Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 19 лютогоУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Зустріч з активною молоддю міста та району з питань молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту , а також національно-патріотичного виховання!
31.01.2018

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  реалізовується проект «Молодіжний портрет Сумщини», суть якого полягає у здійсненні  інформаційно - методичних виїздів в усі міста, райони та ОТГ Сумської області.

Тому, 26 січня 2018 року в м. Ромни в приміщенні Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулась зустріч представників Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», обласного центру «Спорт для всіх» та інститутів громадянського суспільства  з молодіжною та спортивною спільнотами м.Ромни та Роменського району.

Ініціативні групи молоді міста та району, представники молодіжних та спортивних громадських організацій, студентського та учнівського самоврядування, педагоги-організатори та інші, зацікавлені у реалізації молодіжної політики мали змогу  підвищити рівень обізнаності стосовно шляхів реалізації власних ідей, можливостей для молоді, що існують та діють на сьогодні на рівні держави та області у напрямку молодіжної політики, політики у галузі фізичної культури і спорту, а також національно-патріотичного виховання.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Роменської райдержадміністрації  щиро дякують представникам загальноосвітніх шкіл міста та району, вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, громадським організаціям та усім, хто прийняв участь у заході за активну громадську позицію. Окремо дякуємо  директору Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Олександрі Васюті за надану допомогу  в проведенні заходу.

Більш детально з роботою управління та можливостями, які відкриваються для молоді можна ознайомитися за посиланням – http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/.Відділ молоді та спорту виконавчого комітету

Роменської міської ради    
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa