Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сумщина вітає Президента України
24.11.2011

Віктор Янукович перебуває з робочою поїздкою на Сумщині 

Глава держави відвідав державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка, де вручив навчальному закладу Прапор.

«Ваш ліцей є потужною базою для формування молодих офіцерських кадрів, яких потребують сьогодні Збройні сили України», – наголосив Президент.

«Керівництво держави приділяє особливу увагу військовому будівництву і військовій реформі. Зараз підготовлені нова редакція Стратегії Національної безпеки та проект воєнної доктрини України, які мають бути ухвалені найближчим часом. На Збройні сили України очікують радикальні зміни і роль у цьому процесі високо освічених офіцерів важко переоцінити. Саме від вас, майбутніх офіцерів залежить успішна побудова нової сучасної армії», – підкреслив Віктор Янукович.

СУМЩИНА ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИЗа словами Верховного Головнокомандувача Збройних сил України, створення на базі ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетського корпусу є свідченням уваги з боку держави до молодих поколінь, створення належних умов для підлітків, які мають бажання опанувати військові професії.

Віктор Янукович поспілкувався з кадетами та їх батьками, ознайомився з музеєм історії ліцею-інтернату.

Глава держави оглянув реконструйовану будівлю Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, взяв участь у церемонії введення у дію найбільшого в Європі випробувального комплексу на ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш».

СУМЩИНА ВІТАЄ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИПеребуваючи на підприємстві, Президент України зазначив: «Запуск випробувального комплексу в Сумах – це вдалий приклад залучення інвестицій у розвиток українських підприємств, реалізації на практиці інноваційно-інвестиційного підходу. Залучення 20 мільйонів доларів капітальних інвестицій є результатом партнерської співпраці влади та інвесторів, яка дала нове дихання підприємству».

За словами Глави держави, кожен інвестор має відчувати соціальну відповідальність за ті території, на яких він працює, брати участь в різноманітних соціальних проектах, піклуватися про людей. 


Янукович поспілкувався з трудовим колективом підприємства щодо важливості запровадження в країні реформ та подякував за плідну працю заради соціально-економічного розвитку України.

Як повідомив перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор ПОПОВИЧ, сьогодні розглядається питання щодо збільшення постачання сумської продукції для нафтогазового комплексу та теплової енергетики держави, адже якість насосів, вироблених ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш», є високою.

«За підтримки обласної влади ми менш, ніж за рік побудували випробувальний комплекс», – підкреслив директор підприємства Володимир ЯМБУРЕНКО.

Запуск агрегату дозволить створити 120 нових робочих місць та збільшити потужності Сумського заводу, адже замовлення на продукцію вже є, як на 2011 так і на 2012 роки, повідомив Володимир Ямбуренко.

«Комплекс є моделлю магістральної насосної станції. На ньому передбачається проводити випробування з максимальним навантаженням до 14 МВт. Перші замовлення надійшли від ВАТ «АК Транснафта» Російської Федерації, що використовує продукцію Сумського заводу «Насосенергомаш» для будівництва транспортної системи «Східний Сибір – Тихий океан», – зазначив очільник підприємства.

Крім того, комплекс дозволить проводити випробування насосного обладнання для нафтовидобувної промисловості та атомних електростанцій.

Сьогодні ж Віктор Янукович відкрив новозбудований цех на ПАТ «Крафт Фудз Україна» у Тростянці. 


За інформацією сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa