Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 22 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Робота міської ради
05.07.2017

Засідання двадцять восьмої сесії Роменської міської ради, що відбулась 27 червня 2017 року,  розпочалось із розгляду таких депутатських запитів:

1) щодо необхідності вирішення питання визнання бійців добровольчих батальйонів у зоні АТО  учасниками бойових дій та надання їм відповідних пільг (депутат Камєнєва О.В.);

2) щодо продовження часу курсування громадського транспорту у місті Ромни до 22.00 год., а у святкові дні – до 23.00 год. (депутат Камєнєва О.В.);

3) щодо створення амбулаторії сімейного типу в мікрорайоні Процівка, оскільки однієї сімейної дільниці для обслуговування усіх мешканців мікрорайону не достатньо (депутат Білий І.С.).

Усі депутатські запити були підтримані міською радою та направлені на розгляд та виконання посадовцям.

Першим в порядку денному засідання розглянутий проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 26.01.2017 «Про затвердження переліку категорій жителів міста Ромни, які мають право на безкоштовне та пільгове перевезення міським автомобільним транспортом загального користування». В результаті обговорення обранці одноголосно вирішили, що відшкодування з міського бюджету за пільговий проїзд громадян становитиме 43 %  від тарифу на перевезення, який затверджений рішенням виконкому. Таким чином, з 1 липня 2017 року для таких категорій громадян нашого міста, як пенсіонери за віком, інваліди ІІ та ІІІ групи вартість проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування становить 2 грн. протягом усього дня, а також у святкові та вихідні дні.

Рішенням міської ради внесено зміни до Правил благоустрою міста щодо обов’язковості укладення договорів на вивезення сміття як мешканцями багатоповерхівок, так і жителями приватного сектору.

Також в ході засідання були прийняте рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік, затверджено Програму «Регулювання чисельності безпритульних тварин та поводження з ними у м. Ромни» на 2017-2019 роки, прийняті рішення щодо вирішення земельних та майнових питань тощо.

Двадцять дев’ята сесія, засідання якої відбулось 4 липня 2017 року, була присвячена розгляду та затвердженню проекту оновлення генерального плану та плану зонування території міста Ромни Сумської області. Проекти пройшли процедури громадського обговорення у відповідності до вимог законодавства та  отримали позитивний висновок державної експертизи. Напередодні засідання міської ради на спільному засіданні постійних комісій, де були присутні заступник директора ДП НДПІ містобудування Соколов І.А. та головний архітектор проекту Колодов В.М., депутати детально одпрацювали подані по цьому питанню матеріали і надали міській раді пропозиції щодо внесення рекомендацій та зауважень до проекту генплану та зонінгу. Депутатами прийняте рішення міської ради щодо направлення цих зауважень та рекомендацій ДП НДПІ містобудування для їх врахування під час доопрацювання проекту. В основному зауваження стосувалися територій промислових підприємств, що є бюджетоутворюючими господарюючими суб’єктами та мають створювати нові робочі місця. Враховувалось, що при збереженні цих територій за промисловими підприємствами всі технологічні процеси не повинні мати шкідливого впливу на території житлової забудови, місць відпочинку та  мати санітарну захисну зону в межах території підприємства. Також в проектах враховується рішення історико-архітектурного опорного плану міста із межами історичних ареалів. Прийняття цих  документів дозволить активізувати процес містобудування у місті  з дотриманням діючого законодавства.

 За повідомленням відділу організаційного та комп’ютерного забезпечення та відділу містобудування та архітектури

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa