Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Нд, 20 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
26 липня 2017 року відбулось засідання тридцятої сесії Роменської міської ради
31.07.2017

На засіданні було прийняте Положення про надання пільг за рахунок міського бюджету добровольцям - учасникам антитерористичної операції міста Ромни.

Також було прийняте Положення про порядок визначення на конкурсній основі суб`єктів господарювання - виконавців з надання послуг зі збирання, вивезення  твердих, рідких побутових, великогабаритних та ремонтних відходів. З 1 серпня 2017 року до проведення конкурсу міська рада визначила Комунальне підприємство «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради» тимчасовим виконавцем послуг з надання послуг зі збирання,  вивезення, розміщення, захоронення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, рідких побутових відходів, що утворюються на території міста Ромни, та утримання міського полігону по складанню твердих побутових відходів (ТПВ). 

Під час обговорення проекту рішення «Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Ромни на 2017 рік» депутати докладно обговорили проблеми, які унеможливлюють виконання робіт по реконструкції Чапаєвського спуску. Депутати міської ради зійшлися на тому, що неможливо вкладати колосальні кошти міського бюджету в проект, який застарів і морально, і технічно, і з фінансової точки зору. Адже у випадку виконання робіт за проектом, який є на сьогодні, існує великий ризик того, що оновлений перехід на Чапаєвському спуску прослугує зовсім недовго. З іншого боку, усі присутні на засіданні розуміють, що необхідно терміново облаштовувати перехід, адже він знаходиться в аварійному стані. Тож, було надане доручення міському голові Салатуну С.А. на наступному засіданні міської ради проінформувати щодо рішення, яке має конструктивно розв’язати дану проблему.

На виконання раніше прийнятого рішення про створення наглядових рад комунальних підприємств на цьому засіданні створено наглядову радуКомунального підприємства Роменської міської ради «Іллінський ярмарок».

Також було прийнято ряд інших рішень.

                                                                                              за повідомленням відділу організаційного та                                                                                                                      комп'ютерного забезпечення
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa