Ромни - офіційний сайт міста :: Нарахування за тепло для населення по - новому

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 25 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Нарахування за тепло для населення по - новому
19.01.2016

Комунальне підприємство «Ромникомунтепло» Роменської міської ради»  звертає увагу, на зміни у підході, щодо  нарахування за послуги з централізованого опалення  споживачам, будинки яких необладнані вузлами обліку теплової енергії.

З метою удосконалення порядку нарахування (визначення) плати за послуги з централізованого опалення у разі відсутності  на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 30.10.2015 № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг із централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

Тобто, згідно до розробленої фахівцями Міністерства методології, відтепер основними чинниками, які визначають розмір щомісячної плати за послуги з централізованого опалення є:

— фактична температура зовнішнього повітря у розрахунковому місяці (чим тепліший місяць, тим менша плата за послугу у розрахунковому місяці, і навпаки);

— тривалість опалювального сезону і середньозважена річна витрата теплової енергії протягом опалювального сезону, які враховані у встановлених уповноваженим органом тарифах на послуги з централізованого опалення для конкретного виконавця, що надає послуги у відповідному населеному пункті;

— фактична кількість діб надання послуги у розрахунковому місяці;

— календарна кількість діб в розрахунковому місяці.

Для нарахування плати за послуги з ЦО підприємством використовуватимуться виключно офіційні дані Українського гідрометеорологічного центру (або іншої організації, що має право на представлення метеорологічної інформації) щодо фактичної температури зовнішнього повітря в кожній з діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалася послуга з централізованого опалення.

Просимо звернути увагу на те, що Постанова 1037 набрала чинності з 19.12.2015 року, тобто, з моменту її оприлюднення в офіційному друкованому виданні — газеті «Урядовий кур’єр» від 19.12.2015 року №238 (згідно з Указом Президента України від 10.06.1997 року №503/97 «Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності», акти Кабінету Міністрів України, які визначають права й обов’язки громадян, набирають чинності не раніше дня їх опублікування в офіційних друкованих виданнях).

Таким чином, зважаючи на вище сказане, в січні 2016 року буде проведене  нарахування за послуги з централізованого опалення для споживачів будинки, яких необладнані вузлами обліку теплової енергії відповідно до Постанови №1037 від 30.10.2015 року, а також проведено коригування нарахування за грудень  2015 року з моменту набрання чинності даної постанови.

Враховуючи те, що плата за послуги з централізованого опалення щомісяця буде різною, КП  «Ромникомунтепло»РМР»  за підсумками опалювального періоду, надасть  інформацію щодо перерахунків розміру плати  за послугу з централізованого опалення структурному підрозділу  з питань соціального захисту населення м. Ромни  для здійснення перерахунку розміру призначених субсидій.


Адміністрація КП «Ромникомунтепло»РМР» 

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa