Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відкритий чемпіонат м. Суми з армспорту
15.03.2012

У м. Суми відбувся Відкритий чемпіонат міста з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з м. Шостка, м. Суми, м. Буринь та м. Ромни (всього близько 50 чол.)

Команду нашого міста представляли вихованці клубу «Атлант» (13 чол.).

За результатами змагань, роменці вибороли 10 медалей і посіли почесне 2-е місце, поступившись сумчанам. В особистому заліку на ліву та праву руку переможцями та призерами у своїх вагових категоріях стали : Євген Вакула ( нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз»), Леонід Гончаренко (2 медалі) (Роменський коледж КНЕУ), Дмитро Крикуха (Роменський коледж КНЕУ) , Владислав Пухальский ( 3 медалі) , Михайло Меркулов, Максим Меркулов ( 2 медалі).

Владислав Пухальский виступав у двох вагових категоріях та посів 2-е місце (до 80 кг.) та 3-є місце ( до 90 кг) .
Готували спортсменів до змагань тренери Євген Вакула та Максим Меркулов.

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому , спортсмени клубу «Атлант» висловлюють щиру подяку співорганізатору заходу приватному підприємцю Сергію Лаврєнку.

Вітаємо спортсменів з армспорту та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо їм подальших перемог у спорті та житті.