Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1995 р.н
03.02.2012

В м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (юнаки та дівчата 1995р.н. та молодші), в якому взяли участь понад 100 команд зі всієї України.

Вдало виступили вихованці ДЮСШ «Талан» та ДЮСШ відділу освіти м.Ромни:

- Рясна Вікторія (ЗОШ № 4) (фото 1)стала Чемпіонкою України з бігу на 60 м (серед 48 учасників), покращивши свій особистий результат, а на дистанції 200 м ( серед 72 учасників) стала бронзовою призеркою чемпіонату (тренер ДЮСШ «Талан» Андрій Воблий);

- Логвиненко Артем (ЗОШ № 11) (фото2) увійшов до фінальних забігів на дистанціях 3000 м, де посів 5-є місце серед 26 учасників, на дистанцій 1500 м серед 28 учасників Артем зайняв 8-е місце (тренер ДЮСШ відділу освіти Микола Савицький).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо їм подальших успіхів у спорті.