Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 2 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У Роменському ВПУ створюється навчально-практичний центр
20.03.2017

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище», маючи 50-річний досвід діяльності, здійснює підготовку робітничих кадрів за професіями:

-         слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник;

-         монтажник санітарно-технічних систем і устаткування;

-         електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування;

-         кравець, закрійник;

-         муляр, штукатур, лицювальник-плиточник;

-         продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів;

-       кухар, кондитер.

За всіма професіями учні мають можливість отримати підвищені розряди до рівня п’ятого на ІІІ ступені навчання. Також здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями «Харчові технології», «Товарознавство, підприємництво та біржова діяльність», «Будівництво та цивільна інженерія».

Учні Роменського ВПУ є постійними учасниками та переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Гордість училища – стипендіат Президента України (2016 рік) Некроєнко Анна – призер заключного етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка. Стипендіати голови обласної державної адміністрації: Міщенко Олександра – переможець чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат (2013 рік); Кириченко Дар’я – переможець VIII Міжнародного фестивалю з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні (2014 рік); Продченко Наталія – призер заключного етапу XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (2015 рік); Стрижевська Олександра – призер І Міжнародного фестивалю «Best Cook Fest» (2016 рік); Клименко Ірина – призер ІІ Міжнародного фестивалю «Best Cook Fest» (2017 рік).

За результатами атестації загальноосвітньої та професійної підготовки, акредитаційної експертизи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» підтверджує високий рівень здійснення підготовки як кваліфікованих робітників, так і молодших спеціалістів.

Для забезпечення високої якості підготовки робітничих кадрів училище  має відповідну матеріальну базу, яка щороку поновлюється відповідно до сучасних вимог. Завдяки цьому лабораторії, майстерні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» спроможні надавати широкий спектр послуг.

Професійно-технічна освіта постійно вдосконалюється. Необхідність реформування, бажання йти в ногу з часом, постійний пошук шляхів підвищення якості навчально-виховного процесу спонукає педагогічний колектив училища до здійснення дослідно-експериментальної роботи. Зараз колектив працює над темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі». Метою дослідної роботи є організація ефективної системи професійного навчання особистості протягом життя, зокрема, через навчання за програмами перепідготовки та підвищення кваліфікації, відпрацювання технології різних форм відкритого професійного навчання.

У 2016 році, в зв’язку з визначенням Урядом України трьох гостродефіцитних професій на ринку праці, одна з яких - «Монтажник   санітарно-технічних систем і устаткування», навчальний заклад виборов право на створення навчально-практичного центру (НПЦ) за даним напрямком. Центр забезпечуватиме якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснюватиме перепідготовку та підвищення їх кваліфікації, розробку сучасного навчально-методичного забезпечення професій. Державою виділено кошти (більше 600 тисяч грн.) для придбання обладнання. Зараз ведуться роботи по облаштуванню навчального кабінету та майстерні-лабораторії центру.

Колектив Роменського ВПУ висловлює вдячність міському голові Салатуну С.А., депутатам міської ради, голові районної державної адміністрації Білосі В.О., голові районної ради Переварусі В.Я., депутатам районної ради. Завдяки їх підтримці та виділеним коштам відповідно: 120 тис. грн. і 130 тис. грн. буде своєчасно відкрито НПЦ.

За принципами партнерства та взаємодії Роменське ВПУ співпрацює з підприємствами та організаціями міста, району, області. На робочих місцях підприємств учні проходять повноцінну виробничу практику, саме там вони закладають основи досвіду професійної діяльності, зростає рівень фахових якостей, розвивається особистість майбутніх робітників. Найбільш масштабна співпраця з ТОВ «Роменський завод продтоварів»  - генеральний директор Саєнко О.І.,  ТОВ «Завод Кобзаренка» - директор Кобзаренко А.Д.

З 2016 року педагогічний колектив училища запроваджує навчання на модульно-компетентнісній основі, що дасть можливість підвищити якість підготовки кваліфікованих робітників та оперативно реагувати на попит на ринках праці та освітніх послуг.

Стратегія розвитку навчального закладу передбачає впровадження новітніх принципів, форм та методів організації навчально-виховного процесу, запровадження комплексних програм наскрізної практичної підготовки майбутніх фахівців згідно з вимогами багатоступеневої освіти.
 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa