Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 19 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
До уваги підприємців, представників установ, організацій міста !!!
23.01.2018

Актуальним питанням на даний час в сфері адмінпослуг є отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  для подання відповідних даних в територіальні  органи Державної податкової інспекції.

Відповідно до статті 289 Податкового кодексу України центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин за індексом споживчих цін за попередній рік щороку розраховує величину коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, на який індексується нормативна грошова оцінка сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за станом на 1 січня поточного року.

Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується зі значенням  100 відсотків.

Для визначення нормативної  грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення  необхідно використовувати в розрахунку нормативної вартості землі коефіцієнт індексації визначений в 2017 році, який становить 1,0.

Виходячи з цього нормативна грошова оцінка земельної ділянки в порівнянні з минулим роком не змінилася
.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись в Центр надання адміністративних послуг м. Ромни (вул. Соборна, 13) або за тел. 5 33 00.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa