Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 24 січняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Обговорено питання охорони праці і не тільки
22.02.2018

У Виконавчому комітеті Роменської міської ради відбувся семінар-нарада з представниками роботодавців та профспілок міста, Роменського, Недригайлівського та Липоводолинського районів. Організаторами семінару стали Управління Держпраці у Сумській області спільно з Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації та Сумською обласною радою професійних спілок. Згідно порядку денного обговорено питання про нове в чинному законодавстві щодо контролю за додержанням трудового законодавства, соціальний захист працюючих у несприятливих та важких умовах праці, організацію охорони праці на підприємствах, соціальний діалог на локальному рівні та інші.

Відкрив семінар міський голова Салатун С.А., який побажав присутнім плідної роботи та гарних вражень від міста представникам інших районів.

З нюансами Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, учасників семінару ознайомила державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Сумській області Яременко Т.Б. Вона наголосила, що у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) розмір штрафної санкції складатиме 111 690 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі розмір штрафу складатиме 11 169 гривень. Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 37 230 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Про особливості надання додаткових відпусток за роботу в несприятливих та шкідливих умовах праці доповідала начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Сумській області Закорко С.М.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Слєпинін О.М. та експерт з організації навчання з питань охорони праці ДП «Сумський ЕТЦ» Арєстова Н.М. інформували з питань охорони праці.

 Значна увага була приділена колдоговірному регулюванню та ролі профспілок у соціально-трудових відносинах. Інформували з даного питання начальник відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення та політики оплати праці Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Левченко О.В. та завідувач відділу правової роботи Сумської обласної ради професійних спілок Власенко С.П.

            Підвів підсумки семінару заступник міського голови Тетірко І.В., який подякував присутнім за результативну нараду та запропонував звертатися з пропозиціями щодо проведення таких заходів у подальшому.За інформацією відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa