Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Сб, 18 листопада

Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

Салатун Сергій Андрійович
Діти – майбутнє України: спортивні досягнення роменців
14.10.2013

Футбол

Відбувся ІІІ зональний етап 1/8 фіналу Кубку шкільного футболу Сумщини «Золота осінь». До нашої зони увійшли шкільні команди м. Ромни, Роменського та Липоводолинського районів. Місто Ромни представила команда Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

У напруженій боротьбі перемогу та путівку до ¼ фіналу здобули учні Перекопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради.

Легкоатлетичний крос

У обласному центрі пройшли змагання на першість області серед збірних команд  школярів в залік ХХІІ обласних спортивних ігор школярів.

Вдало виступила збірна команда м. Ромни, посівши 2 місце серед команд першої групи (м. Суми, Ромни, Охтирка, Конотоп, Глухів, Лебедин, Шостка).

І місце посіли юні кросмени м. Суми, третє - команда м. Охтирки.

Вітаємо призерів змагань: Головка Артема (ЗОШ №11), Носача В’ячеслава, Давиденко Юлію, Косенко Єлізавету (ЗОШ №7), Бондаренко Тетяну (ЗОШ №10), Клейніх Анастасію (ЗОШ №4)

Збірна роменців отримала відзнаку - Грамоту управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Команду до змагань підготували тренери - викладачі дитячо – юнацької спортивної школи відділу освіти Валентина та Микола Савицькі.

Легкоатлетичне чотириборство

Цими днями в  м. Ромни пройшли змагання з легкоатлетичного чотириборства в залік ХХІІ міських спортивних ігор школярів.

У змаганнях взяли участь близько 120 учнів загальноосвітніх закладів міста. Учні змагалися з 4 видів спорту: біг 60 м, метання м’яча, стрибки у довжину з розбігу,біг на 500м ( дівчата), 800м ( хлопці).

В особистому заліку І місце серед дівчат посіла Проценко Анастасія ( ЗОШ №11), друге та третє місця вибороли Бердник Анастасія (СЗОШ №1) та Грушко Анастасія (ЗОШ №7).

Серед хлопців кращим в багатоборстві став Бабута Єгор (ЗОШ №5), друге місце посів Капустін Володимир (ЗОШ№ 7), третє - Ясько Дмитро (ЗОШ №11) та Медвиденко Максим (ЗОШ №8).

У командному заліку І місце серед шкіл І групи виборола команда ЗОШ №7,  друге - ЗОШ №11, третє - ЗОШ №5.

Серед команд ІІ групи місця розподілились таким чином:  перше - ЗОШ №8; друге - ЗОШ №6, третє - ЗОШ №9.

Команда - переможець нагороджена перехідним Кубком та Грамотою, команди-призери нагороджені Грамотами відділу молоді та спорту виконавчого комітету міської ради.