Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 4 червняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Від нас залежить майбутнє наших дітей
28.03.2019
У перший день березневих канікул, 25.03.2019, усі вчителі міста Ромни об’єдналися для обговоренням спільної теми «STEM освіта – освіта нового покоління».

Реалізувати ідею створення інтегрованих засідань міських методичних об’єднань педагогів було нелегкою справою. Але ми спробували і поєднали фізику та історію, математику та трудове навчання, інформатику та образотворче мистецтво, хімію, основи здоров’я та фізичну культуру, біологію та українську мову, музичне мистецтво та іноземні мови. 

Педагоги знайомилися з освітнім простором шкіл міста, вчилися проводити тренінгові вправи на знайомство, проводили майстер-класи з використання сучасних інтерактивних сервісів Plikers, LearnigApps, Quzizz, Сlass Time за допомогою BYOD. Малювали, вирізали, створювали ментальні карти, презентували вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей, знайомилися з методикою використання конструктора LEGO на уроках в початковій школі, обговорювали питання впровадження проектної діяльності, використання фрагментів музичних творів на уроках іноземних мов, вчилися використовували кейс-технології та перевернуте навчання та багато іншого. 

Відомий педагог Елвін Тоффлер говорив: «У майбутньому неосвіченим буде вважатися не той, хто не вміє читати, а той, хто не вміє навчатися». Наші вчителі вміють навчатися та навчати! І саме таких вчителів потребує Нова українська школа. Крокуймо в ногу з часом, будьмо професійно компетентними, бо саме від нас залежить майбутнє наших дітей.

 


Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, Галина Мальцева
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa