Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

Новини спорту
21.02.2012
Чемпіонат Майстрів України серед ветеранів
з лижних перегонів

У м. Суми на базі НСБ «Динамо» відбувся Чемпіонат Майстрів України серед ветеранів з лижних перегонів різних вікових груп. Цього року в цих змаганнях взяло участь близько 200 спортсменів зі всієї України.

В складі збірної команди Сумської області виступали спортсмени м.Ромни та Роменського району Василь Колодяжний, Геннадій Самойленко, Микола Прядко , Анатолій Бартош та Анатолій Осадчий.

На дистанції 10 км класичним стилем Геннадій Самойленко посів 3-е місце, Анатолій Бартош – зайняв 2-е місце, на дистанції 10 км вільним стилем Микола Прядко виборов 3-е місце.

На дистанції 20 км вільним стилем Анатолій Бартош – зайняв 2-е місце.

На дистанції дуатлону ( 5 км класичним стилем + 5 км вільним стилем) Анатолій Бартош посів 3-е місце .
Інші учасники команди м.Ромни та Роменського району посідали на різних дистанціях від 4-го по 7-е місце.

Команду до змагань готували тренери Микола Прядко та Сергій Гобов.

Змагання з легкої атлетики на призи
олімпійського чемпіона Юрія Білонога

У м.Суми відбулись змагання з легкої атлетики на призи олімпійського чемпіона Юрія Білонога в яких взяли участь спортсмени з регіонів України та м. Курськ (Росія).

В змаганнях взяли участь близько 400 учасників, місто Ромни представляли дві команди : ДЮСШ відділу освіти та ДЮСШ «Талан».

Вихованка ДЮСШ «Талан» Рясна Вікторія (ЗОШ № 4) підтвердила свою майстерність та стала переможцем на дистанції 200 м , срібною призеркою на дистанції 60 м та в складі збірної команди області виборола 1-е місце в естафеті 4х200м.

Вихованці ДЮСШ відділу освіти стали срібними призерами - Логвиненко Артем (ЗОШ № 11) на дистанції 3000м , Пасєвін Максим (ЗОШ № 4) на дистанції 1500м.

Вітаємо Вікторію, Артема , Максима , тренерів Андрія Воблого та Миколу Савицького з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо їм подальших успіхів у спорті !

Першість міста з легкої атлетики в закритих приміщення

серед школярів , присвячена «Року спорту та здорового способу життя»

У спортивній залі спорткомплексу ім. Володимира Окіпного відбулась першість мста з легкої атлетики в закритих приміщеннях серед школярів, присвячена «Року спорту та здорового способу життя», в якій взяли участь збірні команди загальноосвітніх шкіл міста ( більше 150 учасників).

Юнаки та дівчата (1999р.н. та молодші) змагались з бігу на 25м, 300м та приймали участь в зустрічній естафеті.
За результатами змагань місця розподілились таким чином:
на дистанції 25 м:
серед юнаків : 1 місце - Олександр Тихенко (ЗОШ №4)
2 місце – Артем Бойко (СЗОШ №5)
3 місце – Ярослав Кубишко (ЗОШ №11)

серед дівчат : 1 місце - Поліна Забудська (ЗОШ № 4)
2 місце – Світлана Сергієнко (СЗОШ № 1)
3 місце - Дар’я Яковенко (ЗОШ № 4)
на дистанції 300 м:
серед юнаків : 1 місце - Вячеслав Носач (ЗОШ № 7)
2 місце – Владислав Виставнога (СЗОШ № 11)
3 місце – Дмитро Синенко (ЗОШ № 4)

серед дівчат : 1 місце - Анастасія Клейніх (ЗОШ № 4)
2 місце - Євгенія Приймак (СЗОШ № 1)
3 місце - Олександра Селезньова (ЗОШ № 4)

В естафеті 1-е місце виборола команда СЗОШ № 1, 2 –е місце посіла команда ЗОШ № 5 , 3-е місце зайняла команда ЗОШ № 4.
Переможці та призери змагань були нагороджені призами та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Роменського міськвиконкому.

Ірина ГОНЧАРОВА, головний спеціаліст відділу з питань ФК і спорту Роменського міськвиконкому

БАСКЕТБОЛ

На спортивній базі Роменського ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися змагання на першість міста з баскетболу серед дівчат в залік 20-их спортивних ігор школярів. В змаганнях взяли участь 8 команд загальноосвітніх шкіл міста І – ІІІ ступенів. У фіналі за перше місце боролися команди ЗОШ № 7 та СЗОШ № 2. Перемогу виборола команда СЗОШ № 2 з рахунком 18: 15. Третє місце зайняла команда ЗОШ №5 , яка перемогла команду дівчат СЗОШ № 1 з рахунком 32:10.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

У легкоатлетичному манежі міста Гребінка відбулися змагання на першість Полтавської області з легкої атлетики серед учнів 1995-1996 та 1997 років народження і молодші . В змаганнях взяли участь вихованці Роменської ДЮСШ відділу освіти, які стали чемпіонами та призерами у різних видах програми.

Логвиненко Артем ( ЗОШ № 11) – І місце – 1500 м
Василенко Тарас ( КНЕУ) - І місце - 3000 м; ІІІ місце – 1500 м.
Давиденко Юлія- ( ЗОШ № 7) - І місце – 400 м.
Пасєвін Максим ( ЗОШ № 4)- І місце -1500 м
Бондаренко Тетяна ( ЗОШ № 10) –ІІІ місце – 1500 м
Бойченко Андрій (ЗОШ с. Плавинище)- ІІ місце – 200м.

Команду до змагань підготували тренери- викладачі Роменської ДЮСШ Микола та Валентина Савицькі.