Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 30 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця"
12.04.2017

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 12 років поспіль веде громадську діяльність з метою порятунку життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій.

З 9 березня по 9 квітня 2017 року в місті Ромни проходила ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду “ Серце до серця ” під гаслом “Я хочу бачити життя ”. Всі кошти, зібрані у цьому році в Сумській області і в нашому місті будуть витрачені на  закупівлю медичного обладнання для ранньої діагностики зору дітей від народження  в Сумську обласну дитячу лікарню, в офтальмологічне відділення.

Координаторами Акції в м. Ромни стали  відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відділу освіти та  представник від молоді міста   - учениця ЗОШ № 11- Дарина Чуба.

Скриньки для збору коштів були розміщенні в навчальних закладах міста, магазинах та інших закладах. Також до  заходу долучились небайдужі жителі нашого міста.  Всім, хто зробив свій внесок, волонтери дарували сердечка – символ акції.

Під час проведення щорічної благодійної акції  в навчальних закладах міста було проведено  конкурси плакатів та малюнків, а 6 квітня в Роменському міському будинку культури відбувся благодійний концерт за участю учнів  загальноосвітніх шкіл міста та студентів ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. Під час урочистого відкриття концерту заступник міського голови Ігор Тетірко привітав учасників заходу та  звернув увагу на те , що у випадку хвороби  маленькі пацієнти лікарень потребують найбільшої уваги, тому будь-які кошти, кожна копійка, вбудована в  фундамент допомоги дітям - це надійна інвестиція в майбутнє.

10 квітня в Центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся заключний етап Акції – учнями  загальноосвітніх шкіл та студентами ВНЗ міста було проведено підрахунок коштів, які було зібрано  під час проведення  благодійної акції .

Під час підрахунку коштів, начальник відділу молоді та спорту Роменського міськвиконкому Володимир Мельник нагородив Подяками від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» найактивніших представників загальноосвітніх шкіл міста, Роменського коледжу КНЕУ, Роменського коледжу СНАУ, ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  та  координатора  Акції в  м.Ромни Дарину Чубу.

Переможцем конкурсу малюнків став Давид Божко (ЗОШ №6), 2-е місце в конкурсі малюнків зайняла Владислава Юрченко (вихованка гуртка «Акварелька» ЦПО та РТМ), 3- е місце - у Марії Тітаренко (ЗОШ № 5).

В цьому році  в ході акції було зібрано та перераховано на рахунок ПАТ «Кредобанк» для Сумської обласної дитячої лікарні 11349 грн. 16 копійок (без урахування % за переказ коштів).

Найбільше зібрали коштів серед навчальних закладів  Роменський коледж КНЕУ – 1860 грн. 00 коп., ЗОШ № 11 – 922 грн.10 коп. та СЗОШ № 1 – 914 грн. 42 коп.

Серед підприємств та організацій найбільш зібрала коштів міська громадська організація «Українська громадська рада» - 2000 грн. 00 коп.

Відділ молоді та спорту Роменського міськвиконкому висловлює вдячність учнівським та педагогічним колективам навчальних закладів міста, які взяли участь у підготовці та проведенні благодійного концерту, а саме: СЗОШ № 1 ім.П.І.Калнишевського, СЗОШ № 2 ім.А.Ф.Йоффе, ЗОШ № 4, ЗОШ№ 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7,  ЗОШ № 10, ЗОШ № 11, РК СНАУ, ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ЦПО та РТМ, колективу міського Будинку культури (директор Валентина Любива).

Благодійна діяльність роменчан неодноразово допомагала врятувати життя та не втратити надію тим, хто її потребує. Мешканці нашого міста  неодноразово доводили, що не байдужі до проблем у суспільстві.

Діти - це наше з вами майбутнє, а здорові діти – це майбутні сильні лідери та керівники нашої держави.

Адже всім відомо, що здорове дитинство – це старт у здорове та відповідальне доросле життя, тому ми маємо рішуче направити всі сили на те, щоб  попередити хворобу якісним діагностуванням на ранніх стадіях.

Організатори акції вдячні всім роменцям, які не залишилися байдужими і долучилися до такої необхідної справи – допомоги хворим дітям.

 

Відділ молоді та спорту виконавчого

комітету Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa