Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 20 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося чергове засідання сесії
26.07.2018

Вчора відбулось пленарне засідання сорок п’ятої сесії Роменської міської ради. На початку засідання депутати підтримали такі депутатські запити:

- Білого І.С. щодо впорядкування назв вулиць, оскільки в місті є дві вулиці із назвою «Миколаївська», що викликає плутанину під час виклику додому до хворих лікаря чи карет швидкої допомоги, а також може мати серйозні наслідки під час виклику інших служб екстреної допомоги;

- Білого І.С. забезпечення безперебійного руху автобусів на маршрутах № 3, 9, 10 згідно із графіком;

- Головач І.В. щодо облаштування системи водовідведення в районі «Оболонь» на Засуллі, оскільки весняні паводки затоплюють приватні оселі, проїжджу частину, колодязі, туалети тощо;

- Мірошниченка О.В. щодо упорядкування сміттєвих звалищ навколо кладовища в созівському мікрорайоні

- усний депутатський запит Журенко Я.А., яка повідомила, що вона невдоволена відповіддю на її депутатські запити (січень та червень 2018 року) щодо підключення до мережі центральної каналізації багатоквартирного будинку по вул. Монастирська, 11, а саме тим, що у відповіді вказується, що ініціювати виділення коштів на це з бюджету можливо лише за умови співфінансування робіт мешканцями будинку. Наголосила, що у цьому будинку не створене ОСББ, крім того, облаштування багатоквартирного будинку вигрібною ямою є порушенням будівельних, а також екологічних норм. Звернулась з вимогою додатково розглянути це питання з урахуванням висловлених зауважень.

Було розглянуте звернення мешканців будинку по вул. Гостиннодвірській, 12А, в якому з березня цього року не працюють ліфти. Звернення направлене на опрацювання заступнику міського голови Лузану Є.С., також, з огляду на те, що в даний час в бюджеті відсутні необхідні для ремонту ліфтів кошти, депутати пообіцяли повернутися до цього питання під час перегляду бюджету за 6 чи 9 місяців.

Також на засіданні міської ради були присутні представники громадської організації «Автоєвросила» в м.Ромни, які висунули вимоги по належному і своєчасному ремонту доріг в місті. Заступник міського голови Лузан Є.С. повідомив, що в даний час тривають тендерні процедури по капремонту автомобільних доріг міста і завірив, що протягом 1-3 тижнів розпочнуться ремонтні роботи на запланованих ділянках доріг.

В ході розгляду питань порядку денного депутати прийняли ряд рішень щодо вирішення земельних та майнових питань, заслухали інформації про хід виконання програми діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів в місті Ромни «Антигепатит», програмиборотьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року в місті Ромни, програми регулювання чисельності безпритульних тварин та поводження з ними у м. Ромни» на 2017-2019 роки тощо. Також депутати затвердили нову міську програму розвитку паліативної допомоги на 2018 -2022 роки. Проект рішення про надання   пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування депутатами не був підтриманий, оскільки в даний час за відсутності в бюджеті коштів підкріпити програму фінансуванням неможливо, але після прийняття цієї програми громадяни, які користуються нинішніми пільгами, будуть їх позбавлені. Тож, ця програма має бути відтермінована.

Були заслухані звіти заступників міського голови та керуючого справами виконкому, які були прийняті до відому, робота визнана задовільною. Також заступнику міського голови Лузану Є.С. було доручено врахувати у подальшій роботі зауваження та пропозиції, висловлені депутатами.

Наприкінці засідання міська рада прийняла рішення про дострокове припинення повноважень депутата Роменської міської ради сьомого скликання Сівака В.В. за його власною заявою.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa