Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 23 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Підготовка вчителів початкової ланки до роботи за новим Державним стандартом триває
15.03.2018

14 березня 2018 року на базі комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» заступник директора з навчально-виховної роботи Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Ольга Мельник пройшла чергове навчання як тренер–педагог, з метою підготовки вчителів початкових класів до роботи у Новій українській школі та підвищення їх методичного та практичного рівнів професійної компетентності щодо реалізації завдань  Державного стандарту  початкової загальної освіти. Педагогів з початком роботи привітала декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки Ірина Захарова. Старші викладачі кафедри теорії й методики змісту освіти Сумського ОІППО Зоя Декунова та Алла Лавська координували роботу тренінгу по темі «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення».

19-21 березня Ольга Мельник передаватиме отримані на навчанні знання своїм роменським колегам. Зокрема заплановано опрацювати:

- принципи Державного стандарту початкової загальної освіти;

- зміст освіти;

- освітня програма;

- типова освітня програма закладу освіти;

- базовий навчальний план;

- календарне планування;

- планування на тиждень;

- планування на день;

- навчальні види діяльності, в основі яких діяльнісний підхід.За повідомленням відділу освіти

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa