Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відкритий чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате «MAZEPA CHEMPIONSHIP 2018»
22.02.2018

17 лютого 2018 року в м.Полтава пройшов відкритий традиційний чемпіонат Полтавської області з кіокушин карате. В змаганнях прийняло участь більш ніж 450 спортсменів з усієї України. Цей турнір відноситься до вищої категорії складності ( категорії А).

Привезти нагороду з такого турніру вважається дуже престижним. В цьому переконалися і наші юні спортсмени СК «Арадеш», які вперше прийняли участь у змаганнях такого рівня.

Змагання проходили на трьох татамі з самого ранку і до 19.00 вечора. На кожному татамі проходили напружені поєдинки. Команда м.Ромни приїхала на ці змагання в складі спортсменів, більшість з яких, вперше в житті приймала участь в змаганнях. Не дивлячись ні на що,  наші спортсмени виступили дуже вдало.

Шкромида Нікіта зайняв перше місце у своїй віковій та ваговій категорії , не залишивши нікому ніяких шансів - переміг у фіналі накаутом спортсмена з м.Запоріжжя.

Бойко Настя програла в фіналі досвідченій спортсменці з м.Херсона та зайняла почесне друге місце.

Анцибор Олександра - зайняла третє місце.

Також дипломом «за волю до перемоги» був нагороджений наймолодший та найлегший спортсмен (5 років,15 кг) Білошенко Олександр, завоювавши симпатію усіх глядачів та суддівської колегії.

Також хотілося б відзначити Білашенко Богдана, Колодяжного Артема, Шевченка Олександра, Хмілевського Сергія, Дубового Андрія, Уманець Назара, Николаєнка Арсенія за вдало проведені бої та волю до перемоги.

Тренер  Сайфулла Магомедов та батьки висловлюють щиру подяку за надану фінансову підтримку генеральному директору «АгроБізнес ТСК» Геннадію Свірському та  депутату Роменської міської ради Костянтину Малишеву.