Ромни - офіційний сайт міста :: Сумщина - в епіцентрі світової уваги

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 19 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Сумщина - в епіцентрі світової уваги
14.06.2012

Дипломати 14 країн світу, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні, високо оцінили інвестиційний потенціал Сумщини

«Сумщина має потужний промисловий, аграрний та науковий потенціал, багату сировинну базу, висококваліфіковані кадри. Це – ті складові, які дають можливість регіону інтегруватися у світову економіку, налагодити ділові зв’язки з провідними країнами світу, поділитися досвідом у багатьох сферах господарювання», – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ у ході зустрічі з міжнародними дипломатами.

Посадовець ознайомив іноземних гостей та представників вітчизняного бізнесу з умовами інвестування на Сумщині. Зокрема, він поінформував про роботу «єдиного інвестиційного вікна», що сприяло покращенню бізнес-клімату в регіоні. Як наслідок, область посіла перше місце за динамікою капіталовкладень.

Члени міжнародного трейд-клубу ознайомилися з можливостями індустріального парку «Свема» у Шостці та реалізацією інвестиційних проектів: ТОВ «Керамейя», ТОВ «Гуала Гложерс Україна», ПАТ «Крафт Фудз Україна», ПАТ «Технологія», ПАТ «Бель Шостка Україна».

Відбулися перемовини та двосторонні зустрічі гостей з бізнесовими колами області, презентації діяльності ЗАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», ПАТ «СНВО ім. М.В.Фрунзе», концерну «Укрросметал», ПАТ «Сумський завод Насосенергомаш».

Президент Міжнародного трейд-клубу, Міністр-радник Посольства Республіки Польща в Україні Анджей ГРАБОВСЬКИ висловив задоволення рівнем організації та проведення зустрічі. Він пообіцяв поширити інформацію про інвестиційний клімат Сумщини у світі.

«Статистика свідчить, що з року в рік обсяги капіталовкладень в область збільшуються. Це говорить про те, що бізнес-клімат на Сумщині сприятливий, умови, які пропонує влада задовольняють інвесторів», – зауважив дипломат. Він висловив переконання, що такі механізми співпраці влади та бізнесу є дієвими.

У рамках візиту до Сумщини члени Міжнародного трейд-клубу відвідають ПАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Горобина», побувають у Глухівському державному історико-культурному заповіднику.

Міжнародний трейд-клуб функціонує в Україні з 1992 року, об’єднує керівників та співробітників з торгово-економічних питань близько 60 іноземних посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Діяльність трейд-клубу в Україні спрямована на ознайомлення з економічним потенціалом регіонів, налагодження ділових контактів між українськими та іноземними компаніями.


За інформацією http://state-gov.sumy.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa