Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Свобода руху для щасливого дитинства
14.12.2011

Сумщина долучилася до Всеукраїнської благодійної акції «Свобода руху для щасливого дитинства», у ході якої обласній дитячій клінічній лікарні передано препарат «Диспорт» для лікування дітей з ДЦП

Акція відбулася за сприяння голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ.

За інформацією президента Всеукраїнської громадської організації «Свобода руху для щасливого майбутнього» Олега АНДРІЙЧУКА, до неї долучилися 18 міст по всій державі. На Сумщині вона проводиться вперше. 

«Ми звернулися за допомогою до губернатора Юрія Чмиря і отримали підтримку та повне розуміння. Налагоджено тісну співпрацю органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесменів задля придбання дорогих препаратів для лікування дітей з ДЦП», – підкреслив Олег Андрійчук.

Гостей вразила матеріально-технічна база та оснащення обласної дитячої клінічної лікарні.

«Одразу видно, що влада приділяє увагу медицині та вкладає значні кошти у модернізацію галузі», – зазначив координатор проекту.

Заступник головного лікаря Сумської обласної дитячої лікарні, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони материнства, дитинства та медичного забезпечення Ганна БОГДАНОВА зазначила, що метою акції є створення необхідних умов для покращення самопочуття та здоров'я дітей, хворих на дитячий церебральний параліч.

«Вперше за останні роки, 12 дітей із Сумської області коштом Державного бюджету були направлені на лікування до Міжнародної клініки відновного лікування професора Козявкіна», – зауважила лікар.

Вона підкреслила, що обласна рада планує збільшити фінансування на лікування дітей з неврологічною симптоматикою, що дозволить придбати необхідні препарати.

«Застосування «Диспорту» – прорив у лікуванні дитячого церебрального паралічу», – підкреслив обласний дитячий невролог Леонід БІТТЕРЛІХ.

Препарат значно підвищує ефективність комплексу фізіотерапевтичних та реабілітаційних заходів, у результаті чого хвора дитина швидше повертається до повноцінного життя, переконаний фахівець.


За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa