Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 20 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
29.01.2018

Днями у виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Основне питання порядку денного – забезпечення дотримання роботодавцями вимог законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці. Затверджено календарний план роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на 2018 рік.

На засіданні заслухано пояснення щодо причин виплати заробітної плати нижче мінімального розміру 18 роботодавців. В більшості випадків працівники працюють у режимі неповного робочого часу і отримують заробітну плату пропорційно відпрацьованому часу.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Роменського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Скиба Г.С. зазначила, що заробітна плата може бути менше мінімального розміру при застосуванні неповного робочого часу, сумісництва, оплаті роботи за цивільно-правових відносин, тощо. Всі ці дані зазначаються у звітності з єдиного соціального внеску. Більшість роботодавців змушені надавати пояснення на засіданні робочої групи лише через неналежним чином її заповнення.

Заступник міського голови Тетірко І.В. наголосив, що робоча група й в подальшому щомісячно опрацьовуватиме списки роботодавців, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру. Це є одна із складових системної роботи по виявленню фактів недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці. Кожен працівник має право на легальну та належним чином нараховану заробітну плату.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa