Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 21 листопада

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
29-й традиційний Всеукраїнський турнір зі спортивної гімнастики, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу К.Зеленко
28.02.2012

З метою патріотичного виховання молоді, встановлення дружніх стосунків зі спортсменами інших областей та подальшої популяризації в місті гімнастики спортивної у гімнастичній залі ДЮСШ відділу освіти відбувся 29-й традиційний Всеукраїнський турнір з гімнастики спортивної, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу Катерини Зеленко, в якому взяли участь команди з міст Чернігів, Новгород Сіверський, Харків та Ромни.

Змагання проходили як за дорослими, так і за юнацькими розрядами. За програмою майстра спорту України 1 місце виборола Ковтун Альона , 2 місце посіла Фуртат Марина , 3-ю була Демченко Ліза (усі вихованки Роменської ДЮСШ відділу освіти).

За програмою кандидатів у майстри спорту України 1 місце посіла Трапізон Анна (м.Н.Сіверський ), 2 місце – Слюсаренко Тетяна (м.Ромни), на 3-му місці - Авраменко Анна (м.Чернігів).

За програмою: 1 розряду – 1 місце - Зінченко Тетяна (м.Ромни)
- 2 місце – Волошко Валерія (м.Ромни)
- 3 місце – Тимошенко Жанна ( м.Н.Сіверський)
2 розряду – 1 місце – Крамаренко Катерина (м.Ромни)
- 2 місце – Дорошенко Анна (м.Ромни)
- 3 місце - Горбатенко Олена (м.Ромни)
3 розряду - 1 місце – Моток Анастасія (м.Харків_
- 2 місце – Герасько Анна (м.Ромни)
- 3 місце - Вороновська Ольга ( м.Харків)

1-й юнацький розряд : 1місце – Лаврик Вікторія (м.Ромни) та Лисак Юлія (м.Харків) , 2-й юнацький розряд 1 місце – Халамендик Владислава (м.Ромни).

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому .
Директор ДЮСШ відділу освіти Ганна Василець вручила пам’ятні подарунки представникам команд – учасниць змагань.
Спортсменок до змагань підготували тренери: Тетяна Момоток, Світлана Стрілець, Ірина Павленко, Оксана Слободяник