Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
22.11.2011 відбулася апаратна нарада, яку провів секретар міської ради Цецюр М.С.
22.11.2011

Жарий А.Г., заступник міського голови, поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 23.03.2011 № 53 «Про оголошення місячників і толок по санітарному очищенню і благоустрою міста». У зв’язку з виконанням дане розпорядження знято з контролю. 

Панченко Я.М., начальник управління праці і соціального захисту населення поінформував про стан виконання розпорядження міського голови від 12.12.2007 № 322 «Про затвердження міських заходів на 2008-2011 роки "Ромни – територія повноцінного життя» за такими напрямками: створення умов для безперешкодного доступу інвалідів до місць громадського призначення та об’єктів соціальної інфраструктури; сприяння працевлаштуванню, здобуттю освіти і професійній підготовці інвалідів; матеріально-побутове і медичне забезпечення інвалідів; сприяння активному життю осіб з обмеженими можливостями; сприяння діяльності громадських організацій інвалідів, благодійництву та меценатству. Робота по виконанню даного розпорядження триває. 

Проценко О.В., заступник міського голови, керуюча справами виконкому, акцентувала увагу керівників структурних підрозділів виконкому міської ради на вимогах Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема статті 15 на основі результатів моніторингу офіційних сайтів міських рад і райдержадміністрацій, проведеного відділом забезпечення доступу до публічної інформації Сумської облдержадміністрації. Проценко О.В. наголосила на тому, що маючи значний потенціал, структурні підрозділи не доклали належних зусиль для наповнення офіційного сайту міської ради – за результатами моніторингу щодо розміщення публічної інформації сайту відведено 9 місце. 

Традиційно керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, надали інформацію про актуальні питання роботи. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa