Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Форум для ВПО та громади Сумщини
28.07.2017

Громадська організація «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» має нагоду запросити внутрішньо переміщених осіб та представників громади Роменщини взяти участь у  наступних заходах спільних з Міністерством соціальної політики:

1. Форумі для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору (Open space), який відбудеться в рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області», що фінансується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні і метою якого є сприяння розвитку самозайнятості, мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців. Форум проводиться з метою формування практичних навиків ведення бізнесу, розширення кола зв’язків ВПО для просування, обміну досвідом у розвитку власної справи, сприяння позитивному мікроклімату у громадах Сумської області для розвитку самозайнятості та мікропідприємництва. В рамках форуму також заплановано: Круглий стіл на тему «Проблеми підприємництва на Сумщині» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-работодавців; консультації фахівців різних напрямів (відповідно до визначених за результатами моніторингу потреб); безбар'єрне спілкування із представниками влади, успішними бізнесменами Сумщини; майстер-класи; обмін досвідом ВПО, які отримали допомогу від донорів та мають власну справу; ярмарок товарів та послуг підприємців-ВПО, які мають власний бізнес на Сумщині. 

Форум відбудеться з 11.00 до 15.00 4 серпня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ за адресою: Суми, вул. Покровська, 9/1. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів. 

2. Дводенному тренінгу для ВПО "Основи розвитку підприємництва", після якого передбачено проведення конкурсу бізнес-ідей серед учасників тренінгу для визначення 5 переможців, які отримають грантові кошти у рамках Проекту. 

Тренінг відбудеться 5-6 серпня 2017 з 9.00 до 18.00 року у конференц-залі готелю Ювілейний за адресою: м. Суми, пл. Привокзальна 9-А. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів та забезпечено проживання у готелі за рахунок Проекту. 

Всім, хто бажає взяти участь у Форумі для ВПО та громади Сумщини і  тренінгу для ВПО "Основи розвитку підприємництва", необхідно заповнити анкету та зареєструватись за посиланням на сайті https://goo.gl/forms/HMqHEHEogpaVadFa2С

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa