Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пн, 10 серпняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
“Відкрите урядування» - інструмент підсилення органів місцевого самоврядування в Україні
01.02.2019

Міський голова Сергій Салатун взяв участь круглому столі з метою обговорення ролі органів місцевого самоврядування в процесі виконання Національного Плану для України з впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»» на 2018-2020 роки. Захід організований Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України (АМУ).

Круглий стіл організовано в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», метою якого є покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Проект виконується Конгресом в рамках Плану Дій Ради Європи для України на 2018- 2021 роки.
 

 

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa