Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Засідання ради підприємців
22.12.2011

У залі засідань виконкому міської ради відбулося чергове засідання ради підприємців при міському голові.

Тема - обговорення проекту рішення сесії міської ради про встановлення ставок єдиного податку.

Члени ради та запрошені заслухали і обговорили інформацію заступника начальника фінансового управління Ярошенко Тетяни про встановлення ставок єдиного податку на рівні 10% мінімальної заробітної плати для першої групи приватних підприємців та 20% мінімальної заробітної плати для другої групи приватних підприємців.

У ході обговорень кожен член ради підприємців висловив свою думку по даному питанню.

Прийнято рішення про внесення радою підприємців пропозиції розробнику даного проекту щодо встановлення ставок єдиного податку в розмірі 7% мінімальної заробітної плати для першої групи приватних підприємців та 15% для другої групи.

На засіданні також було заслухано інформацію заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Гончаренко Вікторії про результати розгляду листа ради підприємців щодо діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Вона повідомила присутніх, що на даний час готуються зміни до розпорядження міського голови стосовно діяльності групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Під час засідання, голова ради підприємців Козаченко Наталія довела до відома присутніх вимоги Закону України «Про захист персональних даних», відповідно якого кожен суб’єкт господарювання, який володіє базою персональних даних, в термін до 1 січня 2012 року повинен зареєструватися в
Державній службі з питань захисту персональних даних.

Начальник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку Христій Валентина поінформувала присутніх про фінансове забезпечення Програми розвитку підприємництва м. Ромни на 2012 рік та ознайомила з проектом Закону України «Про внутрішню торгівлю».
Також було затверджено перспективний план роботи ради підприємців при міському голові. на 2012 рік.

Управління економічного розвитку

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa