Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Спортивні новини
21.12.2011

У спортивній залі Роменського державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське ВПУ» відбулися змагання з волейболу серед команд вищих навчальних закладів у залік спартакіади міста серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

За результатами змагань, місця розподілились таким чином : 1-е загальнокомандне місце виборола команда Роменського коледжу Київського Національного економічного університету, 2-е місце - команда Роменського коледжу Сумського Національного аграрного університету , а 3-е - команда Роменського державного професійно-технічного навчального закладу « Роменське ВПУ».

На базі спорткомплексу ім.Володимира Окіпного відбувся 4-й традиційний відкритий обласний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків, дівчат 1998-1999р.н. та 2000- 2003 р.н.

Цього року на змагання приїхало більше ніж 160 учасників із Сумської, Полтавської та Черкаської областей .

Вихованки відділення спортивної гімнастики дитячо-юнацької спортивної школи привітали учасників турніру показовим виступом.

Перше командне місце посіла команда Роменської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери О.Г.Богуш та С.В.Ковальчук) , 2-е місце - команда м.Суми, 3-є - команда Черкаської області.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Ведмідь Валерія, Козлов Данило, Кугуєнко Тарас, Ляхов В'ячеслав, Рєзнік Артем, Чапець В'ячеслав (СЗОШ № 1), Гамарник Ганна, Горобець Денис, Агєєнко Семен, Шишко Тарас ( СЗОШ № 2 ), Сарієв Самір (ЗОШ № 3), Яременко Євген (ЗОШ №4), Бабута Єгор, Завалішин Денис (ЗОШ № 5 ), Джинай Русанна , Клейнос Антон (ЗОШ № 7), Іскрицький Олександр (ЗОШ № 11), Цюх Дмитро (ЗОШ № 8), Бутко Максим (с.Герасимівка), Нюкало Іван ( с.Миколаївка).

Крім того,відбулися змагання з армспорту серед учнів загальноосвітніх шкіл  міста.

Юнаки змагалися у двох вагових категоріях - до 65 кг та 65+ кг.

У ваговій категорії до 65 кг почесне 1-е місце посів В’ячеслав Щербина   (СЗОШ № 1), 2-е місце - Микола Пасько (ЗОШ № 7) , 3- є місце виборов Андрій Шульженко (СЗОШ № 2).

У ваговій категорії 65+ кг місця розподілилися таким чином:
1 місце - Черевко Олександр (ЗОШ № 7)
2 місце - Харченко Микола (СЗОШ № 1)
3 місце - Данильченко Максим (ЗОШ № 4)

У спортивній залі Роменського МВ УМВС України в Сумській області пройшли   змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь спортсмени нашого міста та гості із міст Суми, Конотоп, Шостка, Путивль та смт. Лохвиця.

За результатами змагань, переможцями та призерами стали    :

- серед дорослих: перше місце посів Майстер спорту України з настільного тенісу Максим Губенко, другим був Майстер спорту України з настільного тенісу Артем Губенко ( м.Суми), третє місце у Володимира Бєлоброва (м.Конотоп);

- серед дітей: перше місце посів Євген Язєв (СЗОШ № 1), 2-е місце – Володимир Калініченко (м.Конотоп), 3-є місце – Максим Татарніков (ЗОШ № 11).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому .

Ірина ГОНЧАРОВА, головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому