Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Ср, 27 березняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
28 березня 2018 року відбулось засідання тридцять восьмої сесії Роменської міської ради
29.03.2018

Перед розглядом питань порядку денного серед депутатів виникла дискусія щодо доцільності прийняття рішення щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Прокопенка в районі ЗОШ № 5 під амбулаторію сімейної медицини, оскільки окремі депутати наполягали на тому, що, слідуючи вимогам медичної реформи, така амбулаторія має розташовуватись якомога ближче до відвідувачів, а тому має бути встановлена вглибині мікрорайону Каховка. Щоб уникнути непорозумінь міський голова Салатун С.А. доручив заступнику міського голови Тетірку І.В. організувати роботу тимчасової комісії, яка має всебічно вивчити це питання і на наступне засідання міської ради напрацювати відповідний проект рішення.

В ході розгляду питань порядку денного депутати затвердили звіт про виконання програми економічного і соціального розвитку міста за підсумками 2017 року, прийняли рішення щодо розроблення проекту Прогнозу економічного і соціального розвитку міста Ромни, який має забезпечити стабільний розвиток міста з урахуванням стратегії розвитку усієї Сумської області, а також створення привабливого інвестиційного клімату в нашому регіоні тощо.

На цьому засіданні були заслухані звіти про стан виконання міських галузевих програм: Міської програми  з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки, Міської програми модернізації  та розвитку централізованої системи водопостачання міста Ромни, Програми розвитку культури і духовності в м. Ромни. Прийнято нову Програму шефської допомоги військовій частині А1476 Збройних Сил України на 2018-2020 роки, метою якої є сприяння матеріально-технічному забезпеченню та підтриманню мобілізаційної готовності військової частини А 1476 Збройних Сил України на належному рівні, своєчасне вжиття попереджувальних заходів з питань обороноздатності міста тощо.

Депутати, розглянувши заяву редактора міськрайонної радіостудії «Ромен» Волошко Р.М. щодо звільнення з посади, прийняли рішення задовольнити її прохання. Натомість було прийняте рішення щодо призначення на цю посаду Василенко Л.І. з 21.04.2018. Для остаточного вирішення цього питання лишилось дочекатися аналогічного рішення Роменської районної ради.

Наприкінці засідання було заслухано звіти голів постійних комісій міської ради про роботу комісій у 2017 році. В міській раді працює п’ять постійних комісій:

- постійна комісія  з питань регламенту, законності, інформаційного простору (голова комісії Мірошниченко В.Я.);

- постійна комісія з гуманітарних та соціальних питань (голова комісії Судьїна В.В.);

- постійна комісія з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності міста та регуляторної політики (голова комісії Магденко Ю.А.);

- постійна комісія з питань земельних відносин та екології (голова комісії Роздобудько В.В.);

- постійна комісія з питань розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури (голова комісії Журенко Я.А.).

Роботу всіх комісій у 2017 році було визнано задовільною, повноваження голів постійних комісій продовжено ще на рік.
За повідомленням міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa