Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 30 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення
20.04.2017

Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки з працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб із Донецької, Луганської областей, Автономної республіки Крим та місцевих мешканців, у тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення.

Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» розпочинає набір учасників для участі у проекті «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого від конфлікту населення України». Програма з самозайнятості, мікропідприємництва, професійно-орієнтаційних курсів розрахована на осіб віком від 18 до 60 років. Участь у проекті можуть взяти ВПО та незахищені  верстви населення , демобілізовані  в запас воїни АТО, які не підлягають повторній мобілізації, у розподілі – 75% ВПО, 25% місцевих мешканців, які проживають в Сумській області.

З умовами проекту та роботою Міжнародної організації з міграції можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням: http://www.iom.org.ua.

Для участі в проекті необхідно заповнити анкету та додати скановану копію паспорту (1,2 сторінки та прописка),  ідентифікаційний код, довідку ВПО чи довідку учасника АТО, свідоцтво (виписку, витяг) ФОП для приватних підприємців.  Заповнену анкету та скановані документи для участі в проекті надсилати за адресою: : ligasoc.sumy@gmail.com.

Контактні телефони: 0959268504 - Едуард

                                                0999403587 – Володимир

                                                0660515089 - Станіслав

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa