Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 27 травняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Про стан своєчасності виплати зарплати на підприємствах міста!
22.08.2018

Право кожного громадянина на своєчасне одержання винагороди за працю та отримання соціальних виплат закріплено у статтях 43, 46 Конституції України. На жаль, право працівника на своєчасну виплату зарплати не завжди забезпечується.

Здійснюється щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати по м. Ромни. За підсумками липня 2018 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати по місту становить 49,5 тис. грн. (КП «Чисте місто» РМР).

Питанням забезпечення своєчасності виплати зарплати опікується тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданнях комісії заслуховуються керівники підприємств-боржників, з’ясовуються причини виникнення боргу по кожному підприємству, визначається, чи дотримуються керівники чинного законодавства. З початку року відбулося 8 засідань комісії, на них заслухано 5 звітів керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України.

Системна робота щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати на Роменщині проводиться постійно. Зрозуміло, що подолання цієї проблеми – справа не одного дня, тому робота, спрямована на погашення заборгованості із виплати заробітної плати триває.

 

За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa