Ромни - офіційний сайт міста :: Звернення

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 21 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Звернення
13.04.2012
Звернення Організаційного комітету
з питань проведення в місті місячника з охорони праці та промислової безпеки
з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці
до роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ, організацій міста

 


ШАНОВНІ РОМЕНЦІ!


Щорічно, починаючи з 2002 року, в багатьох країнах світу за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці (МОП), відзначають Всесвітній день охорони праці.

Указом Президента Україні від 18 серпня 2006 року № 685/2006 день об’єднання людей навколо проблеми збереження життя і здоров’я працівників офіційно визнаний і в Україні – 28 квітня, наша держава разом з усім світом відзначатиме Всесвітній День охорони праці.

За даними Держгірпромнагляду України у 2011 році загальна кількість нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, порівняно з минулим роком зменшилась на 9%, або на 1041 випадок (на підприємствах України у 2011 році травмовано 10657 осіб, у 2010 році – 11698 осіб).

По місту Ромни у 2011 році трапилося 10 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, в т.ч. один - зі смертельним наслідком. Порівняно з попереднім роком, кількість нещасних випадків збільшилася майже вдвічі. Такий стан справ потребує посилення уваги до охорони праці державних органів, об’єднань роботодавців, громадського контролю професійних спілок.

Відповідно до рекомендацій МОП, у 2012 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Сприяння охороні праці у «зеленій» економіці».

Не виникає сумніву, що подальше існування і розвиток людства напряму залежить від збереження природного середовища. Великий потенціал у створенні «зелених» робочих місць в таких галузях виробництва, як відновлювані джерела енергії, будівництво, транспорт, переробка, сільське та лісне господарство.

Але розвиток «зеленої економіки» повинен бути тісно пов'язаний з забезпеченням безпечних і здорових робочих місць. Нові «зелені» технології повинні бути безпечними і не шкідливими для здоров’я громадян України.

Організаційний комітет звертається до роботодавців міста, профспілкових організацій із проханням активно долучитися до відзначення у квітні 2012 року Дня охорони праці на кожному підприємстві, у кожній установі, організації.

Закликаємо всіх роботодавців проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх підприємств та організацій, вжити заходів з підвищення рівня безпеки та поліпшення умов праці працівників, у тому числі і на малих підприємствах.

Оргкомітет пропонує вшанувати пам'ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім'ї потерпілих, винайти можливості для надання їм допомоги з вирішення матеріальних, соціально-побутових та інших проблем.

О.Ф. Яковенко,
заступник міського голови,
голова організаційного комітету

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa