Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
03.01.2012

Про стан виконання розпорядження міського голови від 30.09.2008 № 235 «Про скорочення споживання природного газу за рахунок використання місцевих видів палива на підприємствах комунальної енергетики, установах бюджетної сфери та населення у 2009-2015 роках» поінформував Жарий А.Г., заступник міського голови. 

Зазначив, що велика економія газу населенням досягнута за рахунок заміни опалюлювальних приладів з низьким КПД, які використовуються мешканцями приватного сектору міста для опалення житлових будинків альтернативними видами палива, проведеним комплексом заходів по утепленню житлових будинків. 

Було заслухано інформацію заступника міського голови, керуючої справами виконкому, Проценко О.В. про прийняте розпорядження міського голови від 27.12.2011 № 227 «Про усунення порушень щодо оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради прийнятих рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради, виданих розпоряджень міського голови і їх проектів», відповідно до якого зобов’язано секретаря міської ради, заступників міського голови, начальників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету невідкладно усунути порушення вимог ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації». 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити.


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa