Ромни - офіційний сайт міста :: У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Вт, 26 вересняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
У залі засідань виконкому відбулася апаратна нарада при міському голові Калашнику М.К.
14.08.2012

Про стан виконання рішення виконкому від 16.05.2012 № 97 «Про підготовку підприємств, установ та організацій міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років» поінформував Кочерга М.Г., начальник Головного управління міського господарства. Відмітив, що на кожному об’єкті затверджено комплекс заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період. Контроль за виконанням цих заходів здійснюється працівниками Головного управління міського господарства. У вересні на засіданні виконкому дане питання буде розглядатись більш розширено із висвітленням всіх негативних моментів підготовки до зими.


Про стан виконання розпорядження від 23.01.2012 № 16 «Про порядок взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах» поінформувала Жогло В.В., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цим розпорядженням затверджено склад Дорадчої ради з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, яки опинилися в складних життєвих обставинах. На виконання соціальних ініціатив Президента України до Центру введено 10 нових посад фахівців із соціальної роботи. На даний час проінспектовано 435 сімей, з них: внесено на облік 59 ( з них взято під соціальний супровід 22), інформація щодо складних життєвих обставин не підтвердилась щодо 190 сімей, проведено 47 моніторингових інспектувань, за результатами яких 17 сімей виключено з обліку, у зв’язку з подоланням складних життєвих обставин; з 30 сім’ями продовжено роботу.


Про виконання делегованих повноважень, передбачених п.6 ч. б) ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: Вирішення відповідно до законодавства питань про надання компенсацій і пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в інших випадках, передбачених законодавством, поінформував Панченко Я.М., начальник управління праці та соціального захисту населення. Зазначив, що станом на 01.07.2012 в управлінні праці та соціального захисту населення на обліку перебувають 683 громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: і категорія – 83 особи, ІІ категорія – 328 осіб, ІІІ категорія – 139 осіб.


Керівники окремих управлінь, відділів, підприємств і установ, від яких залежить стабільна ситуація в місті повідомили про актуальні питання роботи.

За повідомленням загального відділу


.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa