Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 10 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення!
22.01.2019

У виконавчому комітеті відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання заступник міського голови Тетірко І.В. Згідно порядку денного розглядалися питання про дотримання роботодавцями міста законодавства в частині оформлення найманих працівників та мінімальних гарантій в оплаті праці, застосування режиму неповного робочого часу.

Особлива увага робочою групою приділяється питанню правомірності застосування роботодавцями міста цивільно-правових договорів. Начальник відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Стоян Л.М. проінформувала, що відповідно до чинного законодавства виконання робіт, надання послуг фізичною особою може здійснюватися як на підставі трудового, так і цивільно-правового договору. Але, на сьогоднішній день деякі роботодавці укладають із фізичними особами цивільно-правові договори, щоб уникнути відповідальності за найманого працівника з питань охорони праці, обов’язку виплачувати йому мінімальну заробітну плату, надавати щорічну відпустку, тощо. Працівник, який дає згоду на укладення цивільно-правового договору, повинен розуміти, що таким чином позбавляє себе права на певні соціальні гарантії. Було, наголошено, що підміна трудових договорів цивільно-правовими є недопустимою.

Начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Роменського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Скиба Г.С. зазначила, що органами Пенсійного фонду постійно  аналізується рівень оплати праці не лише найманих працівників, але й керівників підприємств. Досить часто керівники нараховують собі заробітну плату значно нижчу встановленого законодавством розміру мінімальної заробітної плати. Скиба Г.С. наголосила, що на законодавчому рівні планується встановити мінімальну базу ЄСВ для зарплати керівників підприємств, що рівна двом мінімальним зарплатам (у 2019 році це буде 8346 грн).

На засіданні заслухано пояснення з питань порядку денного 10 роботодавців.За повідомленням відділу з контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa