Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 4 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Грант на реалізацію дослідницьких проектів в цілях сталого розвитку
01.03.2019

Українська Соціальна Академія запрошує громадських активістів, студентів-магістрантів, аспірантів та молодих професіоналів скористатися грантами для проведення дослідницьких проектів в рамках програми «Суспільна етика і лідерство».

Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню цілей сталого розвитку в Україні, а саме:

· Подолання бідності в Україні;

·Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;

·Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку.

Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі «Суспільна етика і лідерство», яка відбуватиметься в Києві протягом чотирьох місяців. Під час модульної програми учасники розглядатимуть актуальні питання та проблеми сучасності, що стосуються різних сфер суспільного життя країни у світлі принципів суспільної етики.

Разом з тим, учасники програми працюватимуть над проектами своїх досліджень, а саме – формуватимуть чіткі цілі та завдання, плануватимуть етапи реалізації та формулюватимуть очікувані результати під супроводом організаторів та викладачів програми. На останньому модулі програми – демо дні – учасники презентуватимуть проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку. 

Участь у програмі безкоштовна. Лише оргвнесок у розмірі 500 грн.

Старт програми - 28 лютого.


За повідомленням управління економічного розвитку

 
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa