехрестівка), Острижко Валентин (ЗОШ № 5) , Хероїм Ігор (ЗОШ с.Перехрестівка), Калусенко Станіслав (ЗОШ с.Перехрестівка), Шкіль Владислав (ЗОШ с.Бобрик), Гаврющенко Юлія (ЗОШ № 5), Вінніченко Максим (ЗОШ №5), Бодня Ліза (ЗОШ с.Бобрик) та  Сердюк Владислав (ЗОШ с.Бобрик) , який отримав приз за кращу техніку.

Підготував спортсменів до змагань тренер Прядка Олександр.

Вітаємо Тренера Олександра Прядка та його вихованців з вдалим виступом!


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради
 


02.06.2017
Змагання «Веселі старти» та міні-футбол серед вихованців
ДЮСШ відділу освіти, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей

1 червня  2017 року о 10.00 год. ранку на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулись спортивні заходи, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Вихованці відділень гімнастики спортивної, легкої атлетики та боротьби дзюдо ДЮСШ відділу освіти приймали участь у «Веселих стартах», а вихованці  відділення футболу (юнаки 2005-2006 р.н. та молодші)  проводили товариську зустріч з міні-футболу.

Перед початком змагань начальник відділу молоді та  спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник привітав учасників змагань зі святом  та початком літніх канікул. А далі розпочались змагання. У «Веселих стартах» 1 місце здобула команда «Буревій» (дзюдо),  2 та 3 місце поділили команди «Переможці» (гімнастика спортивна) та «Зірки» (легка атлетика). В змаганнях з міні-турніру  результат гри – нічия. Після закінчення змагань всі учасники заходу отримали не тільки гарний настрій та задоволення , а ще і  солодощі.

Ввечері вихованці відділень гімнастики спортивної, легкої атлетики, дзюдо та футболу ДЮСШ відділу освіти (директор Ганна Василець) та міських спортивних громадських організацій, а саме : Роменський міський дитячий клуб самозахисту Сумської обласної федерації джиу-джитсу (заступник керівника клубу, тренер клубу Новак Олександр та тренер клубу Сеняєв Володимир), Громадська організація  «Сумська обласна федерація кіокушин   карате» (Президент федерації, тренер  Сайфулла Магомедов), секція вільної боротьби Громадської організації «Федерація вільної боротьби Роменщини» (керівник  та тренер Федина Сергій), Спортивний клуб «Юність» Ромеського коледжу СНАУ обласної ДЮСШ «Колос» (тренер збірної команди Сумської області з боксу Богдан Дмитренко), секція змішаних единоборств «КЕМПО» та секція «рукопашного бою» спортивного клубу "Рятувальник" (тренери Володимир Шинкаренко та  Олександр Прокопец), Роменська організація «Дитячо-молодіжнй спортивний клуб кіокушин-кай карате» (керівник клубу Олександр Прядка) взяли участь у урочистій ході, присвяченій Міжнародному Дню захисту дітей.

Під час урочистостей, за активну участь у спортивному житті міста, успішні виступи в обласних та Всеукраїнських змаганнях та з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей грамотою  виконавчого комітету Роменської  міської ради були нагороджені  Крамаренко Катерина - кандидат в майстри спорту України, неодноразова чемпіонка  обласних та Всеукраїнських змагань з гімнастики спортивної ( тренер Світлана Стрелець), Гринь Олександр - чемпіон України у легкоатлетичному  двоборстві 60м +200м , неодноразовий чемпіон області з легкої атлетики з бігу на 100 та 200 м ( тренер Олександр Лісненко) та Непомящий Артем  - чемпіон України з дзюдо серед юнаків до 15 років, неодноразовий переможець та  призер обласних змагань з дзюдо  (тренер Дмитро Богуш).




Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 
 
29.05.2017
 
Чемпіонат області з настільного тенісу
серед ветеранів спорту

 
Нещодавно в м. Суми відбувся чемпіонат Сумської області з настільного тенісу серед ветеранів спорту, в якому взяло участь близько 70 тенісистів області.

Команду міста Ромни представляли спортсмени спортивного клубу з настільного тенісу «Динамо» в складі 8 чоловік . За результатами змагань  (у своїх вікових групах) роменські спортсмени посіли 1 місця:

- категорія 40-44 років - Татарніков Володимир

- категорія  45-49 років – Язєв Олександр

- 65 років та старші – Чумак Петро

У загальнокомандному заліку команда м.Ромни виборола почесне 2 місце, поступившись команди м. Конотоп,  команда м. Охтирка посіла 3 місце.

Переможці чемпіонату області будуть приймати участь у Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу серед ветеранів, який відбудеться 9-11 червня цього року в м. Чернігів.

Вітаємо спортсменів з вдалим виступом у змаганнях.

Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

 

25.05.2017

Відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате

13-14 травня 2017 року в м. Львів відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед спортсменів 8-15 років, в якому взяли  участь представники  різних  федерацій кіокушина.  В цьому році у чемпіонаті прийняло участь рекордна кількість спортсменів - 768 бійців.

В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці Роменської громадської організації "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник Прядка Олександр).

За результатами змагань наші спортсмени  здобули: бронзові нагороди - Ткаченко Денис (ЗОШ №10), Апанасенко Дмитро (ЗОШ № 5), Панченко Анастасія (ЗОШ №  5); Гаврющенко Юлія  (ЗОШ № 5 ) посіла  5 місце.

Підготував спортсменів до змагань  до змагань тренер Прядка Олександр.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради


24.05.2017

Відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате

 

13-14 травня 2017 року в м. Львів відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед спортсменів 8-15 років, в якому взяли участь представники різних федерацій кіокушина. В цьому році у чемпіонаті прийняло участь рекордна кількість спортсменів - 768 бійців.

В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці Роменської громадської організації "Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате" (керівник Прядка Олександр).

За результатами змагань наші спортсмени здобули: бронзові нагороди - Ткаченко Денис (ЗОШ №10), Апанасенко Дмитро (ЗОШ № 5), Панченко Анастасія (ЗОШ №  5); Гаврющенко Юлія (ЗОШ № 5 ) посіла 5 місце.

 

Підготував спортсменів до змагань до змагань тренер Прядка Олександр.

 

 

Відділ молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

22.05.2017

ДЗЮДО
 
13-15 травня  2017 року в м. Львові  відбувся Чемпіонат України з дзюдо  серед юнаків та дівчат до 16 та15 років. В змаганнях взяли участь команди з усіх областей України , близько 700 учасників.

Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ,які в складі збірної команди області представляли Сумщину в різних вагових  та вікових категоріях.


Непомящий Артем до 15 років- І місце (35 кг)


Ващенко Валерія до 16 років – ІІ місце (48 кг)


Клейнос Антон до 16років –ІІІ місце (50 кг)


Іскрицький Олександр до 16 років – ІІІ місце ( 42 кг)


Охріменко Анна  до 15 років – V місце ( 48 кг)


Переможці і призери були нагороджені медалями та дипломами Міністерства молоді та спорту України.


Учнів до змагань підготували тренери - викладачі Роменської ДЮСШ Олександр та Дмитро Богуші.


Вітаємо  спортсменів та тренерів з вдалим виступом.



Директор ДЮСШ                                                 Ганна Василець



Відділ  молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради


16.05.2017

Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо багатофункціональних молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

Участь у форумі візьмуть 125 учасників, серед яких – іноземні партнери та представники центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Для оголошення на участь у заході необхідно до 17.05.2017 (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpOLSeMeDwS12-O-jN_sMLiu-dqy1Aa1pnWdTrUpOSmJ7Vujuh0w/viewform 

Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено 19.05.2017.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Проект програми додається.

ДОДАТОК



15.05.2017

 

Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате та Кобудо

4-7 травня 2017 року у Харківському Палаці спорту відбувся Чемпіонат Світу з Кемпо-Карате та Кобудо. У чемпіонаті взяли участь близько 600 учасників із різних куточків світу (головний суддя − президент федерації Кемпо і Кобудо IKF України, сіхан Борис Сушинський, 6 дан , Україна).

В складі збірної команди м.Ромни виступали вихованці спортивного клубу «Рятувальник» (секції рукопашного бою та КЕМПО, тренери Володимир Шинкаренко, Олександр Прокопець) та вихованці спортивного клубу з кіокушин карате «Арадеш» (тренер Сайфулла Магомедов).

У напруженій боротьбі наші спортсмени зайняли призові місця у різних категоріях поєдинків. За результатами змагань у своїх вагових та вікових категоріях переможцями та призерами стали :

СК «Арадеш» : 1 місце, ката - Ілляшенко Вадим (ЗОШ№7) , Анцибор Олександра (СЗОШ№ 1), Бойко Анастасія;

1 місце , лайт- контакт, 2 місце – ката - Шкроміда Нікіта (ЗОШ №7)

3 місце , кемпо-куміте - Бангура Даніїл (ЗОШ№7);

СК «Рятувальник» : 3 місце, сабмішн - Пакін Максим (РК КНЕУ)

1 місце, кемпо-куміте - Трунов Микола та Дзигал Даніїл (серед дорослих)

3 місце, лайт-контакт - Шинкаренко Володимир (серед дорослих) .

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалими виступом, бажаємо успішних стартів та подальших перемог у спорті!

Відділ молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

Першість міста з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ р.а.

04.05.2017 року на базі міського спортивного комплексу ім.. В.М. Окіпного відбулися змагання з легкої атлетики за програмою міської Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Досить успішно виступила збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ: на дистанції 100м. з результатом 13.9 с. серед дівчат перше місце розділили – Гонтар Яна (Ф-1-1) та Джолус Анна (С-1-1). На дистанції 200м. першою прийшла на фініш Джолус Анна, другою – Гонтар Яна, на дистанції 400м. з результатом 1.04 хв. перемогу святкувала Лубонець Ірина (Б-2-1), друге місце посіла з результатом 1.06 хв. – Ковальова Альона (С-2-1), на дистанції 800м. впевнено першою фінішувала Єрмакова Вікторія (С-3-1), з результатом 2.44 хв. В  метанні спису та штовханні ядра не було рівних Свірській Анастасії (С-2-1).


Серед юнаків: на дистанції 100м. з результатом 12.0 с. першим був Подобащенко Владислав (Н-4-1); в бігу на 400м. другим став Давиденко Олександр (М-2-1) з результатом 56 с., третє місце з результатом 58 с. виборов Даценко Євген (М-2-1). В загально командному заліку з великою перевагою перше місце виборола збірна команда легкоатлетів Роменського коледжу КНЕУ.


Учасники змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому. Команду до змагань готували викладачі фізичного виховання коледжу Романенко В.О. та Карпушкін М.В.


Адміністрація коледжу виносить подяку тренерам міської ДЮСШ відділення легкої атлетики Савіцкому М.В. та Лісненку О.М. за посильну допомогу у підготовці спортсменів до змагань.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

12.05.2017


Спортивні заходи, присвячені Дню Примирення та Дню Перемоги
над нацизмом у другій світовій війні

 
Легкоатлетична естафета

5 травня 2017 року на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулась легкоатлетична естафета серед навчальних закладів міста. Начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник привітав учасників змагань з травневими святами, побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, перемог у спорті та житті.

За результатами змагань переможцями стали:

- серед ЗОШ 1-2 ступенів - команда ЗОШ № 6


- серед ЗОШ 1-3 ступенів - команда ЗОШ № 4


- серед ВНЗ 1-2 р.а. – команда РК КНЕУ.

Команди - переможці та призери змагань  були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому. 
 
     


 
Шахи

7 травня 2017 року в шаховому клубі спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся бліц-турнір з шахів. За результатами турніру перше місце посів Олександр Дилик,  друге місце  виборов Сергій Подрєз,  третє місце у Олександра Ярошенка.

Головний суддя змагань Анатолій Вертій .

 
Настільний теніс

8 травня 2017 року в спортивній залі Роменського відділу поліції ГУНПС  відбулись змагання з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь спортсмени з смт. Недригайлів, м. Л.Долина та м.Ромни (22 учасника, головний суддя змагань Сергій Усик).

За результатами змагань 1 місце посів Антон Бойко, 2 місце – Володимир Татарніков, 3 місце посів Олександр Язєв (усі м.Ромни).


Спортсмени були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, громадська організація  «Динамо» щиро дякують керівнику Роменського відділу поліції ГУНПС Юлії Загамулі за надання спортивної бази для проведення змагань.
 


 
Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

В м. Суми 7-8 травня 2017 року відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н., 2006-2008 р.н., присвячений Дню Перемоги над нацизмом у другій світовій війні. В змаганнях взяли участь спортсмени майже з усіх областей України , Білорусі, Росії та Молдови (більше 300 учасників).

Вдало виступили вихованці відділення дзюдо Роменської ДЮСШ відділу освіти (тренери Богуш О.Г., Богуш Д.О., Богуш О.О.), виборовши почесне 2-е загальнокомандне місце, поступившись команді м.Суми, третє місце виборола збірна команда м. Харків.


Переможцями стали : Мірошниченко Маргарита (ЗОШ № 8 ), Богуш Наталія (ЗОШ № 10), Канаковська Карина (ЗОШ с. Герасімівка ), Кухарь Мілена (ЗОШ № 7 ), Заковоротня Руслана (СЗОШ № 2 ), Непомящий Артем , Горобченко Давид (ЗОШ № 8 ), Кириченко Дмитро (ЗОШ № 11 );


Срібні  призери : Охрименко Ірина (ЗОШ № 7 ), Засульска Юлія (ЗОШ № 6 ), Книш Максим (СЗОШ №  1), Бережецька Дар’я (ЗОШ № 4 );


Бронзові призери: Налегач Іван (ЗОШ № 5 ), Охрименко Анна (ЗОШ № 7 ), Бабій Андрій (СЗОШ № 2 ), Каплун Богдан (ЗОШ № 8 ), Жарий Андрій (СЗОШ № 1 ), Савченко Анастасія (ЗОШ № 11 ), Остапенко Тарас (ЗОШ № 10 ), Васюта Марія (ЗОШ № 5 ) та Нюкало Іван (гімназія-інтернат).


Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом, бажаємо подальших перемог у житті та спорті!

Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради



11.05.2017

Традиційна Першість міста з волейболу
серед команд колективів фізичної культури

Нещодавно в спортивній залі Роменського коледжу СНАУ відбулась традиційна Першість міста з волейболу серед команд колективів фізичної культури. За результатами змагань перше місце виборола команда «Урожайна країна», друге місце - команда «Водоснаб», третє місце- команда «СНАУ».

Команди -переможці та призери змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними призами.


Головний суддя змагань Шитюга В.В.


Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, спортсмени щиро дякують за надану директору Роменського коледжу СНАУ Шевченку О.І. за надання спортивної бази для проведення змагань.


Всеукраїнська соціально-екологічна акція
"Зробимо Україну чистою разом"

В суботу, 29 квітня 2017 року, відбулась чергова Всеукраїнська соціально-екологічна акція "Зробимо Україну чистою разом" по прибиранню і благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Мета проекту - формування у населення України культури дбайливого відношення до довкілля, правильного поводження з відходами, об'єднання суспільства, влади, бізнесу і засобів масової інформації для прибирання стихійних звалищ, а також переведення країни в 2020 році на роздільний збір і переробку відходів.

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради та Роменський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних ініціатив» запропонували мешканцям м.Ромни долучитись до цієї Акції і гуртом прибрати знамениту роменську рощу «Огнівщина». Це найбільше в Ромнах зелене насадження, - і така краса потребувала нашої з вами допомоги!

О 10-й години ранку біля магазину «Топольок» зібрались небайдужі мешканці нашого міста, і з гарним настроєм вирушили у рощу «наводити красу», бо ці місця давно не «бачили» генерального прибирання. Після плідної праці, а назбирано сміття було чимало, всі мали змогу покуштувати смачної гарячої каші та поспілкуватись.

Відділ молоді та спорту Виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує Роменському міському осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних ініціатив» та усім мешканцям міста, хто приєднавшись до щорічної Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»,зробив вагомий внесок у виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля .



Традиційний Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо “Кубок Перемоги”
серед юнаків та дівчат  2002-2009 р.н.

Нещодавно в спортивному залі спорткомплексу ім. В.Окіпного відбувся  традиційний Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо “Кубок Перемоги ” серед юнаків та дівчат 2002-2009 р.н. в якому взяли участь команди Сумської,Чернігівської, Миколаївської, Полтавської областей та м.Ромни (16 команд, більше 180 учасників).

Учасників змагань, представникі та присутніх на урочистому відкритті турніру привітали міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник та «Заслужений тренер України», головний суддя змагань Олександр Богуш, які побажали спортсменам міцного здоров’я , перемог у спорті та житті .


Учасників змагань також привітав колишній вихованець Олександра Григоровича Богуша – срібний призер першості Європи, срібний призер 3-х юнацьких Європейських ігор серед студентів – Дмитро Цюх, якій побажав спортсменам бути наполегливими у тренуваннях та досягти високих результатів у боротьбі дзюдо.


У загальнокомандному заліку команда м. Ромни впевнено виборола почесне 1-е місце (тільки «золота»- 21 медалей) , 2-е місце у команди м. Суми , 3-є місце зайняла команда м. Комсомольськ Полтавської області.


Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали: Бабій Андрій, Штефан Микола, Заковортний Богдан (СЗОШ № 2), Налегач Іван, Васюта Марія (ЗОШ № 5), Книш Максим, Агеєнко Єгор (СЗОШ № 1), Іскрицький Олександр , Савченко Анастасія, Ткачьова Софія, Кіріченко Дмитро (ЗОШ № 11), Федосик Вікторія, Єгоров Семен, (ЗОШ №4), Богуш Наталія, Ващенко Валерія, Токарь Данило, (ЗОШ №10), Павлюк Денис, Клейнос Антон, Кухарь Мілена (ЗОШ№7), Непомящий Артем (ЗОШ №8), Канаковська Карина ЗОШ с. Герасимівка.


Переможці та призери турніру нагороджені грамотами, медалями та Кубками.


Готували спортсменів до змагань тренери відділення дзюдо ДЮСШ відділу освіти Олександр Богуш , Дмитро Богуш та Олександр Григорович Богуш.


Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гідними результатами та безперечною перемогою у турнірі!


Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, батьки, спортсмени та тренери висловлюють щиру подяку ТОВ «Таланпром» (директор Стеценко К.М.), колективу підприємства «Роменське лісове господарство» ( директор Салов О.О.), ПП ВФ «Будрезерв» (директор Башта М.Ю.) за надану фінансову підтримку та директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надану спортивну базу для проведення змагань.

 
Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради


04.05.2017

 

Чемпіонат України серед юнаків 2002 - 2003 р.н. з панкратіону та особисто-командний фінал Кубку України з панкратіону серед чоловіків і жінок
 
20-23 квітня 2017 року м. Вінниця приймала чемпіонат України серед юнаків 2002- 2003 р.н. з панкратіону та особисто-командний фінал Кубку України з панкратіону серед чоловіків і жінок. У спортивному клубі "Нокаут" зібралися близько 500 спортсменів з 16 регіонів України, щоб визначити кращих в розділах "грэпплинг", "грэпплинг гі", "традишн" і " фулл".

До збірної Сумської області увійшло близько 60 спортсменів, що представляли ДЮСШ "Спартак" м. Суми, СТ ДЮСШ "Старт", СТ ДЮСШ єдиноборств, Сумську обласну ДЮСШ, КДЮСШ єдиноборств СГС, СК "Інституту фізичної культури", СК
"Спарта" та секції «Панкратіон» м. Ромни.

Попри те, що сумські збірники з панкратіону готуються до майбутнього чемпіонату Європи з грепплінгу, який відбудеться в найближчі вихідні в Сербії, і за рішенням тренерської ради ФПУ звільнені від участі в цих змаганнях, збірна Сумської області упевнено підтвердила своє безперечне лідерство, отримавши перше командне місце в розділах "грэпплінг" і " традишн", а також друге місце в розділі «грэпплінг  гі» и «фулл».


Місто Ромни на цьому чемпіонаті представляв вихованець секції «Панкратіон» Балашов Артем, який зайняв друге місце в розділі "грепплінг гі" до 62 кг (тренер Лакиза В.).

Вітаємо Артема з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті!.

 

Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

Чемпіонат міста з легкої атлетики серед школярів

26 квітня 2017 року на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбулися змагання з легкої атлетики в залік 25-их міських спортивних ігор школярів .

В змаганнях взяли участь понад 80 учнів загальноосвітніх закладів міста І та ІІ групи. Школярі змагалися в різних видах легкої атлетики:біг 100м,200м, 400м, 800м, 1500 м.,стрибки у довжину, штовхання ядра, метання спису .

Серед команд І групи ( 5 учнів 2000-2001 р.н. та 5 учнів 2002-2003 р.н.) Перше місце виборола команда ЗОШ №4 , набравши 186 очок, друге місце посіла ЗОШ №11- 183 очка, третє місце вибороли учні ЗОШ №7 ( 175 оч.) , четверте - ЗОШ №10 ( 174 оч.).

5 місце - ЗОШ №2 ( 166 оч. ), 6 місце - СЗОШ № 5 ( 162 оч. ), 7 місце - СЗОШ №1 (160 оч.)

Серед команд ІІ групи (5 учнів 2001-2002 р.н) перше місце виборола команда ЗОШ №8 (45 оч.), друге місце ЗОШ № 6 (24 оч.).

Чемпіонами в особистому заліку на дистанції 100м серед старших дівчат стала Сергієнко Світлана ( ЗОШ №7), серед молодших дівчат - Мельник Анна ( СЗОШ №2)

200м- Марюха Марія ( ЗОШ №10); серед молодших – Левада Анастасія ( СЗОШ №1)

400 м- Рубцова Валерія( ЗОШ №4); Ревера Анастасія ( ЗОШ №10)

800м – серед молодших - Гуман Дар’я ( СЗОШ №1)

1500 м -Ляшенко Аліна ( СЗОШ №2) , серед молодших - Кравченко Валерія ( ЗОШ №5)

Стрибки у довжину – Мура Ангеліна ( СЗОШ №2); серед молодших - Пономаренко Катерина ( ЗОШ №5)

Штовхання ядра – Бердник Анастасія ( СЗОШ № 1) ;  серед молодших -Губаренко Дар’я ( ЗОШ №11).

Метання спису – Стародецька Анастасія (ЗОШ № 7) ; серед молодших -Голік Дар’я ( ЗОШ №4).

Серед юнаків чемпіонами змагань стали:

100 м – Магомедов Роман (ЗОШ № 4), Головко Артем ( ЗОШ №11); серед молодших - Гринь Олександр ( ЗОШ №10).

200 м - Константінов Сергій ( ЗОШ № 5); Шарапов Данііл ( СЗОШ № 2)

400м - серед старших юнаків - Воблий Гліб ( ЗОШ № 4)

800 м Ясько Дмитро ( ЗОШ №11) ; Киба Іван ( ЗОШ №5)

1500 м Каплун Владислав ( ЗОШ № 4); Богуславець Дмитро ( ЗОШ №5)

Стрибки у довжину – Жалко  Олександр  ( ЗОШ №11); Стрельченко Дмитро ( ЗОШ № 4).

Штовхання ядра – Лесик Антон ( ЗОШ №10); Фененко Роман ( ЗОШ № 11).

Команда - переможець була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Сергію Черевку та Георгію Москаленку( ЗОШ №4), Олексію Бугриму та Оксані Соніній( ЗОШ №11) Наталії Івко ( ЗОШ № 7), Олександр Бєлоцерківський ( ЗОШ №8) за якісну підготовку учнів до змагань .

 «СТАРТИ НАДІЙ»

27-28 квітня 2017 р. в м. Ромни на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся останній вид програми ХХУ міських спортивних ігор школярів «Старти надій». В змаганнях взяли участь 6 команд учнів загальноосвітніх шкіл І групи (90 школярів 7 класів). Програма змагань складалась з 6-ти вправ: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу, біг на 800м ( дівчата), 1000м ( хлопці),піднімання в сід за 1 хвилину,естафета 8х50 м.

Команда ЗОШ №7 виборола 1 місце,набравши 1789 очка, друге місце зайняли школярі ЗОШ №11 ( 1704 оч.); третє місце посіла команда СЗОШ №1 ( 1495 оч.); 4 місце - ЗОШ №5 ( 1427 оч.); 5 місце -ЗОШ №4 ( 1418 оч.) ; 6 місце – СЗОШ №2 (1322 оч.).

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку вчителям фізкультури Олені Боярко та Наталії Івко ( ЗОШ №7), Олексію Бугриму, Оксані Соніній ( ЗОШ №11) ,Олександру Балябі та Миколі Коротких ( СЗОШ №1) за якісну підготовку учнів до змагань .

ПІДСУМОК 25-их МІСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

У загальному підсумку комплексного заліку 25 –их міських спортивних ігор школярів ( 8 кращих результатів з 11 видів спорту для ЗОШ І групи ( ЗОШ №1,2,4,5,7,10,11) та 5 результатів з 5 видів спорту для ЗОШ ІІ групи (ЗОШ № 6,8 ) місця розподілилися  слідуючим чином:

І місце ЗОШ №7 – 90 оч.

ІІ місце ЗОШ № 4 – 88 оч.

ІІІ місце ЗОШ № 5 – 77 оч.

ІУ місце СЗОШ № 2 – 69 оч.

У місце ЗОШ № 11 – 69 оч.

УІ місце СЗОШ № 1 – 67 оч.

УІІ місце ЗОШ № 10 – 63 оч.

Серед ЗОШ ІІ групи :

І місце виборола ЗОШ № 6- 69 оч.

ІІ місце посіла ЗОШ № 8 - 66 оч.

Відділи освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, дирекція Роменської ДЮСШ висловлює подяку директорам шкіл : ЗОШ № 7 - Федько С.В., ЗОШ № 4 - Спичці Л.О., ЗОШ № 5- Діхнич Н.Ф., ЗОШ № 6 - Загайко О.А. ., вчителям фізкультури цих шкіл за високі організаційні якості та підготовку команд до змагань.

 
Директор ДЮСШ                              Ганна Василець

Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 
 


 

25.04.2017

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД ДІВЧАТ

18-19 квітня  2017 року  в м. Конотоп   відбулися змагання з футзалу серед команд дівчат в залік 25-их  обласних спортивних ігор школярів. В змаганнях прийняли участь 4 команди І групи з м. Конотоп, Суми, Ромни, Охтирка (48 учасників). Змагання проводилися   за круговою системою. Збірна команда м. Ромни посіла 3 місце, перегравши команду дівчат з м. Охтирка  з рахунком 4:0. Переможцями змагань стали дівчата м. Конотоп, друге місце виборола команда м. Суми.

Склад бронзових призерів змагань: Меньшикова  Віка,  Омельяненко  Стефанія, Сідунова Наталія, Пелих Марія, Щербак Людмила, Коваль Анастасія, Шкіль Вікторія, Голік Дарина, Кузьменко Тетяна,  Новік Марія.

Збірну команду м. Ромни до змагань  підготував тренер - викладач Роменської ДЮСШ відділу освіти    Олег Кармазін. 


Директор ДЮСШ                                           Г.Л. Василець



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

24.04.2017

9- й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області  з кіокушин карате

Нещодавно  в м. Ромни відбувся 9-й традиційний відкритий чемпіонат Сумської області  з кіокушин карате в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє».

В змаганнях  прийняли участь команди: м. Нова Каховка  Херсонської області, м.Тернівка Дніпропетровської області, м. Полтава, м.Кременчук ,м.Миргород ,м.Лебедин, м.Ромни та Роменський район. 

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні заступник міського голови Ігор Тетирко, головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Гончарова, президент Сумської обласної федерації кіокушин карате, володар чорного поясу, 1-дан Сайфулла Магомедов та почесні гості: легенда  карате України, володар чорного поясу, 1-й дан  Валерій Масквітин (м.Тернівка), президент Полтавської обласної федерації кіокушин карате, срібний призер Чемпіонату Європи, майстер спорту України з кіокушин карате, володар чорного поясу, 2-дан Олександр Костенко (м.Полтава ).

Зі словами вітання до учасників чемпіонату та вболівальників звернувся заступник міського голови Ігор Тетирко. Ігор Володимирович нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за розвиток і популяризацію кіокушин карате  в м.Ромни  Президента Сумської обласної федерації кіокушин карате Магомедова Сайфуллу.

Почесними грамотами за особистий внесок у розвиток кіокушин карате в Сумській області було нагороджено Валерія Москвітина, Ігоря Івко (м.Миргород), Олександра Костенка та Романа Суркова (м.Полтава). 

Учасників заходу привіталипоказовим номерами колектив «Денс драйв»  Роменської загальноосвітньої школи № 10 з танцювальним номером «Стріт денс» (керівник Ольга Міроненко) та вихованці гуртка «DELAYERS TEAM» центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти (ЦПО та РТМ) (керівник Ростислав Яременко).

За результатами змагань команда м.Ромни виступила дуже вдало, виборовши 5 перших, 9 других та 8 третіх місць та здобула Кубок за друге загальнокомандне місце ( 1-ше місце посіла команда  м.Полтава , 3-тє місце у команди  м.Кременчук).

Перші місця здобули: Ілляшенко Вадим,  Шкромида Нікіта (ЗОШ№ 7), Бойко Настя (ЗОШ№5), Власков Рамір  (ДНЗ «Оленка»), Данилюк Даніїл (СЗОШ№2)

Другі місця: Білошенко Богдан (ДНЗ «Оленка»), Дяченко Артур,Таран Нікіта, Бангура Даніїл, Цис Андрій,Субота Денис (ЗОШ № 7), Липський Віталій (СЗОШ№2), Бельмас Ян (СЗОШ№1)

Третє місце: Суходольский Ігор, Проценко Денис, Науменко Максим, Завгородній Стас, (ЗОШ№7), Марченко Максим (ЗОШ№4), Батура Єгор РК СНАУ, Мороз Софія(СЗОШ №2), Анцибор Олександра (СЗОШ №1).
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради



19.04.2017

Кубок України з самбо серед кадетів

8-9 квітня 2017 року в м. Київ відбувся Кубок України з самбо серед кадетів. В змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів майже з усіх областей України. В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці відділення боротьби дзюдо Роменської ДЮСШ відділу освіти, які посіли у своїх вагових  та вікових категоріях наступні місця:

- 2 місце - Антон Клейнос (50 кг, ЗОШ №7)

- 2 місце – Анна Охрименко (48 кг, ЗОШ№7)

- 3 місце – Олександр Іскрицький (42 кг,  ЗОШ№11)

- 3 місце Агеєнко Семен (46 кг, СЗОШ №1)

Готували спортсменів до змагань тренери О.Г.Богуш та Д.О. Богуш.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

 

Традиційний Чемпіонат України з Кемпо та Кобудо

09 квітня  2017 року  в м. Ромни  в спортивному комплексі ім. В.Окіпного відбувся 12-й традиційний Чемпіонат з Кемпо та Кобудо, який проходив в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє» та «Серце до серця».

У змаганнях  взяло участь 11 команд різних напрямків бойових мистецтв України з Харківської, Київської, Полтавської, Черкаської, Сумської областей  та збірна команда м.Ромни (команди СК «Рятувальник КЕМПО» та «рукопашний бій», команда міської федерації кіокушин-карате «Арадеш»). Всього у заході взяло участь 210 спортсменів. 

На урочистому відкритті Чемпіонату до учасників змагань з вітальним словом звернулись заступник міського голови Ігор Тетірко та президент Міжнародної Федерації Кемпо-карате та Кобудо, володар чорного поясу 6-й дан Борис Сушинський  (м. Харків).

Заступник міського голови Ігор Тетірко  нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за розвиток і популяризацію Кемпо-карате в м.Ромни  президента Міжнародної федерації  Кемпо-карате та Кобудо  Бориса Сушинського.

Учасників заходу привіталипоказовими номерами колектив «Денс драйв»  Роменської загальноосвітньої школи № 10 з танцювальним номером «Стріт денс» (керівник Ольга Міроненко)  та  вихованець СК Кемпо будокан «Сінгіта» (м.Харків) Євген Маз.

За результатами змагань збірна команда міста Ромни посіла почесне 2-е місце у загальнокомандному заліку.

Перші місця  у своїх вікових та вагових категоріях посіли :

-  Максим Дробилко (кемпо самб.), Євген  Шепель (кемпо куміте), Вікторія Кайрис (семі контакт, лайт контакт),  Нікіта Костецький (кемпо самб., кемпо куміте),  Максим  Пакин (кемпо самб.), Олександр  Летик (кемпо самб.), Дмитро Ілляшенко (лайт контакт,  кемпо куміте), Карина Сорока (лайт контакт),  Владислав Хорошун ( семі контакт) (вихованці СК «Рятувальник» секції КЕМПО, тренер Володимир Шинкаренко)

-  Данііл Дзигал  (куміте, лайт контакт) ( вихованець команди СК «Рятувальник»  секції рукопашний бій, тренер Олександр Прокопець).

-    Нікіта Шкромида (куміте, лайт контакт, ката), Вадим Ілляшенко (куміте, лайт контакт, ката), Даніїл Бангура (куміте), Денис Субота (лайт контакт)  (вихованці СК «Арадеш» , тренер Сайфулла Магомедов).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команди переможці та призери отримали Кубки від організаторів чемпіонату.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради висловлює щиру подяку за надану підтримку в проведенні чемпіонату України з Кемпо та Кобудо  начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування державної служби надзвичайних ситуацій Сергію Біляєву, офiцiйному представнику КЕМПО карате у Сумській області, тренеру команди КЕМПО СК «Рятувальник» Володимиру Шинкаренко, директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надання спортивної бази для проведення заходу, всім спортсменам і вболівальникам  м.Ромни за активну участь у заході.




Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради


14.04.2017

Кубок України з самбо серед кадетів

8-9 квітня 2017 року в м. Київ відбувся Кубок України з самбо серед кадетів. В змаганнях взяло участь близько 400 спортсменів майже з усіх областей України. В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці відділення боротьби дзюдо Роменської ДЮСШ відділу освіти, які посіли у своїх вагових  та вікових категоріях наступні місця:

- 2 місце - Антон Клейнос (50 кг, ЗОШ №7)

- 2 місце – Анна Охрименко (48 кг, ЗОШ№7)

- 3 місце – Олександр Іскрицький (42 кг,  ЗОШ№11)

- 3 місце Агеєнко Семен (46 кг, СЗОШ №1)

Готували спортсменів до змагань тренери О.Г.Богуш та Д.О. Богуш.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у спорті.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

Традиційний Чемпіонат України з Кемпо та Кобудо

09 квітня  2017 року  в м. Ромни  в спортивному комплексі ім. В.Окіпного відбувся 12-й традиційний Чемпіонат з Кемпо та Кобудо, який проходив в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє» та «Серце до серця».

У змаганнях  взяло участь 11 команд різних напрямків бойових мистецтв України з Харківської, Київської, Полтавської, Черкаської, Сумської областей  та збірна команда м.Ромни (команди СК «Рятувальник КЕМПО» та «рукопашний бій», команда міської федерації кіокушин-карате «Арадеш»). Всього у заході взяло участь 210 спортсменів. 

На урочистому відкритті Чемпіонату до учасників змагань з вітальним словом звернулись заступник міського голови Ігор Тетірко та президент Міжнародної Федерації Кемпо-карате та Кобудо, володар чорного поясу 6-й дан Борис Сушинський  (м. Харків).

Заступник міського голови Ігор Тетірко  нагородив грамотою виконавчого комітету Роменської міської ради за розвиток і популяризацію Кемпо-карате в м.Ромни  президента Міжнародної федерації  Кемпо-карате та Кобудо  Бориса Сушинського.

Учасників заходу привіталипоказовими номерами колектив «Денс драйв»  Роменської загальноосвітньої школи № 10 з танцювальним номером «Стріт денс» (керівник Ольга Міроненко)  та  вихованець СК Кемпо будокан «Сінгіта» (м.Харків) Євген Маз.

За результатами змагань збірна команда міста Ромни посіла почесне 2-е місце у загальнокомандному заліку.

Перші місця  у своїх вікових та вагових категоріях посіли :

-  Максим Дробилко (кемпо самб.), Євген  Шепель (кемпо куміте), Вікторія Кайрис (семі контакт, лайт контакт),  Нікіта Костецький (кемпо самб., кемпо куміте),  Максим  Пакин (кемпо самб.), Олександр  Летик (кемпо самб.), Дмитро Ілляшенко (лайт контакт,  кемпо куміте), Карина Сорока (лайт контакт),  Владислав Хорошун ( семі контакт) (вихованці СК «Рятувальник» секції КЕМПО, тренер Володимир Шинкаренко)

-  Данііл Дзигал  (куміте, лайт контакт) ( вихованець команди СК «Рятувальник»  секції рукопашний бій, тренер Олександр Прокопець).

-    Нікіта Шкромида (куміте, лайт контакт, ката), Вадим Ілляшенко (куміте, лайт контакт, ката), Даніїл Бангура (куміте), Денис Субота (лайт контакт)  (вихованці СК «Арадеш» , тренер Сайфулла Магомедов).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями, а команди переможці та призери отримали Кубки від організаторів чемпіонату.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради висловлює щиру подяку за надану підтримку в проведенні чемпіонату України з Кемпо та Кобудо  начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування державної служби надзвичайних ситуацій Сергію Біляєву, офiцiйному представнику КЕМПО карате у Сумській області, тренеру команди КЕМПО СК «Рятувальник» Володимиру Шинкаренко, директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець за надання спортивної бази для проведення заходу, всім спортсменам і вболівальникам  м.Ромни за активну участь у заході.
 



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради



12.04.2017

Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"
 
Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 12 років поспіль веде громадську діяльність з метою порятунку життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій.

З 9 березня по 9 квітня 2017 року в місті Ромни проходила ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду “ Серце до серця ” під гаслом “Я хочу бачити життя ”. Всі кошти, зібрані у цьому році в Сумській області і в нашому місті будуть витрачені на  закупівлю медичного обладнання для ранньої діагностики зору дітей від народження  в Сумську обласну дитячу лікарню, в офтальмологічне відділення.

Координаторами Акції в м. Ромни стали  відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти та  представник від молоді міста   - учениця ЗОШ № 11- Дарина Чуба.

Скриньки для збору коштів були розміщенні в навчальних закладах міста, магазинах та інших закладах. Також до заходу долучились небайдужі жителі нашого міста.  Всім, хто зробив свій внесок, волонтери дарували сердечка – символ акції.

Під час проведення щорічної благодійної акції  в навчальних закладах міста було проведено  конкурси плакатів та малюнків, а 6 квітня в Роменському міському будинку культури відбувся благодійний концерт за участю учнів  загальноосвітніх шкіл міста та студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. Під час урочистого відкриття концерту заступник міського голови Ігор Тетірко привітав учасників заходу та  звернув увагу на те , що у випадку хвороби  маленькі пацієнти лікарень потребують найбільшої уваги, тому будь-які кошти, кожна копійка, вбудована в  фундамент допомоги дітям - це надійна інвестиція в майбутнє.

10 квітня в Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся заключний етап Акції – учнями  загальноосвітніх шкіл та студентами ВНЗ міста було проведено підрахунок коштів, які було зібрано  під час проведення  благодійної акції .

Під час підрахунку коштів, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник нагородив Подяками від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» найактивніших представників загальноосвітніх шкіл міста, Роменського коледжу КНЕУ, Роменського коледжу СНАУ, ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  та  координатора  Акції в  м.Ромни Дарину Чубу.

Переможцем конкурсу малюнків став Давид Божко (ЗОШ №6), 2-е місце в конкурсі малюнків зайняла Владислава Юрченко (вихованка гуртка «Акварелька» ЦПО та РТМ), 3- е місце - у Марії Тітаренко (ЗОШ № 5).

В цьому році  в ході акції було зібрано та перераховано на рахунок ПАТ «Кредобанк» для Сумської обласної дитячої лікарні 11349 грн. 16 копійок (без урахування % за переказ коштів).

Найбільше зібрали коштів серед навчальних закладів  Роменський коледж КНЕУ – 1860 грн. 00 коп., ЗОШ № 11 – 922 грн.10 коп. та СЗОШ № 1 – 914 грн. 42 коп.

Серед підприємств та організацій найбільш зібрала коштів міська громадська організація «Українська громадська рада» - 2000 грн. 00 коп. 

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює вдячність   учнівським та педагогічним колективам навчальних закладів міста, які взяли участь у підготовці та проведенні благодійного концерту, а саме: СЗОШ № 1 ім.П.І.Калнишевського, СЗОШ № 2 ім.А.Ф.Йоффе, ЗОШ № 4, ЗОШ№ 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7,  ЗОШ № 10, ЗОШ № 11, РК СНАУ, ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ЦПО та РТМ, колективу міського Будинку культури (директор Валентина Любива).

Благодійна діяльність роменчан неодноразово допомагала врятувати життя та не втратити надію тим, хто її потребує. Мешканці нашого міста  неодноразово доводили, що не байдужі до проблем у суспільстві.

Діти - це наше з вами майбутнє, а здорові діти – це майбутні сильні лідери та керівники нашої держави.

Адже всім відомо, що здорове дитинство – це старт у здорове та відповідальне доросле життя, тому ми маємо рішуче направити всі сили на те, щоб  попередити хворобу якісним діагностуванням на ранніх стадіях.

Організатори акції вдячні всім роменцям, які не залишилися байдужими і долучилися до такої необхідної справи – допомоги хворим дітям.

 
 
 

Відділ молоді та спорту виконавчого

 

комітету Роменської міської ради

 
Спартакіада міста серед допризовної молоді
1999-2001 року народження

12 квітня 2017 року на міському стадіоні ім. В.Окіпного відбулась традиційна  міська Спартакіада серед допризовної молоді серед юнаків 2000-2002 р.н., метою якої є визначення рівня фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України.

В Спартакіаді взяли участь команди загальноосвітніх шкіл міста та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації (всього 10 команд).

Перед початком змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Ірина Гончарова привітала учасників заходу,  побажала усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні  та житті .

Юнаки здавали нормативи з метання гранати  на дальність, підтягування на перекладині, бігові на 100 та 1000 метрів.

За результатами змагань команда ЗОШ № 5 посіла почесне 1 місце (5334 бал.), команда Роменського коледжу СНАУ зайняла 2 місце (4922 бал.), команда Роменського коледжу КНЕУ посіла 3 місце (4594 бал.).

В особистому заліку по видам кращими стали:

- підтягування на перекладені         - Гуменюк Єгор - 20 раз , РК КНЕУ

- біг 100м                                      - Гринь Олександр – 12.4сек , ЗОШ № 10

- метання гранати                          - Доценко Євген - 48 м, РК КНЕУ

- біг 1000м                                    - Доценко Євген - 3.09.7 сек., РК КНЕУ

Команди - переможець та призери, кращі спортсмени в особистому заліку (по видам) були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

У 20-22 квітня цього року збірна команда міста прийме участь у обласній Спартакіаді серед допризовної молоді серед команд міста та районів.
 
 
Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради
 

10.04.2017

 

Чемпіонат України з панкратіону

Панкратіон — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.

25-26 березня 2017 року у Житомирі відбувся чемпіонат України з панкратіону серед кадетів та юніорів. У ньому взяли участь понад 500 спортсменів із 14 областей України. Сумську область представляли юніори з різних міст області. В складі Сумської збірної, брав участь вихованець секції «Панкратіон»  м. Ромни - Гаршин Іван  (тренери Лакиза В., Балашов А.).

У ваговій категорії до 92 кг., Іван в розділі грепплінг здобув – ІІ місце та в розділі фул-контакт в напруженій боротьбі виборов – ІІ місце на чемпіонаті, чим вніс свій вагомий вклад в показники Сумської збірної з панктратіону, яка зайняла І місце на чемпіонаті України в командній першості.


Вітаємо Івана та його тренерів з вдалим виступом , бажаємо подальших перемог у спорті та житті!





Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради



 

07.04.2017

Відкритий Чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате

2 квітня 2017 року  в спортивному комплексі ім. В.Окіпного відбувся Відкритий Чемпіонат Сумської області з кіокушинкай карате. В змаганнях взяло участь більше 140 спортсменів з м. Полтава, м. Лохвиця, м. Суми, м. Чорнухи та м.Ромни.

На урочистому відкритті чемпіонату були присутні міській голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, директор Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості Юлія Андрєєва та почесні гості - депутат Сумської обласної ради Дмитро Кірюхін і президент Сумської федерації кіокушинкай карате Олександр Шевченко.


Під час урочистого відкриття змагань міський голова Сергій Салатун та депутат обласної ради Дмитро Кірюхин привітали учасників заходу та побажали усім міцного здоров’я, успіхів, перемог у спорті та житті.


Президент Роменської громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» Олександр Прядка вручив подяки за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате в місті Ромни міському голові Сергію Салатуну, депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, начальнику відділу молоді та спорту Володимиру Мельнику, директору районного центру ДЮТ Юлії Андрєєвій та наголосів, що дуже приємно відзначати, що такий вид спорту, як кіокушинкай карате розвівається та популяризується у нашому місті завдяки людям, небайдужим до майбутнього наших дітей і молоді.


А далі розпочались запекли бої. За результатами поєдинків переможцями та призерами у своїх вікових та вагових категоріях стали роменські спортсмени :


1 місце - .Сулименко Єва, Демченко Арсен, Пелипенко Артур, Калусенко Станіслав, Колеснік Анна, Попадинець Максим, Бачу Богдан, Сердюк Владислав


2 місце - Апанасенко Дмитро, Самійлик Богдан, Шевченко Владислав


3 місце - Колеснік Максим, Марченко Костянтин, Полуян Станислав, Ближченко Дмитро, Демченко Влада, Ткаченко Денис, Божко Валерій, Гаврющенко Юлія, Бурлай Денис, Каливод Владислав.


Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.


Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, тренер та спортсмени громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» висловлюють щиру подяку за фінансову допомогу в проведенні чемпіонату депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну та за надання спортивної бази директору ДЮСШ відділу освіти Ганні Василець.

 
Відділ молоді та спорту виконавчого
комітету Роменської міської ради

 

05.04.2017

Змагання з шахів та настільного тенісу серед школярів в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє»

1 та 2 квітня 2017 року в місті відбулись змагання з шахів та настільного тенісу серед школярів в межах міської молодіжної акції «Молоде покоління обирає здорове майбутнє».

За результатами змагань з настільного тенісу 1 місце посів Ярослав Драч , 2 місце – Владислав Драч, 3 місце – Денис Сахно (всі учні ЗОШ №10) ( головний суддя Сергій Усик).


Серед шахістів переможцями та призерами стали :


- молодша група: 1 місце – Ілля Шпаченко (СЗОШ№1), 2 місце Євген Гоман (СЗОШ №1), 3 місце Олександр Беркут (ЗОШ №4);


- старша група : 1місце – Ігор Дешко (ЗОШ №4), 2 місце – Богдан Кіях (ЗОШ№5), 3 місце Дмитро Любивий (ЗОШ №5).


Серед дівчат перше місце виборола Діана Халлиєва (СЗОШ № 1). (головний суддя Анатолій Вертій).


Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та цінними призами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради.




Відділ молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради





31.03.2017

МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД КОМАНД ЮНАКІВ

Традиційно, під час весняних канікул у спортивному комплексі ім. В. Окіпного  проходять змагання на першість міста з футзалу серед учнів 5-6 класів. Так і цього року з 27 по 30 березня 2017 року пройшли змагання з футзалу серед команд юнаків 2005-2006 років народження   в залік 25-их міських  спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 9 команд (понад 90 юних футболістів).

Серед загальноосвітніх шкіл І  групи
  перше  місце зайняла  команда СЗОШ №1, яка  з рахунком 7:2 перемогла команду  ЗОШ № 10 , третє місця виборола команда ЗОШ №7, перегравши збірну юнаків  СЗОШ №2 з рахунком 7:2, 5 місце посіла команда  ЗОШ №4, 6 - ЗОШ №11, 7 – ЗОШ №5.

Серед команд загальноосвітніх шкіл   ІІ групи
  місця розподілилися таким чином:

1 місце - ЗОШ № 6, 2 – ЗОШ № 8.

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту міськвиконкому.  

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Миколі Коротких та Олександру Балябі  (СЗОШ № 1), Геннадію Юракову ( ЗОШ №10) ,Володимиру Бойку ( ЗОШ №7), , Ігору Галигіну ( ЗОШ №6) за якісну підготовку учнів до змагань.

Ці змагання увійшли до міської молодіжної акції « Молоде покоління обирає здорове майбутнє» , тому команди - переможці І групи були нагороджені футбольними м’ячами  від організаторів турніру. Нагородження проводив головний спеціаліст  відділу молоді та спорту міськвиконкому Ірина Гончарова.
 




Директор ДЮСШ                                                                      Г.Л. Василець



Тренувально-атестаційний збір з кіокушинкай карате

18-19 березня 2017 року  вісімнадцять  вихованців  Роменської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай карате» (тренер Прядка Олександр) прийняли участь у тренувально-атестаційному зборі з кіокушинкай карате, який проходив під керівництвом головного тренера  збірної України серед дорослих, заслуженого тренера України Прядки Володимира Семеновича. Всього в зборах прийняло участь 100 спортсменів з Сумської та Полтавської областей.  Атестувалися на екзамені роменські спортсмени : Сергієнко Арсен, Полуян Станіслав, Ближченко Дмитро, Білоус Сергій, Бурлай Денис, Полонський Олександр, Кива Анастасія, Марченко Костянтин, Хероїм Ігор, Зозуля Даніїл, Самійлик Богдан, Бачу Богдан, Площик Яна, Каливод Владислав, Гаврющенко Юлія, Божко Валерій , Строколіст Анастасія. Всі учні витримали тренування та атестаційний залік, здавши на чергові пояси.

Вихованка клубу Строколіст Анастасія поєднувала збори з підготовкою  до  Чемпіонату Європи який відбудеться в Данії 8-9 березня цього року.
 



Тренер                                                                                         Прядка Олександр



Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

29.03.2017

Чемпіонат області з волейболу 2017 року серед ветеранів спорту

25 березня 2017 року в м.Суми відбувся Чемпіонат Сумської області з волейболу 2017 року серед ветеранів спорту в якому взяло участь 8 команд.

Команду м. Ромни представляли ветерани спорту Мартинюк Анатолій, Заканавський Сергій, Карпушкін Микола, Пілюгін Олександр, Слуцький Григорій, Цегельник Сергій, Заболотний Олег, Дейнека Віктор.

За результатами змагань команда м.Ромни посіла почесне 2 місце (тренер Шитюга Володимир ).

Вітаємо спортсменів і їх тренера з вдалим виступом, бажаємо подальших успіхів у спорті та житті!.


Відділ  молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради



22.03.2017

Кубок України серед дорослих та Всеукраїнський турнір з козацького двобою «Кубок молоді України»

18-19 березня 2017 року в манежі СумДУ відбулися змагання Кубку України серед дорослих та Всеукраїнського турніру з козацького двобою «Кубок молоді України». На змагання приїхали близько 500 спортсменів з різних областей України, а саме: Сумська, Київська, Полтавська,Львівська,Одеська,Харківська та інш.  для відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України до участі в міжнародних змаганнях (Чемпіонат Європи – 2017, Кубок Світу – 2017).

Роменщину представляла команда спортивного клубу "Рятувальник" секції КЕМПО (тренер Шинкаренко В.) та  секції рукопашного бою (тренер Прокопець О.).

За результатами змагань у своїх вікових та вагових категоріях наші спортсмени посіли такі місця:

1 місце у розділі Б-1(лайт контакт) та З-1(семі контакт) зайняла Кайрис Вікторія

1 місце у розділі Б-1 (лайт контакт) Сорока Карина

1 місце у розділі Б-3 (повний контакт) Пакін Максим

2 місце у розділі Б-3 (повний контакт) Костецький Нікіта

2 місце у розділі Б-3 (повний контакт) Мельник Артем

Вітаємо спортсменів та  їх тренерів з вдалим виступом і бажаємо подальших перемог у спорті та житті! 

Чемпіонат України з армспорту серед дорослих - 2017

З 11 по 13 березня 2017 року в м. Харків на базі спорткомплексу «Локомотив» відбувся  24-й Чемпіонат України з армспорту серед дорослих -  2017 , в якому взяло участь близько 200 спортсменів  з 20 областей України.

В складі збірної команди Сумської області виступали спортсмени м.Ромни Євген Вакула, Меркулов Максим та Владислав Пухальський. За результатами змагань Євген Вакула посів  3 місце на праву руку (вагова категорія 65 кг).

Вітаємо Євгена  з вдалим виступом і бажаємо не зупинятися на досягнутому.


За інформацією відділу молоді та спорту

виконавчого комітету Роменської міської ради
 

Атестаційний збір з кіокушин карате

10-12 березня 2017 року в місті Ромни в спортивному залі СЗОШ №1  пройшов атестаційно - екзаменаційний семінар з кіокушин карате під керівництвом старшого тренера молодіжної збірної України, володаря чорного пояса (4 дан) (м. Херсон)  Доценка Ігоря Георгійовича . Ігор Георгійович - єдиний Український спортсмен, який провів три місяці навчання в Японії, у всесвітньому Центрі розвитку кіокушин карате.

В семінарі взяло участь 22 вихованця Сумської обласної  федерації кіокушин карате,  із яких 19  здали екзамен на різні «кю» (розряд) ( тренер С.Р. Магомедов). 

Головною ціллю семінару було стандартизація техніки згідно Міжнародної організації WKB та  підвищення майстерності роменських спортсменів.

Сам екзамен проходив під великою напругою, адже всі старалися виправдати сподівання сенсея,  і спортсменам  це вдалося.

Дуже приємно спостерігати, як наші вихованці наполегливо йдуть до своєї цілі в кіокушин, хоча це дуже не легкий шлях. Тож, вітаємо всіх учасників з черговою маленькою перемогою у їхньому житті та бажаємо успіхів у подальших випробуваннях в кіокушин карате, і не тільки.

Спортсмени та батьки висловлюють щиру подяку за плодотворну працю та підтримку в розвитку кіокушин карате на Роменщині  генеральному директору «Агробізнес ТСК» Геннадію  Свірському, депутату міської ради Костянтину Малишеву, приватному підприємцю Анатолію  Казію та  директору СЗОШ №1 Валентині  Судьїній.   

Тренер                                                        Сайфулла Магомедов

Результати атестації  м.Ромни
Ф.І.О. спортсмена
 
10 кю
1
Ткаченко Дмитро
2
Мороз Софія
3
Власков Рамір
4
Шумко Руслан
5
Шумко Артур
6
Волошин Олександр
7
Дерманський Ілля
8
Шевченко Артур
9
Марченко Максим
10
Молошний Валерій
11
Батура Єгор
 
9 кю
12
Гончаренко Юрій
13
Яреско Ілля
 
8 кю
14
Анцибор Олександра
 
7 кю
15
Таран Нікіта
 
6 кю
16
Терещенко Павло
 
4 кю
17
Субота Денис
 
3 кю
18
Липський Віталій
19
Данилюк Даніїл
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради



14.03.2017

Про формування складу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від  7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради ініціює створення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради.

Відповідно до п.6 Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради до складу координаційної ради входять:

голова координаційної ради — заступник міського голови ;

заступник голови координаційної ради — представник громадських об’єднань національно-патріотичного спрямування (за згодою);

секретар координаційної ради — посадова особа виконавчого комітету Роменської міської ради, відповідальна за координацію діяльності з національно-патріотичного виховання;

представники територіальних органів Національної поліції, ДСНС, ДФС,  регіонального органу СБУ, МНС, інш. (за згодою);

керівники або заступники керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Роменської міської ради;

посадова особа місцевої держадміністрації, відповідальна за мобілізаційну роботу;

представники громадських об’єднань родин загиблих в АТО (за згодою);

представники громадських об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції, військово-патріотичних і військово-спортивних клубів та організацій, керівники громадських штабів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) (за згодою);

представники громадських об’єднань, які популяризують українську мову, традиційну етнопедагогіку, сприяють поширенню інформації про злочини радянської тоталітарної системи, організовують заходи із вшанування борців за державну незалежність та територіальну цілісність України (за згодою);

представники місцевих засобів масової інформації, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту (за згодою);

вчені, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій (за згодою).

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Всіх зацікавлених просимо до 03 квітня 2017 року внести свої пропозиції до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Роменської міської ради відділу  молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради на електронну адресу: sport_romny@i.ua з письмовим підтвердженням на адресу: м. Ромни, б. Шевченка, 2, к.9.

Пропозиції подаються на офіційному бланку організацій, установ та підприємств усіх форм власності за підписом керівників.



09.03.2017
 
Традиційний Всеукраїнський  турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного
2-3 березня 2017 року в спортивному комплексі відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Володимира Окіпного.

В цьому році в  турнірі  взяли  участь  команди «ДЮСШ- Агробізнес ТСК » м.Ромни, «ДЮСШ-2» м.Ромни, ДЮСШ м.Лохвиця, ДЮСШ м.Конотоп, ДЮСШ смт.Недригайлів та ДЮСШ «Нафтовик» м.Охтирка.

На відкритті турніру були присутні: вдова та  брат В.М.Окіпного – Світлана Окіпна  та Микола Окіпний,  міський голова Сергій Салатун, заступник міського голови Ігор Тетірко, представник Федерації футболу Сумщини Сергій Пожаров, начальник відділу молоді та спорту Володимир Мельник, директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, директор ПП «Аквосервіс»  Армен Агаханян.

Зі словами привітання до учасників турніру, гостей звернулись міський голова Сергій Салатун та Сергій Пожаров . Також під час урочистого відкриття змагань міський голова Сергій Салатун привітав з Днем народження  ювілярів - директора ДЮСШ Ганну Василець та  головного суддю змагань, тренера відділення футболу ДЮСШ – Олега Кармазіна.

Звання чемпіона турніру, в напруженій та безкомпромісний боротьбі виборола команда «ДЮСШ «Агробізнес ТSК» м. Ромни (тренер Кармазін О.О.), 2 місце посіла  ДЮСШ м. Конотоп, а 3 місце  – команда ДЮСШ м. Лохвиця. 

На урочистому закритті турніру головний спеціаліст відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова та директор ДЮСШ Ганна Василець нагородили  команду –переможця Кубком, переможців та призерів змагань медалями та грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому та вручили ціни призи  кращим гравцям турніру :

«кращий воротар» - Сергій Жогло (м.Ромни)

«кращий гравець турніру» - Вадим Щербаченко (смт.Недригайлів)

«кращий нападник» - Богдан Лукяненко (м.Конотоп)

«кращий захисник» - Богдан Яцюк (м.Лохвиця)

«кращий гравець в команді» - Єгор Канивець (м.Охтирка)

«кращий гравець в команді» - Максим Хоменко ( м.Ромни)

Відділ молоді та  спорту міськвиконкому висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу Федерації футболу Сумщини, спортивному клубу СумДУ, директору ПП «Аквосервіс»  Армену Агаханяну, приватному підприємцю Наталії  Набоці  та за надання спортивної бази для проведення  турніру директору ДЮСШ відділу освіти  Ганні Василець  .


За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради

 
07.03.2017
Всеукраїнський турнір з кіокушин карате «Полтавська битва»
Нещодавно в м. Полтава відбувся Всеукраїнський традиційний турнір з кіокушин-карате «Полтавська битва», в  якому взяло участь близько 340 спортсменів.

Команду Сумської області представляли вихованці «Обласної федерації кіокушин-карате» - роменські спортсмени (14 чол.)  та тренер Сайфулла Магомедов. Наша команда здобула шість медалей - дві срібні та чотири бронзові.

У своїх вікових та вагових категоріях призерами стали:

2 місце – Нікіта Шкромида та Вадим Ілляшенко (обидва ЗОШ №7)

3 місце – Єгор Батура (РК СНАУ), Бойко Анастасія (ЗОШ №5), Софія Мороз (СЗОШ №1), Даніїл Данилюк (СЗОШ № 2).

«За волю до перемоги» було нагороджено наймолодшого учасника турніру - Раміра Власкова ( 6 років).

Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями організаторів турніру.

Тренер, спортсмени та батьки дякують за фінансову підтримку генерального директора ТОВ «Агробізнес» ТСК Геннадія Свірського, депутата міської ради Костянтина Малишева та  приватного  підприємця Анатолія Козія.

 


За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради
 
Відкритий чемпіонат міста Шостка з боксу

4-5.03.2017  в м.Шостка відбувся  відкритий чемпіонат міста з боксу, в якому взяли участь близько 100 боксерів з Сумської та Чернігівської областей.

Місто Ромни було представлено вихованцями спортивного клубу "Юність" Роменського коледжу СНАУ. За підсумками змагань роменчанами показані наступні результати: учень ЗОШ№5 Киба Іван -1 місто(63кг), учень СЗОШ№1 Тернов Ілля-1місто(44,5кг), учень ЗОШ№5 Киба Сергій -2місто(56кг), учень СЗОШ№1 Гаврилко Ілля -2місто(43кг). Підготував боксерів до змагань тренер обласної ДЮСШ "Колос" Богдан Дмитренко.

Спортивний клуб "Юність" висловлює подяку голові Роменської федерації боксу Олександру Ярошенку,підприємцям Володимиру Тернову та Дмитру Скибі за постійну фінансову допомогу для участі боксерів роменщини в змаганнях різного рівня.

Тренер обласної ДЮСШ "Колос"                                         Богдан Дмитренко

За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради

06.03.2017
 

Змагання з лижних гонок в залік обласної

спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а
 

22.02.2017 р. на лижній базі «Динамо» міста Суми відбулись змагання з лижних гонок в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а.

Спортсмени 12 збірних команд навчальних закладів області, змагались  у швидкості на дистанції 5 км. вільним стилем юнаки та 3 км. - дівчата.

Досить успішно виступила збірна команда лижників Роменського коледжу КНЕУ. В особистому заліку серед дівчат срібним призером змагань з результатом 9.33 стала Єрмакова Вікторія (С 3-1). В загальнокомандному заліку збірна команда лижників РК КНЕУ у складі : Яковенко Марина (Б 2-1), Горбач Владислав (М 1-1), Сенцов Денис (Т 4-1), Єрмакова Вікторія (С 3-1) здобула почесне ІІІ місце. Команду до змагань готував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О.

Адміністрація коледжу виносить щиру подяку тренеру районної ДЮСШ ім. Калнишевського Касьяну О.П. за посильну допомогу у підготовці спортсменів до змагань.

 

Керівник фізичного виховання Романенко В.О.

 

Влучна лижниця

У Роменському коледжі КНЕУ за спеціальністю «Соціальна робота» на ІІІ курсі навчається Єрмакова Вікторія, яка чітко вирішила, що невід’ємна складова щасливої та успішної людини – це здоровий спосіб життя, а зокрема, заняття спортом. Тому вже протягом 7 років Вікторія систематично тренується в секції «Біатлон» ДЮСШ ім.. П.Калнишевського ( тренер Касьян О.П.).

Останні два роки Вікторія входить до складу юнацької збірної області та займається біатлоном у Сумській школі вищої спортивної майстерності. Серед останніх спортивних досягнень Вікторії:

ІІ місце – естафета 4× 7,5 км (Чемпіонат України серед юнаків та дівчат м. Сколи Львівської області 21-27.01.2017р.)

І місце – естафета 4× 7,5 км, ІІІ місце – індивідуальна гонка та спринт на Всеукраїнських змаганнях з біатлону серед  юнаків та дівчат у м. Суми (6.02-11.02.2017р.).

І місце – індивідуальна гонка (Відкритий кубок області з біатлону на призи срібної призерки Олімпійських ігор О. Петрової м. Суми 30.01-04.02.2017р.).

Єрмакова Вікторія всебічно розвинена спортсменка, вона успішно захищає честь нашого коледжу на міських та обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу, легкої атлетики, настільного тенісу та лижних гонок.

Тож хочеться побажати Вікторії подальших переможних стартів, успіхів у навчанні, нехай збуваються усі її мрії, а молоді міста – брати приклад зі своєї ровесниці.
 
Керівник фізичного виховання Романенко В.О.

За інформацією відділу молоді та спорту

виконавчого комітету Роменської міської ради

 

 

28.02.2017

34-й  традиційний Всеукраїнський турнір зі спортивної гімнастики, присвячений пам’яті Героя  Радянського Союзу  К.Зеленко

24-25 лютого 2017року в гімнастичному залі ДЮСШ відділу освіти відбувся 34-й традиційний Всеукраїнський турнір з гімнастики спортивної, присвячений пам’яті  Героя  Радянського Союзу  Катерини Зеленко -  єдиної  в світі жінки – льотчиці, яка здійснила повітряний таран 12 вересня 1941 року біля с. Анастасівка Роменського району Сумської області.

В цьому році в турнірі взяли участь команди з міст Харків, Суми, Чернігів, Черкаси  та  Ромни ( більше 90 учасників).

На урочистому відкритті турніру були присутні міський голова Сергій Салатун, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник та директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець, які привітали усіх присутніх  з початком змагань та побажали міцного здоров’я, мирного неба та успіхів у спорті та житті.

Змагання проходили як за дорослими, так і за юнацькими розрядами. Вдало виступили гімнастки Роменської ДЮСШ у своїх вікових категоріях за програмами:

«Майстер спорту України» -   2 місце - Хомяк Анастасія та Степаненко Олександра  ( тренер Стрелець С.В.) ;

КМС - 1 місце – Сало Вікторія, 2 місце - Малишко Ірина , 3 місце – Лаврик Вікторія ( старший тренер  Момоток Т.В.) ;

І-й спортивний розряд – 2 місце Могильна Ангелина та Хижняк Анна (тренер Гірман О.Є.) ;

ІІ спортивний розряд – 2 місце -  Запольська Діана, 3 місце  – Дзигал Валерія 3 м- Захарченко Ельвира ( тренер Момоток Т.В.);

ІІІ-й  спортивний розряд – 1 місце Карпенко Вікторія  (тренер  Момоток Т.В);

ІІ-й юнацький розряд – 1 місце – Федина Вікторія , 2 місце Бабенко Аріна (тренер Момоток Т.В..)

Начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник нагородив переможців та призерів турніру грамотами та медалями.

Наймолодші учасниці турніру були нагороджені цінними призами.

Директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець дякує тренерам відділення гімнастики спортивної Момоток Т.В., Стрелець С.В., Гірман О.Є., тренеру-хореографу Павленко І.В. за якісну підготовку гімнасток до змагань, Висоцькій А.П. та Лисенко Н.С. за музичний супровід.
 




За інформацією відділу молоді та спорту

виконавчого комітету Роменської міської ради

 

Чемпіонат Сумської області серед юнаків, старших юнаків та юніорів  2002-1999 р.н. з панкратіону
25 лютого 2017 року в м. Суми відбувся Чемпіонат Сумської області серед юнаків, старших юнаків та юніорів  2002-1999 р.н. з панкратіону (близько 200 спортсменів). Ці змагання були відбірковими до Чемпіонату України з панкратіону, який відбудеться в березні місяці цього року.

Команду м. Ромни представляли вихованці секції «панкратіон»  Гарник Іван, Борка Богдан, Сухаренко Олег, Скворцов Євген, Стрічка Антон та Дементьєв Дмитро  (тренери Балашов Артем та Лакиза Владислав).

За результатами змагань у своїх вікових категоріях роменські спортсмени посіли наступні місця:

- Борка Богдан (до 69 кг) провів чотири зустрічі, в трьох з яких він здобув дострокову перемогу, а у фіналі поступився сумському спортсмену і зайняв 2 місце.

- Сухаренко Олег (до 71кг) провів три зустрічі, з яких в двох був кращий, а в одній поступився досвідченому спортсмену з м.Суми та зайняв 3 місце.

У ваговій категорії до 92 кг Гаршин Іван був кращим, він не залишив своєму супернику жодних шансів, і став переможцем, виборовши  1 місце.

Вітаємо спортсменів, їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо їм подальших перемог !


За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради

24.02.2017

ДЗЮДО

16-19 лютого 2017 року в м. Києві відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з усіх областей України.

Вдало виступили учні Роменської ДЮСШ Токарь Данило ( ЗОШ №10) та  Клейнос Антон ( ЗОШ №7). Ці учні увійшли до  складу збірної команди  Сумської області.   Данило і Антон стали бронзовими призерами України у своїх вагових та вікових категорія -  55 та 50 кг відповідно.

Переможці і призери змагань були нагороджені медалями , дипломами Міністерства молоді та спорту України.

Учнів до змагань підготували Олександр та Дмитро Богуші.
 



БАСКЕТБОЛ (дівчата)

13-14; 20-21 лютого 2017 року на спортивній базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  відбулися змагання з баскетболу серед команд дівчат І групи в залік 25-их  міських спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл міста.

У фіналі за перше місце боротьбу вели команди СЗОШ№2 та ЗОШ №11. З рахунком 26 : 14 впевнену перемогу святкували дівчата школи № 2. За третє місце боролися команди ЗОШ № 7 та ЗОШ № 4. З мінімальним відривом у два очки ( 15:13) виграли дівчата школи  №7.

Далі місця розподілились таким чином:

      5 місце – ЗОШ № 5
      6 місце -  СЗОШ № 1
      7 місце – ЗОШ №10

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  Павлу Помарану за надання спортивної бази для проведення змагань,  вчителям фізкультури Віктору Дашку (СЗОШ № 2), Олексію Бугриму та Оксані Соніній (ЗОШ №11), Наталії Івко та Олені Боярко (ЗОШ №7) за якісну підготовку учнів до змагань .

Директор ДЮСШ                                                             Ганна Василець




За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради

 

23.02.2017

Відбірковий Чемпіонат України з кіокушин-кай карате серед юніорів та дорослих

Нещодавно в м. Миколаїв відбувся  відбірковий Чемпіонат України з з кіокушин-кай карате серед юніорів та дорослих в якому взяло участь близько 250 спортсменів з майже усіх регіонів України.

Сумську область представляла  вихованка громадської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб з кіокушин-кай карате»  Анастасія Строколіст (СЗОШ №1), яка за результатами змагань стала чемпіонкою у ваговій категорії 55-60 кг. (тренер Олександр Прядка).  Настя була нагороджена медаллю, грамотою та Кубком.

Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Європи з кіокушин-кай карате, який відбудеться в квітні цього року в Данії.

Вітаємо спортсменку та її тренера О.Прядка з вдалим виступом та бажаємо їм гарної підготовки та перемоги на Чемпіонаті Європи!  (фото)


Чемпіонат України з боксу серед жінок-еліти

За дванадцять років діяльності секції з боксу, яка функціонує на базі Роменського коледжу СНАУ, спортсмени клубу"Юність" гідно представляють наше місто на обласному всеукраїнському та міжнародному рівні, неодноразово  стаючи на п’єдестал даних змагань.

З 2013 року роменський бокс представлений і серед жінок випускницею СЗОШ №1, вихованкою ДЮСШ відділу освіти (відділення гімнастики) Терновою Леонілою. За три роки заняття боксом, під керівництвом тренера обласної ДЮСШа"Колос" Дмитренка Богдана, Леоніла стала переможницею чемпіонату Сумської області, бронзовим призером міжнародного турніру В.Карпачаускаса (Литва), чемпіоном та призером Всеукраїнських турнірів в м. Глухів та м. Чернігів.

Досягнення роменської боксерки надали їй право представляти Сумську область  на чемпіонаті України з боксу серед жінок-еліти, який відбувся 6-12.02. 2017 року у місті Ковель Волинської області.

У даному чемпіонаті взяли участь  196 жінок-боксерів з усіх областей України. В 1/4 фіналу підступний жереб звів роменчанку Тернову Леонілу з найосвіднійшою боксеркою України, Майстром спорту міжнародного класу України, 1982 року народження, першим номером збірної України у вазі 60 кг - Циплаковою Юлією.

Продемонструвавши жагу до перемоги, бійцівський характер Леоніла гідно поступилася лідеру, у підсумку - високе 5 місце, схвальні відгуки головного тренера збірної України с боксу серед жінок «Заслуженого тренера України» Сергія Гордієнка та виконання нормативу «Кандидат у майстри спорту України».

Готували Тернову Леонілу до її першого  чемпіонату України тренера Дмитренко Богдан (м.Ромни) та старший тренер збірної України серед юніорів Кудінов Олег (м. Ірпінь).


За інформацією відділу молоді та спорту

виконавчого комітету Роменської міської ради


22.02.2017
Чемпіонат України з лижних перегонів серед майстрів (особистий) 

З 14 по 19 лютого 2017 року в м.Суми пройшов Чемпіонат України з лижних перегонів серед майстрів (особистий) , в якому взяло участь більше 70 спортсменів з 6 областей України.

В складі збірної команди Сумської області виступали роменські спортсмени Геннадій Самойленко, Василь Колодяжний, Юрій Рубан та Анатолій Бартош.

За результатами змагань у віковій категорії  50+ років Юрій Рубан посів 4 місце (5+5 км - дуатлон) , Анатолій Бартош посів два 3-х місця (5+5 км - дуатлон  та 20 км класичним стилем), Василь Колодяжний у віковій групі 60+ років посів  3 місце  (5+5 км- дуатлон) та 2 місце (15 км  вільним стилем).

Абсолютним чемпіоном у віковій категорії  45-49 років став Геннадій Самойленко , який посів перші місця на дистанціях: 5+5 км- дуатлон, 20 км класичний стиль та 20 км вільний стиль.

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені дипломами, медалями та цінними призами організаторів змагань.

Вітаємо  спортсменів та особисто Геннадія Самойленка  з вдалим виступом  і бажаємо подальших перемог у спорті та житті!




За інформацією відділу молоді та спорту
виконавчого комітету Роменської міської ради
20.02.2017

Відкритий  турнір  Роменщини з волейболу, 
присвячений  пам’яті Героїв «Небесної сотні»
 
16-17 лютого 2017 року в спортивних залах  Роменського коледжу СНАУ та ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся відкритий  турнір  Роменщини з волейболу, присвячений  пам’яті Героїв «Небесної сотні».

У змаганнях взяло участь 6 команд: команда Роменського коледжу КНЕУ «РК КНЕУ», команда Роменського коледжу СНАУ «РК СНАУ», команда Державної пожежно-рятувальної частини м.Ромни «ДПРЧ» (2 підгрупа), команда Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС в Сумській області «Рятувальник», команда «Урожайна країна» та  команда «Водоснаб» (1 підгрупа).

На урочистому відкритті турніру були присутні начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, який звернувся зі словами вітання до учасників заходу та наголосили, що те що сталося свого часу на Майдані під час революції Гідності дуже важливо для  нас усіх. Адже саме тоді пролилася кров наших Героїв заради того,щоб Україна стала державою вільних людей. Про цей подвиг ми повинні та будемо пам’ятати завжди,  щоб Герої, які віддали своє життя за нас  жили вічно у нашій пам’яті та  у наших серцях…

Після  напруженої та запеклої боротьби місця розподілились наступним чином: почесне  третє  місце виборола команда «ДПРЧ»,  друге  місце – команда «Водоснаб», а перемогу святкувала команда  «Урожайна країна».

У номінаціях кращими визнано: «кращий гравець» - Олександр Норець («Урожайна країна»), «кращий нападник» - Юрій Заболотний  («Водоснаб»), «кращий розігруючий» - Олександр Язєв («Водоснаб»), а «кращим захисником»  став Олександр Даценко  («ДПРЧ»).

Переможці та призери змагань отримали грамоти та Кубки  від організаторів заходу.


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З МІНІ  - ФУТБОЛ

16-18 лютого 2017 року  в. м Охтирка відбувся традиційний Всеукраїнський турнір з футболу,  присвячений пам’яті дитячого тренера з футболу Анатолія Слободинюка.

В змаганнях взяли участь шість  команд юнаків 2003 року народження : ДЮСШ « Нафтовик - 1» м. Охтирка, ДЮСШ «Нафтовик - 2» м. Охтирка, КДЮСШ м. Суми, «Інтер» м. Гадяч, ДЮСШ « Агробізнес- TSK» м. Ромни, ДЮСШ Сумського району.

Змагання проводилися за круговою системою.  Вдало виступили юнаки Роменської ДЮСШ, які вибороли   друге місце турніру. Перше місце завоювали господарі змагань - ДЮСШ « Нафтовик-1». Третє  місце посіли   юні футболісти ДЮСШ  Сумського району.

Кращим захисником турніру  був визнаний гравець Роменської ДЮСШ  Пелипенко Дмитро, кращим бомбардиром - Можневський Богдан. Від організаторів турніру хлопці отримали пам’ятні призи.

Команда  переможець та команди  призери  були нагороджені Кубками , медалями та грамотами організаторів турніру.

Команду до змагань підготував тренер - викладач Роменської ДЮСШ Олег Кармазін.

Дирекція Роменської ДЮСШ, тренери, батьки, учні Роменської ДЮСШ висловлюють слова щирої подяки генеральному директору ТОВ «Агробізнес - TSK», депутату обласної ради Геннадію Свірському за фінансування команди для участі у турнірі.



Директор ДЮСШ                                                               Ганна    Василець
 
Змагання  з настільного тенісу, присвячені  28-й річниці виводу військ з Афганістану
Нещодавно в спортивні залі  Роменського відділу поліції ГУНПС  відбулись змагання з настільного тенісу, присвячені 28-й річниці виводу військ з Афганістану. В змаганнях взяли участь спортсмени з м. Суми,  м. Конотоп, смт. Недригайлів, м. Л.Долина, смт. Чорнухи Полтавської області та м.Ромни (28 учасників, головний суддя змагань Сергій Усик).

Під час урочистого відкриття заходу міський голова Сергій Салатун привітав спортсменів  з початком змагань, побажав усім міцного здоров’я , мирного неба , перемог у спорті та житті.

За результатами змагань 1 місце посів Максим Гаврась, 2 місце – Володимир Татарніков (обидва м. Ромни), 3 місце посів Ігор Торгачов (м.Суми).

Спортсмени були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому та медалями від ГО «Динамо».

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому, громадська організація  «Динамо» щиро дякують керівнику Роменського відділу поліції ГУНПС Юлії Загамулі за надання спортивної бази для проведення змагань.




За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради
 

15.02.2017

Турнір з рукопашного бою, присвячений 28-й річниці виводу  військ з Афганістану

12 лютого 2017 року в спортивній залі спорткомплексу ім. В.Окіпного відбувся турнір з рукопашного бою , присвячений  28-й річниці виводу  військ з Афганістану.

В цьому році змаганнях проводились серед вихованців бойових видів спорту м.Ромни (дзюдо,рукопашний бій, кіокушин-карате, джиу-джитсу, панкратіон, кемпо).

На урочистому відкритті змагань були присутні начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, заступник голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергій Шебедя та учасники бойових дій в Афганістані Іван Гуртовенко, Юрій  Чикиш, Ігор Василенко, Володлимир Степаненко, які привітали спортсменів  з початком змагань, побажали усім міцного здоров’я, мирного неба над головою та зазначили, що цей день назавжди залишиться пам’ятною, хвилюючою датою для тих, хто побував у горнилі афганської війни та інших збройних конфліктах.  

Сергій Шебедя, наголосив , що сьогодні, як ніколи, молодь повинна бути міцна і духом і тілом. Захист нашої держави – це справа не тільки військовослужбовців, а кожного громадянина, який шанує і любить свою Батьківщину.  

Під час урочистого відкриття змагань з музичним вітанням виступив учасник бойових дій в Афганістані  Ігор Василенко.

Турнір пройшов у запеклій та безкомпромісній боротьбі. Спортсмени порадували вболівальників цікавими поєдинками, продемонструвавши гарну підготовку та волю до перемоги.

Переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали : Сафронов Владислав , Скворцов Євген (панкратіон, тренери Лакиза В., Балашов А.), Ілляшенко Вадим, Шкромида Нікіта, Субота Денис, Назаренко Іван, Терещенко Павло, Бахмач Дмитро (кіокушин-карате, тренери Магомедов С., Марченко Р.), Євенко Ігор, Ілляшенко Дмитро ( КЕМПО, тренер Шинкаренко В.), Даніїл Дзигал (рукопашний бій, тренер Прокопець О.), Прийма Дмитро (джиу-джитсу, тренер Демич Я.), Маленко Євген, Павлюк денис, Ващенко Валерія, Тютюнник Влад, Агеєнко Семен, Токарь Данило, Горобченко давид, Охріменко Анна, Бережецька Дар’я, Васюта Марія,  Мірошніченко Марія, Конаковська Каріна,  Савченко Настя,  Столбун Слава,Коцур Дмитро, Богуш Олександр,  Богуш Дмитро ( дзюдо, тренер Богуш О.).

По закінченню поєдинків відбулось урочисте нагородження спортсменів. Учасники бойових дій в Афганістані  вручили  медалі, грамоти  та цінні призи переможцям та призерам змагань.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради дякує за надану матеріальну підтримку заступника голови Роменського товариства учасників війни в Афганістані Сергія Шебедю та за надану спортивну базу  директора ДЮСШ відділу освіти Ганну Василець.


За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради



Чемпіонат України з боротьби самбо

Нещодавно в м.Одеса відбувся Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. (близько 300 учасників).

В складі збірної команди Сумської області виступали вихованці відділення боротьби дзюдо Роменської ДЮСШ Ващенко Валерія (48 кг, ЗОШ №10) та Тютюнник Влад ( 65 кг, СЗОШ № 2) які посіли почесні 3 місця у своїх вагових та вікових категоріях ( тренери Богуш О.Г. та Богуш Д.О.).


Чемпіонат м. Ромни з класичних шахів – 2017

З 21 січня по 15 лютого 2017 року в шаховому клубі спортивного комплексу ім. В.Окіпного проходив чемпіонат м.Ромни з класичних шахів-2017 серед юнаків та дорослих ( всього 20 чол., головний суддя змагань Вертій А.П.).

За результатами змагань серед юнаків 1 місце виборов Дмитро Тимощук, 2 місце - Гоман Євген.
Серед дорослих місця розподілились слідуючим чином : 1 місце посів Олександр Дилик, 2 місце - Михайло Меркулов, 3 місце Михайло Охрименко .
Переможці та призери чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту.
 
 
Турнір з настільного тенісу серед  молоді  та дорослих,
присвячений воїнам –афганцям

11 лютого 2017 року в м.Лохвиця  відбувся турнір з рукопашного бою серед молоді та дорослих, присвячений воїнам-афганцям. За результатами змагань Роменські спортсмени посіли наступні місця : Максим Татарніков виборов 1 місце в категорії молодь, серед дорослих Володимир Татарніков посів 2 місце, Антон Бойко - 3 місце.

Спортсмени були нагороджені грамотами та медалями організаторів турніру.

 
За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради

 

 

09.02.2017

Чемпіонат України з  класичного пауерліфтингу

Нещодавно в м Коломия Івано-Франківської області  відбувся Чемпіонат України з  класичного пауерліфтингу в якому взяло участь більше 200 спортсменів майже з усіх регіонів України.

Наш земляк, Юрій Бабинець (колишній вихованець «Заслуженого тренера України» Олександра Богуша, ДЮСШ відділу освіти) став чемпіоном України у ваговій категорії  до 83 кг (серед юніорів),  з результатом 180 кг (жим штанги лежачи) та виконав норматив «Майстра спорту України» з пауерліфтингу .

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, спортивна спільнота вітають Юрія  з перемогою, бажають йому подальших перемог у спорті  та житті!.      

 

 

 

 

 



ВОЛЕЙБОЛ (ЮНАКИ)

01-02 лютого 2017 року в м. Суми відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків І групи в залік 25- их обласних спортивних ігор серед школярів. В змаганнях взяли участь 5 команди з міст Суми, Ромни, Шостка, Охтирка, Глухів. Змагання проводилися за круговою системою. Перше  місце завоювала збірна команда м. Сум, друге - м. Шостка.

Збірна команда м. Ромни, виборола третє місце, перегравши команди з м. Охтирки та Глухова. Вітаємо призерів змагань:  Литвиненка Артура, Завалішина Дениса, Гирко Дмитра, Лесика Антона, Балабая Дениса, Колесніка Євгена, Маляренко Вадима, Грицика Дмитра, Сиротенка Дмитра , Виноградова Богдана. Команда та учасники змагань були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.       

Команду до змагань підготували вчителі фізкультури Дмитро Скрипка (ЗОШ №5) та Геннадій  Юраков ( ЗОШ №10).


Директор ДЮСШ                                                        Ганна Василець



За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради



07.02.2017

Відкритий турнір з хокею з шайбою серед юнаків 2003-2004 р.н., присвячений  пам’яті Віктора Карповича Гречаного

4 лютого 2017 року на хокейному майданчику спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбувся відкритий турнір з хокею з шайбою серед юнаків 2003-2004 р.н., присвячений  пам’яті Віктора Карповича Гречаного. В змаганнях взяли участь команди м.Суми, м.Шостка  та  м. Ромни.      

На урочистому відкритті турніру були присутні міській голова  Сергій Салатун , дочка Віктора Карповича – Наталія Гречана, начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, директор дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Ганна Василець, президент хокейного клубу «Ромни» Юрій Клепач та члени хокейного клубу.

Зі словами вітання до учасників змагань та присутніх звернувся міський голова Сергій Салатун, який привітав усіх з початком турніру та зазначив, що  майже півстоліття життя Віктора Карповича  Гречаного було пов’язане з роменським спортом, і  дуже добре що його справа знайшла своє продовження  в юних спортсменах   Роменщини та ветеранах спорту, та  запевнив, що цей турнір буде традиційним.

А далі розпочались  запекли змагання... Команди боролись  за перемогу до останньої хвилини. За результатами, перемогу здобула команда м. Шостка , друге місце посіла команда м. Суми , 3 місце у команди м. Ромни.

Команда-переможець була нагороджена Кубком, медалями та грамотою, команди-переможці нагороджені грамотами та медалями.

Відділ молоді та спорту щиро дякує за надану допомогу в проведенні турніру депутату обласної ради Дмитру Кірюхіну, приватному підприємцю Едуарду Бондаренку та висловлює особливу подяку членам хокейного клубу «Ромни» за якісну підготовку спортивного майданчика до змагань в особливо важких погодних умовах.
 



За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

ДЗЮДО
Відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків 200-2002 ; 2003-2005 та дівчат 1998-2002; 2003-2005  р.н
04 лютого 2017року  в м. Суми  відбувся Відкритий чемпіонат області з дзюдо серед юнаків 200-2002 ; 2003-2005 та дівчат 1998-2002; 2003-2005  р.н. У змаганнях  взяли участь близько 200 учнів ДЮСШ Сумської області.

Вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти гідно представили наше місто.Чемпіонами області у різних вагових та вікових категоріях стали: Токарь Данило ( 55 кг-ЗОШ №10), Кухарь Мілена ( 32 кг-ЗОШ №7), Замура Роман – (50 кг-ЗОШ №4), Мірошніченко Маргарита – (26 кг-ЗОШ №8), Каплун Богдан – (32 кг-ЗОШ №8),Окіпний Артем –(60 кг-ЗОШ №10), Ляхов В’ячеслав – (90 кг-СЗОШ №1), Клейнос Антон –(50 кг-ЗОШ №7).

П’ять наших учнів  вибороли  срібло- Агеєнко Семен, Непомящий Артем, Охріменко Ірина, Васюта Марія, Федосик Вікторія  та  п’ять учнів стали бронзовими призерами змагань - Харченко Андрій, Ляхов Іван, Жарий Андрій, Горбатко Артем,Агеєнко Єгор.

Переможці і призери змагань були нагороджені дипломами Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Учнів до змагань підготували тренери - викладачі Олександр Григорович та його сини - Олександр та  Дмитро Богуші.
 
Бронза Артема Хомули
Дирекція Роменської ДЮСШ, учні школи вітають колишнього вихованця  Заслуженого тренера України Олександра Богуша -  Хомулу  Артема з бронзовою медаллю (73кг) у відкритому Континентальному Кубку, який відбувся  у Португальському  місті Одівелаш 4-5 лютого 2017 року та бажають Артемові подальших успіхів у житті та спорті!
 


За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради

30.01.2017

10-й традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Героїв Крут

29 січня  1918 року на залізничній станції Крути в Чернігівській області 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва, вступили в нерівний бій з шеститисячною армією більшовиків під командуванням Михайла Муравйова, яка в числі інших вела наступ на Українську народну республіку.

26 січня 2017 року в спортивній залі Роменського коледжу СНАУ відбувся 10-й традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті Героїв Крут. В змаганнях приймали участь команди Роменських коледжів СНАУ, КНЕУ, команда ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та збірна команда учнів загальноосвітніх шкіл міста .


На урочистому відкритті заходу зі словами вітання до присутніх звернувся начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради Володимир Мельник, який наголосив, що треба пам’ятати про доблесть молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу. Їхній подвиг - це наші святощі, єдині й нероздільні для всіх, хто живе на українській землі. «Повертаймося до своїх основ і вчімося після всіх минулих випробувань жити як одна велика й сучасна нація, що має власну історію, поважає себе і здатна досягти найвищих цілей».


Показавши високу майстерність та волю до перемоги в спортивній частині заходу перемогу здобула команда РК СНАУ (викладач фізичного виховання Максим Литовка ), призерами стали команди збірної школярів міста (вчитель фізичного виховання Дмитро Скрипка ) та РК КНЕУ (керівник фізичного виховання Валерій Романенко ).


Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради та цінними призами від громадської організації «Українська Громадська Рада».


Всі учасники та організатори турніру від щирого серця дякують за надану фінансову допомогу ГО «Українська Громадська Рада» на чолі з керівником напрямку «допомога учасникам АТО» Олександру Пашку та за надану спортивну базу директору Роменського коледжу СНАУ Олегу Шевченку.


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

 


27.01.2017

Кубок Сумської області з кіокушин карате, присвячений

Дню Соборності України
 
21 січня 2017 року в спортивному залі СЗОШ №1 відбувся кубок Сумської області з кіокушин карате, присвячений Дню Соборності України. В змаганнях прийняли участь спортсмени м. Ромни, Роменського району, м. Києва та м. Лебедина ( близько 60 учасників).

Перед початком змагань головний спеціаліст відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Ірина Гончарова привітала усіх з початком змагань, побажала міцного здоров’я, перемог у спорті , житті та наголосила, що 22 січня наша Держава відмічає День Соборності України – день возз'єднання  Української народної республіки і західної Української народної республіки в єдину українську державу. Це свято - ще один привід піти по мирному шляху рішення існуючих  проблем, навчитись взаємоповаги та взаємопорозуміння .

Президент обласної федерації кіокушин карате Сайфулла Магомедов нагородив кращих спортсменів за підсумками 2016 року кубками та грамотами:

-  в номінації «кращий спортсмен року» - Шкромида Нікіта (ЗОШ № 7), який в в 2016 році став двократним чемпіоном України з Кемпо-карате, чемпіоном Всеукраїнського турніру «Полтавська битва» та в складі збірної команди України прийняв участь в Чемпіонаті Європи (Польща)


-  в номінації «за працелюбність» - Мороз Софія


-  в номінації «за мужність та сміливість » - Бангура Даніїл ( 9 років) , який проявив відвагу, захищаючи підлітка від хуліганів на вулиці.


Також Сайфулла Магомедов нагородив кубком і дипломом за багаторічну підтримку та співпрацю тренера Лебединської міської організації кіокушин карате Володимира Ольховика та спеціальним призом самого молодшого учасника змагань Кобижча Богдана (3 роки , м.Київ).


За результатами змагань переможцями та призерами стали роменські спортсмени:


- перше місце : Власков Рамір , Шумко Руслан, Нестеренко Роман, Мисенко Максим, Бангура Даніїл, Шумко Артур, Гамула Роман, Марченко Максим, Липський Віталій, Данилюк Даніїл, Назаренко Іван, Бондаренко Влад, Мороз Софія, Бойко Анастасія, Шкромида Нікіта.


- друге місце: Дерманський Ілля, Степко Денис, Таран Дмитро, Охрименко Володимир, Дьяченко Артур, Савченко Богдан, Таран Нікіта, Субота Денис, Молошний Валерій, Бельмас Ян, Рудий Дмитро, Захарченко Руслана, Батура Єгор.


- третє місце: Волошин Олександр, Косенко Назар, Кваша Влад, Коновал Дмитро, Цис Андрій, Терещенко Павло, Ілляшенко Вадим, Постол Назар, Лазарь Марія, Анцибор Олександра.


Вперше в змагання було включено змагання з кроссфіту (кроссфіт – швидке виконання спеціальних вправ на час) . Результати кроссфіту: у своїх вікових та вагових категоріях:


Перше місце: Ілляшенко Вадім, Таран Нікіта


Друге місце: Шкромида Нікіта, Мороз Софія


Третє місце: Бондаренко Влад, Назаренко Іван


В загальному заліку команда м. Ромни посіла почесне 1 місце. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.


Тренер, спортсмени та батьки дякують за фінансову підтримку генерального директора ТОВ «Агробізнес» ТСК Геннадія Свірського, генерального директора ТОВ «Керамея» Івана Телющенка, депутата міської ради Костянтина Малишева, приватного підприємця Анатолія Козія та за надання спортивної бази директора СЗОШ № 1 Валентину Судьїну.

 
 
За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради

 
ВОЛЕЙБОЛ (дівчата )

24-26 січня 2017 року в спортивному залі Роменського коледжу СНАУ пройшли змагання на першість міста з волейболу в залік 25-их міських спортивних ігор серед школярів. В змаганнях взяли участь 7 збірних команд дівчат загальноосвітніх шкіл міста І групи (близько 80 учнів).

Вдало виступили команди ЗОШ №№ 10, 5, 7,2, які і розіграли між собою призові місця змагань. Впевнену перемогу здобули волейболістки ЗОШ №10 , які перемогли команду школи № 5 у двох партіях. Третє місце посіла команда ЗОШ №7.

Далі місця розподілились таким чином:

4 місце – СЗОШ №2

5 місце – ЗОШ № 11

6 місце-  ЗОШ № 4

7 місце – СЗОШ №1

Команда переможець та призери змагань були нагороджені грамотами відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  директору коледжу СНАУ Олегу Шевченку за надання спортивної бази для проведення змагань , керівнику з фізичного виховання коледжу Сергію Дмитренку за організацію професійного суддівства та вчителям фізкультури: Геннадію Юракову ( ЗОШ №10), Дмитру Скрипці (ЗОШ №5),Олені Боярко ( ЗОШ № 7) за якісну підготовку учнів до змагань .
 

Директор ДЮСШ                                       Г.Л.Васлилець

За інформацією відділу молоді та спорту
Виконавчого комітету Роменської міської ради
 

 

 

23.01.2017

Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міста і районів

Нещодавно в м. Суми відбувся Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міста і районів в якому взяло участь близько 300 спортсменів з Харківської, Чернігівської, Полтавської та Сумської областей.

Команда м. Ромни в складі учнів відділення легкої атлетики ДЮСШ відділу освіти та ветеранів спорту за результатами змагань посіла почесне 3-е загальнокомандне місце, 2 місце – в командній естафеті 4х200 (хлопці) та 3 місце в командній естафеті 4х200 (дівчата).


В особистому заліку переможцями та призерами стали:
- Кравченко Валерія – 1 місце – 1500 м ; 2 місце – 800 м - Магомедов Роман – 3 місце – 60м - Сергієнко Світлана - 3 місце – 60м - Воблий Глеб – 3 місце 800м та 400м - Барабаш В’ячеслав (серед ветеранів) – 3 місце – 400м


Готували спортсменів до змагань тренери ДЮСШ Савицький М.В., Савицька В.В. та Лісненко О.М.




 

17.01.2017

 

Відкритий чемпіонат Києва з кіокушин карате

Нещодавно відбувся відкритий чемпіонат Києва з кіокушин карате. В ньому прийняли участь вихованці Роменської міськрайонної федерації кіокушин карате в складі 15 спортсменів. Спортсмени показали гарні результати, виборовши 10 перших місць, 4 других та 1 третє місце у своїх вікових та вагових категоріях:

- перші місця здобули: Ілляшенко Вадим, Бондаренко Влад, Таран Нікіта, Шкромида Нікіта, Бангура Даніїл, Лісненко Діма (ЗОШ№ 7), Терещенко Павло (ЗОШ№2), Назаренко Іван (ЗОШ№4), Анцибор Олександра, Марченко Максім (СЗОШ№1)

- другі місця: Липський Віталій (СЗОШ№2), Мисенко Максим (СЗОШ№1), Бойко Настя (ЗОШ№5), Молошний Валерій (ЗОШ с.Пустовійтівка).

- третє місце: Гамула Роман (ЗОШ№7).


Хотілось би відзначити Назаренка Івана, Мисенка Максима та Молошного Валерія , які вперше виступали у змаганнях такого рівня, показавши гарні результати та волю до перемоги.


За результатами змагань команда м. Ромни здобула перше загальнокомандне місце. Готував спортсменів до змагань тренер Сайфулла Магомедов.


Тренер, спортсмени та батьки дякують за фінансову підтримку генерального директора ТОВ «Агробізнес» ТСК Геннадія Свірського , приватного підприємця Анатолія Козія та директора «Бюро нерухомості» Миколу Тіхонова.


За інформацією відділу молоді та спорту

Виконавчого комітету Роменської міської ради


 

 

 

 

 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa