Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Роменському вищому професійному училищу – 45
05.12.2011

Ігор КОЗОЛУП: «Роменське вище професійне училище довело свою затребуваність на ринку освітніх послуг не тільки міста Ромни і Роменського району, а й усієї області»

Колектив закладу запровадив нові форми роботи з абітурієнтами, учнями. Результати обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів свідчать про високий рівень підготовки майбутніх робітничих кадрів», – зазначив на урочистостях перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп.

За словами директора Роменського вищого професійного училища Павла Помарана, головним скарбом закладу є люди, педагогічний колектив. Завдяки роботі, майстрів, педагогів, вихователів, училище підготувало понад 10 тисяч робітників, близько 500 молодших спеціалістів, на базі закладу було підвищено кваліфікацію або перекваліфіковано за замовленнями центрів зайнятості та фізичних осіб близько 2 тисяч фахівців.

За роки свого існування заклад пройшов шлях від технічного училища до вищого професійного училища, де учні отримують робітничі спеціальності, середню освіту та кваліфікацію молодшого спеціаліста.

Наразі в стінах закладу здійснюється підготовка фахівців на трьох відділеннях: «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Товарознавство та комерційна діяльність, легка і харчова промисловість», «Комп’ютерні технології».

На базі Роменського вищого професійного училища діє навчально-консультативний пункт заочного відділення Сумського державного університету. Це дає змогу 400 студентам отримувати вищу освіту за заочною формою навчання на 4 факультетах: економіка підприємства, фінанси, менеджмент організації, інформатика.

При училищі функціонує експериментальний педагогічний майданчик Інституту професійно-технічної освіти України Академії педагогічних наук України, який працює над проблемою «Організаційно-педагогічні умови вдосконалення управлінської діяльності у ВПУ».

Серед роботодавців та соціальних партнерів закладу знані в місті, області та Україні підприємства: ТОВ «Роменський завод продтоварів», підприємство «Геологорозвідувальне обладнання «Надра», ТОВ «Будпартнер». Навесні 2011 року в закладі відкрито другий в області ресурсний центр одного зі світових лідерів будівельної галузі – компанії «Хенкель», що дозволяє учням набувати досвіду роботи з сучасними технологіями в будівництві та новими будівельними матеріалами.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa