Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 19 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Святкове богослужіння
26.01.2018

«Немає жодного вищого мистецтва, ніж мистецтво виховання. Мудрий вихователь створює живий образ, дивлячись на який, радіє Бог і люди…».

Християнське вчення говорить, що будь-яка мета без Бога – безцільна, не має смислу.Учитель, педагог покликані розвинути, пробудити найкращі якості юних душ, запобігти руйнації духовного, психічного й фізичного здоров`я учнів.

Саме з метою формування у підростаючого покоління високоморальних якостей, патріотичної та громадської свідомості, цінних орієнтирів, які ведуть людину достойним шляхом по життю, у навчальному закладі багато уваги приділяється духовному вихованню молоді.

Сьогодні, в умовах «споживницької» психології та знецінення високоморальних якостей, українське суспільство особливо потребує термінового повернення до духовних джерел, які допоможуть відродитися українцям як нації, Україні як державі й зайняти відповідне місце серед європейських країн.

25 січня 2018 року у навчальному закладі з нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни, відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий.

Він  побажав, щоб життя всіх, хто названий на честь святої мучениці Тетяни, улаштовувалося згідно з Євангельським вченням і всі жінки у своєму житті насправді несли мир світу. Свята мучениця Тетяна непохитно дотримувалась настанов, які батько-християнин заклав у її вихованні. Для нас свята Тетяна насамперед має бути взірцем любові до Бога та стійкості у вірі, яку вона засвідчила своєю мученицькою кончиною.  

На богослужінні були присутні члени адміністрації, працівники та учні навчального закладу. Цього року  для покращення умов проведення служби  на екрані телевізора у холі  велася online-трансляція,  щоб усі присутні мали можливість слідкувати за перебігом служби у капличці.

Отець Дімітрій поздоровив усіх присутніх зі святом, та звернувся з привітальним словом, у якому зазначив необхідність власним практичним релігійним досвідом стверджувати основи православної віри у своєму житті, закликав не забувати про справжні життєві цінності, нести добро, віру, любов, проявляти безкорисливе співчуття і милосердя до ближніх своїх, наголосив, що зло, агресію, насилля можна побороти лише любов`ю та вірою в Бога.

Юність, молодість – унікальна пора в житті людини. Саме в ці роки остаточно формується свідомість, світогляд, і в ці роки, як правило, приходить кохання, створюються сім`я. Триває навчання, згодом розпочинається і професійна діяльність. Молоді також властива й енергійність, бажання активно брати участь у житті суспільства. І, звісно, молоді люди мають не  забувати основні  православні закони та виконувати Божі заповіді. а для цього необхідно хоч зрідка відвідувати службу, яка є  кращим засобом проти тих незліченних депресій і печалей, які мешкають в "сірому побуті", бо вона як  блискуча веселка Божого заповіту серед туманів загальної метушні. 
 

 

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa