Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
«СТАРТИ НАДІЙ»
22.05.2018

14-15 травня  2018 р.  в м. Ромни на стадіоні спортивного комплексу ім. В. Окіпного відбувся  останній  вид програми ХХУІ міських спортивних ігор школярів «Старти надій». В змаганнях взяли участь 5 команд учнів загальноосвітніх шкіл І групи (90 школярів 7 класів).  Програма змагань складалась  з 6-ти  вправ: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу, біг на 800м ( дівчата), 1000м ( хлопці),піднімання в сід за 1 хвилину,естафета 8х50 м.

Команда СЗОШ №1 виборола 1 місце,набравши 1768 очка, друге місце зайняли школярі ЗОШ №7 (1728 оч.); третє  місце посіла команда ЗОШ №5 (1641 оч.); 4 місце - ЗОШ №11 (1631 оч.); 5 місце -ЗОШ №10 ( 1306 оч.) ;

Команда - переможець  була нагороджена перехідним Кубком та грамотою, команди призери нагороджені грамотами відділу молоді та  спорту міськвиконкому.

Дирекція ДЮСШ висловлює подяку  вчителям фізкультури Олександру Балябі та Миколі Коротких  (СЗОШ №1), Олені Боярко та  Наталії Івко ( ЗОШ №7), Дмитру Скрипці ( ЗОШ №5)  за якісну підготовку учнів до змагань.
ПІДСУМОК 26-их МІСЬКИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

У загальному підсумку   комплексного заліку 26 –их міських спортивних ігор школярів ( 8 кращих результатів з 11 видів спорту для ЗОШ І групи ( ЗОШ №1,2,4,5,7,10,11) та 5 результатів з 5 видів спорту для ЗОШ ІІ групи (ЗОШ № 6,8 ) місця розподілилися  слідуючим чином:

Серед ЗОШ ІІ групи
:     І місце виборола ЗОШ № 6 -   75 оч.
                                       ІІ місце посіла     ЗОШ № 8  - 60 оч.

Відділи освіти, відділ  молоді та  спорту виконавчого комітету Роменської міської ради, дирекція  Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного  висловлює подяку директорам шкіл: ЗОШ № 4 - Спичці Л.О., СЗОШ №1 Судьїній В.В., ЗОШ № 11- Зеленській В.В., ЗОШ  № 6 - Загайко О.А.,  вчителям фізкультури цих шкіл за високі організаційні якості та підготовку команд до змагань.