Головна Міські новини Міська довідка Фотогалерея Форум Сьогодні Чт, 19 липняУкраїнські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Шановні гості нашої сторінки!

Радий нагоді висловити Вам своє щире захоплення нашим чарівним містом, одним із міст-старійшин України, що здавна зажило слави економічного й культурного центру регіону. А в XVIII-XIX століттях - ще й торгової столиці України, - тут, у Ромнах, вирував славетний Іллінський ярмарок, який у свій час поступався тільки Нижегородсткому. Тут любив ярмаркувати Великий Кобзар. Саме в Ромні всесвітньовідомим скульптором і кінорежисером нашим земляком І.П.Кавалерідзе збудований перший у світі монументальний пам’ятник Тарасу Шевченку…

З повагою міський голова
Салатун Сергій Андрійович
Підтримка місцевих товаровиробників є окремим пунктом Стратегії розвитку «Нова Сумщина – 2015»
29.10.2013

За ініціативи Громадської ради при обласній державній адміністрації 29 жовтня 2013 року у приміщенні міської ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Співпраця місцевих органів влади, малого та середнього бізнесу у питаннях підтримки місцевого товаровиробника, забезпечення населення якісними продуктами харчування, підвищенні надходжень до бюджетів всіх рівнів».

 

 

 Мета зібрання - налагодження тісної співпраці органів влади, місцевого самоврядування з підприємствами торгівлі та товаровиробниками задля наповнення продовольчого ринку міста і району товарами місцевого виробництва, забезпечення належного рівня якості харчової продукції, що реалізується споживачам.
 
Участь у засіданні взяли керівники  влади міста та району, члени Громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, депутати обласної ради, керівники контролюючих органів, приватні підприємці, сільські голови, представництво підприємств - товаровиробників Сумської області: ТОВ «Горобина», Ворожбянський м’ясокомбінат, Сумський виробничий комбінат, Охтирський пивзавод.
 
Провів засідання «круглого столу» секретар міської ради В’ячеслав Губарь. Міський голова Микола Калашник проінформував про заходи міської влади щодо підтримки місцевих товаровиробників, підтримки малого та середнього бізнесу, забезпечення присутності товарів, вироблених на території області, у торгівельній мережі міста.
 
Щодо підтримки місцевих товаровиробників та наповнення магазинів товарами місцевого виробництва інформував голова Роменської райдержадміністрації Віктор Сєрік.
 
Про представленість та якість продуктів харчування сумських товаровиробників у магазинах міста присутнім доповіли в.о. директора КП «Лабораторія з контролю за якістю харчових продуктів» Людмила Рязанова та начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у Сумській області Микола Коцупій.
 
Під час «круглого столу» також були обговорені питання дотримання суб’єктами малого і середнього  бізнесу законодавства у сфері обігу підакцизних товарів та їх роль у наповненні місцевих бюджетів. 
 
Від товаровиробників області виступили представники ТОВ «Горобина», Сумського виробничого комбінату та Охтирського пивзаводу.
 
У свою чергу підприємці висловили низку слушних пропозицій щодо посилення контролю за якістю харчової продукції, насамперед, на стадії виробництва, а також щодо необхідності активізації роботи по просуванню власної продукції самими товаровиробниками.
 
Підсумовуючи, учасники «круглого столу» зазначили, що влада і бізнес повинні разом вирішувати питання підтримки місцевих товаровиробників та забезпечення надходження до торговельної мережі лише якісних продуктів харчування.
 
«Лише тісна взаємодія є необхідністю для руху вперед у вирішенні даних питань», - зазначив  міський голова Микола Калашник та наголосив, що такі зустрічі повинні проводитись систематично.
 
Після засідання «круглого столу» Ворожбянський м’ясокомбінат та ТОВ «Горобина» провели виставку-дегустацію власної продукції.
 
 
   За інформацією управління економічного розвитку

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
 

Українські міста в Iнтернеті

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
МЕТА - Украин? Рейтин?сайтов
TyTa