Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 20 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Двадцять сьома сесія Роменської міської ради
30.05.2017

24 і 26 травня пройшли перше та друге пленарні засідання двадцять сьомої сесії Роменської міської ради.

Перше пленарне засідання розпочалось із внесення змін до порядку денного. В результаті із дев’яти рішень, які було запропоновано додатково внести на розгляд міської ради, вісім було внесено в проект порядку денного, одне питання порядку денного – зняте з розгляду. Обговорення змін до порядку денного тривало майже 2 години. Основним питанням, по якому важко було дійти згоди, стало питання подальшої долі Комунального підприємства «Чисте місто» Роменської міської ради». Прихильники того, щоб дати можливість цьому підприємству працювати далі, наполягали на необхідності створення умов для нормальної роботи підприємства. Інші ж наполягали на тому, що у підприємства відсутня необхідна для роботи техніка, а також воно має незліченні борги, із-за чого рахунки підприємства майже весь час заблоковані, тож воно надалі нормально працювати не зможе. В результаті довгих обговорень вже наприкінці другого пленарного засідання депутатами було прийняте рішення про те, щоб надати КП «Чисте місто» 2 місяці для того, щоб налагодити роботу, за підсумками яких буде вирішуватись подальша доля підприємства.


Багато часу депутати приділили обговоренню питання участі міста в проекті «Нова українська школа», в рамках якого планується на базі Роменської загальноосвітньої школи № 7 створити школу новітнього зразка. Запровадження проекту планується здійснити в 3 етапи, які передбачають заходи по енергозбереженню, заходи по зміцненню матеріально-технічної бази і, власне, відкриття школи нового зразка. Фінансування заходів має здійснюватись частково з державного бюджету, частково – з міського. Частина депутатів висловила думку про те, що через 3 роки, по закінченню втілення цього проекту, новітня школа може автоматично «поглинути» навколишні менші школи, окрім того, протягом цих 3 років інші школи ризикують залишитися без фінансування. Та більшість депутатів була переконана, що місто не може упускати можливості залучити державні кошти на модернізацію закладу освіти. Тож, було прийняте рішення щодо виділення коштів з міського бюджету для участі в проекті на умовах співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку.

Також прийняте рішення щодо встановлення термінів децентралізації ведення бухгалтерського обліку дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста, згідно якого з 1 липня 2017 року на самостійне ведення бухгалтерського обліку переходить Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) № 3 «Оленка», а з 1 січня 2018 року – Роменська СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського і Роменська ЗОШ № 11. Для усіх інших навчальних закладів термін децентралізації перенесено до прийняття Закону України «Про освіту» та завершення процесу територіальної децентралізації, утворення об’єднаних територіальних громад.

Крім того, депутатами прийнято ряд інших рішень щодо вирішення земельних та майнових питань, затверджено Статути ДНЗ № 3 «Оленка», Комунального закладу «Роменський центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе», Комунального закладу «Роменська дитячо-юнацька спортивна школа імені Віктора Гречаного», затверджено порядок призначення на посаду керівників загальноосвітніхнавчальних закладівміста, програму «Репродуктивне та статеве здоров`я нації» на 2017-2021 роки, прийнято нове положення про відділ освіти тощо.За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa