Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Стан оформлення житлових субсидій в місті
30.11.2011

В умовах підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги реальну підтримку сімейного бюджету малозабезпечених верств населення забезпечує запроваджена з 1995 року державна програма житлових субсидій. Право на субсидію мають сім’ї, в яких оплата за користуванням житлово-комунальними послугами перевищує 15 % середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Сім’ї, що складаються лише з непрацездатних громадян, при оформленні субсидії сплачують 10 % середньомісячного сукупного доходу. 

Станом на 30.11.2011 року за призначенням житлової субсидії звернулося 2815 сімей. Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 2723 заявникам. 

За призначенням житлової субсидії вперше звернулося 209 заявників, які до 2011 року не отримували субсидію, що становить 8 % від загальної кількості заявників.
Кількість одержувачів субсидій становить 2163 сімей.
Середній розмір субсидії на житлово-комунальні послуги становить 32,29 грн. в неопалювальний період, 180,00 грн. – в опалювальний період. 

Субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу в 2011 році призначено 109 заявникам.
Спеціалістами відділу грошових виплат і компенсацій виконано близько 42365 перерахунків раніше призначених субсидій. Майже всі перерахунки виконані без участі громадян, в автоматичному режимі.
Законодавством передбачено кілька обмежень для надання субсидій. 

Зокрема, це стосується працездатних громадян, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості протягом трьох попередніх місяців, що передують місяцю звернення за субсидією, а також тих, хто має два транспортних засоби (вітчизняного виробництва, які перебувають в експлуатації протягом менше як 10 років з дати випуску, та інші транспортні засоби, що перебувають в експлуатації протягом менше як 15 років з дати випуску), більше одного житлового приміщення (будинку), здає житло в найм, не є власником житла. У випадку придбання житла субсидія призначається не раніше ніж через рік з місяця придбання.
Проте навіть у таких випадках можливість отримати житлову субсидію є. Такі сім’ї можуть звернутися до комісії з питань призначення соціальних допомог, яка створена при виконкомі Роменської міської ради. 

Крім того, за рішенням комісії, виходячи з конкретних обставин, субсидії можуть призначатись незалежно від розміру загальної площі житла.
Комісією по дослідженню житлових умов громадян для отримання житлових субсидій розглянуто 1184 звернень громадян.
Управлінням праці та соціального захисту населення, з метою забезпечення належного обслуговування громадян, встановлено графіки роботи із запровадженням продовженого робочого дня: з 8.00 до 18.00 год. в робочі дні без обідньої перерви та прийом спеціалістами у суботу з 9.00 до 14.00 год., крім того, працює “гаряча” телефонна лінія за номером 2-15-36.

Світлана Тарасова
начальник відділу грошових виплат і
компенсацій УПСЗН
виконкому Роменської міської ради

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa