Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 22 жовтняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Навчальний тренінг «Методологія та практика проведення М-тесту»
07.07.2017

Важливою складовою державної регуляторної політики є проведення в ході підготовки проектів регуляторних актів аналізу регуляторного впливу.

Постановою Кабінету міністрів України № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» (зі змінами) запроваджено проведення М-тесту в ході підготовки аналізу регуляторного пливу.

Тест малого бізнесу М-тест розроблено та запроваджено на виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом та відповідно норм європейського законодавства щодо малого та середнього підприємництва.

М-тест суттєво посилює спроможність громадянського суспільства, зокрема бізнес спільноти, впливати на ухвалення рішень органами влади.

З метою поглиблення знань щодо М-тесту для працівників структурних підрозділів міської ради – розробників регуляторних актів 6 липня представником  Коаліції малого та середнього підприємництва в Сумській області – Мосуновим Богданом проведено навчальний тренінг «Методологія і практика проведення М-тесту».

Участь у заході взяли представники управління економічного розвитку, фінансового управління, управління житлово-комунального господарства, управління реєстраційних послуг, управління праці та соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, відділу юридичної та кадрової роботи.

Учасникам тренінгу надані практичні навички проведення М-тесту.

 
Управління економічного розвитку міської ради

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa