Ромни - офіційний сайт міста :: Семінар практичних психологів

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 21 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Семінар практичних психологів
31.01.2017

З метою активізації власних знань щодо підвищення мотивації досягнення успіху у дітей підліткового віку, поглиблення навичок щодо використання інтерактивних форм і методів роботи,  спрямованих на розвиток Я-концепції у школярів, 27.01.2017 року в Роменській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар-практикум психологів шкіл міста.

Вітали учасників семінару директор Лариса Спичка та її вихованці, які запевнили, що їх школа одна з найуспішніших та побажали творчої і плідної роботи гостям.

Відкрила захід методист обласного навчально-методичного центру практичної психології Лариса Кондратенко, як відмітила, що тема «Підвищення мотивації досягнення успіху у дітей підліткового віку» на сьогодні є дуже актуальною в освітньому середовищі.

Розкриваючи теоретичні аспекти даного питання «Мотивація успіху як необхідна умова повноцінного розвитку особистості», Тетяна Величко акцентувала увагу учасників на те, що в основі новітньої системи освіти лежить особистісно-зорієнтований підхід, спрямований на формування цілісної, всебічно розвиненої особистості учня. Для повної реалізації цього підходу необхідно переосмислити цілі, зміст і завдання освіти та впровадити нові форми, методроботи у навчально-виховний процес.

Змістовні власні напрацювання щодо особливостей мотивації успіху як засобу подолання невдач підлітків, діагностики мотиваційної сфери підлітків, формування мотивації успішної навчальної діяльності учнів як одного з основних завдань діяльності практичного психолога, підвищення мотиваційно-навчальної діяльності учнів за допомогою психолого-педагогічної освіти вчителів та батьків презентували практичні психологи: Моніка Заглада (ЗОШ №11), Віталіна Мазур (ЗОШ №5), Інна Садовська (ЗОШ №4) та ТетянаСамілик, (Роменське відділення гімназії для обдарованих дітей). Вони впевнені, що для того щоб ставлення підлітків до власного «Я» були позитивними, i в процесі його розвитку формувалось прагнення досягнення успіху, йому треба допомогти пізнати свій внутрішній світ, навчити відчувати й аналізувати себе, адекватно оцінювати реальні успіхи і запобігати невдачам.

Підсумовуючи роботу семінару дійшли до висновку, що завдання, практичних психологів, допомогти розкрити внутрішні ресурси, підтримати та підвищити рівень мотивації до успіху у підлітків. Для цього робота практичного психолога повинна бути системною, структурованою, згідно циклограми практичного психолога і обов’язково результативною, бо кожна дитина має право на успіх у житті.

За повідомленням відділу освіти

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa