Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Віктор Чернявський: «Від виконання бюджетів – до заможного життя регіону»
12.12.2011

Сумщина демонструє кращі показники наповнення казни, ніж у попередні роки

Про це йшлося у ході прес-конференції першого заступника голови облдержадміністрації.

«Аби забезпечити сталу динаміку розвитку регіону та вивести область до п’ятірки найбільш економічно розвинутих у державі, перш за все, ми маємо дбати про наповнення бюджетів», – підкреслив Віктор Чернявський.

Він повідомив, що до загального фонду місцевих бюджетів Сумської області за 11 місяців поточного року надійшло 1377,5 мільйона власних і закріплених доходів. При цьому контрольні показники Міністерства фінансів України за відповідний період виконано на 103,6%, затверджені показники – на 101,9%, понад план надійшло 25,4 мільйона гривень.

За словами Віктора Чернявського, темпи зростання фактичних доходів загального фонду місцевих бюджетів відповідно до січня-листопада 2010 року склали 119,2% або зросли на 221,9 мільйона гривень.

Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації, податку на доходи фізичних осіб надійшло 1002,6 мільйона гривень або 100,5% до плану на 11 місяців. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження цього виду податку збільшилися на 132 мільйони гривень або на 15,2%.

Плати за землю до місцевих бюджетів зараховано 203,5 мільйона гривень або 106% до плану 11місяців, понад план отримано 11,4 мільйона гривень.

«У наслідок перегляду договорів оренди земельних ділянок та приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства в частині визначення суми орендної плати, проведення оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів надходження плати за землю збільшилися на 35,5 мільйона гривень або на 21,1%», – наголосив Віктор Чернявський.

За словами Віктора Чернявського, прогнозні показники доходів загального фонду місцевих бюджетів на 2012 рік, доведені Міністерством фінансів України, складають 1,8 мільярда гривень.

«Збільшення надходжень до бюджету та розвиток регіону в цілому напряму залежить від роботи промислових підприємств області, залучення інвестицій у виробництво», – підсумував Віктор Чернявський.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa