bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Відкритий чемпіонат м. Суми з армспорту
15.03.2012

У м. Суми відбувся Відкритий чемпіонат міста з армспорту, в якому взяли участь спортсмени з м. Шостка, м. Суми, м. Буринь та м. Ромни (всього близько 50 чол.)

Команду нашого міста представляли вихованці клубу «Атлант» (13 чол.).

За результатами змагань, роменці вибороли 10 медалей і посіли почесне 2-е місце, поступившись сумчанам. В особистому заліку на ліву та праву руку переможцями та призерами у своїх вагових категоріях стали : Євген Вакула ( нафтогазовидобувне управління «Охтирканафтогаз»), Леонід Гончаренко (2 медалі) (Роменський коледж КНЕУ), Дмитро Крикуха (Роменський коледж КНЕУ) , Владислав Пухальский ( 3 медалі) , Михайло Меркулов, Максим Меркулов ( 2 медалі).

Владислав Пухальский виступав у двох вагових категоріях та посів 2-е місце (до 80 кг.) та 3-є місце ( до 90 кг) .
Готували спортсменів до змагань тренери Євген Вакула та Максим Меркулов.

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому , спортсмени клубу «Атлант» висловлюють щиру подяку співорганізатору заходу приватному підприємцю Сергію Лаврєнку.

Вітаємо спортсменів з армспорту та їх тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо їм подальших перемог у спорті та житті.