Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 4 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Оголошення!
22.02.2019

Виконавчий комітет Роменської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради


Вимоги до кандидатів
: громадянство України,  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст/магістр, загальний стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

-
головного спеціаліста відділу молоді та спорту Виконавчого комітету  Роменської міської ради

Вимоги до кандидатів
: громадянство України,  повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст/магістр, загальний стаж роботи не менше 3 років.

До конкурсу допускаються кандидати
добре обізнані з комп’ютерними технологіями та вільно володіють державною мовою.

Документи приймаються
протягом 30 календарних днів з дня виходу оголошення про конкурс за адресою: м. Ромни, б-р Шевченка, 2, 2-й поверх, кімната 17.

Додаткові відомості
про умови конкурсу можна одержати по телефону: 5-29-01.

Потрібні документи:
заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, електронна декларація про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції», копія документа, який посвідчує особу, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), письмову згоду на обробку персональних даних, 2 фотокартки розміром 4х6. 


Конкурсна комісія

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa