Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 2 квітняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Підтримуємо підприємництво
10.01.2012

З 1 січня 2012 року всі дозвільні центри Сумщини працюють за принципом «єдиного інвестиційного вікна»

«Принцип «єдиного вікна» формує концептуально новий порядок взаємодії між органами влади і підприємцями різних форм власності», – наголосив у ході відео-селекторної наради з питань готовності дозвільних центрів області до роботи за принципом «єдиного вікна» перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.

За його словами, згідно з Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», звернення суб'єктів господарювання та видача документів дозвільного характеру здійснюватимуться виключно через державного реєстратора.

Як повідомив начальник головного управління економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК, важливий етап у модернізації роботи дозвільних центрів – впровадження систем електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між державними адміністраторами і місцевими дозвільними органами.

«Єдине вікно» сприяє спрощенню процедури видачі документів та значно звужує поле для корупційних діянь», – зазначив начальник управління розвитку підприємництва облдержадміністрації Віктор ФІНАШКО.

Наразі затверджено розпорядчі документи, вжито заходів щодо інформаційного та матеріально-технічного забезпечення дозвільних центрів області. Сумському міському дозвільному центру присвоєно статус обласного дозвільного центру, що надає послуги відповідного рівня.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa