Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 18 листопада

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Обласні змагання з боротьби дзюдо серед ВНЗ І-ІІ
28.10.2016

25 жовтня 2016 року на базі Сумського інституту післядипломної освіти відбулися змагання з боротьби дзюдо за програмою XXIII обласної спaртaкіади серед ВНЗ І-ІІ. Досить успішно захистила честь нашого міста збірна команда Роменського коледжу КНЕУ. Перемогу у своїх вагових категоріях здобули:

Романенко Владислав (К-3-1), Кандюк Станіслав (К-1-1), Півень Вадим (К-1-1), Ляхов В’ячеслав (Н-1-1), Бутко Максим (Н-4-1).

Бронзовими призерами змагань стали: Четвірікова Олена (Е-3-1), Грищенко Руслан (К-2-1).

В загальнокомандному заліку борці Роменського коледжу КНЕУ посіли почесне третє місце. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями Сумського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту, та грошовими преміями від адміністрації Роменського коледжу КНЕУ.

Команду до змагань підготував керівник фізичного виховання коледжу Романенко В.О.