Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Необмежене бажання жити
02.12.2011


Територіальний центр як одна з установ соціального захисту виконує певні функції з надання послуг особам з обмеженими фізичними можливостями. На сьогоднішній день на обліку перебуває 149 інвалідів від 18 до 80 років і старші, з них 143 чол., в т.ч. інвалідів Великої Вітчизняної війни 11 осіб, отримують послуги відділенням соціальної допомоги вдома за місцем проживання. 

Крім щоденної допомоги інвалідам надається допомога в проведенні поточних ремонтів (16 чол.), забезпеченні дровами (3 чол.), обробці присадибних ділянок (11 чол.). 

При територіальному центрі діє пункт прокату засобів реабілітації, зокрема інвалідних візків та ходунців. Його послугами скористались 7 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Усвідомлюючи необхідність посилення уваги до інвалідів, робота працівників терцентру направлена на те, щоб якомога більше допомоги отримали наші підопічні. Залучаємо до цього благодійників. Всі інваліди, що перебувають на обліку в терцентрі отримують продуктові набори. З місцевого бюджету 44 інваліда отримали грошову допомогу на загальну суму 2650,00 грн. 

Обмежені фізичні можливості – це необмежене бажання жити повноцінним життям. Маючи активну життєву позицію, підопічні терцентру з числа інвалідів займаються вишиванням, співають, пишуть і декламують вірші, танцюють, грають на музичних інструментах, мають можливість спілкування у відділенні соціально-побутової адаптації. 

Неодноразово брали участь у виставках творчих робіт в м .Суми та м. Києві роботи інваліда І групи Шевченко Надії Іванівни, яка вишиває ногами.
Маючи вади із зором, прекрасно грають на баяні Мовчан О.А. та Баков О.І., а Жукова М.В. читає гумор, співає та танцює. Талановито пише та читає вірші інвалід ІІ групи Донецька В.Г. 

Інвалідам, що перебувають на обліку в терцентрі, завжди приділяється особлива увага, адже це люди нелегкої долі. І наш обов’язок постійно дбати про тих, кому так необхідна наша допомога.

Валентина Крутуха,
в.о. директора терцентру

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa