Ромни - офіційний сайт міста :: 31.01.2012 в залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Пт, 22 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
31.01.2012 в залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
01.02.2012

Про ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо розширення повноважень територіальних громад та недопущення збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги поінформувала начальник відділу з питань внутрішньої поітики Кревсун О.О. 


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.4 ч. б) ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: здійснення контролю за забезпеченням надійності та безпечності будинків і споруд незалежно від форм власності в районах, що зазнають впливу небезпечних природних і техногенних явищ та процесів поінформував заступник міського голови Жарий А.Г. 

Зазначив, що однією з складних проблем міста є проблема наявності техногенно-небезпечних зон у вигляді зсувів, оскільки вирішити її на міському рівні без допомоги держави неможливо. Комплексною програмою протизсувних заходів на 2002-2007 роки затвердженою сімнадцятою сесією Сумської обласної ради 21.12.2000 було передбачено фінансування протизсувних заходів по м. Ромни на загальну суму 2,66 млн. грн., в т.ч. на будівництво 24 квартирного житлового будинку для відселення сімей із зсувонебезпечних зон – 1,4 млн. грн. Але рішенням десятої сесії Сумської обласної ради двадцять четвертого скликання від 25.09.2003 в дане рішення були внесені зміни в частині фінансування заходів програми за рахунок видатків місцевих бюджетів. Оскільки таких коштів в місцевому бюджеті не знайшлось, програма залишилась не виконаною. 

ЗАТ «Суми-Надра» в 2004 році виконані інженерно-технічні роботи на місцях зсуву, встановлено маяки. Є звіт і відповідні рекомендації. На даний час документи потребують коригування, так як зсувні процеси постійно знаходяться в динаміці. 

Відділом містобудування та архітектури оползневі зони занесені в план детального плану центральної частини міста з метою недопущення будівництва в них, а також недопущенні приватизації земельних ділянок. Місто занесене в список міст області, які знаходяться в сейсмічно небезпечній зоні. Тому місту запропоновано виконати проектно-вишукувальні роботи з даного питання. 

Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті, повідомили про нагальні проблеми, які необхідно оперативно вирішити. 

Міський голова дав ряд доручень щодо покращення роботи у сфері житлово-комунального господарства та організації культурно-масових заходів у місті. 


За повідомленням загального відділу

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa