Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат у розділі «куміте»
26.04.2016

Нещодавно у Львівському Палаці спорту  відбувся відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате серед молодших юнаків та дівчат у розділі «куміте». Поборотись за звання чемпіона   зібралось більше 630 спортсменів із 18 областей України.

У цих змаганнях прийняли участь спортсмени м. Ромни - вихованці  Роменської організації «Дитячо-молодіжний спортивний клуб кіокушинкай», а саме: Ткаченко Денис (ЗОШ №10), Божко Валерій (с.Перехрестівка), Панченко Анастасія (ЗОШ №5), Строколіст Анастасія (СЗОШ №1), Кас'ян Богдан (ДПТНЗ «РВПУ»).

У напруженій боротьбі Ткаченко Денис виграв чотири поєдинки та поступившись, нажаль, супернику,-   у фіналі  зайняв почесне 2-е місце (вагова категорія 40-45 кг).

Божко Валерій виграв три поєдинки та став Чемпіоном України у ваговій категорії 65-70 кг.

Також, хотілось би відмітити  Кас'яна  Богдана та Строколіст Настю, які програли свої поєдинки за вихід у призери, але продемонстрували  яскраву боротьбу та волю до перемоги.

Готував спортсменів до змагань тренер Олександр Прядка.

Вітаємо Дениса, Валерія та їх тренера О.Прядка з вдалим виступом у змаганнях та бажаємо подальших перемог у житті та спорті!

Спортсмени, батьки та тренер команди висловлюють щиру подяку за надану фінансову підтримку депутату обласної ради.